Wpis z mikrobloga

W mojej ocenie, popełniłem wczoraj bezmyślny i żałosny wyłom, za który chciałbym przeprosić. Chcę przeprosić osoby dotknięte depresją, czy myślami samo***. Powinienem przestać pisać, bardzo dużo powinienem zrobić inaczej. Nauczką dla mnie na przyszłość był pobyt policji w moim mieszkaniu, karetki pogotowia, dyskusji z psychiatrą. I naprawdę, jeśli macie problemy ze sobą, nie ma nic złego w szukaniu pomocy, bo życie ludzkie jest wartością bezcenną, nawet jeśli czujecie się ze sobą totalnie podle. Obiecuję, że podobna rzecz już się nie powtórzy. Raz jeszcze przepraszam za wczoraj. Obiecuję być lepszy... Będę lepszy. Pozdrawiam. #psychologia #psychiatria #depresja
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@420_3: Tak i dobrze że tak się stało. Nie będę #!$%@?ł takich głupot na przyszłość, osoba po drugiej stronie ekranu nie wiedziała że nie piszę serio, ale musieli zareagować
  • Odpowiedz
osoba po drugiej stronie ekranu nie wiedziała że nie piszę serio, ale musieli zareagować


@RiverStar: nie musieli, a sam fakt że nie możesz się zabić oznacza że każdy aspekt Twojego życia jest kontrolowany. Dopóki bateryjka pisze głupoty, to ok, ale jak chce się rozłączyć to trzeba interwencje. Śmieszne to w jakimś stopniu.
  • Odpowiedz
  • 0
@420_3: Dobrze że tak robią, niepotrzebnie tylko dodałem im roboty. Ja pisałem dla jaj, ale ktoś inny może serio ma kłopot, dlatego mi głupio z tym teraz
  • Odpowiedz
  • 0
@420_3: A daj Pan spokój. Brat po mnie przyjechał bo mnie samego wypuścić od psychiatrki nie chcieli. Wyszło że jestem zdrowy, nic mi nie dolega itd. I żebym na przyszłość nie #!$%@?ł takich jaj w necie
  • Odpowiedz