Skoro depresja to choroba głowy to czemu odziałuje na strefy fizyczne jak brak energii i wieczne zmęczenie? Chodzi mi o osobe z depresja ktora jeszcze ma siłe i dba o swoje zdrowie to znaczy trenuje, dba o sen , dba o witaminy o diete nie stosuje uzuwek a mimo tego nie ma wiecznie siły i energii skąd to sie bierze?
#depresja #nerwica #psychologia #psychiatria
#depresja #nerwica #psychologia #psychiatria
























źródło: IMG_5358
PobierzJa kofeine spozywalem od jakiegos 10 roku zycia a mam 23 lat obecnie więc u mnie moze długo potrwać