Dzięki za świetny odbiór poprzedniego wpisu i 50 plusów. Dziś zamykam temat refinansowania, aby doprecyzować Wasze pytania i wątpliwości oraz odpowiem na kluczowe pytania dotyczące kosztów. W kolejnych wpisach zmienimy tematykę na inne obszary finansów osobistych, w którym mam dla Was konkretne wskazówki.

Drugi temat na dziś, czy regulacja “stałe na stałe" naprawdę chroni konsumenta i miała sens?

Koszty i procedura. Przy zmianie banku NIE wracasz do punktu wyjścia z notariuszem czy podatkiem
droetker4 - Dzięki za świetny odbiór poprzedniego wpisu i 50 plusów. Dziś zamykam tem...

źródło: droetker4

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@droetker4: Tak szczerze to żyjemy w kraju banków i developerów, jak słyszę że blokada że stałego na stałe jest dla mojego dobra to mi się śmiać chce. Chodzi tylko o ochronę interesów banku aby ludzie nie w temacie siedzieli na wysokich stopach procentowych. Nie zdziwi mnie fakt jak złodziejskie banki będą niebawem chcieli pozbawić ludzi opcji refinansowania dla ich dobra oczywiście :)
  • Odpowiedz
  • 0
@zolnierzzezmechu

Przy takiej kwocie aktualne różnice po refinansowaniu nie dadzą dużej różnicy, faktycznie sensowniej może wyglądać stałe oprocentowanie, gdyby się trafiła taka oferta w najbliższym czasie, poziom 6.2% jest realny ma ten moment, ale mogą być koszty dodatkowe. Jakbyś chciał pogadać bardziej szczegółowo to śmiało pisz na priv.
  • Odpowiedz
Dlaczego żabki wygryzają osiedlowe sklepy vol. 2137

Suszyło mnie w tym upale, to poszedłem do osiedlowego sklepiku.

- Jest cola zero? (pokazuję na lodówkę za ladą)
- jest. Jaki rozmiar?
RicoElectrico - Dlaczego żabki wygryzają osiedlowe sklepy vol. 2137

Suszyło mnie w t...

źródło: 1000065652

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RicoElectrico: No to fakt w małych osiedlowych sklepach istnieje ten problem. Ale zastanówmy się czy im się opłaca zasilać trzy następne lodówki gdy picie z tej lodówki kupią 2 osoby w ciągu dnia. Te lodówki po prostu nie zarobią zimnym piciem na energie której potrzebują.
  • Odpowiedz