Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mppmpmp
mppmpmp

mppmpmp

Dołączył 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2041
  • Znaleziska 694
  • Mikroblog 1347
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
tomasztomasz1234
20.06.2026, 07:16:16
  • 2415
Oto Mark Thomson, dyrektor generalny CERN. Doktorat w Oksfordzie, profesor Uniwersytetu Cambridge, pracował też w Fermilabie. Jednak nie musiał zdawać polskiej matury z biologii, więc zarabia w Genewie mniej niż ortopeda gdzieś w Grójcu

#polska #fizyka #lekarski #heheszki #zarobki #nauka #lekarz100k #konowalposting
tomasztomasz1234 - Oto Mark Thomson, dyrektor generalny CERN. Doktorat w Oksfordzie, ...

źródło: thomson_534.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 20.06.2026, 10:44:23 via Android
  • 1
@tomasztomasz1234: Nie no serio, ktoś ci płaci za tę propagandę? Czy masz aż tak smutne życie? XD
  • Odpowiedz

1207

Lekarz rodzinny z Bolesławca zarobił 970 tys. zł w rok

Lekarz rodzinny z Bolesławca zarobił 970 tys. zł w rok

Andrzej Żuk - lekarz, radny miasta Bolesławiec Dochód z działalności lekarskiej (medycyna rodzinna) 969,570.11 PLN

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 19.06.2026, 20:02:35
  • 42
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz100k
  • #
    lekarski
  • #
    zarobki
  • #
    medycyna
mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 20.06.2026, 10:39:40 via Android
  • 1
@adrian-spejsonj: no debil
mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 20.06.2026, 10:41:24 via Android
  • -9
@tomasztomasz1234 Jak przykre życie trzeba mieć żeby ciągle dodawać to g---o na wykopie, jeszcze w piątek w nocy xD
Wyjdź trochę do ludzi z tej piwnicy
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1300

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Lekarzy za dużo czy za mało? Lobby nie umie zdecydować

Nie można zakazać lekarzom pracy na kontraktach, bo gdyby każdy lekarz pracował na etacie tylko w jednym miejscu, system by runął z braku lekarzy twierdzą samorządy lekarskie. A jednocześnie alarmują, że Polska kształci za dużo lekarzy i zmarnujemy na ich edukację 15 mld zł

tomasztomasz1234
z
oko.press
dodany: 18.06.2026, 15:21:40
  • 130
  • #
    polska
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarski
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
  • #
    medycyna
mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 19.06.2026, 17:01:41 via Android
  • 0
@lysa_pala: "lepszy jest taki co umie 1/3" wykopek w pigułce xD
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
18.06.2026, 14:57:32
  • 1005
Jakieś dziwne czasy nastały.
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu odwołany, a złodziej potracił stołki i został zmuszony do oddania kasy.
Za czasów pisu wyszłaby taka szydło, powiedziałaby, że ta kasa mu się po prostu należała, w szczujniach porobiliby z niego męczennika i byłoby po sprawie. ¯\(ツ)/¯
#polityka
tomasz-kalucki - Jakieś dziwne czasy nastały. 
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu...

źródło: hjhgj

Pobierz
tomasz-kalucki - Jakieś dziwne czasy nastały. 
Wybucha afera, zarząd szpitala od razu...
  • 113
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 18.06.2026, 21:52:45 via Android
  • 0
@Jurasik201: Ale wy macie wyprane mózgi przez tę konfederację xd
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
18.06.2026, 06:22:35
  • 449
Brawa dla lekarzy! Pięknie doją publiczne pieniądze
#lekarz #lekarz100k #konowal100k
Qurvinox - Brawa dla lekarzy! Pięknie doją publiczne pieniądze
#lekarz #lekarz100k #k...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 18.06.2026, 12:17:56 via Android
  • 0
@Qurvinox: Skoro jest tak pięknie to co stoi na przeszkodzie żebyś napisał dobrze maturę z biologii i chemii i poszedł na medycynę? Nie wiem, choć się domyślam xD
  • Odpowiedz
T1oo
T1oo
18.06.2026, 07:26:55
  • 1521
Kiedy dowiedziałeś się, że kolega po fachu zarabia 150k miesięcznie, a ty rypiesz za marne 50k:
#lekarz100k #konowalposting #heheszki #humorobrazkowy
T1oo - Kiedy dowiedziałeś się, że kolega po fachu zarabia 150k miesięcznie, a ty rypi...

źródło: 1000031016

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 18.06.2026, 09:07:17 via Android
  • 7
@IntruDroid: xD tak mati, każdy lekarz po specjalizacji kosi 50k, mówię ci, od kolegi słyszałem. Ha tfu na was nieudacznicy wykopowi
  • Odpowiedz
mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 18.06.2026, 12:11:34 via Android
  • 1
@bylem_zielonko: Co to za brednie XD W Niemczech zarabiają dużo lepsze pieniądze i mają o wiele lepszy komfort życia.
  • Odpowiedz
mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 18.06.2026, 12:13:54 via Android
  • 3
@mlodygustaw: "rodziny lekarskiej* xD nie, nie jestem. Ale Ty wiesz, że wystarczy dobrze maturę napisać żeby dostać się na medycynę? Nie musisz mieć pleców w postaci rodziców lekarzy :DD
Coraz głupsze te wykopki...
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
17.06.2026, 11:37:39
  • 140
Pracowałem w czasach covid jako dostawca bo jako że zamknięto galerie to nie miałem co robić jako kelner i kurła moja knajpa wysyłała posiłki dla lekarzy no i warunek był taki że knajpa mogła zrobić zdjęcie w celach reklamy podczas przekazania posiłku. Dla mnie się wydawało to abstrakcyjne że ktoś za kilka kotletów firmuje swoją mordą jakaś restauracje, aż mi szkoda było tych biednych lekarzy że ledwo wiążą koniec z końcem żeby
Holetoanother_universe - Pracowałem w czasach covid jako dostawca bo jako że zamknięt...

źródło: 4c716f1a5ffc4625a9f3deb0ad9b9f11

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 17.06.2026, 17:35:56 via Android
  • 0
@voov100: xD no to już widzę nagonka na pielęgniarki i ratowników medycznych nawet. No nieźle wam ten wykop mózgi wyprał. A trzeba było iść w pielęgniarstwo, Seba? Zarabiałbyś teraz te zajebiście duże pieniądze a nie skamlał na wykppie jak pies. Ha tfu
  • Odpowiedz
Lekarz_7k
Lekarz_7k
17.06.2026, 14:40:37
  • 221
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.

Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić

#konowal100k
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 17.06.2026, 17:30:22 via Android
  • 0
@WolnyBLN: No, za 50 od razu. Ha tfu
  • Odpowiedz

1962

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Podkarpacki urolog zarobił 926 tys. zł w rok

Dariusz Sobieraj łączny dochod z działalności lekarskiej: ~926,000

tomasztomasz1234
z
x.com
dodany: 13.06.2026, 10:41:48
  • 248
  • #
    polska
  • #
    lekarski
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 14.06.2026, 01:35:01 via Android
  • 2
@tomasztomasz1234 Wszystkie znaleziska dotyczące lekarzy na tym portalu pochodzą od Ciebie. Tak z ciekawości, robisz to w ramach jakiejś zemsty czy po prostu nie masz co robić w wolnym czasie? XD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1755

Wrogiem numer jeden UPA byli Polacy

UPA wymordowała najpierw 100 tys. polskich cywilów, a walkę z Sowietami podjęła dopiero później - przypomniał historyk prof. Mirosław Szumiło. Profesor odniósł się w ten sposób do argumentów strony ukraińskiej, że formacja ta miała charakter antysowiecki, a nie antypolski.

VoxClamantisInDeserto
z
wszystkoconajwazniejsze.pl
dodany: 02.06.2026, 18:07:23
  • 188
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    historia
  • #
    wolyn
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    wydarzenia
mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 03.06.2026, 13:50:51 via Android
  • -11
Za to sowieci zabili 150tys Polaków. Katyń, pamięta ktoś jeszcze? Czy Braun już całkowicie wyprał wam mózgi?
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 03.06.2026, 17:25:51 via Android
  • -3
@wykopwykopwykop1: a nie no jak przeprosili to temat zamknięty, można się rozejść xD

3375

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

Pokaż treści 18+

Wrze w Wielkiej Brytanii po zabójstwie Polaka. Ludzie wyszli na ulice

W Southampton na południu Anglii wybuchły zamieszki po tym, jak policja opublikowała nagranie, na którym funkcjonariusze

buont666
z
onet.pl
dodany: 03.06.2026, 07:30:24
  • 452
  • #
    polska
  • #
    anglia
  • #
    wielkabrytania
mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 03.06.2026, 13:48:21 via Android
  • -15
@Aggressive_Perfector: Ha tfu na ciebie. Młody Polak zginął za granicą a ty już szczujesz w Polsce na po? Ładnie macie nasrane we łbach

1319

Gigantyczne pensje lekarzy ujawnione. Państwowy szpital opublikował dane

Gigantyczne pensje lekarzy ujawnione. Państwowy szpital opublikował dane

Samodzielny Szpital Wojewódzki w Piotrkowie Trybunalskim ujawnił szczegółowe dane dotyczące pensji lekarzy. Okazuje się, że w 2025 r. placówka przeznaczy na pensje medyków aż 69 mln zł, co stanowi niemal 28 proc. całego budżetu szpitala. Najwyższe miesięczne wynagrodzenia przekraczały 100 tys. zł.

VoxClamantisInDeserto
z
medonet.pl
dodany: 30.05.2026, 11:20:55
  • 332
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    lekarz
  • #
    szpital
  • #
    piotrkowtrybunalski
  • #
    praca
mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 31.05.2026, 02:19:43 via Android
  • -2
@LeonardoWincyjDa: To dlaczego nie poszedłeś na medycynę? Przecież wystarczyło się uczyć. Płaczecie bo elitarny zawód zarabia duże pieniądze, i tak o wiele mniejsze niż na zachodzie. Ha tfu za tę propagandę

3198

Ustawa zakazująca obcokrajowcom pracy na urzędowych stanowiskach w Polsce

Ustawa zakazująca obcokrajowcom pracy na urzędowych stanowiskach w Polsce

Moim zdaniem Pan Prezydent Karol Nawrocki powinien wystąpić z propozycją ustawy o zakazie piastowania stanowisk urzędniczych i pracy w urzędach dla ludzi, którzy nie są Polakami lub takimi, którzy polskie obywatelstwo uzyskali, a z urodzenia nie są Polakami. Dodatkowo obywatele państw zagranicznych

lazarus-x
z
wykop.pl
dodany: 30.05.2026, 14:35:37
  • 453
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    prezydentnawrocki
  • #
    polityka
mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 31.05.2026, 02:17:21 via Android
  • -1
"Pan prezydent karol nawrocki" xD widzę, że główna już całkowicie odpłynęła
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

znikam5
znikam5
25.05.2026, 08:15:43
  • 1791
Ale mnie drażni jak Polacy nie doceniają tej platformianej ciepłej wody w kranie.
2 lata rządów Tuska i już skomlą "Psychoprawico r--------l mi życie".
My nie chcemy inflacji na poziomie 3%, musi jebnąć tak z 18% i żeby rząd nam wprowadził tarcze na zakupy spożywcze, tarcze na paliwo, tarcze na prąd, bon wakacyjny i godziny dla seniorów. Taaak dopiero wtedy poczujemy, że żyjemy.
Żadnych dobrych stosunków z Macronem czy Niemcami, tylko klękanie do lachy
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 25.05.2026, 19:48:25 via Android
  • 0
@znikam5: O to, to!
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456
24.05.2026, 08:37:09
  • 86
ale sie tu zlecial beton tuska. Jestescie tacy sami jak beton pisu. Kij ze politycy pluja nam w twarz, wazne ze pod naszymi barwami xd taki wasz obraz. Nie jestescie lepsi, jestescie tacy sami.
#krakow #polityka
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 24.05.2026, 14:24:45 via Android
  • 1
@mietek123456: tak tak, "pis=po, jedno zło tylko konfederacja mordo"
Niestety w Polsce nie mamy zbyt dużego wyboru ugrupowań politycznych więc tak, Tusk obecnie to najlepsza opcja. Na pewno lepsza od kaczyńskiego i memcena xD
  • Odpowiedz

40

Koniec z bezterminowym prawem jazdy

Koniec z bezterminowym prawem jazdy

Koniec bezterminowego prawa jazdy jest już przesądzony. W nadchodzących latach miliony kierowców będą musiały wymienić s

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetaprawna.pl
dodany: 19.05.2026, 06:32:39
  • 98
  • #
    prawojazdy
  • #
    motoryzacja
mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 19.05.2026, 23:50:14 via Android
  • -2
@manowak2016: A przeczytałeś chociaż artykuł? To zmiana w całej Unii Europejskiej więc co ma do tego POPIS?
Nighthuntero
Nighthuntero
14.05.2026, 09:57:24
  • 2123
Lekarze zrobią wszystko byle tylko lud się nie dowiedział ile władcy życia i śmierci zarabiają

#polska #praca #zdrowie #lekarz100k #szpital
Nighthuntero - Lekarze zrobią wszystko byle tylko lud się nie dowiedział ile władcy ż...

źródło: image

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 14.05.2026, 14:03:01 via Android
  • 9
@Nighthuntero: Propaganda i szczucie na lekarzy jak za Gierka na wykopie ostatnio, rzygać się chce.
I oczywiście, że nauka i wiedza po części prowadzą do wysokich zarobków tych lekarzy ale również przede wszystkim codzienna odpowiedzialność za ludzkie życie...
Ale skąd ty możesz to wiedzieć jeżeli nie masz bladego pojęcia jak wyglądają studia medyczne.
Jak chcecie Państwa w którym lekarz zarabia tyle co wy w fabrykach to życzę wam powodzenia. Wszyscy
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
06.05.2026, 21:31:32
  • 56
W sumie też mnie to zastanawia.

Ostatnio w kibelku jak suszyłem ręce to stałem 10cm od gościa, który sika.
A jak ja sikam to gościu stoi przypisuarze tak, że prawie stykamy się łokaciami i nie ma nawet żadnej przegródki.

Co to za gejowski design xD
Czoso - W sumie też mnie to zastanawia. 

Ostatnio w kibelku jak suszyłem ręce to sta...

źródło: obraz

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 07.05.2026, 03:34:43 via Android
  • 0
@murmandamus: A nie no to jak kiedyś tak było to temat zamknięty, proszę się rozejść xDD
  • Odpowiedz

1819

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

Pracownicy ochrony zdrowia w Polsce są jednymi z najlepiej wynagradzanych w UE

względem średniej. W Polsce pracownicy ochrony zdrowia zarabiają średnio 2,9x przeciętnego wynagrodzenia, co plasuje ich wśród najwyżej wynagradzanych w Europie w relacji do średniej krajowej. Co istotne, dane dotyczą etatów a >70% lekarzy pracuje na kontraktach, gdzie stawki są jeszcze wyższe.

kastrator2
z
x.com
dodany: 27.04.2026, 09:25:18
  • 270
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 28.04.2026, 04:12:29 via Android
  • 1
nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
curiousboi
curiousboi
23.04.2026, 09:39:52
  • 924
powiatowe lekarze sobie robią showroom #lekarze
curiousboi - powiatowe lekarze sobie robią showroom #lekarze

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 23.04.2026, 15:40:19 via Android
  • 2
@curiousboi: To kim według wykopków trzeba zostać/co trzeba osiągnąć w życiu, żeby było Was stać na porsche? XD
Elitarny zawód lekarza zarabia duże pieniądze, no jak to możliwe xD
Propaganda jak za Gierka. I banda niespełnionych konowałów to plusuje. Ha tfu
  • Odpowiedz
mppmpmp
mppmpmp
mppmpmp 23.04.2026, 15:42:23 via Android
  • 2
@MazurskiSmak: Ale d--a piecze bo ktoś był mądrzejszy od ciebie i się czegoś dorobił.
Na studiach medycznych już rozdajo porsche za darmo, mówię ci Seba xDD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Mateusz Płaszczyński

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 12.10.2025

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking