Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
dmasterpl
dmasterpl

dmasterpl

Dołączył 16 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 77154
  • Znaleziska 69159
  • Mikroblog 7995
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 19
eldokaz1988
eldokaz1988
wczoraj, 01:01:09
  • 21
#mecz Piliście to kiedyś?
eldokaz1988 - #mecz Piliście to kiedyś?

źródło: comment_o8jp9o6QP4ySRKU9FIdstbX0TvWRydOc

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl wczoraj, 06:00:11 via Wykop
  • 2
@eldokaz1988:
dmasterpl - @eldokaz1988:

źródło: 1000077901

Pobierz
  • Odpowiedz
Gcxdyidsthhhhds
Gcxdyidsthhhhds
przedwczoraj, 18:07:59
  • 31
#przegryw pozdro z wesela
Gcxdyidsthhhhds - #przegryw pozdro z wesela

źródło: 1000005541

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl przedwczoraj, 19:04:26 via Wykop
  • 2
@Gcxdyidsthhhhds: butelki zbieraj ;)
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
przedwczoraj, 09:25:39
  • 744
piekło kobiet :'(((((((

#mecz #pilkanozna #lewandowski #logikarozowychpaskow
okoboji - piekło kobiet :'(((((((

#mecz #pilkanozna #lewandowski #logikarozowychpask...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-20 o 11.24.55

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl przedwczoraj, 11:45:14 via Wykop
  • 4
@okoboji: niech s-------a
  • Odpowiedz
zazdrosny
zazdrosny
19.06.2026, 03:55:13
  • 18
5 minut i idę po p--o
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 19.06.2026, 04:26:07 via Wykop
  • 1
@zazdrosny: zazdrosny ;)
  • Odpowiedz
Adom007
Adom007
15.06.2026, 22:49:27
  • 71
#bukmacherka #mecz
pomyślcie że 99% hazardzistów po nieudanym meczu Hiszpanów, poszli zagrać pewnie czyściocha na Belgie i Urugwaj na tzw. odkutke, a się chu^je zdziwią jak wstaną xDD
#heheszki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 16.06.2026, 04:11:00 via Wykop
  • 0
@Adom007: :D
  • Odpowiedz
tyrytyty
tyrytyty
13.06.2026, 03:05:08
  • 71
ja już odliczam i doczekać się nie mogę

#mecz
tyrytyty - ja już odliczam i doczekać się nie mogę

#mecz

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 13.06.2026, 04:29:03 via Wykop
  • 13
@tyrytyty: powiem tak, tam powinno byc z 6-9 bramek, swedzi zeby cos postawic
  • Odpowiedz
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 13.06.2026, 09:42:45 via Wykop
  • 0
@Hamburk: moze raczej C, detali nie znam, spojrzalem w ostatnie statystyki, wyniki... nadal 3mam przy swoim ;)
  • Odpowiedz
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 13.06.2026, 15:49:00 via Wykop
  • 0
@Hamburk: Polska niemców to pokonała w swoim prime i za mojego zycia raczej do tego nie wrocilmy. Teraz, choć umiemy grac z mocniejszymi ale to zawsze jest do tyłu. pewnie było by z 3/4 - 1 dla szwabów. Tutaj jest nawet pozytywem ze oni graja europejko piłke. Nic niemcow nie zaskoczy, poprostu poziom bedzie bardzo niski. jak dla mnie to mecz repr niemców z druzyna ze srodka tabeli drugiej ligi
  • Odpowiedz
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 13.06.2026, 17:11:29 via Wykop
  • 0
no dobra, żeby nie było to polazłem do buka. Jakby co to będziecie mnie jutro j*bali ;) 200 na over 4.5, 200 na over 5.5, 200 na over 6.5 i 200 na over 5.5 oraz ze strzeli Wirtz i strzeli Undav - kursy odpowiednio 2.12, 3.2, 5.6, 4.56 #bukmacherka
  • Odpowiedz
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 14.06.2026, 19:13:05 via Wykop
  • 0
jest dobrze ;)
  • Odpowiedz
Pepe9248
Pepe9248
12.06.2026, 03:57:22
  • 3
Ciekawe czy zwycięska feta po wygranej Koreańczyków przysłuży się poprawie niskiej dzietności w tym kraju
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 12.06.2026, 05:34:29 via Wykop
  • 1
@Pepe9248: u nich ten mecz w srodku dnia byl, raczej nic z tego
  • Odpowiedz
Black_Rabbit_of_Inle
Black_Rabbit_of_Inle
12.06.2026, 05:10:37
  • 2
#przegryw dobra, nie ma co kusić losu
BlackRabbitof_Inle - #przegryw dobra, nie ma co kusić losu

źródło: 1872

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 12.06.2026, 05:33:21 via Wykop
  • 1
@Black_Rabbit_of_Inle: szybko poszlo :D
  • Odpowiedz
Luciferrrro
Luciferrrro
Luciferrrro
12.06.2026, 04:41:53
  • 3
#mecz Gdzie skróty meczów mozna obejrzeć? Bo na tvp sport nie ma np. Czechy Korea, są tylko gole pojedynczo i do tego w c--j reklam. Żeby zobaczyć 1 gola to minutę reklam trzeba obejrzeć.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 12.06.2026, 05:30:13 via Wykop
  • 0
@Luciferrrro: wejdz np na flashscore.pl, w mecz i ponizej masz wyroznione akcje by TVP
  • Odpowiedz
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 12.06.2026, 05:30:43 via Wykop
  • 1
@Luciferrrro: https://www.fifa.com/en/watch/7wv3jFr0T2wczSuQbhgrSW
  • Odpowiedz
brodwayline
brodwayline
brodwayline
12.06.2026, 03:57:31
  • 19
#mecz To który jest k---a który w końcu
brodwayline - #mecz To który jest k---a który w końcu

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 12.06.2026, 04:40:47 via Wykop
  • 2
@brodwayline: zawsze w Spurs ogladalem Sona z napisem Son. Dzis mi zafundowali mindfucka
  • Odpowiedz
Tozsamosc_prawdziwa
Tozsamosc_prawdziwa
12.06.2026, 02:38:48
  • 7
Zaprawdę zaprawdę powiadam wam przyjdzie taki moment że będzie mecz może Szkocja-Haiti może Kongo-Uzbekistan może coś od Curacao-drink, który będzie bangerem pokroju Niemcy-Brazylia albo Ghana-Urugwaj i będzie wspominany przez lata, i wtedy wszyscy od "czaicie wstać specjalnie rano na coś takiego?" Zamilkną i oddadzą pokłon futbolowym Bogom #mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 12.06.2026, 04:39:40 via Wykop
  • 0
@Tozsamosc_prawdziwa: CZEKAMY!!
  • Odpowiedz
Paszczakova
Paszczakova
12.06.2026, 03:58:01
  • 51
#mecz bogactwo xd
Paszczakova - #mecz bogactwo xd

źródło: 1000010132

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 12.06.2026, 04:38:27 via Wykop
  • 10
@Paszczakova: nie kwotowo a procentowo wstawiaj, calkiem inne spojrzenie ;)
  • Odpowiedz
OpresjaWsteczna
OpresjaWsteczna
11.06.2026, 21:07:33
  • 18
#mecz dobra, czas na szybki sen, budzik już nastawiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
OpresjaWsteczna - #mecz dobra, czas na szybki sen, budzik już nastawiony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_3121

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 12.06.2026, 02:07:45 via Wykop
  • 1
@OpresjaWsteczna: obecny
  • Odpowiedz
Mirkoncjusz
Mirkoncjusz
11.06.2026, 20:21:25
  • 244
Nie pokazali jak zawodnik z czerwoną kartką schodzi z boiska, ale pokazali jak baba w-------a czereśnie :|

#mundial2026 #mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 12.06.2026, 02:03:59 via Wykop
  • 0
@Mirkoncjusz: ahahah własnie patrzylem co to bylo? jakas szypulke oderwala, na truskawke za okragle... czeresnia pasuje :)
  • Odpowiedz
Woseba-ta-kawa
Woseba-ta-kawa
09.06.2026, 10:43:36
  • 89
Nie będziesz miał nic, nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy #przegryw
Woseba-ta-kawa - Nie będziesz miał nic, nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśli...

źródło: 1000026807

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 09.06.2026, 13:17:20 via Wykop
  • 0
@Woseba-ta-kawa: ale puszka d------a :D
  • Odpowiedz
cheeseandonion
cheeseandonion
06.06.2026, 22:17:42
  • 7
#posilek #sklepowysep #gotowanietomojapasja
cheeseandonion - #posilek #sklepowysep #gotowanietomojapasja

źródło: 20260606_182404

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 07.06.2026, 03:14:10 via Wykop
  • 2
@cheeseandonion: jak ja lubie przeceny :D nwm skąd sie to wzielo ale sam kupuje polowe rzeczy z jakis wyprzy, w sklepie handluje wyprzedaza spozywcza i nie znam miejsca kto ma takiego bajzlu wiecej. W lodowce juz wszystko po terminie a jest calkowicie dobre. Na szczescie zona mnie w tym popiera. Ludzie tyle p------o o ekologii i marnowaniu jedzenia ale nagle ciastka z rocznym terminem sa 2 dni po i WSZYSTKIM
  • Odpowiedz

722

Niemiecki hotel odmówił noclegu: "Żydzi nie są tu mile widziani"

W bawarskiej miejscowości Lam doszło do skandalicznego incydentu o antysemickim podtekście. Izraelski turysta, który próbował zarezerwować pokój w hotelu Zum Hirschen za pośrednictwem Booking.com, otrzymał jawną odmowę z rasistowskim uzasadnieniem.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 04.06.2026, 20:38:10
  • 122
  • #
    izrael
  • #
    niemcy
  • #
    antysemityzm
  • #
    rzymianie
  • #
    digitalnexus
  • #
    swiat
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 05.06.2026, 12:39:31 via Wykop
  • 2
"skandaliczny" :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pawelososo
pawelososo
04.06.2026, 17:57:14
  • 146
Przecież jakbym nie wiedział, że to tenisistka to bym był sto procent pewien że to jakaś baba z sowchozu co se motyką kartoszki wykopuje #tenis
pawelososo - Przecież jakbym nie wiedział, że to tenisistka to bym był sto procent pe...

źródło: obraz_2026-06-04_195528787

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 05.06.2026, 03:14:30 via Wykop
  • 11
@pawelososo: kacapia 500% :D
  • Odpowiedz

564

Przejmujący wpis posła Józefaciuka. Jako jedyny mówi o problemie męskiej depresj

Pokaż treści 18+

Przejmujący wpis posła Józefaciuka. Jako jedyny mówi o problemie męskiej depresj

W swoim najnowszym wpisie w mediach społecznościowych poseł Józefaciuk poruszył problem fundamentalny, o którym po prawej stronie sceny politycznej (ale też i na lewicy) wciąż mówi się zbyt cicho: dramat kryzysu psychicznego i fali samobójstw wśród polskich mężczyzn.

jefim37
z
wpolsce24.tv
dodany: 04.06.2026, 10:53:34
  • 98
  • #
    polityka
  • #
    jozefaciuk
  • #
    depresja
  • #
    zdrowiepsychiczne
dmasterpl
dmasterpl
dmasterpl 05.06.2026, 03:08:55 via Wykop
  • 2
@markonkon: ja mam dobro babę ale też miałem swój kryzys. I tak, tylko dla syna zostałem
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.04.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 30.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking