Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tomq6

tomq6

Dołączył 15 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3352
  • Znaleziska 1438
  • Mikroblog 1914
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 2

472

Trzaskowski kłamie w żywe oczy wiedział o szpitalu płd

Trzaskowski kłamie w żywe oczy wiedział o szpitalu płd

Ordynator pisał do niego na Whatsapp a po dwóch miesiącach został zwolniony xdxdxd

ZlyCzarodziejRumburak
z
streamable.com
dodany: 19.06.2026, 20:06:21
  • 42
  • #
    polityka
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    zlodziejskiewybryki
  • #
    niemcy
tomq6
tomq6 19.06.2026, 22:36:48 via Wykop
  • -8
@tomasz-aleksander-barania: wiesz, jeszcze żeby władza katoprawicy prowadziła gdzie indziej to dałbym Ci plusa

648

Szpital Południowy wpuszczał polityków KO przed pacjentami!!!

W sytuacji kiedy służba zdrowia zbankrutowała a Polacy nie mogą dostać się do lekarza działacze KO i ich rodziny obsługiwani są bez kolejki. Mają do dyspozycji salonik VIP (XD), w którym mogą zaczekać odseparowani od pospulstwa. Rolę główną pełnił kordynator z KO za 1,6mln złotych.

Axar
z
zero.pl
dodany: 17.06.2026, 11:46:48
  • 49
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    neuropa
  • #
    zdrowie
tomq6
tomq6 17.06.2026, 21:02:06 via Wykop
  • 2
@Jerard: chodzi o pospólstwo, w opisie jest u otwarte.

14

Co czwarty pracownik obawia się AI. W tych zawodach jest najgorzej

Co czwarty pracownik obawia się AI. W tych zawodach jest najgorzej

Ponad jedna czwarta pracowników uważa, że sztuczna inteligencja może w przyszłości doprowadzić do likwidacji ich stanowiska pracy, a 22 proc. pracowników odczuwa negatywne emocje związane z rozwojem sztucznej inteligencji. A jak u Was?

capre
z
ithardware.pl
dodany: 15.06.2026, 08:58:57
  • 17
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ciekawostki
  • #
    praca
  • #
    korposwiat
tomq6
tomq6 16.06.2026, 06:14:16 via Wykop
  • 3
@Arkass: nie wiem, ja tego totalnie nie widzę a jestem zwykłym front-endowcem. Widzę za to kolejną medialną panikę, bo mediom paniki się opłacają. Jeszcze dostawcy AI też forsują taką narrację i utrzymują niskie ceny, żeby firmy poszły w AI kosztem ludzi a potem pewnie ceny się zmienią. Plus czarowanie inwestorów kolejnymi przełomami, które okazują się nie być przełomowe.

Wydaje mi się że AI obniża jakość gdziekolwiek nie wejdzie, tam gdzie
tomq6
tomq6 16.06.2026, 14:48:45 via Wykop
  • 0
@Arkass: ja mówię o tym co widzę wokół siebie, z resztą nie jest to jakaś niepopularna opinia (co do przeciętności rozwiązań AI). Z drugiej strony na pewno są zastosowania, w których LLMy są skuteczniejsze od człowieka, jak choćby AlphaFold o którym wspominasz, wiadomo że przeanalizowanie gigantycznej wielkości danych, zauważenie w nich powiązań i przewidywanie w tym przypadku struktury białek to coś w czym maszyna będzie lepsza, z resztą z tego
tomq6
tomq6 17.06.2026, 20:44:45 via Wykop
  • 0
@fervi: no właśnie, a jak się tak poczyta niektóre artykuły to można w depresję popaść. Z resztą mam wrażenie że to celowe, raz że właściciele firm czy menedżerowie ulegają wrażeniu typu "muszę w to iść bo będę z tyłu" a dwa ze my, szeregowi pracownicy ze strachu przed utratą pracy jesteśmy pokorniejsi. To trochę jak z cyklicznie pojawiającymi się artykułami o tym, że bloki mieszkalne z wielkiej płyty mają się

323

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

Niemcy grożą Rosji uderzeniem

"Jesteśmy gotowi" - oświadczył dowódca niemieckich sił powietrznych. W przypadku ataku na państwa bałtyckie siły Sojuszu mogą uderzyć w obwód królewiecki, Półwysep Kolski, Petersburg, a także na Morzu Czarnym, gdzie stacjonuje rosyjska flota.

Endrula83
z
polsatnews.pl
dodany: 16.06.2026, 05:11:12
  • 94
  • #
    rosja
  • #
    nato
  • #
    geopolityka
  • #
    usa
  • #
    militaria
  • #
    wojna
tomq6
tomq6 16.06.2026, 23:17:37 via Wykop
  • -1
@MadMan1:
tomq6 - @MadMan1:

źródło: obraz

Pobierz

597

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zwolniono 8000 osób w meta, a wczoraj awaria faceooka

Zuckerberg wyraźnie powiedział inwestorom, że ostatnie zwolnienia Meta były spowodowane pilną potrzebą zrównoważenia ogromnych wydatków na sprzęt i badania nad sztuczną inteligencją, a nie bezpośrednim zastąpieniem ludzkich miejsc pracy przez zautomatyzowane algorytmy.

DriveSpace
z
timesofindia.indiatimes.com
dodany: 13.06.2026, 08:57:13
  • 104
  • #
    facebook
  • #
    it
  • #
    praca
  • #
    usa
tomq6
tomq6 13.06.2026, 19:04:16 via Wykop
  • 4
@larvaexotech: mi się zdaje że takie stadium produktu może i trochę potrwa, ale nie wiecznie i coś bardziej jakościowego w końcu powoli przejmie rynek

290

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Nie chcą Olbrychskiego w "Ranczu". Fala komentarzy u reżysera

Wojciech Adamczyk, reżyser serialu "Ranczo", umieścił na swoim koncie na Facebooku link do artykułu, w którym zapowiedziano Daniela Olbrychskiego, mającego w produkcji zastąpić Franciszka Pieczkę.

etepetete
z
rozrywka.o2.pl
dodany: 10.06.2026, 18:47:35
  • 158
  • #
    seriale
  • #
    film
  • #
    polska
  • #
    ranczo
  • #
    informacje
tomq6
tomq6 11.06.2026, 21:09:10 via Wykop
  • 0
@degenero: jasne że było trochę i tego, ale fabuła raczej opiera się na zderzeniu zaściankowej mentalności z tą z wielkiego świata
tomq6
tomq6 11.06.2026, 21:35:37 via Wykop
  • 1
@jakub-mrugala: no bez kitu, chociaż on kojarzy mi się bardziej z rolami rozgarniętych chłopów, ale na pewno dałby sobie radę. Hmm, z resztą właściwie obaj Japycze to były rozgarnięte chłopy, jak na ławeczkę :)
tomq6
tomq6 13.06.2026, 02:09:19 via Wykop
  • 1
@projektant_doktorant: też dobry pomysł, a trochę idąc tym tropem przyszedł mi do głowy też Joachim Lamża

323

VibeOS - system operacyjny, w którym aplikacje wymyśla AI na bieżąco.

VibeOS - system operacyjny, w którym aplikacje wymyśla AI na bieżąco.

vibeOS to eksperymentalny system, w którym AI tworzy aplikacje na bieżąco. Zamiast instalować programy, wystarczy opisać czego potrzebujesz, a system sam generuje odpowiednie narzędzie i interfejs.

taksobie
z
youtube.com
dodany: 05.06.2026, 16:55:51
  • 105
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    technologia
  • #
    programowanie
  • #
    it
  • #
    informatyka
tomq6
tomq6 06.06.2026, 11:55:34 via Wykop
  • 11
a to nie jest tak, że poza jakimś prostym kalkulatorem te aplikacje to bezużyteczne slopy?
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomq6
tomq6 06.06.2026, 14:09:03 via Wykop
  • 9
@qwery14: kojarzy mi się z tym systemem, który pisał schizofrenik
tomq6
tomq6 07.06.2026, 00:25:15 via Wykop
  • 1
@nandrolone: racja że z Terrym to niefortunne skojarzenie, po prostu prezentowany VibeOS wygląda mi jak sen wariata

696

Mąż posłanki PiS z etatem w zadłużonym szpitalu. Jest specjalistą od Facebooka

Mąż posłanki PiS z etatem w zadłużonym szpitalu. Jest specjalistą od Facebooka

Jędrzej Halerz, mąż Moniki Pawłowskiej, dostał etat w zadłużanym marszałkowskim szpitalu w Chełmie. Odpowiada tam m.in.za Facebooka, szpital bez Facebooka jest niczym

gheost1410
z
onet.pl
dodany: 20.05.2026, 08:26:31
  • 63
  • #
    polska
  • #
    pis
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    polityka
tomq6
tomq6 20.05.2026, 21:38:47 via Wykop
  • 4
@belzebup: ona tak samo, weszła do sejmu z Lewicy, nawet była wiceprzewodniczącą ich klubu w sejmie i przeszła to PiS. W sumie ciekawe jakie są kulisy takich transferów.

940

Ekologia według Lewicy: Żukowska wyjeździła 33 000 km, mieszkając pod Sejmem

Ekologia według Lewicy: Żukowska wyjeździła 33 000 km, mieszkając pod Sejmem

Walka z wykluczeniem transportowym i śladem węglowym w praktyce. Warszawska posłanka Anna Maria Żukowska zgarnęła 38 tys. zł na paliwo za dystans równy niemal okrążeniu Ziemi. W reportażu m.in. o szefie KPRM Janie Grabcowi, który też chętnie bierze kilometrówki, mimo że na co dzień wozi go limuzyna

awe-spam
z
youtube.com
dodany: 20.05.2026, 07:55:18
  • 127
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    pieniadze
  • #
    informacje
tomq6
tomq6 20.05.2026, 18:53:50 via Wykop
  • 4
@Zzezlag: a niech już mają i kilometrówkę, ale na podstawie jakichś dowodów na to, że służbowo wyjeździli tyle i tyle. W tej chwili zdaje się dostają pieniądze tylko na podstawie wypełnionego przez siebie raportu i nie ma żadnej weryfikacji.

452

Jak się pracuje w Gazecie Wyborczej

Jak się pracuje w Gazecie Wyborczej

Ujawnia były pracownik

kinlej
z
wykop.pl
dodany: 13.05.2026, 10:42:59
  • 76
  • #
    gazetawyborcza
  • #
    bekazlewactwa
tomq6
tomq6 13.05.2026, 20:03:48 via Wykop
  • 3
@RKN_: uciąłeś w złym momencie, dalej jest zacne nazwanie sprawy po imieniu :)

2090

Minister zdrowia: jeżdżę po kraju i widzę, jak ludzie się cieszą

Nie wiem jak to otagować

nickjuzmam
z
pulsmedycyny.pl
dodany: 13.05.2026, 16:55:26
  • 254
  • #
    polska
  • #
    nfz
  • #
    zdrowie
  • #
    ciekawostki
  • #
    polityka
tomq6
tomq6 13.05.2026, 19:02:10 via Wykop
  • 3
Kurcze, miałem duże nadzieje że ta Pani jako fachowiec lepiej sobie poradzi, ale mój kredyt zaufania się powoli wyczerpuje.

Choć z drugiej strony wiadomo, że nikt nie jest cudotwórcą i tak wadliwego systemu nie da się naprawić w rok, no ale niech nie plecie głupot.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2399

Matka Kornelii Wieczorek: moją córkę wciągnięto w polityczną grę

Matka Kornelii Wieczorek: moją córkę wciągnięto w polityczną grę

Nikt nas nie pytał co jest kłamstwem a co prawdą A to przypadkiem nie córka mówiła że robiła eksperymenty na myszach? (Czemu później instytut zaprzeczył) To łaskawie mieli ją spytać czy akurat teraz nie kłamie? :D

Ryzcel
z
forbes.pl
dodany: 06.05.2026, 11:36:02
  • 295
  • #
    p0lka
  • #
    logikarozowychpaskow
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
tomq6
tomq6 06.05.2026, 19:21:42 via Wykop
  • 0
Może to moja nieznajomość środowiska, ale samo to że procent udziału autorek w licealnym projekcie musi być potwierdzony notarialnie wydaje mi się dziwne. Po co?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2097

Kobieta obraża obsługę polskiej restauracji i żąda menu po hebrajsku!

Pokaż treści 18+

Kobieta obraża obsługę polskiej restauracji i żąda menu po hebrajsku!
mastodont54
z
streamable.com
dodany: 04.05.2026, 17:20:34
  • 193
  • #
    zydzi
  • #
    izrael
  • #
    polska
  • #
    afera
tomq6
tomq6 04.05.2026, 22:59:07 via Wykop
  • 0
Przecież to jest dokładnie po to nakręcone, żebyśmy tak zareagowali. Nie każda wygłodniała uwagi Polka (bo to Polka) ma ciało żeby pokazać w celu zdobycia atencji i wtedy trzeba kręcić takie afery.

Pamiętacie Testo? Udawał Zimmermanna bo to najbardziej triggerowało. Akurat on pokazywał też i ciało, choć to naturalne gdy po pół roku ćwiczeń ma się ma efekty lepsze niż Karol Wojtyła (ale to ciągle level wyżej niż p0lkowe "heeej patrzcie mam
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

359

Tak władza zabija referenda

Tak władza zabija referenda

Nie trzeba fałszować kart wyborczych, żeby wypaczyć wynik referendum. Wystarczy przekonać ludzi, żeby nie poszli głosować. W całej Polsce lokalne układy od lat stosują tę samą metodę: To polityczna awantura. Nie warto. Idźcie na grilla. Zostańcie w domu. Efekt? Setki nieważnych referendów i

jacek-derek
z
youtube.com
dodany: 01.05.2026, 19:38:26
  • 96
  • #
    referendum
  • #
    krakow
  • #
    polityka
  • #
    wybory
  • #
    polska
  • #
    demokracja
tomq6
tomq6 02.05.2026, 15:13:47 via Wykop
  • 7
@kocimietka_BB: to pewnie temat na dłuższą dyskusję, ale referendum o którym wspominasz zawierało pytania niemal w stylu "czy chcesz żeby się tu brudasy kręciły" mające wywołać myśl "nie chcę, więc zagłosuję na pis" - jako że odbywało się razem z wyborami.

Powiedzieć, że było to referendum "odnośnie paktu migracyjnego" to grube niedopowiedzenie.

1280

Kancelaria Prezydenta kłamie w sprawie Wieczorek.

Kancelaria Prezydenta kłamie w sprawie Wieczorek.

Oczywiście wszystko to co było pisane o jej dokonaniach to hejt.

the_last_tomato_in_the_world
z
x.com
dodany: 30.04.2026, 12:58:27
  • 135
  • #
    afera
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    nauka
tomq6
tomq6 30.04.2026, 23:17:24 via Wykop
  • 6
@Savicky: nie no, p-----c słowna jak najbardziej istnieje, tylko nie podciągajmy pod nią weryfikacji faktów i zgłaszania zastrzeżeń do słuszności przyznania państwowego odznaczenia.

738

Goniec.pl on X: "Czarnek zachęca do wpłacania na akcję Łatwogang i Cancer Fighte

Ale QR kod w tym czasie prowadzi w inne miejsce....!

krakowiak
z
x.com
dodany: 28.04.2026, 19:34:52
  • 116
  • #
    pis
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    wykop
  • #
    pieniadze
  • #
    polityka
tomq6
tomq6 29.04.2026, 21:43:13 via Wykop
  • 0
@steamy_capybara_bath: ale to jakiś jawny wał, przecież Republika jest w czołówce najczęściej oglądanych kanałów. Na pewno mają kupę kasy z reklam
thorgoth
thorgoth
17.04.2026, 13:31:24
  • 1620
Dokładnie 31 lat temu, 17 kwietnia 1995 roku, Poniedziałek Wielkanocny. Ludzie śpią, korzystając z dodatkowego dnia wolnego. Jedni lokatorzy wstają wcześniej, inni nieco później. Niestety, część w związku ze świętami jest pod wpływem alkoholu. Ci nieliczni, którzy wstali wcześniej, poczuli w swoich mieszkaniach bardzo intensywną woń gazu. Jeden z mieszkańców przyznał w filmie dokumentalnym “Czarny serial” (prod. TVP S. A. w likwidacji), że zdziwiło go to, że woń gazu była silniejsza na
thorgoth - Dokładnie 31 lat temu, 17 kwietnia 1995 roku, Poniedziałek Wielkanocny. Lu...

źródło: Gdansk-wojska-polskiego-39-05

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tomq6
tomq6 18.04.2026, 09:39:08 via Wykop
  • 12
@thorgoth: może mało to istotne, ale skąd w rurociągu którego nie było na mapie i nie używano go od 1987 wziął się gaz?
  • Odpowiedz

2773

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek SKŁAMAŁA ws. współpracy z Instytutem?

Odznaczona przez Karola Nawrockiego 17-letnia "naukowczyni" Kornelia Wieczorek twierdzi, że współpracowała z Netherlands Institute for Neuroscience jako "Research Assistant". Sama instytucja - po zapytaniu mailowym - zaprzecza jednak, by taka osoba kiedykolwiek pracowała dla Instytutu.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 17.04.2026, 13:31:56
  • 366
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
tomq6
tomq6 17.04.2026, 15:59:08 via Wykop
  • 0
@tubkas12: a wiadomo już, że to córka "tego" Wieczorka? parę ściem wyszło ale nie przekreślajmy być może faktycznie zdolnej i ambitnej dziewczyny. W wywiadzie mówiła, że studia w UK to dla niej za duży wysiłek finansowy, więc jeśli ma bogatych rodziców to kolejny raz kłamała. Możliwe, ale nie pewne.

405

Kreml odcina się od Orbana. "Nigdy nie był naszym przyjacielem"

Kreml odcina się od Orbana. "Nigdy nie był naszym przyjacielem"

"Orban? Nie znamy człowieka.."

staryjednaknowy
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 15.04.2026, 05:13:41
  • 60
  • #
    polityka
  • #
    wegry
  • #
    rosja
  • #
    ruskapropaganda
tomq6
tomq6 15.04.2026, 21:47:30 via Wykop
  • 5
@Matii323: wycięto Nikołaja Jeżowa, był szefem NKWD odpowiedzialnym za terror w latach 1936-1938 (teoretycznie wobec "elementu antyradzieckiego", ale za Stalina łatwo było zostać posądzonym o bycie tymże - zginęły setki tysięcy ludzi, w tym ponad 100 tys. Polaków). Później popadł w niełaski (z tego co czytam dokładne powody nie są znane) i sam został rozstrzelany.

1073

Borys B. ze wsparciem mieszkańców. "Miał się dać zabić?"

Borys B. ze wsparciem mieszkańców. "Miał się dać zabić?"

"On nikomu w życiu krzywdy nie zrobił. A to, że się bronił, to co, miał się dać zabić? Zamknęli człowieka, moim zdaniem,

mecenas_dudala
z
wpolityce.pl
dodany: 14.04.2026, 11:40:05
  • 376
  • #
    polska
  • #
    kryminalne
  • #
    bron
  • #
    strzelectwo
tomq6
tomq6 15.04.2026, 02:20:32 via Wykop
  • -1
@outdust: otóż to, tak nie zachowuje się facet który zasługuje na legalne posiadanie broni
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.02.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.03.2020

    Gadżeciarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking