Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
21twoone

21twoone

Dołączył 4 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5010
  • Znaleziska 80
  • Mikroblog 4930
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
mleko3-2procent
mleko3-2procent
13.06.2026, 07:26:22
  • 15
Prawdziwa twarz rosji! Piękno i tradycyjne wartości.

#ukraina #rosja #wojna
mleko3-2procent - Prawdziwa twarz rosji! Piękno i tradycyjne wartości. 

#ukraina #ro...

źródło: 11796

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21twoone
21twoone 14.06.2026, 14:57:32 via Wykop
  • 0
@Krazyna: to jest jakiś ai troll
21twoone - @Krazyna: to jest jakiś ai troll

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
21twoone
21twoone 14.06.2026, 14:54:57
  • 0
o i takie widoki dla mnie są najlepsze ogurat
#gownowpis #heheszki
21twoone - o i takie widoki dla mnie są najlepsze ogurat
#gownowpis #heheszki

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kasahara
Kasahara
13.06.2026, 14:56:42
  • 43
W sumie napiszę coś trochę o zmianach. Większość osób mnie tu zna bo przez 12 lat nabiłem 50 000 postów o treningu, diecie i innych. Jako najpierw dietetyk a później trener pracowałem (i nadal pracuję) online przez około 8 lat i przerobiłem jak liczyłem 1500+ osób, w sumie wiele pięknych historii i przemian od totalnych kanapowćów po niezłe kocury i kocurki na nawet starty takich ludzi w zawodach. Ale nie o tym
Kasahara - W sumie napiszę coś trochę o zmianach. Większość osób mnie tu zna bo przez...

źródło: 2026-06-13 16.51.40

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21twoone
21twoone 14.06.2026, 14:51:27 via Wykop
  • 0
@Kasahara: jeny tyle czytania, p--o se jebnij i wyluzuj a nie tam jakies windy
  • Odpowiedz
PiszeCzasen
PiszeCzasen
23.05.2026, 14:33:26
  • 6
jutro Grażynki wyjdą na rower i spuchną po 15 km ( ͡º ͜ʖ͡º)

#latwogang
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21twoone
21twoone 23.05.2026, 20:33:17 via Wykop
  • 1
@PiszeCzasen: a potem wroca do domu i spuchną w nich ich janusze
  • Odpowiedz
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
23.05.2026, 08:39:06
  • 16
Mega_Smieszek

źródło: 1000016404

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21twoone
21twoone 23.05.2026, 20:28:51 via Wykop
  • 0
@Mega_Smieszek: HULK HOGAN BROHTEEER
  • Odpowiedz
PIAN--A_A--KTYWNA
PIAN--A_A--KTYWNA
10.05.2026, 17:14:15
  • 10
Bingo!
Lista obecności
21 lat, 37 dni, 21 godzin i 37 minut od 2 kwietnia 2005 godz. 21:37 wypada 10 maja 2026 o godz. 19:14

#2137
PIAN--A_A--KTYWNA - Bingo! 
Lista obecności 
21 lat, 37 dni, 21 godzin i 37 minut od ...

źródło: FB_IMG_1778431526677

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21twoone
21twoone 10.05.2026, 17:14:48 via Wykop
  • 2
@PIAN--A_A--KTYWNA: goryl wojtyła
  • Odpowiedz
21twoone
21twoone 10.05.2026, 17:14:03
  • 2
#2137 pali, a strzela gole
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21twoone
21twoone 24.04.2026, 09:42:35
  • 0
Czesc, macie jakis dobry zamiennik Kohinora SL? Swietnie tłukł wciornastki i przecinkowce(i mszyce tez) ale widze ze zakazany chyba, nigdzie sie nie da kupic. Nie chce naturalnych zamiennikow bo probowalem rozne metody i skutki byly marne
#ogrod #ogrodnictwo #papryka #chilli #dzialka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShowBiz
ShowBiz
24.04.2026, 10:14:56 via Wykop
  • 0
@21twoone: Carnadine 200 SL
  • Odpowiedz
Sedum
Sedum
Sedum
24.04.2026, 12:08:58 via Wykop
  • 0
@21twoone: spróbuj preparatów z acetamiprydem (np. Polysect - ale nie wiem, czy akurat do papryki jest - u mnie rośliny domowe tym traktuję), no i jest jeszcze Karate - ten to chyba tylko 2 razy w sezonie można używać, ale też jest w porządku i działa.
  • Odpowiedz
editores
editores
06.04.2026, 23:48:48
  • 37
#nasa #ksiezyc #kosmos #nauka

Sala kontroli lotu wypełniona pracującymi mężczyznami i "julkami" z DEI robiącymi za inkluzyjność.

Im się już nawet udawać nie chce.
Smacznego.
editores - #nasa #księżyc #kosmos #nauka

Sala kontroli lotu wypełniona pracującymi m...

źródło: {A7EC49EA-6E56-4768-AE5F-441E86170104}

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21twoone
21twoone 07.04.2026, 12:18:19 via Wykop
  • 1
Ale sie białorycerzyki zesrali, Jezus Maria. Nie marnuj na nich czasu opie, wrzucaj od razu na czarno i po problemie
  • Odpowiedz
Notakaprawda
Notakaprawda
05.04.2026, 17:58:15
  • 38
#spermiarzalert #patologiazewsi #alkoholizm
Chłop wrzuca film o negatywnych skutkach picia alkoholu w PRL. Spermiarz atakuje w komentarzu.
Notakaprawda - #spermiarzalert #patologiazewsi #alkoholizm
Chłop wrzuca film o negaty...

źródło: 1000028307

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21twoone
21twoone 06.04.2026, 09:30:37 via Wykop
  • 0
@Notakaprawda: jaki rizzler, ja p------e XD
  • Odpowiedz
21twoone
21twoone 03.04.2026, 05:08:33
  • 1
Przyjemność dla chłopa

- pierdnąć, zaciągnąć się aromatem, sprawdzić stan powietrza w jelitach

Przyjemność dla k*biety

- p---------e głupot przez telefon z koleżaneczką przez 2h

#przegryw #gownowpis #sigmamalegrindset
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

1476

Za to zapłaciłeś: siłownia dla bobrów, detektyw, droga dla amfibii,port widmo...

Za to zapłaciłeś: siłownia dla bobrów, detektyw, droga dla amfibii,port widmo...

To nie jest żart, tylko przykłady z Czarnej Księgi wydatków publicznych 2026: 61,5 tys. zł za siłownię postawioną w błocie w Ignatkach-Osiedlu, co najmniej 220 tys. zł na szukanie podsłuchów u marszałka Małopolski i 7,5 mln zł na obwodnicę Bolesławia, którą po kilku miesiącach zamknięto, bo stanęł

Pan_od_Internetu
z
wei.org.pl
dodany: 02.04.2026, 12:21:44
  • 184
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
21twoone
21twoone 02.04.2026, 14:22:40 via Wykop
  • 3
ja p------e, te bobry w siłowni to nawet nie wiedza jakiego farta maja ze silka za free o wartosci parudziesieciu kafli, co za marnotrastwo hajsu XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

KonwersatorZabytkow
KonwersatorZabytkow
30.03.2026, 00:02:40
  • 70
Szczyt hipokryzji xD
Wikipedia która została stworzona na podstawie książkowych encyklopedi, później przez lata tworzona przez użytkowników na podstawie innych źródeł teraz sama ma ból d--y, że AI korzysta z jej zasobów xD

#wikipedia
KonwersatorZabytkow - Szczyt hipokryzji xD
Wikipedia która została stworzona na podst...

źródło: 1000010678

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21twoone
21twoone 30.03.2026, 06:43:24 via Wykop
  • 2
@driveback: dokładnie - jestes jedynym komentarzem w tym watku ktory o tym wspomnial.. 1.5% lepiej dac na jakies chore dzieciaki, zamiast napychać kabzę organizacjom DEI, wikipedia akurat ma kasy jak lodu juz
  • Odpowiedz
21twoone
21twoone 23.03.2026, 13:34:09
  • 0
#wojna jakie jest najbardziej prawdopodobne źródło danych odnośnie ilosci smierci kacapow i ukraincow na froncie? Milo sie czyta ze kolejny ruski oddzial padl, ale chcialbym jakies potwierdzenie ze te ludzkie orki serio sa zlomowane a nie ze mi mirek napisal na tagu ze 8k ruskich zabili dzis na froncie bo mu sie tak podobalo, a w rzeczywistosci dane byc moze nie sa takie piekne. Chodzi mi w sensie ze obie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prewenaza
prewenaza
23.03.2026, 14:51:14 via Wykop
  • 1
@21twoone: nie ma. może za 20 lat w książkach historycznych z opracowań za które setki ludzi zrobią doktoraty i profesury dowiemy się mniej więcej ile to było.
obecne estymaty, które nie są debilną propagandą to około 1:1 strat ru:ua, po jakieś 200k zabitych. wiarygodność źródeł (ua losses, mediazona, history legends) można ocenić na 50-75%. w sumie polecę filmik od history legends dotyczący próby w miarę wiarygodnego liczenia kia: https://www.youtube.com/watch?v=LoiP5Rfpmpw .
prewenaza - @21twoone: nie ma. może za 20 lat w książkach historycznych z opracowań z...
  • Odpowiedz
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
warzone-rastafuraj
23.03.2026, 16:58:05 via Wykop
  • 0
@21twoone: Zolnierzy ukrainskich skladaja w polskich szpitalach jak sa zawodowcami a poborowymi nikt sie nie przejmuje. Miales wymiany jencow 1 do 1 oraz 2x 3x 4x ze strony ruskich, np ruskie dawaly 100 jencow a ukraina 40 to samo z wymianami ciał. Ruski ma przewage w lotnictwie, artylerii i w dronach. Ukraina zrobila juz kilka fal mobilizacyjnych a u ruskich byla jedna moze dwie?
To jest tylko propaganda, tak jak
  • Odpowiedz
PierwszySpartanin
PierwszySpartanin
18.03.2026, 16:03:57
  • 18
Jedno piwerko z setką bo w taką pogode żal sie kisić, no i do domu chomiczkowi trociny podmienić

#przegryw
PierwszySpartanin - Jedno piwerko z setką bo w taką pogode żal sie kisić, no i do dom...

źródło: 1000005626

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21twoone
21twoone 19.03.2026, 13:51:43 via Wykop
  • 0
@PierwszySpartanin: tez wlasnie zauwazylem ze combo jedno piwko+jedna maupa jest wystarczające, nie ma co chlać wiecej piwska bo za duzo płynu w brzuchu wtedy. A tak cyk, czlowiek mobilny, do domu przyjdzie jeszcze obiadek zje bo jest w żołądku miejsce, tak trzeba żyć
  • Odpowiedz
21twoone
21twoone 16.03.2026, 12:10:49
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

iErdo
iErdo
06.03.2026, 23:51:14
  • 690
Całą noc odpalił mi się autyzm i czytam artykuły naukowe które leki można brać, jeśli są przeterminowane.

Generalnie szukałem tego bo zrobiłem sobie 2 lata temu apteczkę na czarną godzinę i szkoda marnować leków, bo większość już zaczyna podchodzić pod przeterminowane. Ofc. na bieżąco z nich korzystam, głupio kupić leki i pozwolić im leżeć, trzeba wymieniać, ale kupiłem ich za dużo.

No i temat jest serio ciekawy xd Bo z reguły leki
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

21twoone
21twoone 07.03.2026, 08:58:45 via Wykop
  • 4
@iErdo: post jakościowy. Tak czy siak jak widze ze sie zbliza termin to zjem zeby sie nie zmarnowalo, profilaktycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >
  • Mam wyłączone powiadomienia i olewam jak ktos mi odpisuje, bo wiem ze mam racje. Czytasz to bo sprawdzasz moj profil bo napisalem ci prawde w morde? nie płacz ¯\_(ツ)_/¯

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 17.01.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 23.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking