Jetsem ponad miesiąc wolny od kofeiny i nikotny innych używek nie stosowałem . I moja cera wygald twarzy duzo sie poprawiły , lepiej spie , nerwica duzo się zmniejszyla czuje ze kortyzol tez duzo spadł ale co z tego skoro bez kofeiny i nikotyny nie mam siły i męczy mnie anhedonia 4 km przejde pieszo i brak sił a na kofeinie rowerem 200km zrobiłem. Pewnie mam genetycznie niską dopamine i bez używek
Henson_ - Jetsem ponad miesiąc wolny od kofeiny i nikotny innych używek nie stosowałe...

źródło: IMG_5358

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Lobotomy_Enthusiast: nie mam pojecia ludzie tam pisza ze skutki odstawienia mogą byc nawet do 6 miesiecy
Ja kofeine spozywalem od jakiegos 10 roku zycia a mam 23 lat obecnie więc u mnie moze długo potrwać
  • Odpowiedz
Skoro depresja to choroba głowy to czemu odziałuje na strefy fizyczne jak brak energii i wieczne zmęczenie? Chodzi mi o osobe z depresja ktora jeszcze ma siłe i dba o swoje zdrowie to znaczy trenuje, dba o sen , dba o witaminy o diete nie stosuje uzuwek a mimo tego nie ma wiecznie siły i energii skąd to sie bierze?
#depresja #nerwica #psychologia #psychiatria
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henson_: poczucie 'energii' wynika z głowy. zauważ, ze jak wciągniesz krechę amfy to nawet pomimo braku snu od 30 godzin z----------z jak królieczk z reklamy duracella, a to tylko uwolniło parę neuroprzekaźników w mózgu a nie dodało nic fizycznie.

albo jak jesteś zmęczony a zobaczysz, ze wściekły pitbull Cię goni tez nagle dostaniesz energii, ale to tylko wyrzut neuroprzekaźników w mózgu (który powoduje aktywację innych systemów)
  • Odpowiedz
ale to jest z jakiegoś powodu zepsute, nie same neuroprzekaźniki tylko raczej to co zarządza ich działaniem/uwalnianiem, nie?

jak ciągle 'podnosisz' lekami np to mózg zacznie się na nie 'uodparniać' bo ma za dużo. co do używek, jakbyś ciągle był na adrenalinie(np ciągły stres) - w końcu stracisz siły bo organizm nie da rady fizycznie na wysokich obrotach chodzić.

raczej rozwiązaniem jest naprawienie przyczyny, że coś źle działa, bo same neuroprzekaźniki to raczej skutek
  • Odpowiedz
Na wykopie często widuje ludzi rozpisujących się o tym jak by to chcieli się urodzić w bogatej rodzinie i dostać wszystko na tacy od rodziny. Ja uważam natomiast inaczej, lepiej być jak Malala7 to znaczy wywodzić się z biedy ALE dorobić się własną inteligencją, zdolnością i ciężką pracą.

Dlaczego? Bo wtedy człowiek i tak wyjdzie na swoje i się dorobi od zera, a później będzie sobie znacznie lepiej radził niż prymitywny człowiek

Co byś wolał?

  • Wysoka inteligencja, etyka pracy, biedna rodzina 41.8% (38)
  • Prymityw z bogatej rodziny 58.2% (53)

Oddanych głosów: 91

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niemalala7 prymityw z bogatej rodziny. Nie rozumie dlaczego zakładasz że szybko straci majątek rodziców, taki inteligentny też może mieć pecha i utopić w inwestycjach chociażby. A taki bogol oprócz pieniędzy ma również koneksje, dużo rzeczy idzie załatwić przez same znajomości.
  • Odpowiedz
japoerdole wioska poniżej 100 mieszkańców w której spędziłem prawie ćwierć wieku i zaczepia mnie na drodze jakaś stara baba i pyta co u matki. Nie wiem kto to był ale na pewno ktoś kto tu mieszka 3x dłużej niż ja.
Nikogo nie znam na tej wiosce i kojarzę tylko z mordy paru meneli. Przegryw to nawet na własnym podwórku będzie odstającym od reszty dziwadłem.
#przegryw #depresja #samotnosc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Glock17: Jak szedlem z 1-2 miesiace temu na spacer wieczorem, to jakis dziadek do mnie mowi dobry wieczor. Przestraszylem sie, bo akurat sobie ustawialem muzyke na telefonie. Rodzice go znaja, ale ja dalej nie mam pojecia kto to byl, jak wyglada i dlaczego sie ze mna wital. xd
  • Odpowiedz
Na początku studiów Malale7 przytłaczał ogrom ilości pracy potrzebnej do przejścia przez studia uczciwie. Nie mógł sobie z tym poradzić przez co sięgał po a-----l i prokrastynował spędzając czas na portalach takich jak wykop (głównie na tagu #przegryw). W końcu jednak powoli przeszedł przez pierwszy rok, kosztowało go to ogrom wysiłku, miewał nawet myśli magiczne i mocne ataki paniki... aż po czasie zauważył, że to własnie ciężka praca pozwala

A ty co sądzisz? Co stanowiło o jego sukcesie?

  • Własna praca 34.5% (19)
  • Znajomości 65.5% (36)

Oddanych głosów: 55

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niemalala7: Jak jest jeden rodzic i zarabia najnizsza to o studiach mozesz pomarzyc. Otworz oczy. Tez jestem programista i zarabiam 2-3 razy tyle, ale nie twierdze, ze to tylko moja zasluga, bo bez genow bylbym nikim. Ba, moglbym nawet nie zyc, gdyby nie odrobina szczescia w nieszczesciu w dziecinstwie. Masz tak rozbujale ego, ze to glowa mala. Ciesz sie zyciem, ale nabierz troche pokory.
  • Odpowiedz
W momencie gdy większość młodych imprezuje konsumując a-----l do upadłego, Malala7 właśnie siedzi, podciąga rękawy i pracuje w pocie czoła. Powiedzcie mi proszę, ilu młodych ludzi stać na coś takiego by już od samego początku długiego weekendu majowego odrzucić rozpustę i zasiąść do pracy? No właśnie... A później jak przychodzi porównywać zarobki to wylewa się zawiść i zazdrość, tylko czy jest ona podstawna? Sami sobie odpowiedzcie...

#depresja #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niemalala7: @Runaway28 @Desire22 no tez mam z tego beke, tacy co tam zarabiaja te dobre pieniadze maja w dupie tych biedakow ale ci drudzy juz musza sie pienic o to ze ktos osiagnal sukces podczas gdy oni ostatni hajs p--------i na a-----l i szlugi, zeby od poniedzialku w--------c najtanszy makaron z Biedronki z sosem Pudliszki. Skoro "my" mamy c-----o to oni tez musza miec bo tak
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem tej nagonki na beciaków. Przecież to skutek obecnego rynku matrymonialnego a nie przyczyna. Inaczej mówiąc: każdy orze jak może, no bo logicznie patrząc konkuruje z tysiącami chłopów takimi jak ja, więc wiadomo że kto więcej wylicytuje ten wygrywa. Każdy chce kogoś mieć, każdy chce być szczęśliwy, znaleźć kogoś i być jak najdłużej w związku. Jak mam inaczej przekonać do siebie kobietę? Fajnie się mówi "olej laski
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Nie rozumiem tej nagonki na beciaków. Przecie...

źródło: mloda-rodzina-z-dzieckiem-na-spacer-w-parku-dziecko-siedzi-w-wozku-700-152835137

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim:

każdy chce kogoś mieć


Serio tak uważasz? Skąd to bierzesz? Związki to problemy, laski to zawsze jakiś element drama queen, jakieś spiny, manipulacje, transakcja handlowa. Ja się nauczyłem na to lać totalnie. Wiem że żadna kobieta mi nie da szczęścia i ja się sam muszę dobrze bawić ze sobą. Dla mnie ważniejsze jest zagranie na gitarze, pojeżdżenie na desce i ogólnie mój uśmiech na twarzy niż posiadanie jakiejś dziewczyny,
  • Odpowiedz
W momencie gdy Malala7 radził sobie w życiu tragicznie, to siedział bez przerwy na tagu #przegryw. Później zaczął nawet sobie robić dłuższe detoksy ale jednak zawsze wracał. W momencie gdy jego życie zaczęło stawać na nogi na tag wchodził bardzo rzadko zrelacjonować swój dzień jednak zauważalne było że spędzał na tagu dużo mniej czasu bo prawie nic nie plusował. Po osiągnięciu sukcesu na tagu spędzał maksymalnie godzinę tygodniowo.

Czy

Czy to przypadek?

  • Tak 36.7% (11)
  • Nie 63.3% (19)

Oddanych głosów: 30

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy waszym zdaniem jest to przypadek, że im mniej czasu spędzał na tagu, tym lepiej mu szło w życiu?


@niemalala7: My się użalamy na tagu zamiast coś robić ze swoim życiem, a Malala7 w pocie czoła zapieprza na swój sukces ehh
  • Odpowiedz
  • 1
@eisil: Jeszcze w 2021 roku Malala7 był dokładnie w tym samym miejscu. 3 pierwsze kwartały 2022 roku to było dla niego prawdziwe piekło, po to by w ostatnim kwartale całkowicie odmienić swą psychikę i zyskać zupełnie inne nastawienie. Od 2023 roku pracował już w pocie czoła i wiedział że to najlepszy sposób by wygasić smutne myśli. Jaki przyniosło to efekt? Zarobki 10 000 zł na rękę przy JEDYNIE ROKU stażu
  • Odpowiedz
Nie czuję, że żyję. Mam od dłuższego czasu wrażenie, że obserwuję swoje własne życie jak przez jakiś ekran. Nie wiem nic mnie już nie cieszy, leki przestają mi chyba pomagać. Czy ktoś ma podobnie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#depresja #samotnosc #psychiatria
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak ja się cieszę, że mam zerowe libido. S----a nie zalewa mi mózg i nie mam ciśnienia na kobiety żeby za wszelką cena zaruchac. Od 4 lat już nie uprawiam a jedyny kontakt fizyczny z kobietą to miałem jak się przytulałem do randomowych lasek w luzztrach. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #depresja #przegryw #zalesie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depresja i nerwica powodują brak libido i leki ssri robią to samo. Czy to kiedykolwiek wróci? Mam dopiero 22 lata i od 4 lat moje libido nie istnieje z powodu niepokoju i depresji. Teraz biorę escitalopram i tak naprawdę nie wiem, czy mój brak libido wynika z lęku, czy z Lexapro. Tak czy siak, od 4 lat mam impotencję i już tracę nadzieję, że kiedykolwiek wróci. #depresja #nerwica
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wieprzowina ja mam paroksetyne od 4 miesięcy i szczerze mówiąc miałem nadzieję że trochę mi obniży libido bo i tak nie mam teraz szans na poznanie kogoś, chciałem się skupić bardziej na samorozwoju aby takie szanse mieć. Tymczasem teraz cały czas mi się chce :/
  • Odpowiedz