Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Cebulaczan

Cebulaczan

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5171
  • Znaleziska 881
  • Mikroblog 4290
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 10

397

Biznes: Hennig-Kloska dokonuje egzekucji przemysłu drzewnego

Biznes: Hennig-Kloska dokonuje egzekucji przemysłu drzewnego

Rządowy proces konsultacyjny dotyczący przyszłości polskich lasów i gospodarki leśnej ma charakter wyłącznie fasadowy. Decyzje Ministerstwa Klimatu i Środowiska zapadły za zamkniętymi drzwiami alarmuje Koalicja na Rzecz Polskiego Drewna w stanowisku, które przekazano portalowi wGospodarce.pl. Poni

cogitos
z
wgospodarce.pl
dodany: 19.06.2026, 15:02:08
  • 50
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    polityka
Cebulaczan
Cebulaczan 20.06.2026, 16:02:37 via Android
  • 0
@60groszyzawpis: z pelletem to nie jest przypadkiem ten probolem, że on jest z odpadów z produkcji innych produktów drewnianych i nie da się tak po prostu zwiększyć jego produkcji, bo bedzie to nieopłacalne?
Jabby
Jabby
20.06.2026, 05:50:38
  • 589
Ale jak to? Przecież Batyr jest ŚCIGANY przez Rosję. Co to za chwalenie naszego Ryczącego Kibola?

#bekazpisu #rosja #ukraina #wojna #polityka
Jabby - Ale jak to? Przecież Batyr jest ŚCIGANY przez Rosję. Co to za chwalenie nasze...

źródło: 176d38585ab444cbba5aab1c6e2afd38

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulaczan
Cebulaczan 20.06.2026, 08:44:56 via Android
  • 1
@Grzesiok: zakaz przyjęcia do Unii, bo on brzydko powiedział proszę Pani!!!
  • Odpowiedz

1158

Trzaskowski nie chciał się spotkać z sygnalistą ws. afery szpitalnej!

"Prezydent Warszawy odpowiedział, że nie ma czasu się spotkać i poprosili żeby tę kwestię (Kacprzyka) mu napisać, lekarz napisał a 2 miesiące później został zwolniony

Hirch
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 13:26:42
  • 121
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
  • #
    polityka
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarz
Cebulaczan
Cebulaczan 19.06.2026, 15:12:25 via Android
  • -10
@szarley: to jest typowa ruska taktyka, każdy przeciwnik polityczny jest ćpunem, w celach więziennych opozycjonistów w łagrach znajdują się n-------i, klasyka gatunku. Najprostsze oskarżenie działające na stare baby i Mariuszy z Brighton.
Cebulaczan
Cebulaczan 19.06.2026, 15:18:02 via Android
  • -7
@PowiatowyBanan: jak robi to samo? Kogo nazywają ćpunem od czapy? Kaczora xD?
Cebulaczan
Cebulaczan 19.06.2026, 15:24:57 via Android
  • -7
@PowiatowyBanan: Michnik mi w ogóle nie płaci żydek jeden. Może to dlatego że zapomniałem wysłać faktury :/

No dawaj, popisz się, kto kogo wyzywał od ćpunów?

O wykorzystywaniu artystów nie musisz pisać. G---o mnie obchodzą Twoje fantazje xD
Cebulaczan
Cebulaczan 19.06.2026, 17:10:05 via Android
  • -5
@PowiatowyBanan: to że artyści wypowiadali się na tematy politycznie, głównie na korzyść koalicji, to fakt. To że byli oni do tego wykorzystywani to tylko Twoje urojenie. Wymyśliłeś sobie wytłumaczenie nieprzychylnych dla Ciebie rzeczy, bo tak działa efekt potwierdzenia. Z tego co piszesz tu i w innych wypowiedziach wychodzi, że bliżej Ci do wyznawcy niż myślącego człowieka. Współczuję Ci i Twojej rodzinie.

1299

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Nie można zakazać lekarzom pracy na kontraktach, bo gdyby każdy lekarz pracował na etacie tylko w jednym miejscu, system by runął z braku lekarzy twierdzą samorządy lekarskie. A jednocześnie alarmują, że Polska kształci za dużo lekarzy i zmarnujemy na ich edukację 15 mld zł

tomasztomasz1234
z
oko.press
dodany: 18.06.2026, 15:21:40
  • 130
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
Cebulaczan
Cebulaczan 19.06.2026, 06:07:02 via Android
  • 0
Jest w tym logika. Obecnie jak lekarz może pracować np. jako dermatolog w trzech placowkach, jedna pon-wt, druga śr-czw, trzecia pt, to każda z tych trzech placówek ma w ofercie tą specjalizację. Jakby go zablokować w jednej, to nagle potrzeba dodatkowych dwóch lekarzy, a skoro nie starczy na każdą placówkę, to wyjdzie tak że w pierdziszewie dolnym po prostu nie będzie dermatologa i tyle.

Nie chodzi mi o krytyke zmiany systemu, ale
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cebulaczan
Cebulaczan 19.06.2026, 06:07:36 via Android
  • 0
@sid127: to uwolnić czy tylko etat? xD
Cebulaczan
Cebulaczan 19.06.2026, 06:09:10 via Android
  • -4
@krzysztof2033: przecież masz stronę znany lekarz. Tam w miarę dobrze działa rating.
Cebulaczan
Cebulaczan 19.06.2026, 06:11:48 via Android
  • 1
@sid127: git, czaję.
Cebulaczan
Cebulaczan 19.06.2026, 06:19:57 via Android
  • -3
@trontrytel: skoro dostali karę, to znaczy, że ktoś tego pilnuj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nwm czy teraz w ogóle można dodać opinię bez umówienia się przez znany lekarz.
salvador94
salvador94
18.06.2026, 20:18:20
  • 1944
Lecąc na fali popularności aktualnej #afera #konowalposting #lekarz100k to pragnę przypomnieć, że niektórzy nie dość że ciągną gruby hajs, to nadal są na tyle nienażarci, że wystawiają fikcyjne wizyty, za które oczywiście też biorą pieniądze.
W moim przypadku było to 559 wizyt i zabiegów, które nigdy się nie odbyły, a lekarz wyciągnął blisko 60 000 zł z NFZ.
Dla śledzących #medycznewyludzenia i moją sprawę
salvador94 - Lecąc na fali popularności aktualnej #afera #konowalposting #lekarz100k ...

źródło: 5357

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulaczan
Cebulaczan 19.06.2026, 04:59:19 via Android
  • 2
@Rad-X: niezły modus operandi w sumie xD
  • Odpowiedz

2331

Dostosuj się albo wyjedź. Dania zaostrza wojnę z burkami

Zwolennicy zaostrzenia podkreślają, że osoby mieszkające w Danii powinny dostosować się do kultury albo wyjechać. Ich zdaniem zasłanianie twarzy jest symbolem separatyzmu i utrudnia integrację, komunikację oraz budowanie spójnego społeczeństwa opartego na duńskich wartościach świeckich i równości.

digital-nexus
z
digitalnexus.pl
dodany: 18.06.2026, 07:19:26
  • 257
  • #
    dania
  • #
    swiat
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    muzulmanie
  • #
    religia
Cebulaczan
Cebulaczan 18.06.2026, 17:58:04 via Android
  • 1
@8kiwi: @NocnyAtakPterodaktyla ale Wy sobie zdajecie sprawe, że temat jest o Danii, która ma jedne z najostrzejszych przepisów imigracyjnych i jak im wyjdzie w excelu, że więcej z systemu będziesz wyciągał niż wkładał, to Ci każą w---------ć? XD oni tam nie sprowadzają żadnych morusów, tylko innych Europejczyków, bo potrzebują wykwalifikowanych ludzi, kraje Wam się p------y xD ten zakaz to tylko kolejny krok w narzucaniu swojej kultury imigrantom, ich postawa

3824

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

32-letni ortopeda zarobił 3 mln zł brutto w rok

3 mln zł brutto zarobił w ubiegłym roku 32-letni ortopeda Michał Burczy,. To daje ponad 2,6 mln zł na rękę. W rozmowie z WP wyjaśnia, jak godzi pracę lekarza z byciem prezesem szpitala w Grójcu oraz równocześnie dyrektorem szpitala w Nowym Mieście nad Pilicą.

tomasztomasz1234
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 16.06.2026, 19:43:49
  • 481
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    medycyna
  • #
    zarobki
  • #
    zdrowie
  • #
    konowalposting
Cebulaczan
Cebulaczan 17.06.2026, 10:04:33 via Android
  • 0
@marcinojg: już bez przeaady z tym szczylem. 32 lata to już pelnoprawny lekarz, do tego w sile wieku.
Cebulaczan
Cebulaczan 17.06.2026, 10:07:06 via Android
  • 0
@SmugglerFan: widać, że nie znasz nikogo z lekarskiego. Oni na tych studiach życia nie mają, impreza to maks. 2 piwka i do domu. Powinni im wprowadzić ewidencję czasu pracy, ale te wasze komentarze insynuujące, że bycie lekarzem to przeczytanie książki od biologii jedyne co udowadniają to to, że jesteście tak samo odklejeni jak te zarobki.
Cebulaczan
Cebulaczan 17.06.2026, 10:11:37 via Android
  • 0
@wanderlust00: przecież informacje o takich dotacjach są publicznie dostępne, tak samo jak stawki nauczycieli i policjantów. Reszta administracji to zwykle zarobki w z 2x mniejsze niż w sektorze prywatnym na podobnym stanowisku. Np. w URE prezes zarabia mniej niż 20k za bycie najważniejszą osobą ds. regulacji rynku w całym kraju, dlatego mieli problem z rekrutacją nowego jak stary chciał odejść, bo na takim poziomie kompetencji idzie spokojnie wyciągnąć 30-40k na
Cebulaczan
Cebulaczan 17.06.2026, 13:05:56 via Android
  • 0
@SmugglerFan: byłeś kiedyś na studiach? 2 piwa to jest asceza.
Cebulaczan
Cebulaczan 18.06.2026, 16:15:22 via Wykop
  • 0
@marcinojg: ma znaczenie. Na polibudzie nawet na przedmiotach na których masz samą matmę i fizykę, możesz praktycznie leżeć jajami do góry do czasu sesji, potem się przyłożyć i w 2-4tyg wszystko pozaliczasz. Na lekarskim mają od c---a wejściówek z ogromną ilością kontentu. Tam po prostu jak będziesz miał w------e, to nie przejdziesz dalej i nara. Ludzie którzy chleją zwykle odpadają na pierwszym roku. To jest generalnie też spoko, bo jak
bagno_
bagno_
18.06.2026, 10:52:05
  • 434
A Pan z kanału "Jak to Daleko" może nie zastanawia się teraz, czy by znowu nie zrobić fajnego i "obiektywnego" vloga z Moskwy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#jaktodaleko #ukraina #rosja #wojna
bagno_ - A Pan z kanału "Jak to Daleko" może nie zastanawia się teraz, czy by znowu n...

źródło: obraz

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulaczan
Cebulaczan 18.06.2026, 16:03:19 via Android
  • 3
@horrendous: trudno powiedzieć. On jest z podlasia i jest prawosławny więc naturalnie ma jakieś panslawistyczne skrzywienie, stąd te jego podróże do Białorusi i Ruskich, żeby pokazać jak żyją (po części to też oportunizm). Jednocześnie w Afryce pokazywał gdzie ruskie maczają swoje łapy i raczej nie była to pochwała. Nie wypowiada się też na tematy polityczne z tego co wiem (obejrzałem z dwie serie z Afryki w tle w robocie). Trochę
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
18.06.2026, 08:47:54
  • 256
Zelenski zapytany trzy dni temu jaka bedzie odpowiedź ukrainy po ataku na cerkiew
"Zobaczy pani"

(Cieżko to z sensem przetłumaczyć 1 do 1)

#ukraina #polityka #rosja #wojna
robertkk - Zelenski zapytany trzy dni temu jaka bedzie odpowiedź ukrainy po ataku na ...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulaczan
Cebulaczan 18.06.2026, 15:43:58 via Android
  • 0
@Bierny_Uzytkownik: jak to jest, że głowa każdego państwa jakie Rosja atakuje to ćpun? Macie tylko jedną historyjkę wymyśloną w GRU?
  • Odpowiedz
Cebulaczan
Cebulaczan 18.06.2026, 15:47:34 via Android
  • 3
@BNM2136: jakby ćpał to by nie wytrzymał w tak dobrym stanie 4 lat wojny. Patrz jak prawdziwy ćpun wygląda, morda opuchnięta, oczy bez wyrazu, wrak człowieka.
Cebulaczan - @BNM2136: jakby ćpał to by nie wytrzymał w tak dobrym stanie 4 lat wojny...

źródło: 1000037723

Pobierz
  • Odpowiedz
kasza332
kasza332
18.06.2026, 11:24:22
  • 709
Fajny psychiatryk pod postami Winnickiego o ataku drogowym pod Moskwą.

#ukraina #rosja #wojna #polityka
kasza332 - Fajny psychiatryk pod postami Winnickiego o ataku drogowym pod Moskwą. 

#...

źródło: 1000031167

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulaczan
Cebulaczan 18.06.2026, 15:41:46 via Android
  • 1
@kasza332: dziś mi się wyświetlił ten post winnickiego i on sam w przypiętym komentarzu pisze, że tam jest dom wariatów pod postem xD
  • Odpowiedz
Jacek_his
Jacek_his
Jacek_his
17.06.2026, 15:21:08
  • 51
Wystarczyły 2 lata rządów i patologia władzy przebija butę PiSowską, choć myślałem, że nie dojdzie do tego aż tak szybko. Ten VIPowski salonik to doskonała widokówka patologii władzy, gdzie kasta nawet nie chce przebywać w jednym pomieszczeniu z pospólstwem, nie mówiąc już o tym, po co tam przychodzili. To nie jest jednostkowy przypadek, a systemowe działanie w mniejszym lub większym natężeniu, w różnych częściach kraju. Teraz wyobraźcie sobie, że mamy tylko media
Jacek_his - Wystarczyły 2 lata rządów i patologia władzy przebija butę PiSowską, choć...

źródło: HLBYKVbW0AA14bV

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulaczan
Cebulaczan 17.06.2026, 20:58:58 via Android
  • 2
@Jacek_his: ale się naprodukowałeś xD za pisu chłop r------ł komendę grantanikiem bez konsekwencji, a gość od odzieży patriotycznej przekręcił 500mln na respiratorach. Każdy ma w p-----e kaczora na cmentarzu, tam wały szły tonami.
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
17.06.2026, 06:19:57
  • 215
Kobieta ogłasza, że szuka nowego domu psu bo jest agresywny do dzieci i zaczął gryźć bez ostrzeżenia.

Psiarze: źle wychowałaś dziecko!!! Ścierwo ludzkie! Załóż kamerki w pokoju dziecka, bo dzieci kłamią (pewnie się samo nożem cięło i zwaliło na psa xd). Trzeba sprawdzić co dziecko zrobiło psu! (Mówimy m.in. o noworodku). Może piesek się poczuł nie tak i ugryzł! (w końcu ma prawo gryźć bezbronne dzieci i zwierzęta wg psiarzy).

Okropni ludzie.
WielkiNos - Kobieta ogłasza, że szuka nowego domu psu bo jest agresywny do dzieci i z...

źródło: 1000131893

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulaczan
Cebulaczan 17.06.2026, 13:22:55 via Android
  • 2
@dafto: ludzie to biorą te małe p-------e wiecznie zestresowane i co nie da się ich ułożyć i potem zdziwko, że u----ł. Owczarek się tak przywiązuje, że jak go ułożysz to mu możesz spod mordy miskę wyjmować albo rękę do gardła włożyć, a nic Ci nie zrobi, spokojnie można z dzieckiem zostawić i jeszcze będzie go pilnował.
  • Odpowiedz

453

Rząd planuje podwyżkę akcyzy na alkohol. Szukają kasy na podwyżki dla lekarzy?

Rząd planuje podwyżkę akcyzy na alkohol. Szukają kasy na podwyżki dla lekarzy?

Rząd wraca do pomysłu wyższej akcyzy na alkohol. Ministerstwo Finansów przedstawiło projekt nowelizacji ustawy o podatku

markus2
z
rmf24.pl
dodany: 16.06.2026, 15:09:52
  • 95
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    wydarzenia
Cebulaczan
Cebulaczan 16.06.2026, 22:29:12 via Android
  • -5
Patrząc na to jakie koszty generują dla całego społeczeństwa n------i, to jest dziwne, że akcyza jest jeszcze tak niska. Nie jestem jaroszem, lubię sobie wypić piwko dla relaksu ew. coś mocniejszego ze znajomymi, ale sytuacja, że za mniej niż minimalną można kupić pół litra, nawalić się jak świnia i robić borutę jest p------a.

Odnosząc ceny do minimalnych zarobków to wóda i p-------y w tym kraju tylko tanieją od kilku lat. Na ten
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cebulaczan
Cebulaczan 16.06.2026, 22:51:42 via Android
  • -2
@jan-kowalski-507464: kto Ci powiedział, że kasa pójdzie na podwyżki?
Cebulaczan
Cebulaczan 16.06.2026, 23:27:08 via Android
  • -2
@jan-kowalski-507464: a co innego miały by zasilić? Budżet kancelarii prezydenta? W NFZ spokojnie przez a-----l są miliardy deficytu do załatania.

Poza tym fajny artykuł podesłałeś. Znowu wychodzi na to, że pewien Mateusz wpisał zero do excela i elo pora na cs'a, a potem g---o uderzyło w wentylator.

Przedstawiciel Funduszu przypomniał okoliczności z 2022 roku. Wtedy Sejm przyjął ustawę o sposobie ustalania minimalnego wynagrodzenia w ochronie zdrowia. W ocenie skutków regulacji,
Cebulaczan
Cebulaczan 17.06.2026, 07:47:55 via Android
  • 0
@typ53B: chłopie, my mamy obecnie większy problem z funkcjonującymi alkoholikami niż patologią. 3mln małpek dziennie schodzi, żaden żul tego nie kupuje, bo to jest przepłacanie 3x za możliwość walenia pokryjomu. Tacy ludzie nie będą latać codziennie na metę, tak jak dzisiaj nie kupują litra taniej i nie rozlewają w piersiówki.

597

Brytyjski nauczyciel molestował i zamordował adoptowane niemowlę

Pokaż treści 18+

Brytyjski nauczyciel molestował i zamordował adoptowane niemowlę

Para gejów zaadoptowała niemowlę i doprowadziła do jego śmierci w ciągu 4 miesięcy.

asique
z
newsmaxpolska.pl
dodany: 16.06.2026, 07:28:11
  • 207
  • #
    uk
  • #
    wielkabrytania
  • #
    adopcja
  • #
    dzieci
  • #
    lgbt
Cebulaczan
Cebulaczan 16.06.2026, 12:40:48 via Android
  • -3
@damianooo8: nikt tak nie pogardza pracownikami i innymi członkami społeczeństwa jak hetero janusz zarobas właściciel kołchozu. Dlaczego wielu tego typu ludzi ma tak niskie charaktery?
Cebulaczan
Cebulaczan 16.06.2026, 12:53:21 via Android
  • 0
@damianooo8: jak inaczej odpowiedzieć na bełkot gdzie chłop wyrabia sobie zdanie o gejach na podstawie odcinka kuchennych rewolucji? Chyba nikt pisząc takie głupoty nie spodziewa się poważnej dyskusji.
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
16.06.2026, 07:16:49
  • 58
Obecny poziom polityków konfederacji jest jaki każdy widzi

#konfederacja #heheszki #bekazprawakow #polityka #zalesie
ciagleloginzajety - Obecny poziom polityków konfederacji jest jaki każdy widzi 

#kon...

źródło: 1000036137

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulaczan
Cebulaczan 16.06.2026, 08:51:11 via Android
  • 2
@KOLEGAMAMY: przecież ludzie kończą podstawówkę i odchodzą od konfy, a z racji na demografię więcej osób ją kończy niż zaczyna. To poważny problem dla konfy.
  • Odpowiedz
piSSowiec69
piSSowiec69
16.06.2026, 07:53:34
  • 41
Ależ to się źle zestarzało.
Będziesz mógł pokazać BESTIE zakładzie karnym.

@mariola-anna jutro ważny dzień, załóż marynarkę.
#kononowicz #patostreamy
piSSowiec69 - Ależ to się źle zestarzało. 
Będziesz mógł pokazać BESTIE zakładzie kar...

źródło: Screenshot_20260616_095200_com.google.android.youtube_edit_808709696751077

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulaczan
Cebulaczan 16.06.2026, 08:46:03 via Android
  • 0
@piSSowiec69: swoją drogą należy mu się szacunek za świadomość swojego uzależnienia. Otwarcie napisał, że znowu zaćpał benzo po pół roku przerwy. Wymaga to odwagi (prawie tak dużej jak wzięcie kredytu na fotowoltaikę na firmę, którą utrzymuje niemyjący się dziadek z cukrzycą).
  • Odpowiedz
aleksc
aleksc
04.06.2026, 09:46:02
  • 1
Czemu na allegro można kupić w autoryzowanym sklepie xiaomi ładowarkę indukcyjna Xiaomi 80w za 267 zł a na oficjalnej stronie Xiaomi ona kosztuje 449 zł?
#allegro #xiaomi
aleksc - Czemu na allegro można kupić w autoryzowanym sklepie xiaomi ładowarkę indukc...

źródło: 818

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulaczan
Cebulaczan 15.06.2026, 15:47:31 via Wykop
  • 0
@aleksc: jakakolwiek oficjalna strona producenta ma ceny z d--y. Dzięki temu jak ktoś chce być świętszy od papieża i kupić na pewno oryginał od producenta, to ma taką możliwość, a producent dostaje dodatkową ekstra pajdę za to że musi sobie zawracać dupę sprzedażą detaliczną, zamiast klasycznie pchać wszystko przez hurtownie i nara. Wgle ciekawostka, koleżanka pracuje jako programistka u jednego z dużych producentów elektronarzędzi no i ma jakąś tam zniżkę
  • Odpowiedz
Bury_Zenon
Bury_Zenon
15.06.2026, 11:13:28
  • 0
Sprzedałem klawiaturę do tabletu. Sprawna na pewno. Facet odebrał, a po 10 dniach napisał, że dopiero wrócił z zagranicy, klawaiturę podłączył do ładowania i zero reakcji. Chce wyłudzić zwrot, albo zepsuł produkt?

#olx #sprzedaz #allegro #januszebiznesu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulaczan
Cebulaczan 15.06.2026, 15:30:30 via Wykop
  • 0
@Bury_Zenon: wyłudzenie, olej go.
  • Odpowiedz

742

Trump Phone to Chińczyk

Trump Phone to Chińczyk

Rozebranie telefonu przez iFixit potwierdza: telefon Trump T1 to pozłacany model HTC U24 Pro zaprojektowany i wyprodukowany w Chinach.

Grymas1000lecia
z
heise.de
dodany: 12.06.2026, 09:35:26
  • 101
  • #
    trump
  • #
    technologia
  • #
    smartfon
  • #
    telefony
  • #
    gsm
Cebulaczan
Cebulaczan 13.06.2026, 11:51:35 via Android
  • -2
@SzuruSzur: nie tyle będą nas bronić, co sprawią, że Amerykanie będą musieli bronić nas, bo są tu ich ludzie. To działa jak polisa ubezpieczeniowa.
Pomorski_Wilk
Pomorski_Wilk
11.06.2026, 15:42:07
  • 18
Do tych co podniecają się Ukraińcami to pamiętajcie, że to takie homo sovieticusy co Rosjanie. Mówisz im, że UPA przeprowadziła ludobójstwo polskich chłopów na Wołyniu to będą mówić, że to byli Niemcy albo sowiecka prowokacja (paradoksalnie partyzantka sowiecka pomagała ofiarom rzezi). W najlepszym razie, że były to starcia, chociaż latają dokumenty, że planowali ludobójstwo. Mówisz, że spadła ukraińska rakieta na polskich chłopów to będą mówić w zaparte, że to była ruska rakieta,
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cebulaczan
Cebulaczan 11.06.2026, 20:00:01 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Organizator nielegalnych walk ps w w schroniskach

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.06.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.02.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.01.2019

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 24.11.2020

    Honorowy Wampir

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking