#mecz
dobrze ze nie dukał po angielsku jak ten z meczu otwarcia xd
dobrze ze nie dukał po angielsku jak ten z meczu otwarcia xd
"zaimponował mi przede wszystkim pewnością siebie, której ja nie mam i chyba tym najbardziej bo potem zaczęło to wszystko mieć zły wpływ na mnie" i zaraz po tym nagrania jakichś patostreamów od tego zwyrola xD
Komentator
od 09.03.2026
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
slavbracia mamy to