@Fan_Morawieckiego: jak najbardziej, i fajnie, że to rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kurs dolara do złotówki jest jedynie wskaźnikiem, a wskaźniki mają to do siebie, że ich zmiany mogą być powodowane wieloma różnymi czynnikami.
W przypadku wzrostu USD/PLN w 2008 - 2009 r. mieliśmy efekt niskiej bazy. W latach 2006 - 2008 wszyscy rozpisywali się na temat tego, jak nisko upadnie dolar do momentu, w którym
  • Odpowiedz
@Aiween:

No więc skłoniło mnie to do refleksji bo w sumie czemu miałby?


Odpowiedzi może być dużo, pewnie może to być też jakaś kombinacja poniższych.
1. Jakieś działanie NBPu. Wcześniej NBP też interweniował, a ostatnio okazało się, że nikt nie chce polskich obligacji kupować więc być może Glapiński i spółka próbują wywołać impuls rynkowy, który doprowadzi do zwiększenia popytu
  • Odpowiedz
@cactuslemon: też mnie to kiedyś zaskoczyło, że mortadela to rodzaj włoskiej wędliny, a nie tania mielonka w formie kiełbasy. Nie wiem, skąd się to wzięło, ale rzeczywiście rozumiem autora - też żyłem w błędzie xD
  • Odpowiedz
Jako znienawidzony na wykopie kredyciarz wygrałem życie. W 2014 roku, tuż przed hossą na #nieruchomosci , kupiłem na #kredythipoteczny ładny dom. Kosztowało mnie to 75k wkładu własnego. Od tego czasu wartość domu prawie się potroiła i rośnie szybciej niż inflacja z uwagi na luksusową lokalizację. Mój kredyt (aktualnie do spłaty 400k) to niedługo będą drobniaki przy podwyżkach inflacyjnych, które wypompują za chwilę średnią krajową na poziom 10-20k. Kto
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach