nie wyobrażam sobie być w związku z mężczyzną, który ma BMI powyżej 24, jest to zwyczajnie obrzydliwe i świadczy o zaniedbaniu ciała i duszy, jak nie potrafisz utrzymać michy, to kim ty k---a jesteś??
@lubie-sernik: nice, też niedawno wróciłem po półtora miecha. Gdzie lecisz? Omijaj gówniane Phuket i Pattaye, nie warto xd. Szczepienia są tam zupełnie nie potrzebne, gdybym wiedział jak tam życie wygląda to bym ich nie robił
Niektórzy to głupoty niezłe tu piszą. Bluza koniecznie do samolotu, do pociągów też jakbyś podróżował. Butów zwykłych nie ma co brać, chyba że sporty będziesz uprawiał, jak nie to klapki/sandały. Buty do pływania weź, są czasem kamieniste plaże,
Co kieruje ludźmi którzy płodzą potomstwo nie zapewniając im własnego dachu nad głową? Jak można powoływać na ten świat istotę z własnej krwi i wiedzieć że będziesz musiał zaczynać wszystko od zera? Przecież tu nie ma żadnej miłości czy empatii, tylko zaspokojenia najniższych instynktów, własnego ego i oczekiwań najbliższego otoczenia. Możecie mnie nazwać płatkiem śniegu, ale gdybym miał do wyboru nieurodzenie się, albo zaczynanie dorobku od zera, to wybrał bym to pierwsze,
@prostymirek: Rodzice władowali kilkaset tysięcy złotych, żebyś miał co jeść i mógł zdobyć edukację i dobry zawód, Ty zamiast tego czytałeś wypok, a teraz ich obwiniasz, że niczego się nie nauczyłeś i nie potrafisz znaleźć dobrej pracy 😏
@Hmrogrz: kupiłem kilka lat temu starego, bo chciałem grać z kanapy w FPSy.. dla ludzi co lubią jak życie jest trudne to był spoko, funkcje i opcje fajne, ale konfiguracja tego to jak z Linuxem xd. Czym się ten nowy różni?
Recenzja pierwszego Gothica z CD-action 03/2002(71) Z ciekawych rzeczy: -Autor zasadniczo wychwala wszystko, jedyna wada to wysokie wymagania sprzętowe :) -Wszystkie screeny pochodzą z materiałów promocyjnych, kilka z nich ze starszej wersji gry(np. Jest kąsacz BEZ metalowej obroży) Reszta stron w komentarzach #gothic #gry #cdaction #gothicwstarejprasie <- tutaj wrzucam stare recenzje i zapowiedzi gothic-a, zachęcam do obserwowania
Coraz brzydsze i bardziej odtwórcze te pokemony robią. Startery nowej generacji Winds & Waves - Rowlet 2.0 i Sobble 2.0, ognisty jeszcze w miarę okej ale znając ostatnie trendy w Game Freak ewoluuje w jakiegoś humanoidalnego femboya xD
Czy ktoś to pamięta? Czy jest możliwe, że na Windowsie XP, Vista lub 7 była preinstalowana wersja demonstracyjna Unreal Tournament lub Quake lub mega podobnej gry? Mam takie wspomnienie, że nawet jak komputer był resetowany to różne gry i tak ciągle były, a co więcej to były demka ograniczone czasowo, więc po resecie kompa można było znów w nie grać. Czy ja oszalałam?
#gielda
źródło: 11265
Pobierz