@daretti877: konkretów brak, ale jakakolwiek zmiana automatycznie znowu zrazi Polaków do rynków kapitałowych. Niech zostawią jak jest, to jest chyba najlepszy program wprowadzony za rządów PiS xD
  • Odpowiedz
konkretów brak, ale jakakolwiek zmiana automatycznie znowu zrazi Polaków do rynków kapitałowych. Niech zostawią jak jest, to jest chyba najlepszy program wprowadzony za rządów PiS xD


@dzony77: mogliby jednak poprawic przelew srodkow z jednego PPK na drugie PPK w przypadku zmiany pracy.

Te banki robia problemy. BNP np chce kurde jakis papier od notariusza zeby przelac srodki. To poweidzialem ze wale ich i wyplacilem
  • Odpowiedz
#gospodarka #ekonomia cieciembiorcy niech już lepiej nke płaczą dziś w radiu słyszałem że taka skodę octawie można wziąć w leasingu za 450 zł netto....450 xD Zwykły człowiek może pomarzyć o takich warunkach i jeździć starym gratem...no ale wiadomo cieciembiorcom wiecznie źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy Polska może być liderem Europy? Liderem regionu? Nie ma na to szans, ostatni raport OECD ujawnia miażdzące braki w umiejętnościach Polaków. 40% to funkcjonalni analfabeci:

Polski magister głupszy niż czeski licealista? Druzgocące dane.

Znalezisko: https://wykop.pl/link/7756095/polski-magister-glupszy-niz-czeski-licealista-druzgocace-dane

W
callver34 - Czy Polska może być liderem Europy? Liderem regionu? Nie ma na to szans, ...

źródło: Zrzut ekranu 2025-07-23 171713

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzięki za świetny odbiór poprzedniego wpisu i 50 plusów. Dziś zamykam temat refinansowania, aby doprecyzować Wasze pytania i wątpliwości oraz odpowiem na kluczowe pytania dotyczące kosztów. W kolejnych wpisach zmienimy tematykę na inne obszary finansów osobistych, w którym mam dla Was konkretne wskazówki.

Drugi temat na dziś, czy regulacja “stałe na stałe" naprawdę chroni konsumenta i miała sens?

Koszty i procedura. Przy zmianie banku NIE wracasz do punktu wyjścia z notariuszem czy podatkiem
droetker4 - Dzięki za świetny odbiór poprzedniego wpisu i 50 plusów. Dziś zamykam tem...

źródło: droetker4

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@droetker4: Tak szczerze to żyjemy w kraju banków i developerów, jak słyszę że blokada że stałego na stałe jest dla mojego dobra to mi się śmiać chce. Chodzi tylko o ochronę interesów banku aby ludzie nie w temacie siedzieli na wysokich stopach procentowych. Nie zdziwi mnie fakt jak złodziejskie banki będą niebawem chcieli pozbawić ludzi opcji refinansowania dla ich dobra oczywiście :)
  • Odpowiedz
  • 0
@zolnierzzezmechu

Przy takiej kwocie aktualne różnice po refinansowaniu nie dadzą dużej różnicy, faktycznie sensowniej może wyglądać stałe oprocentowanie, gdyby się trafiła taka oferta w najbliższym czasie, poziom 6.2% jest realny ma ten moment, ale mogą być koszty dodatkowe. Jakbyś chciał pogadać bardziej szczegółowo to śmiało pisz na priv.
  • Odpowiedz
Dlaczego żabki wygryzają osiedlowe sklepy vol. 2137

Suszyło mnie w tym upale, to poszedłem do osiedlowego sklepiku.

- Jest cola zero? (pokazuję na lodówkę za ladą)
- jest. Jaki rozmiar?
RicoElectrico - Dlaczego żabki wygryzają osiedlowe sklepy vol. 2137

Suszyło mnie w t...

źródło: 1000065652

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RicoElectrico: No to fakt w małych osiedlowych sklepach istnieje ten problem. Ale zastanówmy się czy im się opłaca zasilać trzy następne lodówki gdy picie z tej lodówki kupią 2 osoby w ciągu dnia. Te lodówki po prostu nie zarobią zimnym piciem na energie której potrzebują.
  • Odpowiedz