ja lubie te zmiany klimatu 😎😎 nie rozumiem ponuraków co narzekają bo planeta płonie..ciepełko jest fajne👍👍👍 i przyjemne słońce świeci a klimatyczne brednie jak przejmujecie to NWO też przyjmiecie .. #klimat #pogoda #takaprawda #lewica

Balento








