Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko191
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
EpicElion
Profil firmowy

EpicElion

Dołączył 16 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 33796
  • Znaleziska 4325
  • Mikroblog 29471
  • Obserwujący 39
  • Obserwowane 76
tymekniewydymek
tymekniewydymek
30 min temu
  • 0
kojarzy ktoś nazwę strony, gdzie wklejało się linki i mogło pobierać omijając transfer z hostingów jak rapidgator itp? #kiciochpyta #hosting
Za kilka złociszy można było pobierać paczki ze wszystkich tych stronek #torrent
to była polska strona www
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion 15 min temu via Wykop
  • 0
@tymekniewydymek: https://rapids.pl/ ?
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
2 godz. i 41 min temu
  • 105
✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWE GRY NA EPIC ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition oraz Voidwrought za D̲A̲R̲M̲O̲ na EPIC 🔥

📊 OCENY:
RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition - METACRITIC: Metascore: 72/100, Userscore: 7.3/10
Metodzik - ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWE GRY NA EPIC ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 RollerCoaste...
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion 2 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 0
@Metodzik: o miałem kiedyś w pudełku ;d fajnie!
  • Odpowiedz
EpicElion
EpicElion 1 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
@Metodzik: o tak ale to katowałem na psx tylko, nie miałem wtedy PCta ;d
@Mirconom: Co jak to ale to zjechać nie nie
  • Odpowiedz
Cesarz_Polski
Cesarz_Polski
wczoraj, 18:08:03
  • 6
Mam znajomego w serwerowni Leszka. Mówił, że sprawa jest poważna i odwalają się cyrki. Więcej info jutro po 16.00
#torrent #torrenty #torrentleech
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion 9 godz. i 54 min temu via Wykop
  • 0
@Cesarz_Polski: domena na sprzedaż czyli kaput ;d
  • Odpowiedz
EpicElion
EpicElion 8 godz. i 49 min temu via Wykop
  • 0
przedłożona


@Cesarz_Polski: no to co tera?
  • Odpowiedz
joe-do-336
joe-do-336
17 godz. i 24 min temu
  • 2
Nie śpię, obudziłem się już. To kolejna noc po operacji kręgosłupa, noga dalej zdrętwiała, boję się że nie wróci do sprawności...
#zalesie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion 17 godz. i 21 min temu via Android
  • 1
@joe-do-336: jakie rokowania i co to za zabieg?
  • Odpowiedz
yam_yeti
yam_yeti
22 godz. i 37 min temu
  • 3
Tęsknie za starym internetem (╯︵╰,)
yam_yeti - Tęsknie za starym internetem (╯︵╰,)

źródło: IMG_8116

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion 22 godz. i 36 min temu via Android
  • 2
@yam_yeti: c---a tęsknisz, po prostu ci się teraz nie podoba xd
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
23 godz. i 16 min temu
  • 22
Już wiadomo czemu sony robi korekty tych wpisów. xDDD

#gta #gta6 #gry
josedra52 - Już wiadomo czemu sony robi korekty tych wpisów. xDDD

#gta #gta6 #gry

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion 22 godz. i 37 min temu via Android
  • 4
@josedra52: myślałem że to żart, ale ni c---a xd
  • Odpowiedz
k-syy
k-syy
k-syy
22 godz. i 44 min temu
  • 0
to za 10min poznamy ceny w PL?
#gta6
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion 22 godz. i 43 min temu via Android
  • 0
@k-syy: poznamy czy płyta będzie w pudełku xd
  • Odpowiedz
iknife
iknife
wczoraj, 15:36:13
  • 733
Kto pamięta kota Zonka z idź na całość. Właśnie kupiłem za 30zl na pchlim targu. Po co? Nie wiem #idznacalosc #heheszki
iknife - Kto pamięta kota Zonka z idź na całość. Właśnie kupiłem za 30zl na pchlim ta...

źródło: 218517

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion wczoraj, 20:26:22 via Wykop
  • 0
@iknife: AIR JORDAN
EpicElion - @iknife:  AIR JORDAN

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-24 222558

Pobierz
  • Odpowiedz
Teuvo
Teuvo
wczoraj, 19:49:33
  • 29
musi mnie boleć d--a na każdym siodełku nie wiem dlaczego
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion wczoraj, 19:58:49 via Wykop
  • 0
@Teuvo: za mało jeździsz ;d wyrobisz dupsko spokojnie
  • Odpowiedz
Bartekgkw
Bartekgkw
wczoraj, 19:37:00
  • 1
Dobra k---a czy wyjaśnią kim był ten Martin w latarni czy tam lochach? XD

Czy to był ten Man in Yellow i Boyd go wtedy uwolnił, dlatego zaczął o---------c?

#from
Bartekgkw - Dobra k---a czy wyjaśnią kim był ten Martin w latarni czy tam lochach? XD...

źródło: image_picker_973BDB71-1873-422B-935A-88614CE84ABD-93637-0000079F2B492885

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion wczoraj, 19:37:50 via Wykop
  • 1
@Bartekgkw: za tydzień ;d
  • Odpowiedz
EpicElion
EpicElion wczoraj, 15:31:53
  • 1
Kupuje głownie cyfrowe wersje, czy co z drugiej ręki czy to promocje. Ale GTA zawsze miałem pudełkowe wydanie, fizyczne k---a szmary bajery mapy a tu k---a co? XD czuje się wyruchany.
#gta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion
Autor
wczoraj, 17:08:15 via Wykop
  • 0
@adi555000: no to pewnie DLC :D
  • Odpowiedz
EpicElion
EpicElion wczoraj, 17:08:00
  • 1
Może kogoś to obchodzi ;d ale
https://play.google.com/store/apps/details?id=net.arena.guildwars.reforged właśnie wyszło.

#guildwars #guildwarsreforged #android #mmorpg
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

slawomirus
slawomirus
23 godz. i 18 min temu via Android
  • 0
@EpicElion to mnie zawsze odstrasza
slawomirus - @EpicElion to mnie zawsze odstrasza

źródło: temp_file5412328244645754994

Pobierz
  • Odpowiedz
Smutny_Marek
Smutny_Marek
6 godz. i 2 min temu via Wykop
  • 0
@slawomirus: reklamy? Ciekawe jak je wcisnęli. Zakupy na pewno bo od dawna można kupować skórki czy sloty na postać.
  • Odpowiedz
susibaka
susibaka
susibaka
22.06.2026, 17:48:08
  • 0
Gdzie teraz obecnie ludzie siedzą na internecie. Jeszcze przed covid to było multum żywych forum, reddit tętnił życiem, grupy na FB były mega aktywne, jeszcze za czasów google+ sporo osób poznałem, nawet w komentarzach na youtube można było nawiązać znajomości.

A co teraz? Spora ilość forum jest martwa lub wyłączona. Na social media jest mnóstwo botów i spamu a ludzie się zachowują mega sztywno.
Nawet jak grałem w payday2 z 9 lat
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion 22.06.2026, 17:48:38 via Wykop
  • 0
@susibaka: tiktok,instagram ;)
  • Odpowiedz
EpicElion
EpicElion 22.06.2026, 18:02:19 via Wykop
  • 0
@susibaka: małe społeczności jak i duże youtube, twitch jak i discord.
  • Odpowiedz
EpicElion
EpicElion 22.06.2026, 10:48:22
  • 2
Co sądzicie o takiej koszulce? Chyba w filmie "Blade" takie nosili modne to jest?

#modameska
EpicElion - Co sądzicie o takiej koszulce? Chyba w filmie "Blade" takie nosili modne ...

źródło: images (1)

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Famine
Famine
22.06.2026, 10:49:56 via Android
  • 2
@EpicElion

Kolega szykuje się na rejwa czy jedzie do Berghain?
  • Odpowiedz
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
DorodnyTucznik
22.06.2026, 12:30:37 via Wypiek
  • 3
@EpicElion tak szczerze to większość osób pomyśli że jesteś gej ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
_TiniMini_
_TiniMini_
22.06.2026, 10:43:56
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion 22.06.2026, 10:44:22 via Wykop
  • 0
@_TiniMini_: chyba bardziej ci się nudzi ;d
  • Odpowiedz
Mlodazs
Mlodazs
22.06.2026, 09:27:16
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion 22.06.2026, 09:35:10 via Wykop
  • 0
@Mlodazs: lepiej mniej, i ewentualnie dorzucić niż no ;)
  • Odpowiedz
xmadesio
xmadesio
22.06.2026, 09:02:37
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion 22.06.2026, 09:04:40 via Wykop
  • 2
@xmadesio: wakacyjna przygoda ;d
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
21.06.2026, 17:39:26
  • 0
#pcmasterrace #pytaniedoeksperta #komputery #oled
Witam, jakis pomysl dlaczego jak przelacze obraz z PC na TV LG G5 to gry chodza jak gowno a jak gram na biurkowym monitorze to wszystko jest cacy? probuje ograc TLOU1 ale jak przerzuce po hdmi na TV to gra strasznie zacina i fps nie przebija 50 klatek. Na tych samych ustawieniach na monitorze MSI gra nie schodzi ponizej 120klatek
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EpicElion
EpicElion 21.06.2026, 17:54:00 via Wykop
  • 0
@ppooii: rozszerzasz ekran, wyświetlasz na obu czy jak?
Spróbuj tv ustawiać jako główny.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.04.2018

    Komentator
  • Rocznica
    od 11.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.03.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 15.02.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking