Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
spanzik

spanzik

Dołączył 11 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3145
  • Znaleziska 2473
  • Mikroblog 672
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
Not_Broken
Not_Broken
49 min temu
  • 1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Not_Broken - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spanzik
spanzik 38 min temu via Wykop
  • 0
@Not_Broken: niezle combo, rudy, zyd, pewnie jeszcze gej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) let the shitstorm begins
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
44 min temu
  • 38
Rady psiarzy w przypadku kiedy pies sąsiada ujada cały dzień na wszystko co się rusza.

- Kup stopery
- Siedź cicho i nie prowokuj psa
- Zaproponuj wyprowadzanie pieska na spacery

Po
WielkiNos - Rady psiarzy w przypadku kiedy pies sąsiada ujada cały dzień na wszystko ...

źródło: 1000132185

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spanzik
spanzik 40 min temu via Wykop
  • 20
@WielkiNos: rzuc mu kielbe z srodkiem na sranie to go beda musieli wyprowadzic ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

312

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Coraz więcej salonów fryzjerskich i kosmetycznych traktuje fotel klienta jak plan zdjęciowy, a samego klienta jak rekwiz

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: przedwczoraj, 18:25:04
  • 140
  • #
    polska
  • #
    tiktok
  • #
    salonfryzjerki
  • #
    socialmedia
  • #
    wizerunek
spanzik
spanzik wczoraj, 05:23:57 via Wykop
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

525

PGE Konstancin

PGE Konstancin

Czy można prowadzić zakład energetyczny bez parkingu dla klientów? Czy brak parkingu upoważnia zmotoryzowanych klientów zakładu energetycznego do blokowania chodnika i przystanku autobusowego? Chcesz pomóc w rozwoju kanału? PATRONITE https://patronite.pl/samochodoza SUPPI https://suppi.pl/samochodoz

mocten
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 09:47:16
  • 163
  • #
    samochodoza
  • #
    karyna
  • #
    psychoza
  • #
    parkowanie
  • #
    szalenstwo
spanzik
spanzik przedwczoraj, 06:21:25 via Wykop
  • 3
spanzik

źródło: 2b13edf116f6547f7e0cb6d0d4605d447e57fb9a9a7d0e7e35ff1fee7d4e63fb

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

12

Korupcja u dealerów oraz importerów. "Nieoficjalnie każdy wie, kto ma dojście"

Korupcja u dealerów oraz importerów. "Nieoficjalnie każdy wie, kto ma dojście"

Korupcja w branży dealerskiej ma zaskakująco wiele obliczy. Po publikacji naszego artykułu do redakcji zaczęły jednak na

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 19.06.2026, 06:45:45
  • 2
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    korupcja
spanzik
spanzik 20.06.2026, 04:45:36 via Wykop
  • 2
Przeciez tak dziala kazdy biznes w PL nie tylko motoryzacyjny.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

921

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Dzieciaki bez wyobraźni robią co chcą na warszawskich ulicach

Elektryczne rowery, hulajnogi, wheelie, pędzenie po chodnikach, uciekanie przed Policją. Te jednostki są generalnie nieuchwytne, mają w nosie zagrożenia i twierdzą, że to AI wygenerowało. To codzienność dla tego typa, który zarabia na tych dzieciakach (prowadzi sklep i social media). Przykład: 9:01

Rabe
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 16:01:44
  • 247
  • #
    warszawa
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
  • #
    policja
  • #
    patologiazmiasta
spanzik
spanzik 07.06.2026, 14:01:36 via Wykop
  • 0
ÓÓÓÓ ENdur na wykopie :D
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

382

Szanowni, ja pierdzielę... Brak słów...

Szanowni, ja pierdzielę... Brak słów...

Skręcił z niewłaściwego pasa ruchu w wyniku czego zabił dwie osoby.

Chelik
z
tvn24.pl
dodany: 07.06.2026, 08:20:24
  • 269
  • #
    polska
  • #
    wypadek
  • #
    wydarzenia
  • #
    polskiedrogi
spanzik
spanzik 07.06.2026, 12:26:01 via Wykop
  • 1
@Amogus213769: ciagnij sie :D
piotrek_18_89
piotrek_18_89
28.05.2026, 06:27:20
  • 362
#dzieci #szkola #rodzicielstwo

Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.

Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.

Zacząłem
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spanzik
spanzik 29.05.2026, 05:08:55 via Wykop
  • 0
od 2giej klasy musialem jezdzic autobusem do szkoly sam. 6 przystankow i dojsc po 600m od nich. Swiat sie skonczyl. '79 rocznik Wwa
  • Odpowiedz
spanzik
spanzik 24.05.2026, 06:30:37
  • 0
Ladna pogoda byla to pojechalem zobaczyc. #motocykle #motomirko
spanzik - Ladna pogoda byla to pojechalem zobaczyc. #motocykle #motomirko
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spanzik
spanzik
Autor
28.05.2026, 11:55:24 via Wykop
  • 1
@rumapark: nie widzialem niczego takiego. Jest tylko plotek za ktory nie mozna wlazic. Wiec raczej bez problemu na ogolnych zasadach mozna drona puscic.
  • Odpowiedz
Menel-san
Menel-san
13.05.2026, 17:21:02
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

spanzik
spanzik 13.05.2026, 17:21:23 via Wykop
  • 0
@Menel-san: idz pod zabke
  • Odpowiedz

1406

Alimenty. Sąd uwierzył Rutkowskiemu w 6 tys zł oszczędności i skromną emeryturę

Alimenty. Sąd uwierzył Rutkowskiemu w 6 tys zł oszczędności i skromną emeryturę

W trakcie procesów analizowano zarówno emeryturę Rutkowskiego, jak i jego oszczędności, które na dzień wyroku wynosiły według "Super Expressu" 6 tys. zł. Sędzia Robert Adamczyk w ogłoszonym wyroku zdecydował o podwyższeniu alimentów do wysokości 3 tys. zł miesięcznie. Jak podkreślił sędzia, "kwota,

airaG
z
pudelek.pl
dodany: 07.05.2026, 07:19:33
  • 258
  • #
    rutkowski
  • #
    prawo
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    cyrk
  • #
    sadownictwo
spanzik
spanzik 07.05.2026, 20:37:24 via Wykop
  • 0
Dej
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

497

Muzyka się upraszcza, utwory coraz mniej złożone i coraz bardziej przewidywalne.

Muzyka się upraszcza, utwory coraz mniej złożone i coraz bardziej przewidywalne.

Nawet gatunki historycznie uchodzące za najtrudniejsze harmonicznie i melodycznie z dekady na dekadę upodabniają się do bardziej przystępnych stylów popularnych, tracąc swoją odrębną tożsamość. Co więcej, różnice między gatunkami zaczęły się zacierać.

kabiz
z
kopalniawiedzy.pl
dodany: 02.05.2026, 20:34:31
  • 245
  • #
    muzyka
  • #
    uwstecznienie
  • #
    atrofiamozgu
  • #
    upadekcywilizacji
spanzik
spanzik 03.05.2026, 19:54:04 via Wykop
  • 3
Przede wszystkim - skraca. Nowe kawalki to 2:30 .. kiedys bylo 3:40 - lata 90 pod 5min
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

106

ze wsi jestem

ze wsi jestem

Wiertnicza. Jakieś pytania jeszcze?

LudzieToDebile
z
youtube.com
dodany: 25.04.2026, 08:19:17
  • 98
  • #
    samochodoza
  • #
    konfitura
  • #
    stopcham
  • #
    kierowcy
  • #
    patologiazmiasta
spanzik
spanzik 26.04.2026, 05:26:29 via Wykop
  • -1
@Vahanara888: Ale dlaczego? Ze w koncu ktos reaguje na chamstwo jakie jest w kolo? Ze laska ma bejce to moze po chodniku jezdzic? Czemu psychol?
spanzik
spanzik 26.04.2026, 14:17:27 via Wykop
  • 0
@Vahanara888: Ale co transkrypcje potrzeba? Czlowiek na chodniku nagrywa Pania, na co ona jest tym faktem zwyczajnie oburzona, po czym komentuje w sposob cyniczny zeby zglosil to na policje i zamyka szybe. Nie pada odpowiedz po co jezdzi po chodniku.

W tym wszystkim juz wszyscy zapomnieli o co chodzi. O to ze zwyczajnie ludzie maja w dupie przepisy i wspolne dobro.. Bo paczkomat bo na chwile bo to tamto, bo

5258

Cwaniaczek chciał okraść klienta na vinted, teraz każdy wie kim jest xD

Cwaniaczek chciał okraść klienta na vinted, teraz każdy wie kim jest xD

Zamiast gier wysłał karton z prezerwatywami i komunikatem "miłej gry cwelu" jednak nie podumał że jak kupujący zgłosi zwrot towaru to na etykiecie zwrotnej bedzie jego pełen adres z imieniem i nazwiskiem xD Internauci szybko znaleźli gimbusa który chwali się na swoich socialach wujebkami na blik

ElonMuskKochamCie
z
youtube.com
dodany: 23.04.2026, 14:12:01
  • 621
  • #
    vinted
  • #
    olx
  • #
    januszebiznesu
  • #
    oszustwo
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    afera
spanzik
spanzik 23.04.2026, 16:03:34 via Wykop
  • 88
No kacper.. czego sie qwa spodziewaliscie xD
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

512

Dlaczego tysiące Ukraińców opuszcza Helsinki?

Finlandia stawia Ukraińców pod ścianą: naucz się fińskiego w dwa lata albo wyjeżdżaj. Ochrona tymczasowa wygasa.

epicentrum_chaosu
z
masio.pl
dodany: 19.04.2026, 06:41:41
  • 96
  • #
    swiat
  • #
    ukraina
spanzik
spanzik 19.04.2026, 06:57:11 via Wykop
  • 29
spanzik

źródło: i-bardzo-kurwa-dobrze

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3565

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Dwa dni temu na polskim subreddicie portalu reddit.com pojawiła się bardzo obszerna analiza naukowej "działalności" Kornelii Wieczorek podważająca jej "osiągnięcia". Dzień później artykuł został usunięty, a w sieci pojawiła się informacja o krokach prawnych podjętych w kierunku autora.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 05:14:25
  • 602
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
spanzik
spanzik 19.04.2026, 06:56:07 via Wykop
  • 2
Taka sama wspaniala jak ta od Dawtony...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

303

Jedzenie w niemieckim szpitalu w czasie kilkudniowego pobytu

Jedzenie w niemieckim szpitalu w czasie kilkudniowego pobytu

Pod koniec marca przebywałem w niemieckim szpitalu w południowej części Niemiec. Śniadanie ok. 8.00, obiad ok. 12.00, kolacja ok. 17.30.

JoeShmoe
z
postimg.cc
dodany: 06.04.2026, 16:56:33
  • 162
  • #
    ciekawostki
  • #
    niemcy
  • #
    zdrowie
  • #
    hospitalizacja
  • #
    szpital
  • #
    sluzbazdrowia
spanzik
spanzik 07.04.2026, 11:06:38 via Wykop
  • -3
@krykoz: Zwykle lenistwo. Zapis bez uzycia shift jest szybszy. Splycenie, jak wszystko w tych czasach.

43

Szokujący i bulwersujący komentarz prawnika do wypadku w Markach

Szokujący i bulwersujący komentarz prawnika do wypadku w Markach

Wygląda na to że uprzywilejowana kasta wie lepiej i już się zaczyna kolejna afera taka jak z Majtczakiem czy Kozaneckim!

adenrno
z
youtube.com
dodany: 06.04.2026, 17:46:08
  • 17
  • #
    prawo
  • #
    prawnik
  • #
    wypadek
  • #
    ruchdrogowy
  • #
    polskiedrogi
  • #
    prawojazdy
spanzik
spanzik 07.04.2026, 10:07:45 via Wykop
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Spanziu Spanziowaty

  • .
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 29.05.2023

    Komentator
  • Trybun
    od 30.09.2021

    Trybun
  • Rocznica
    od 07.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.06.2017

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 10.03.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking