Po prawie 10 latach w branży logistycznej, czuje, że powoli mnie to wypala i przestaje sprawiać przyjemność (chyba głównie z powodu dużej presji, stresu itp.), dlatego ostatnimi czasy zacząłem myśleć nad ewentualną zmianą środowiska pracy i przeszło mi przez myśl wstąpienie do wojska, chętnie posłucham Mirków czy warto iść w tą stronę czy to jednak jak z deszczu pod rynnę?
Dodam, że zbliżam się do 30stki a wykształcenie wyższe, ze stopniem inżyniera
Dodam, że zbliżam się do 30stki a wykształcenie wyższe, ze stopniem inżyniera

























Znowu zaglądnąłem na pasek płacy, i jak widzę, ile tysięcy złotych mi kradną to mnie trafia.
15 lat już tak patrzę, i obiecuję sobie, że się nie będę przejmował, a i tak się w------m. Pół wypłaty na podatki, składki, i dotowanie tego kraju... I znowu jestem w-------y.
#praca #pracbaza #pieniadze #polska
@wkrk: posiedź sobie 18 miesięcy w kolejce do psychologa, to się uspokoisz