Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wychwalany

Wychwalany

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 30974
  • Znaleziska 917
  • Mikroblog 30057
  • Obserwujący 62
  • Obserwowane 108
Reepo
Reepo
19.06.2026, 10:21:04
  • 15
Czy ktoś w końcu skończy z tą patologią związaną z konserwatorem zabytków? Chłop po historii sztuki decyduje o infrastrukturze która remontowana jest raz na 20 lat i później ludzie muszą się użerać z konsekwencjami tego że hurr durr historyczna kostka albo układ ulicy xD Typu teraz nie mogli zaplanować poprawnie przebiegu ulicy i torowiska, zabrakło 30cm żeby były oddzielone od siebie ale pan konserwator powiedział że krawężnik musi być w tym konkretnym
Reepo - Czy ktoś w końcu skończy z tą patologią związaną z konserwatorem zabytków? Ch...

źródło: 490c2fc3a889713ce782e4e31fa79907

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 19.06.2026, 17:51:37 via Android
  • 0
@Reepo: kto zglosil nowowiejska do rejestru zabytkow? To jego wina a nie konserwatora.
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
19.06.2026, 17:14:30
  • 0
Drogie mmiraski, cóż ja uczyniłem źle? #wroclaw #wroclawprzyjaznyrowerzysta #rower

https://streamable.com/qz6t8e

A zawołam i specjalistów @kaczoor @bartek-burger
chilon - Drogie mmiraski, cóż ja uczyniłem źle? #wrocław #wroclawprzyjaznyrowerzysta ...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 19.06.2026, 17:45:37 via Android
  • 1
@chilon: dzisiaj słoneczko ekstremalnie przygrzało kierowców, takiej zupy z mózgu jeszcze nie widziałem jak dzisiaj na drogach
  • Odpowiedz
magnussen
magnussen
magnussen
14.06.2026, 10:51:39
  • 0
Mirki, da się jeszcze gdzieś wziąć raty 0% i fakturę? Kiedyś tak robiłem, bo można było prosić o fakturę po zakupie a teraz wszędzie chcą żeby się zobowiązywać przed zakupem przez co raty są niedostępne…

#dzialalnoscgospodarcza #firma #raty #podatki #b2b
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 14.06.2026, 21:48:46 via Android
  • 0
@magnussen: na allegro nie da sie?
  • Odpowiedz
puexam
puexam
30.05.2026, 17:37:14
  • 3
O maratonie piszą na znakach miesiąc wcześniej, o dzisiejszej blokadzie miasta z jeszcze niższych pobudek dowiedziałem się po godzinie stania na powstańców śląskich.
Cały dzień rozj$*!@*$ przez !@$*^(!@^.

Tylko nie wyskakujcie że w czwartek jest Boże Ciało i nie wiecie o tym że ktoś może robić procesję bo wolne to z pocałowaniem ręki z tego powodu odbieracie.

#wroclaw
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 31.05.2026, 15:55:23 via Android
  • 1
@puexam: @Darth_Gohan zapiszcie sobie że 14.06 jest WŚR żeby płaczu znów nie było
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany 01.06.2026, 10:16:48 via Android
  • 0
@Darth_Gohan: jezdza co miesiac w ostatni piatek, w ten tez jechali, ale to mniejsza skala
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany 01.06.2026, 10:33:35 via Android
  • 0
@Darth_Gohan: poprostu miasto jest stale zablokowane ( ͡° ͜ʖ ͡°) WŚR będzie w weekend i dłużej
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany 01.06.2026, 12:09:29 via Android
  • 0
@puexam: akurat K.Wielkiego moglaby byc przyjemniejsza dla rowerow i pieszych. Moze kiedyś.
  • Odpowiedz
chilon
chilon
chilon
31.05.2026, 12:52:25
  • 3
Zawsze znajdzie się jakiś przygłup, który by się zesrau gdyby musiał zwolnić. #rower #wroclaw
chilon - Zawsze znajdzie się jakiś przygłup, który by się zesrau gdyby musiał zwolnić...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 31.05.2026, 15:50:12 via Android
  • 0
@chilon: wysylaj na stop agresji drogowej, jest na fb chlopak ktory tak robi i pokazywal ze to jest skuteczne.
  • Odpowiedz
wiktorek_pl
wiktorek_pl
28.05.2026, 05:20:24
  • 1
Zrobię gdzieś we wrocku taki podstawowy bike fitting? Nie za tysiąc złotych, bo jeżdżę do 100km max na rowerze crossowym ale n------a mnie kark i nadgarstki.
#rower #wroclaw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 28.05.2026, 09:42:49 via Android
  • 0
@wiktorek_pl: to sie nazywa fizjoterapia
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany 28.05.2026, 10:23:40 via Android
  • 0
@wiktorek_pl: usuwanie przyczyn bólu
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany 28.05.2026, 10:44:45 via Android
  • 0
@wiktorek_pl: no jak uwazasz. Ja po treningach z fizjo robilem crossem ponad 200 km a pozniej kupilem szose. Polecam rogi wewnetrzne na dluzsze jazdy.
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany 28.05.2026, 11:10:57 via Android
  • 0
@wiktorek_pl: sprobuj te rogi, calkiem inny chwyt, inne ulozenie obreczy barkowej
  • Odpowiedz

1957

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Brzoska ograł Ryanair i Wizz Air? Oto walizka InPost do Paczkomatu

Tanie bilety kuszą niską ceną, ale każda dodatkowa usługa oznacza kolejne opłaty. Szczególnie dotyczy to bagażu. Teraz jednak pojawiło się rozwiązanie, które może mocno namieszać na rynku podróży.

Tumurochir
z
obserwatorlogistyczny.pl
dodany: 27.05.2026, 11:14:10
  • 445
  • #
    inpost
  • #
    paczkomaty
  • #
    podroze
  • #
    lotnictwo
  • #
    ryanair
  • #
    podrozujzwykopem
Wychwalany
Wychwalany 27.05.2026, 13:03:26 via Android
  • 7
@Iudex: paczka idzie tydzień więc trzeba sobie dobrze zaplanować
Wychwalany
Wychwalany 27.05.2026, 13:18:47 via Android
  • 0
@Iudex: usluga dziala od jakiegos czasu i na forach wiekszosc osob pisalo ze paczka szla tydzień. Ale czas na odbior jest dluzszy niz 2 dni.
Rad-X
Rad-X
24.05.2026, 14:20:41
  • 5
Taki gorący facet podjeżdża, i klepie twojego chłopaka w tyłek, co robisz?
#goracedupeczki #harleydavidson #motoryzacja #sexyasfuck #kiciochpyta #bikeporn

Rad-X - Taki gorący facet podjeżdża, i klepie twojego chłopaka w tyłek, co robisz?
#g...

źródło: obraz

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 24.05.2026, 14:27:59 via Android
  • 1
@Rad-X: * twojego chłopaka
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany 24.05.2026, 14:29:07 via Android
  • 6
@Rad-X: obleśne xD
  • Odpowiedz
KrowkaAtomowka
KrowkaAtomowka
20.05.2026, 19:50:02
  • 0
#allegro hej szukam sklepow na allegro podobnych do lubimylicytacje ktory oferuja duzo licytacji przeroznych rzeczy do domu dla dzieci etc , czesto nie sprawne do naprawy polecicie kogos ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 21.05.2026, 17:59:28 via Android
  • 1
@KrowkaAtomowka: kiedys kupowalem duzo od tanie okazje z Wrocławia bo byli po sąsiedzku
  • Odpowiedz
stuparevic
stuparevic
15.05.2026, 21:40:50
  • 0
Wygasł mi na początku maja Allegro Smart a mimo to nie płacę teraz za przesyłkę. O co chodzi? #allegro
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 16.05.2026, 10:33:48 via Android
  • 0
@stuparevic: jak oplacisz to bedzie z data wsteczną
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
11.05.2026, 15:34:17
  • 4
Witam,
Dlaczego plac społeczny wygląda jak jeden wielki nieogarniety p--------k?
I dlaczego na placu, nie ma placu tylko jakies obrzydliwe estakady?
#wroclaw #architektura
Rad-X - Witam,
Dlaczego plac społeczny wygląda jak jeden wielki nieogarniety p-------...

źródło: z32550168IHG,Plac-Spoleczny-we-Wroclawiu

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 11.05.2026, 17:37:36 via Android
  • 1
@Rad-X: nie ma czegos takiego jak plac spoleczny, plac spoleczny wymysliliscie wy
  • Odpowiedz
bonekropik
bonekropik
bonekropik
08.05.2026, 17:58:25
  • 10
Służby w końcu wzięły się za zgłoszenia odnośnie źle zaparkowanych pojazdów…

Dostałem na raz 4 wezwania na przesłuchania na 4 rozne dni (✌ ゚ ∀ ゚)☞

To nie jest k---a śmieszne nic a nic

#wroclaw
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 09.05.2026, 21:20:31 via Android
  • 0
@bonekropik: taki protip - łatwiej załatwia się słupki, progi i likwidacje nielegalnych miejsc niż mandaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany 10.05.2026, 11:50:25 via Android
  • 0
@bonekropik: w tej sprawie pisze sie do WIM UM Wrocław. ZDiUM nie jest w tej sprawie decyzyjny, oni tylko wykonuja polecenia WIM i dbaja o to co już wdrożone
  • Odpowiedz
hung
hung
hung
24.04.2026, 13:33:09
  • 1
Warto przypomnieć chłop się wykrwawił bo nie zatknął rany

#pierwszapomoc #litewka #smiertelnewypadki
hung - Warto przypomnieć chłop się wykrwawił bo nie zatknął rany


#pierwszapomoc #li...

źródło: temp_file5202867624175479196

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 24.04.2026, 17:41:54 via Android
  • 1
@hung: wykrwawil sie bo urwalo mu noge i lezal pod samochodem
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany 21.04.2026, 11:39:18
  • 9
Progi zlikwidowane, rowerzyści zlikwidowani, piesi zlikwidowani, a korki bez zmian ¯\(ツ)/¯

Halo Wojszyce, co bedziecie chcieli teraz zlikwidowac?

#wroclaw
Wychwalany - Progi zlikwidowane, rowerzyści zlikwidowani, piesi zlikwidowani, a korki...

źródło: 1000033083

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany
Autor
21.04.2026, 11:47:04 via Android
  • 2
@murison: póki co nie ma planów likwidacji przejazdu kolejowego. Ciekawe czy poszerza wiadukt.
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany
Autor
21.04.2026, 12:36:28 via Android
  • 0
@NIeLekajcieSie: światła zrobili zeby piesi i rowerzysci stali i patrzyli jak samochody stoją, no bo nie może byc tak że rowerem jest szybciej
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany
Autor
21.04.2026, 14:18:05 via Android
  • 0
@puexam: takie kocopoły ze smieciarka wyjezdzala od 6 do 9 dzisiaj? A popoludniowy korek cos Ci ucięło, wrzuc jeszcze raz
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany
Autor
21.04.2026, 14:20:47 via Android
  • 0
@Wychwalany: u mnie są nieco inne kolory ale to pewnie wina apki
Wychwalany - @Wychwalany: u mnie są nieco inne kolory ale to pewnie wina apki

źródło: 1000033087

Pobierz
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany
Autor
21.04.2026, 16:10:19 via Android
  • 0
@puexam: jedno jest bez zmian, czy sa swiatla czy ich nie ma, korek jest do kukuczki a dalej luz.
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany
Autor
23.04.2026, 07:53:20 via Android
  • 1
@puexam: czlowieku, korki byly zawsze do kukuczki i winiliscie za to pieszych, progi i rowerzystow. Ich juz nie ma, a korki sa bez zmian. Godzina 10, grota dumnie stoi
Wychwalany - @puexam: czlowieku, korki byly zawsze do kukuczki i winiliscie za to pie...

źródło: 1000033177

Pobierz
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany
Autor
23.04.2026, 08:20:33 via Android
  • 0
@puexam: jak dla mnie to moga zlikwidowac bo i tak teraz promowany jest przejazd (przejscie) po pasach miedzy przystankową a koszycka a polnoc-poludnie bez przejazdu bedzie mozna przejechac szybko jezdnia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany
Autor
23.04.2026, 17:04:30 via Android
  • 0
@Darth_Gohan: ona stoi w tym samym miejscu jak stała wcześniej i nie ma tu zmian w liczbie pasów. Piękna słoneczna pogoda, w takie dni korek zaczynał się w tym samym miejscu. Skoro MUSI stać to po co obok mają stać tez piesi i rowerzyści
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany
Autor
23.04.2026, 18:55:03 via Android
  • 0
@Darth_Gohan: też nie rozumiem tego fenomenu dlatego pytam co teraz wojszyce chcą zlikwidowac
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany
Autor
23.04.2026, 19:20:45 via Android
  • 0
@Darth_Gohan: no i zlikwidowali to całe zło o którym piszesz a korki jak były tak są. Czy Twoim zdaniem mam zamknąć oczy i napisać że nie widać już korków siegajacych za rondo Bednarza?
  • Odpowiedz
path0g3nix
path0g3nix
23.04.2026, 17:14:14
  • 0
Siemano,
gdzie na #nfz można we Wroclawiu sensownie ogarnąc nadkruszonego zęba? Uzupełnić ubytek i tego nie s--------ć mocniej?

#wroclaw #stomatolog #dentysta #zeby #medycyna #stomatologia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 23.04.2026, 18:56:30 via Android
  • 0
@path0g3nix: nfz nie robi zabiegów upiekszajacych
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
17.04.2026, 16:12:24
  • 3
Co można realistycznie zrobić widząc saszkę z Glovo z--------------o po chodniku na rowerze elektrycznym? Numerów rejestracyjnych przecież nie ma. A policja nie stoi i nie wyłapuje takich.

#kiciochpyta #wroclaw #bekazpodludzi #roweroza
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 17.04.2026, 20:10:48 via Android
  • 1
@Viking-: oni s---------a po potraceniu
  • Odpowiedz
Wychwalany
Wychwalany 17.04.2026, 20:31:06 via Android
  • 0
@Viking-: kolege połamał i s--------ł :(
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
17.04.2026, 13:14:13
  • 4
Wrocław czeka na brakujący fragment śródmiejskiej obwodnicy. Projektant musiał zaktualizować koncepcję z nieco innym przebiegiem drogi, która teraz zakłada włączenie jej do ulicy Bolesława Krzywoustego w postaci estakady. Padły jednak konkretne terminy, kiedy cały projekt ma być gotowy.


bo nie o to chodzi żeby złapać króliczka, tylko gonić go...

https://gazetawroclawska.pl/koncepcja-alei-polnocnej-we-wroclawiu-zmieniona-kiedy-zobaczymy-gotowy-projekt-drogi-padly-konkretne-terminy/ar/c1p2-28915617

#wroclaw #samochody #motoryzacja #polskiedrogi
murison - > Wrocław czeka na brakujący fragment śródmiejskiej obwodnicy. Projektant m...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 17.04.2026, 20:13:51 via Android
  • 0
@murison: to juz zapowiadali rok temu
  • Odpowiedz
orzeszkiziemne
orzeszkiziemne
17.04.2026, 17:58:09
  • 3
Chinook wlasnie leci w strone lotniska od strony Jagodna #wroclaw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wychwalany
Wychwalany 17.04.2026, 20:07:37 via Android
  • 0
@orzeszkiziemne: lądował czy tylko pooglądał i wrócił?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 01.12.2019

    Komentator
  • VIP
    od 19.02.2018

    VIP
  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 15.09.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 05.02.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking