Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mr-dawid: Brutalne ale taka prawda, mi dokuczali w podstbazie bo niski byłem, poszedłem do zawodówki [długo tam nie zabawiłem] to w klasie mnie dręczyli też ze względu na niski wzrost i posturę i pewnie też ogólne zachowanie etc.
W pracy poniekąd też mobbingu doświadczyłem. Ludzie to qrwy i tyle, gardzę nimi. Niektórzy jedynie są w miarę w porządku ale to mały procent.
  • Odpowiedz
@hermetyczniee:
na ogół nic mi nie było poza dziwnym samopoczuciem i szybszym upijaniem się. żadnych dołow ani turbo kaca nie miałem na żadnym leku aby bło ich bardzo dużo z wyjątkiem bupropionu, na którym byłem smutny pare godzin jak alko przestawało działać.
  • Odpowiedz
@hermetyczniee: ja mam SSRI i spożywam przy imprezach, ale niestety ja mam w drugą stronę, bo załącza mi się tryb nieśmiertelności (nie wiem czemu leki tak działają?) i potrafię przyjąć o wiele więcej niż przed kuracją, oraz 0 kaca. Zorientowałam się jednak, że jest tak jak @koziolekpatolek i zredukowałam to do minimum
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: no niestety fobia fobi nierówna, depresja depresji nierówna, tez czuje czasami ta niesprawiedliwość czy cos, no ale jest jak jest trzeba to zaakceptować i pozostaje próbować/iść na przód
  • Odpowiedz
  • 26
@mirko_anonim mój ulubiony typ przegrywa czyli narcyz. Słusznie widzisz że jesteś na tym samym stanowisku i masz tyle samo hajsu co ludzie którymi gardzisz ale znalazłeś sobie na to świetne wytłumaczenie by wciąż uważać się za lepszego. Ty masz zaburzenia lękowe(oczywiście to wina rodziców albo otoczenia) a oni po prostu są głupi.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach