Brauniarz lansował tezę, że strażnikami w niemieckich obozach koncentracyjnych byli Ukraińcy xD @vZGLSjkzfn: więc wyjaśniłem mu, że większość załogi obozów koncentracyjnych stanowili Austriacy i chłopakowi podałem nawet źródła i dostał zwarcia w mózgu. Uczcie się ludzie historii, bo przyjdzie taki nieuk i historia może się powtórzyć. Ale czego się spodziewać po ludziach co twierdzili, że nie było komór gazowych. Pomyślcie z kim my tu siedzimy, to nawet podchodzi pod kłamstwo
@Przegrywex: mysle ze granie przeciwko fanatykom elona i jego p---------a nie da sie zkwantyfikować, dlatego ale dajesz sie ponieść fali i cośtam wrzucasz albo trzymasz sie z daleka zeby nie wypaść z łajby
Ogólnie to jeżdżę sobie na codzień autkiem w postaci 20 letniej Hondy, która była produkowana jako eksperymentalna hybryda. Problem jest taki, że po 20 latach to oryginalne ogniwa ledwo żyją i cała ta hybryda działa tak na 50%. I jak jeżdżę autostradą to moja prędkość maksymalna to jakieś 120km/h. Jak mam szczęście to mogę zrobić chwilowy skok do 140 ale trwa to może 2 minuty.
Ogólnie to jeżdżę sobie na codzień autkiem w postaci 20 letniej Hondy, która była produkowana jako eksperymentalna hybryda. Problem jest taki, że po 20 latach to oryginalne ogniwa ledwo żyją i cała ta hybryda działa tak na 50%. I jak jeżdżę autostradą to moja prędkość maksymalna to jakieś 120km/h. Jak mam szczęście to mogę zrobić chwilowy skok do 140 ale trwa to może 2 minuty.
Ból d--y Mariuszy którzy, pewnie pod wpływem innych debili, wypisali się z PPK "bo ukradno tak jak OFE" jest wspaniały, bardzo polecam komentarze, festiwal szurskiego s----------a umysłowego - czyli standard jak na społeczność bankiera, ale tutaj faktycznie kretynom uciekają pieniądze, no ale się nie zapiszą bo "koszty utopione" wchodzą mocno.
Dziwne nieregularnie skwierczenie z PC 1-3s coś jak pszczoła o szybe, na 90% zasilacz, nic nie dymi nic nie smierdzi, chyba wymiana bez szukania problemu? #pc #pcmasterrace #skladamkomputer
@krzysssss: odpal jakas gre gdzie masz 200-300 fps jesli wtedy tylko piszczy to 100% gpu, gpu whine to normalna rzecz i kolejna grafa bedzie miala podobnie w wiekszosci wypadków
Czy wszyscy zauważyli, że wszystko spada odkąd Zawód Inwestor pokazał twarz? Dopiero co założył tu konto a już postanowił nas zniszczyć. Szybki cykl mirkoblogera #gielda
Przez redpillaków teraz na siłowniach siedzi masa 16-18 letnich normików już na cyklu(xd) i jeszcze sobie między ćwiczeniami nawzajem linie włosów oceniają. Toż to są jakieś igrzyska śmierci żeby nie być subhumanem w 2026 xD #przegryw #blackpill
Cześć, mam problem z dźwiękiem w grach, gdy gram na telewizorze. Niezależnie od tego, czy gram w natywnym 4K, 2K, czy 2K z DLSS, co jakiś czas słyszę w głośnikach niepokojące trzaski – ciężko to opisać, dźwięk przypomina szeleszczenie folią.
Na początku myślałem, że to mój zewnętrzny DAC na USB "wariuje", ale problem występuje również, jeśli użyję tego DAC-a przez kabel optyczny wpięty do TV
@ppooii: czyli mówisz ze jak dac'a pomijasz i wysyłasz dzwiek po HDMI to też masz trzaski tak?
Hmmm, miałem kiedyś coś takiego jak nie zainstalowałem sterów od realtek'a audio, w twoim przypadku jeśli idzie przez HDMI to ja bym jescze sie pokusił o updejt sterowników chipsetu ze strony amd
problem występuje tylko w grach? a na słuchawkach? przy filmach działa ok?
Protestujących przed placem budowy urzędników inwestor zignorował. Nie wpuścił nawet ściągniętej na miejsce straży miejskiej i policji. - Nie będziemy tego komentować. Mamy swoje sposoby postępowania - Przekazała przez telefon przedstawicielka firmy dewelopera RJS House z Legionowa.
@MiKeyCo: nie żebym bronił policje, ale jakie prawo karne zostało złamane że policja może z buta ci wejść na teren bez nakazu? wydaje mi się ze to nie policja jest od sprawdzania czy ktos bezprawnie wyrwał drzewa czy nie
polacy kochają mieć z czym walczyć. Jak nie korki od butelek, to teraz kaucjomaty. Zamiast olewac takie bzdury, żyć według swoich przekonań, to naród musi się żreć. "Ja nie oddaje!!!" "Ja oddaje!!". Ehhh jak łatwo tymi ludźmi manipulować.
@dr_papieros: no ale jednak jest różnica miedzy przymocowanymi nakrętkami, które notabene lubie przy butelkach wody pitnej, to 50gr na butelce płynu zwieksza cene i to dość dużo jesli nie zamierzasz oddawac.
Postanowiłem przeprowadzić szczegółową analizę pełnego zestawu publicznych wypowiedzi użytkownika @Icouldbeyourmom, z którego wyłania się obraz antypolskiego szowinisty, kłamcy i manipulatora. Sprawa została zgłoszona do moderacji. Długa lektura!
@donatien-de-sade: no jedna z najlepszych inwestycji to ostrołęka blok C, 3 mld i nie ma śladu po inwestycji to sie nazywa zarządzanie, ja nawet jakbym chciał wydać 3mld zł tak żeby nic po tym nie zostało to bym nie potrafił
#gielda
źródło: {E2B0451C-1B08-451F-8196-021536DEA71E}
Pobierz@UsmiechnietyAnon: tak było nie zmyślam