
JAK SIĘ "PRODUKUJE" LEKARZY, CZEMU ICH BRAKUJE, JAK TO ZMIENIĆ?
W Polsce brakuje lekarzy. Czy załatamy tę lukę zwiększając nabory na medycynę? Skąd się biorą specjaliści, jak wygląda szkolenie studentów? Jak wzrosły nabory i kto zablokował ich zwiększanie? Dlaczego Ministerstwo Zdrowia oraz sami lekarze twierdzą, że czas ograniczyć nabory na medycynę?
z- 32
- #
- #
- #
- #
- #















