Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Zerp

Zerp

Dołączył 17 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13725
  • Znaleziska 529
  • Mikroblog 13196
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 33
pepedros
pepedros
pepedros
4 godz. i 16 min temu
  • 166
Nawet nie wie co traci
#gielda
pepedros - Nawet nie wie co traci
#gielda

źródło: {E2B0451C-1B08-451F-8196-021536DEA71E}

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 1 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
woli wprowadzać innowacje


@UsmiechnietyAnon: tak było nie zmyślam
  • Odpowiedz
FLAC
FLAC
przedwczoraj, 14:36:22
  • 85
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp przedwczoraj, 19:49:07 via Wykop
  • 1
@FLAC:
Zerp - @FLAC:

źródło: spit

Pobierz
  • Odpowiedz
Jariii
Jariii
przedwczoraj, 17:43:20
  • 129
Brauniarz lansował tezę, że strażnikami w niemieckich obozach koncentracyjnych byli Ukraińcy xD @vZGLSjkzfn: więc wyjaśniłem mu, że większość załogi obozów koncentracyjnych stanowili Austriacy i chłopakowi podałem nawet źródła i dostał zwarcia w mózgu. Uczcie się ludzie historii, bo przyjdzie taki nieuk i historia może się powtórzyć. Ale czego się spodziewać po ludziach co twierdzili, że nie było komór gazowych. Pomyślcie z kim my tu siedzimy, to nawet podchodzi pod kłamstwo
Jariii - Brauniarz lansował tezę, że strażnikami w niemieckich obozach koncentracyjny...

źródło: 2357

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp przedwczoraj, 19:42:37 via Wykop
  • 15
To pozostałe 60% jakie miało pochodzenie?


@Nieszkodnik: zastanówmy się nad tym, jakiej narodowości moglibyć ludzie w niemieckich obozach... myślę ze dasz rade
  • Odpowiedz
Przegrywex
Przegrywex
przedwczoraj, 16:52:44
  • 681
Cena akcji #spacex wynosi obecnie: 178,70 USD
Łączna kapitalizacja: 2,33 bln USD

Plusujących zawołam równo za 6 miesięcy i zobaczymy jak kształtuje się cena.

Ja osobiście obstawiam ~$40 za akcję 15.12.2026
Przegrywex - Cena akcji #spacex wynosi obecnie: 178,70 USD
Łączna kapitalizacja: 2,33...

źródło: image

Pobierz

Jaka będzie cena akcję SPCX 15.12.2026 w USD

  • Powyżej 500 14.8% (351)
  • 301-500 5.4% (127)
  • 201-300 11.7% (278)
  • 151-200 9.3% (221)
  • 101-150 13.4% (317)
  • 76-100 17.6% (417)
  • 51-75 11.8% (280)
  • 26-50 6.2% (148)
  • 10-25 2.8% (66)
  • Poniżej 10 7.0% (166)

Oddanych głosów: 2371

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp przedwczoraj, 19:05:15 via Wykop
  • 1
@Przegrywex: mysle ze granie przeciwko fanatykom elona i jego p---------a nie da sie zkwantyfikować, dlatego ale dajesz sie ponieść fali i cośtam wrzucasz albo trzymasz sie z daleka zeby nie wypaść z łajby
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
przedwczoraj, 11:27:04
  • 186
Ogólnie to jeżdżę sobie na codzień autkiem w postaci 20 letniej Hondy, która była produkowana jako eksperymentalna hybryda. Problem jest taki, że po 20 latach to oryginalne ogniwa ledwo żyją i cała ta hybryda działa tak na 50%. I jak jeżdżę autostradą to moja prędkość maksymalna to jakieś 120km/h. Jak mam szczęście to mogę zrobić chwilowy skok do 140 ale trwa to może 2 minuty.

I wiecie co? Nigdy mi się nie
SzubiDubiDu - Ogólnie to jeżdżę sobie na codzień autkiem w postaci 20 letniej Hondy, ...

źródło: honda hshitbox

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp przedwczoraj, 16:29:59 via Wykop
  • 0
Ogólnie to jeżdżę sobie na codzień autkiem w postaci 20 letniej Hondy, która była produkowana jako eksperymentalna hybryda. Problem jest taki, że po 20 latach to oryginalne ogniwa ledwo żyją i cała ta hybryda działa tak na 50%. I jak jeżdżę autostradą to moja prędkość maksymalna to jakieś 120km/h. Jak mam szczęście to mogę zrobić chwilowy skok do 140 ale trwa to może 2 minuty.


@SzubiDubiDu: to jest nic. wejdz
  • Odpowiedz
WybitnyDamian
WybitnyDamian
WybitnyDamian
14.06.2026, 14:17:17
  • 150
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Emerytalny-rekord-Polski-Tak-wysokich-zyskow-nie-ma-zaden-kraj-OECD-9150919.html

Ból d--y Mariuszy którzy, pewnie pod wpływem innych debili, wypisali się z PPK "bo ukradno tak jak OFE" jest wspaniały, bardzo polecam komentarze, festiwal szurskiego s----------a umysłowego - czyli standard jak na społeczność bankiera, ale tutaj faktycznie kretynom uciekają pieniądze, no ale się nie zapiszą bo "koszty utopione" wchodzą mocno.

#ppk #gielda #finanse
WybitnyDamian - https://www.bankier.pl/wiadomosc/Emerytalny-rekord-Polski-Tak-wysokic...

źródło: image

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 14.06.2026, 18:52:29 via Wykop
  • 3
to inna sprawa, ale są ludzie nawet z budżetówki co się wypisali bo "Tusk im zaj**ie"


@galicjanin: akurat tu sie nie dziwie, ludzie pracujący w budżetówce to często jełopy
  • Odpowiedz
krzysssss
krzysssss
11.06.2026, 09:03:25
  • 0
Dziwne nieregularnie skwierczenie z PC 1-3s coś jak pszczoła o szybe, na 90% zasilacz, nic nie dymi nic nie smierdzi, chyba wymiana bez szukania problemu? #pc #pcmasterrace #skladamkomputer
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 11.06.2026, 10:21:29 via Wykop
  • 1
@krzysssss: odpal jakas gre gdzie masz 200-300 fps jesli wtedy tylko piszczy to 100% gpu, gpu whine to normalna rzecz i kolejna grafa bedzie miala podobnie w wiekszosci wypadków
  • Odpowiedz
Zerp
Zerp 12.06.2026, 13:07:58 via Wykop
  • 0
@krzysssss: ja bym sie w ogole tym nie przejmował
  • Odpowiedz
StdPtr
StdPtr
StdPtr
10.06.2026, 19:31:14
  • 107
Czy wszyscy zauważyli, że wszystko spada odkąd Zawód Inwestor pokazał twarz? Dopiero co założył tu konto a już postanowił nas zniszczyć. Szybki cykl mirkoblogera #gielda
StdPtr - Czy wszyscy zauważyli, że wszystko spada odkąd Zawód Inwestor pokazał twarz?...

źródło: obraz

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 11.06.2026, 07:30:19 via Wykop
  • 1
przystojny jesteś w sumie. Jakbyś szukał kogoś do wspólnego inwestowania pasywnego (ja) albo nawet aktywnego to daj znać


@thisguy1: czy to oferta handlowa w rozumieniu ustawy?
  • Odpowiedz
Rajbond
Rajbond
09.06.2026, 20:06:51
  • 385
Przez redpillaków teraz na siłowniach siedzi masa 16-18 letnich normików już na cyklu(xd) i jeszcze sobie między ćwiczeniami nawzajem linie włosów oceniają. Toż to są jakieś igrzyska śmierci żeby nie być subhumanem w 2026 xD
#przegryw #blackpill
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 09.06.2026, 21:41:26 via Wykop
  • 23
@conamirko: chodzi o to żeby małolaty się trenem nie ładowały a nie żeby na dulce nie siedzieli
  • Odpowiedz
ppooii
ppooii
09.06.2026, 13:59:27
  • 0
#pcmasterrace #komputery #pytaniedoeksperta

Cześć, mam problem z dźwiękiem w grach, gdy gram na telewizorze. Niezależnie od tego, czy gram w natywnym 4K, 2K, czy 2K z DLSS, co jakiś czas słyszę w głośnikach niepokojące trzaski – ciężko to opisać, dźwięk przypomina szeleszczenie folią.

Na początku myślałem, że to mój zewnętrzny DAC na USB "wariuje", ale problem występuje również, jeśli użyję tego DAC-a przez kabel optyczny wpięty do TV
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 09.06.2026, 15:15:49 via Wykop
  • 0
@ppooii: czyli mówisz ze jak dac'a pomijasz i wysyłasz dzwiek po HDMI to też masz trzaski tak?

Hmmm, miałem kiedyś coś takiego jak nie zainstalowałem sterów od realtek'a audio, w twoim przypadku jeśli idzie przez HDMI to ja bym jescze sie pokusił o updejt sterowników chipsetu ze strony amd

problem występuje tylko w grach? a na słuchawkach? przy filmach działa ok?
  • Odpowiedz
kawkanorbert
kawkanorbert
07.06.2026, 19:51:25
  • 60
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 08.06.2026, 06:28:44 via Wykop
  • 1
@kawkanorbert: jaka desperacja
  • Odpowiedz
lNKOGNITO
lNKOGNITO
06.06.2026, 20:01:22
  • 50
#przegryw proste
lNKOGNITO - #przegryw proste

źródło: 24a9a4fe4662f3c46df83683a93bc95e

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 06.06.2026, 22:29:28 via Wykop
  • 1
co stoi na przeszkodzie aby mieć też 3rd


@robert_przylbica: zapewne ilosc godzin w dniu
  • Odpowiedz
Adom007
Adom007
06.06.2026, 14:59:07
  • 533
#tenis #heheszki
wygrał je^bany xDD
Adom007 - #tenis #heheszki
wygrał je^bany xDD

źródło: 645477867676777

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 06.06.2026, 18:53:03 via Wykop
  • 0
@Adom007: dwie sety? ludzie szanujmy sie
  • Odpowiedz

2678

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.

Protestujących przed placem budowy urzędników inwestor zignorował. Nie wpuścił nawet ściągniętej na miejsce straży miejskiej i policji. - Nie będziemy tego komentować. Mamy swoje sposoby postępowania - Przekazała przez telefon przedstawicielka firmy dewelopera RJS House z Legionowa.

Dr-Livingstone
z
warszawa.wyborcza.pl
dodany: 06.06.2026, 08:04:30
  • 273
  • #
    nieruchomosci
  • #
    patodeweloperka
  • #
    antykapitalizm
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
Zerp
Zerp 06.06.2026, 09:51:10 via Wykop
  • -5
@MiKeyCo: nie żebym bronił policje, ale jakie prawo karne zostało złamane że policja może z buta ci wejść na teren bez nakazu? wydaje mi się ze to nie policja jest od sprawdzania czy ktos bezprawnie wyrwał drzewa czy nie
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
03.06.2026, 15:15:16
  • 461
#gielda
UczesanyPedryl - #gielda

źródło: anus rekt

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 03.06.2026, 17:53:59 via Wykop
  • 2
Gorzej, dla mnie #microsoft ( ͡º ͜ʖ͡º)


@UczesanyPedryl: poprostu teraz jestes long
  • Odpowiedz
UczesanyPedryl
UczesanyPedryl
02.06.2026, 10:59:14
  • 40
2024: Rosja bliska upadkowi, wytrzymajcie jeszcze 2 tygodnie

2026 i 6 miesięcy: Rosja bliska upadkowi, wytrzymajcie jeszcze 2 tygodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wojna #ukraina #rosja
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 02.06.2026, 15:24:41 via Wykop
  • 3
@UczesanyPedryl: jak tam front zmalał urus
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
31.05.2026, 11:59:13
  • 397
NIE UMYŁEM ANI RAZU D--Y, NIE ZROBIĄ ZE MNIE GEJA
#polityka #bekazprawakow
splinter96 - NIE UMYŁEM ANI RAZU D--Y, NIE ZROBIĄ ZE MNIE GEJA
#polityka #bekazprawak...

źródło: 1000029092

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 31.05.2026, 14:43:56 via Wykop
  • 0
polacy kochają mieć z czym walczyć. Jak nie korki od butelek, to teraz kaucjomaty. Zamiast olewac takie bzdury, żyć według swoich przekonań, to naród musi się żreć. "Ja nie oddaje!!!" "Ja oddaje!!". Ehhh jak łatwo tymi ludźmi manipulować.


@dr_papieros: no ale jednak jest różnica miedzy przymocowanymi nakrętkami, które notabene lubie przy butelkach wody pitnej, to 50gr na butelce płynu zwieksza cene i to dość dużo jesli nie zamierzasz oddawac.

Osobiscie
  • Odpowiedz

1338

[AFERA] Analiza 13 tys. wypowiedzi antypolskiego trolla @Icouldbeyourmom

Postanowiłem przeprowadzić szczegółową analizę pełnego zestawu publicznych wypowiedzi użytkownika @Icouldbeyourmom, z którego wyłania się obraz antypolskiego szowinisty, kłamcy i manipulatora. Sprawa została zgłoszona do moderacji. Długa lektura!

CosmicWarden
z
wykop.pl
dodany: 29.05.2026, 11:42:46
  • 263
  • #
    afera
  • #
    moderacja
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
Zerp
Zerp 30.05.2026, 07:14:36 via Wykop
  • -1
No ale gdzie napisał nieprawde? xDD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kastrator2
kastrator2
kastrator2
29.05.2026, 01:31:54
  • 267
O k---a xd

#usa #ufo #trump #epstein
kastrator2 - O k---a xd 

#usa #ufo #trump #epstein

źródło: screenshot

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 29.05.2026, 07:25:36 via Wykop
  • 5
@kastrator2: https://x.com/WhiteHouse/status/2060127126611718214 musze prztznać ze hihłem z tego, ale żeby takie g---o na oficjalne kanały wrzucać xD
  • Odpowiedz
Zerp
Zerp 29.05.2026, 07:50:33 via Wykop
  • 0
@majkkali: to nie jest fejk, wejdz sobie na strone white house na X, masz jeszcze ci kolejnego screen wrzucilem
Zerp - @majkkali: to nie jest fejk, wejdz sobie na strone white house na X, masz jesz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
28.05.2026, 06:47:48
  • 710
Ktoś pamięta jakie to inwestycje zrealizował PiS przez 8 lat rządu? XD

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Ktoś pamięta jakie to inwestycje zrealizował PiS przez 8 lat rządu...

źródło: IMG_7626

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zerp
Zerp 28.05.2026, 12:11:19 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: no jedna z najlepszych inwestycji to ostrołęka blok C, 3 mld i nie ma śladu po inwestycji to sie nazywa zarządzanie, ja nawet jakbym chciał wydać 3mld zł tak żeby nic po tym nie zostało to bym nie potrafił
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.05.2015

    Komentator
  • Rocznica
    od 07.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 04.04.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking