Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko130
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kotbehemoth

kotbehemoth

Dołączył 18 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17368
  • Znaleziska 2016
  • Mikroblog 15352
  • Obserwujący 283
  • Obserwowane 110
Obcy666
Obcy666
06.03.2026, 07:03:05
  • 1
#podroze
Obcy666 - #podroze

źródło: 1000041121

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 06.03.2026, 09:05:00 via Android
  • 1
@Obcy666: może niezbyt elegancko ale i tak but nie dotyka niczego. A w wielu już krajach Europy zachodniej czy tam Australii widziałem że masa osób wbija do autobusu czy pociągu i buciory kładzie na fotelu obok z podeszwą na materiale. To dla mnie niepojęte.
  • Odpowiedz
Sernik_z_rodzynkom
Sernik_z_rodzynkom
05.03.2026, 15:55:17
  • 13
Kontrola nadgarstków z okazji tego, że przyszedł mi chińczyk z olx ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zegarki #kontrolanadgarstkow
Sernikzrodzynkom - Kontrola nadgarstków z okazji tego, że przyszedł mi chińczyk z olx...

źródło: signal-2026-03-05-165200_002

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 05.03.2026, 16:55:33 via Android
  • 10
@Sernik_z_rodzynkom: depilator włosów na nadgarstku czyli Brew Metric
kotbehemoth - @Sernikzrodzynkom: depilator włosów na nadgarstku czyli Brew Metric

źródło: 1000168583

Pobierz
  • Odpowiedz
Pawfcb
Pawfcb
Pawfcb
04.03.2026, 15:11:11
  • 27
Co na łapach? U mnie klasyczek, Orient Bambino 38 mm, ale w wersji różowej.

#kontrolanadgarstkow
#zegarki
Pawfcb - Co na łapach? U mnie klasyczek, Orient Bambino 38 mm, ale w wersji różowej. ...

źródło: 1000016949

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 04.03.2026, 16:34:28 via Android
  • 10
@Pawfcb: Hamilton z nowym paskiem
kotbehemoth - @Pawfcb: Hamilton z nowym paskiem

źródło: 1000168511

Pobierz
  • Odpowiedz

1320

Lidl testuje całodobowe zakupy w Polsce. Pilotażowe sklepy będą czynne całą dobę

Lidl testuje całodobowe zakupy w Polsce. Pilotażowe sklepy będą czynne całą dobę

Nowe rozwiązanie to wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy od teraz będą mogli odwiedzać sklepy o dowolnej porze od poniedziałku do soboty. Dobry pomysł Waszym zdaniem? Więcej informacji:

ralf-szer
z
investmap.pl
dodany: 03.03.2026, 11:38:37
  • 286
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
  • #
    lidl
  • #
    zakupy
kotbehemoth
kotbehemoth 03.03.2026, 16:35:53 via Android
  • 1
@PrezesBankuZbozowego: i zamknięte stoisko z serami i wędlinami na wagę. Zwłaszcza brak dobrych serów bolał.
Drill90
Drill90
Drill90
02.03.2026, 14:58:26
  • 4
poniedziałkowa popołudniowa #kontrolanadgarstkow

U mnie taniocha z aliexpress - Current Chronograph M8351. Nie byłem fanem bransolet i kupiłem ten zegarek trochę dla testów, jak się to w ogóle nosi, bo z racji tego, że pocą się mi łapy, wolałem gumowe paski, bo łatwo się je czyści. Bransoleta trochę zbyt długa, ale samemu udało się skrócić. W przyszłym miesiącu może strzelę sobie jakiś steeldive do pływania.

#zegarki
Drill90 - poniedziałkowa popołudniowa #kontrolanadgarstkow 

U mnie taniocha z aliexp...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 02.03.2026, 15:22:03 via Android
  • 10
@Drill90: u mnie smp 300m, coraz więcej w nim chodzę
kotbehemoth - @Drill90: u mnie smp 300m, coraz więcej w nim chodzę

źródło: 1000168231

Pobierz
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 02.03.2026, 23:52:46 via Android
  • 1
@Nikczemnik: tak noszę. Wiem że to niezgodnie z intergalaktycznym prawem jak wolno nosić zegarki według niektórych ludzi ale szczerze mało mnie to interesuje. Tak się nauczyłem i nie umiem inaczej.
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 02.03.2026, 23:53:44 via Android
  • 0
@Nudel1306: nie bardzo rozumiem o co cho :)
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
01.03.2026, 11:37:57
  • 0
#zegarki #zegarkiboners

Jak oceniacie Hamiltony? Są warte uwagi? Nigdy nie miałem a spodobał mi się automat Khaki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 01.03.2026, 11:53:53 via Android
  • 0
@Grzesiok: bransoletę miałem (bransoleta chyba z zasady jest metalowa). A ten pasek super - od środka guma, u góry materiał. Póki co chyba najlepszy pasek na Ali co kupiłem, a niestety e poszukiwaniu dobrego kupiłem masę.

https://wykop.pl/wpis/76365673/kontrolanadgarstkow-nowy-sikor-w-kolekcji-co-wy-ta
@kotbehemoth +13
#kontrolanadgarstkow
Nowy sikor w kolekcji. Co wy tam dzisiaj ubieracie?
więcej
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 01.03.2026, 12:08:44 via Android
  • 1
@savagetommy: sorry to Lazada a nie Ali
https://s.lazada.co.th/s.Z2FNQd
kotbehemoth - @savagetommy: sorry to Lazada a nie Ali
https://s.lazada.co.th/s.Z2FNQd

źródło: 1000168037

Pobierz
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 02.03.2026, 16:19:53 via Android
  • 0
@Koroshiya_1: niezły wariat
  • Odpowiedz
lelek123pl
lelek123pl
lelek123pl
02.03.2026, 14:12:35
  • 0
Siemanko, chce kupić jakiś zegarek do 5000 zł, ostatnio przejrzałem mnóstwo różnych zegarków w tym przedziale cenowym i najbardziej spodobał mi się Tissot Gentleman Powermatic 80 w wersji z zieloną tarczą. Czy warto kupić ten zegarek za 4350zl, czy lepiej poczekać na jakieś zniżki? Może macie do polecenia coś podobnego w lepszej cenie? #zegarki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 02.03.2026, 15:05:23 via Android
  • 2
@lelek123pl: dobry wybór, sam kiedyś kupiłem, na prezent i całkiem fajnie na mnie też leżał (chociaż zdecydowanie wolę granatową tarczę bo bardziej uniwersalna moim zdaniem). Ja dałem w przeliczeniu chyba ok 2700 PLN na lotnisku w Singapurze bo promka była i bez VATu (oczywiście nic nie deklarowałem:P)
Najlepiej to sobie przymierz.
kotbehemoth - @lelek123pl: dobry wybór, sam kiedyś kupiłem, na prezent i całkiem fajn...

źródło: 1000168224

Pobierz
  • Odpowiedz

69

Bank wysyła mi wiadomości z pogrózkami

Pokaż treści 18+

Bank wysyła mi wiadomości z pogrózkami

Bank che ode mnie informacje, które sam i tak posiada, bo jak ich nie podam będę traktowany jak terrorysta.

Snuq
z
wykop.pl
dodany: 02.03.2026, 11:50:40
  • 106
  • #
    banki
  • #
    pieniadze
  • #
    terroryzm
  • #
    pogrozki
kotbehemoth
kotbehemoth 02.03.2026, 12:26:14 via Wykop
  • -1
@Snuq Zamiast robić clickbaitowe znaleziska spytaj ChataGPT czym jest AML i czemu o to bank pyta to ci wszystko ładnie wyjaśni.
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1058

Reklamy w Polsce

Reklamy w Polsce

Nie wkurza was to?

Robik557
z
joemonster.org
dodany: 22.02.2026, 09:58:39
  • 258
  • #
    reklamy
kotbehemoth
kotbehemoth 23.02.2026, 06:45:54 via Android
  • 1
@NaMoment: rzadko bo rzadko ale czasem jest
kotbehemoth - @NaMoment: rzadko bo rzadko ale czasem jest

źródło: 1000167367

Pobierz
kotbehemoth
kotbehemoth 17.02.2026, 16:29:20
  • 16
Szczęśliwego Nowego Roku konia dla wszystkich. 恭喜发财 Pozdrowienia z Chinatown w Bangkoku.

#chiny #tajlandia #bangkok
kotbehemoth - Szczęśliwego Nowego Roku konia dla wszystkich. 恭喜发财 Pozdrowienia z Chin...

źródło: 1000166579

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klamkaodokna
klamkaodokna
klamkaodokna
17.02.2026, 16:58:52 via Wykop
  • 2
Chinatown w Bangkoku


@kotbehemoth: przedzieralem sie tam zupełnym przypadkiem przez hordy na czerwono ubranych prawdopodobnie Chińczyków na samym początku covida - w chiński nowy rok 2020 - kiedy ogólny stan wiedzy o tej chorobie był taki, że to właśnie ta nacja nim zaraża na lewo i prawo xd
  • Odpowiedz
fuji
fuji
18.02.2026, 02:53:54 via iOS
  • 3
@kotbehemoth: 馬年快樂! Ja teraz na Mardi Gras w Nowym Orleanie i tęsknię bardzo za Tajwanem (╯︵╰,)
fuji - @kotbehemoth: 馬年快樂! Ja teraz na Mardi Gras w Nowym Orleanie i tęsknię bardzo z...

źródło: IMG_8500

Pobierz
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 15.02.2026, 07:41:27
  • 21
Co tam dzisiaj ubieracie? Ja sobie sprawiłem nowy pasek, w sam raz na nadchodzący Chiński Nowy Rok.

#kontrolanadgarstkow
kotbehemoth - Co tam dzisiaj ubieracie? Ja sobie sprawiłem nowy pasek, w sam raz na n...

źródło: 1000166152

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xer78
xer78
15.02.2026, 09:42:24 via Android
  • 3
@kotbehemoth:

Co tam dzisiaj ubieracie?


Nosicie lub zakładacie.

Ubierać to można siebie, choinkę albo pomoc ubrać się dziecku lub komuś niedołężnemu.
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth
Autor
15.02.2026, 14:29:15 via Android
  • 1
@Kekoludek: mój ma czarną, niebo się chyba odbija i wydaje się inna.
Nie bardzo da się dokupić metalową bransoletę. Tzn może tylko w stylu milanese/mesh. Jak chcesz na bransolecie to kup od razu z bransoletą. W drugą stronę raczej nie ma problemu - praktycznie zawsze się da zmienić bransoletę na pasek. Ten mój hamilton jest na bransolecie, ale zmieniłem na pasek bo bransoleta mi się nie podobała. Tissot gentleman możesz
  • Odpowiedz

431

Marek Dworak przestał być szefem komisji ds. pytań na prawo jazdy

Marek Dworak przestał być szefem komisji ds. pytań na prawo jazdy

200 błędnych pytań na prawko. Marek Dworak przestał pełnić funkcję przewodniczącego komisji, która w Ministerstwie Infrastruktury.

VanishOxiActionIntelligencePlus
z
brd24.pl
dodany: 30.01.2026, 23:03:24
  • 80
  • #
    samochody
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    afera
kotbehemoth
kotbehemoth 31.01.2026, 15:38:41 via Android
  • 47
@Pan_Miszuk: też mam mieszane uczucia co do tego gościa. Mega lubię jego promocję "partnerstwa w ruchu drogowym" gdzie wyjaśniał że bezpieczny i sprawny ruch wymaga od wszystkich uczestników (kierowców wszelkich pojazdów i pieszych) współpracy, zrozumienia i zdrowego rozsądku.
Z drugiej strony wnerwialo mnie jak ważne rzeczy (jak np zakaz wyprzedzania przed pasami) w programach popierał jakimiś debilnymi przykładami. Jak np na drodze gdzie było 70 jakiś suv wyprzedził jadącego 10km/h
kotbehemoth
kotbehemoth 01.02.2026, 09:00:36 via Android
  • 11
@hrumque: no dokładnie. Jasne zawsze będzie te parę % ludzi co mają w------e i będą jeździć źle czy to z powodu ograniczenia umysłowego, cwaniactwa czy po prostu bycia wyjątkowo samolubnym. Ale jak nagle po jakiejś zmienie organizacji na skrzyżowaniu myli się co drugi kierowca to uważam że jednak oznaczenie jest złe.
kotbehemoth
kotbehemoth 30.01.2026, 17:44:41
  • 9
Lubię tego gościa słuchać ma ciekawe niektóre wystąpienia. Tutaj mówi o autach elektrycznych. Ja mam stosunek w sumie obojętny (ani nie propsuje ani nie hejtuje) bo od lat nie mam żadnego auta. Ale ten filmik mi się podoba.

#tesla #elektrycznesamochody #motoryzacja
kotbehemoth - Lubię tego gościa słuchać ma ciekawe niektóre wystąpienia. Tutaj mówi o...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eSUBA94
eSUBA94
30.01.2026, 17:53:50 via Wykop
  • 4
@kotbehemoth: mi się nie podoba że wiele medium pomija całkowicie aspekt tego że proces wytwarzania i dystrybucji paliw wymaga też nakładku energetycznego, auto które pali 5 litrów minimum 10kWh poszło w same przetworzenie i dostarczenie tego paliwa
  • Odpowiedz
benzyna_abstrakcyjna
benzyna_abstrakcyjna
benzyna_abstrakcyjna
30.01.2026, 18:14:26 via Wykop
  • 5
@kotbehemoth: od dziecka było dla mnie oczywiste że samochody spalinowe są absurdalne w sposobie dzialania w stosunku do elektryków, no ale cóż z jakiegoś powodu te wszystkie skomplikowane mechanizmy w ICE były prostsze do wymyślenia niż akumulator o konkurencyjnej pojemności

Za kilkadziesiąt lat auta spalinowe będą wyłącznie ciekawostką, a jeśli nie pojawi się rewolucja w rozwoju akumulatorow i ich rozwój utrzyma się na aktualnym poziomie, to najwyżej spopularyzują się REEV
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 28.01.2026, 12:30:37
  • 11
Magiczne to miasto jest. Zawsze tu lubię wracać.

#bangkok #tajlandia
kotbehemoth - Magiczne to miasto jest. Zawsze tu lubię wracać. 

#bangkok #tajlandia

źródło: 1000163945

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

klamkaodokna
klamkaodokna
klamkaodokna
28.01.2026, 16:02:18 via Wykop
  • 0
@kotbehemoth: przegladalem ostatnio ruskie escortki na massagerepublic w bkk, na zdjeciach wygladaja zajebiscie, az tez bym polecial
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth
Autor
28.01.2026, 16:08:30 via Android
  • 0
@klamkaodokna: mnie nie stać :(
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 27.01.2026, 16:51:54
  • 0
Ktoś wie jaki to model? Znalazłem tę fotę na stronie z paskami więc nie piszą co za sikor. Wiem ze stalowy z niebieskim bezelem to SBDC063 ale nie umiem znaleźć czarnego. Nawet nie wiem co za materiał.

#zegarki
kotbehemoth - Ktoś wie jaki to model? Znalazłem tę fotę na stronie z paskami więc nie...

źródło: 1000163861

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stsaint
stsaint
28.01.2026, 10:14:53 via Wykop
  • 1
@kotbehemoth: pisz do Seiko (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
wredny_bombelek
wredny_bombelek
29.01.2026, 12:10:48 via Wykop
  • 1
@kotbehemoth: seiko ma parę czarnych modeli w podobnej kopercie ale nie z takim bezelem, np SPB125J1, spb255j1. Poszukaj "Seiko Black series" jak Ci się podobają czarne zegarki. Moim faworytem jest SPB253J1 i co jakiś czas mocno się zastanawiam co by go nie kupić.

BTW co za strona z paskami? Ciekawie wygląda to nato.
  • Odpowiedz

567

Definitywny zakaz wjazdu. Sztab Generalny nie chce chińskich aut

Wojsko nie chce chińskich aut na terenie jednostek. Według ustaleń Polskiego Radia Sztab Generalny zakaże wjazdu na tereny wojskowe prywatnymi autami wyprodukowanych w Chinach. Samochody z Azji są naszpikowane elektroniką i zbierają wiele informacji, m.in. obraz, dźwięk i lokalizację pojazdu.

darosoldier
z
tvp.info
dodany: 16.01.2026, 18:59:37
  • 184
  • #
    chiny
  • #
    wojsko
  • #
    security
  • #
    samochody
  • #
    europa
kotbehemoth
kotbehemoth 17.01.2026, 09:16:00 via Wykop
  • 2
@mrjetro: dzięki za linka, ja dodam ciekawy podcast OSW na ten temat, w którym odnoszą się do tego raportu. W sam raz dla ludzi którym nie chce się czytać.
Link na Spotify
kotbehemoth - @mrjetro: dzięki za linka, ja dodam ciekawy podcast OSW na ten temat, w...
kotbehemoth
kotbehemoth 15.01.2026, 06:41:16
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

biszkoptowy_pies_obronny
biszkoptowy_pies_obronny
15.01.2026, 09:02:12 via Wykop
  • 1
@kotbehemoth: no to ja mam w takim razie ten drugi ¯\(ツ)/¯
No ale drugi przykład - byłem przy stole z irolem, któremu się cofało na sam widok kiszonych ogórków.
  • Odpowiedz
biszkoptowy_pies_obronny
biszkoptowy_pies_obronny
15.01.2026, 12:43:45 via Wykop
  • 0
@kotbehemoth: słodki jezu w malinach, co to za diabeł?
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 12.01.2026, 10:53:09
  • 19
Z ciekawostek o #iran to bardzo popularną bajką 30-40 lat temu był Bolek i Lolek (Lolek o Bolek). Oglądali też Sąsiadów (Pat i Mat).
kotbehemoth - Z ciekawostek o #iran to bardzo popularną bajką 30-40 lat temu był Bole...

źródło: 1000162302

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shitman6
shitman6
12.01.2026, 10:55:09 via Android
  • 14
@kotbehemoth: Odcinki z Tolą na pewno wycięte
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth
Autor
12.01.2026, 10:56:57 via Android
  • 33
@shitman6: hehe dokładnie tak :) koleżanka Iranka zdziwiła się jak powiedziałem że była jeszcze dziewczynka
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 09.01.2026, 08:40:00
  • 0
Widzę że tradycja malowania nazw jakichś pipidówek na flagach Polaki nie omija nawet #tenis na drugim końcu świata.
kotbehemoth - Widzę że tradycja malowania nazw jakichś pipidówek na flagach Polaki ni...

źródło: 1000162006

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aigorkuglarz
aigorkuglarz
aigorkuglarz
09.01.2026, 09:55:09 via Wykop
  • 0
@kotbehemoth: to już tradycja wśród kibiców szczególnie spopularyzowana dzięki wysokiej formie Małysza
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth
Autor
09.01.2026, 10:08:59 via Android
  • 0
@aigorkuglarz: no na jakimś meczu czy zawodach e Polsce to może jestem w stanie zrozumieć. Ale po kiego grzyba pisac Susz albo Oleśnica na meczu w Australii. Przecież oprócz paru kibiców nikt nawet nie wie co to oznacza
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 24
  • Strona 8 z 24
  • >
  • Jednakowoż ładną mamy dziś pogodę.
  • 新加坡
  • https://youtube.com/@jemprzeciez

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.07.2019

    Komentator
  • VIP
    od 05.12.2019

    VIP
  • Rocznica
    od 24.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.06.2021

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Autorskie tagi

  • #jemprzeciez

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking