@Vaerlin: g---o prawda. To ja moge powiedzieć „ to ja utrzymuje służbe zdrowia i to ja bede wycenial tą prace”.

W dupie sie poprzewracało. Jak sobie chce wyceniac to niech sam zainwestuje w sprzet i robi co chce. Jak bierze chocby grosza z nfz to zamyka morde i robi swoje a nie zajmuje sie wyceną swojej pracy.
  • Odpowiedz