Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

. Irracjonalne jest marzyć o czymkolwiek bedąc w takiej jak ja sytuacji. Normalni ludzie mają marzenia oraz, jeśli nie jasno określony, to chociaż wstępny projekt na to jak będzie wyglądała ich przyszłość.


@maupishoon: większość z nas kiedyś marzyła o normalnym życiu w normalnym świecie, a jedyne co zastaliśmy to zgliszcza jakiegoś niegdyś idealnego świata, który się tym tylko od apokaliptycznej codzienności chłopskiej odróżniał, że dziecięce umysły chłopów tagowych nienasycone jeszcze
  • Odpowiedz
#polska #depresja #psychologia #wykop #truestory

https://www.znanylekarz.pl/uslugi-zabiegi/diagnoza-adhd-dla-doroslych/krakow

https://www.newsweek.pl/polska/spoleczenstwo/psychologia-na-collegium-humanum-psychologia-u-czarneckich-w-25-roku/gbl254y

Człowiek chciał iść sobie z ciekawośći zrobić test na adhd u dorosłych, jak zobaczył ceny i to że większość nawet nie ma doświadczenia a się ceni za 1000zł, to woli sobie zrobić testy online zakupione normalnie z platformy lub torrent dla psychologów, oszczędność 7 stów
PiersiowkaPelnaZiol - #polska #depresja #psychologia #wykop #truestory 

https://www....

źródło: Zrzut ekranu 2024-11-24 o 21.12.25

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@what-up: Wiem, tą zasadą od zawsze kierowałem i kieruję się w życiu. Dobro jest na tym świecie za słabe by zwalczać nim zło, bo owe zło jest w zasadzie naturą tego świata, on się z niego składa. To tak jakbyś chciał wygrać z tonią wody rozpalając ognisko na łódce na środku oceanu.
  • Odpowiedz
Incelu ludzie nie patrzą na wygląd ale ty masz nasrane w głowie inceluu. Ludzie są generalnie mili incelu czemu z nimi nie rozmawiasz?


@KapitanKam: Paradoksalnie najwięcej 'złego' nasłuchałem się od tych którzy mówią o sobie per tolerancyjni, mili i tak dalej. Środowisko lewackie :D
  • Odpowiedz
Chłop sobie do robienia obiadu puścił playlistę lato 2018 i usłyszał piosenkę, która go jebła potężną falą nostalgii. Ja p------ę, ale to był cudowny rok…
#zalesie #depresja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach