@malachit9: Jaki kraj takie równouprawnienie, ja się cieszę że powoli wyginiemy jako naród bo sami sobie daliśmy pluć na mordę babom, w imię czego? Żałosne.
  • Odpowiedz
Nienawidzę polskiego podejścia do urlopów.

Z jednej strony mamy Grażynki i Areczki, którzy nie chcą iść na wolne bo "i tak nie mają co robić" z drugiej tępych kierowników, którzy najchętniej zajechali pracownika na śmierć a potem znaleźli nowego, najlepiej młodego, takiego co ma ambicje i jeszcze "mu się chce".

Znałem i ludzi, którzy przez 5 lat pracy brali łącznie 40 dni wolnego (tak, mieli 90 dni zaległego i kuj że to nielegalne) i
wqeqwfsafasdfasd - Nienawidzę polskiego podejścia do urlopów.

Z jednej strony mamy G...

źródło: janusz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Wolny rynek" XD

.Subsydia odegrały kluczową rolę w rozwoju Tesli z początkującego producenta do największego na świecie producenta pojazdów elektrycznych (EV) w niecałe 20 lat. Jednak analiza zespołu Data & Forensics stacji Sky News ujawnia, że cięcia wprowadzone przez prezydenta mogą pozostawić znaczną lukę w przyszłych zyskach firmy, co rodzi pytania dotyczące jej modelu biznesowego i wyceny rynkowej.
Przychody z subsydiów stanowych stanowiły co najmniej 38% zysków Tesli w wysokości 7,1 mld
konradpra - "Wolny rynek" XD

.Subsydia odegrały kluczową rolę w rozwoju Tesli z pocz...

źródło: b94bc422-eff5-4024-912b-b0b505dadb25_330x250

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 23
@anonimowy_programista: Nikt nie sugeruje że nie ma pieniędzy, jedynie że osiągnął sporą ich część dzięki dotacjom.
Teraz masz Chińczyków w natarciu z tańszymi i potencjalnie lepszymi autami plus ryzyko polityczne utraty dotacji.
37 mld to jest niby dużo, ale przepalić też się da w kilka lat jak coś pójdzie nie tak.
  • Odpowiedz
"Aktualnie na rynku brakuje 300-400 tys. mieszkań, jednocześnie w drugim kwartale 2025 r. w budowie było ich 850 tys. Oznacza to, że w pewnym sensie luka mieszkaniowa została już w Polsce zapełniona, i to z nawiązką, jak podkreślają w swoim raporcie."

https://x.com/DawidParzyk/status/1945812912141967714

#nieruchomosci #ekonomia #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cyganztorunia: swoją drogą te telefony to badziewie totalne, jedyna zaleta to GrapheneOS. ale co ci po systemie jak w środku siedzi badziewny SoC z badziewnym prockiem i badziewnym modemem
  • Odpowiedz