Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Kekoludek

Kekoludek

Dołączył 5 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1835
  • Znaleziska 182
  • Mikroblog 1653
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 12
Polasz
Polasz
31.05.2026, 13:41:24
  • 26
Kto wchodzi?
#gielda
Polasz - Kto wchodzi?
#gielda

źródło: 11265

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 01.06.2026, 19:02:08 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: czy skoro rząd wykupi za miliardy akcje po 2 tygodniach, to znaczy, że te akcje mega wtedy wzrosną? I warto się pakować na starcie?
  • Odpowiedz
ANDRZ_J
ANDRZ_J
31.05.2026, 01:24:12
  • 4
Gdzie na pierwsze wakacje za granicę?
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 31.05.2026, 10:04:28 via Wykop
  • 0
@ANDRZ_J: co mam zjeść jutro na obiad?
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
30.05.2026, 18:11:07
  • 8
Dobra przyznawać się, ile wrzucacie w kosmiczna dziewicę, jeśli już coś wrzucacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja myślę 500$

#gielda
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 31.05.2026, 01:43:31 via Wykop
  • 5
@breakdown1: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kekoludek - @breakdown1: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
cierpka-rzodkiewka
cierpka-rzodkiewka
29.05.2026, 02:34:53
  • 153
nie wyobrażam sobie być w związku z mężczyzną, który ma BMI powyżej 24, jest to zwyczajnie obrzydliwe i świadczy o zaniedbaniu ciała i duszy, jak nie potrafisz utrzymać michy, to kim ty k---a jesteś??
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 29.05.2026, 11:57:16 via Wykop
  • 1
@cierpka-rzodkiewka: kurrrrde no i nic z tego :/
Kekoludek - @cierpka-rzodkiewka: kurrrrde no i nic z tego :/

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
lubie-sernik
lubie-sernik
18.05.2026, 20:13:08
  • 39
Za 11 dni moja wyprawa życia a ja w ogóle nie jestem przygotowany. Nawet walizki nie mam.

Nie wiem w ogóle co spakować. Biorę tylko plecak i małą walizkę kabinową.

Co spakować poza kilkoma koszulkami, spodenkami i bielizną do #tajlandia. Zaznaczam, że nie mam zamiaru szybko wracać z #azja

#podroze
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 19.05.2026, 07:43:46 via Wykop
  • 0
@lubie-sernik: nice, też niedawno wróciłem po półtora miecha. Gdzie lecisz? Omijaj gówniane Phuket i Pattaye, nie warto xd.
Szczepienia są tam zupełnie nie potrzebne, gdybym wiedział jak tam życie wygląda to bym ich nie robił

Niektórzy to głupoty niezłe tu piszą.
Bluza koniecznie do samolotu, do pociągów też jakbyś podróżował. Butów zwykłych nie ma co brać, chyba że sporty będziesz uprawiał, jak nie to klapki/sandały.
Buty do pływania weź, są czasem kamieniste plaże,
  • Odpowiedz
yousouyou
yousouyou
17.05.2026, 19:01:58
  • 533
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 18.05.2026, 06:20:13 via Wykop
  • 1
@yousouyou: nie wiadomo o co chodzi tak to napisałeś. To Twój email chłopie czy co?
  • Odpowiedz
CyganskiKsiaze
CyganskiKsiaze
18.05.2026, 04:09:23
  • 2030
Pamiętajcie: „Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta”
CyganskiKsiaze - Pamiętajcie: „Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta”

źródło: IMG_2900

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 18.05.2026, 06:14:09 via Wykop
  • 100
@CyganskiKsiaze: Różnica jest taka, że Anna osiągnęła wszystko ciężką pracą, a Lewciu urodził się utalentowany
  • Odpowiedz
prostymirek
prostymirek
13.05.2026, 13:04:06
  • 24
Co kieruje ludźmi którzy płodzą potomstwo nie zapewniając im własnego dachu nad głową? Jak można powoływać na ten świat istotę z własnej krwi i wiedzieć że będziesz musiał zaczynać wszystko od zera?
Przecież tu nie ma żadnej miłości czy empatii, tylko zaspokojenia najniższych instynktów, własnego ego i oczekiwań najbliższego otoczenia.
Możecie mnie nazwać płatkiem śniegu, ale gdybym miał do wyboru nieurodzenie się, albo zaczynanie dorobku od zera, to wybrał bym to pierwsze,
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 13.05.2026, 21:31:51 via Wykop
  • 0
@prostymirek: Rodzice władowali kilkaset tysięcy złotych, żebyś miał co jeść i mógł zdobyć edukację i dobry zawód, Ty zamiast tego czytałeś wypok, a teraz ich obwiniasz, że niczego się nie nauczyłeś i nie potrafisz znaleźć dobrej pracy 😏
  • Odpowiedz
tesknilam_
tesknilam_
11.05.2026, 07:08:21
  • 178
System kaucyjny to jeden z największych wałów ostatniego czasu w naszym kraju. #niepopularnaopinia a moze #popularnaopinia #dontchangemymind
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 11.05.2026, 22:07:26 via Wykop
  • 2
@murdoc: loll, jedyne osoby które to popierają to chyba menele i bezdomni którzy zbierają butelki i sobie dorobić mogą xd
  • Odpowiedz
piotrek_18_89
piotrek_18_89
11.05.2026, 05:02:46
  • 191
#chwalesie że pierwszy raz w życiu ja stary chłop 37 lvl jade do energylandii - mówię, że jadę tam dla dzieci ale tak naprawdę dla siebie (。◕‿‿◕。)
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 11.05.2026, 22:06:05 via Wykop
  • 0
@piotrek_18_89: have fun @ Hyperion
  • Odpowiedz
Hmrogrz
Hmrogrz
05.05.2026, 10:58:04
  • 7
#gry #steam #steamcontroller

Kupiłeś Steam Controller, plusujesz, zobaczymy ilu z nas będzie tego żałowało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak Ci się nie udało przez błędy serwerów to nie plusuj, ale możesz za to popłakać w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 05.05.2026, 14:18:29 via Wykop
  • 1
@Hmrogrz: kupiłem kilka lat temu starego, bo chciałem grać z kanapy w FPSy.. dla ludzi co lubią jak życie jest trudne to był spoko, funkcje i opcje fajne, ale konfiguracja tego to jak z Linuxem xd. Czym się ten nowy różni?
  • Odpowiedz
dalsim
dalsim
04.05.2026, 03:26:41
  • 1077
#zondacrypto #zonda
dalsim - #zondacrypto #zonda

źródło: IMG_2959

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 04.05.2026, 07:38:46 via Wykop
  • 1
@Adolf_HODLer: a gdzie można przenieść aktywa z XTB? ;)
  • Odpowiedz
jestemtakizmeczony
jestemtakizmeczony
30.04.2026, 05:03:57
  • 427
#gifyzkotkami 🧵
I wtedy wjeżdzam ja. Na kerfusiu. Cały na rudo.

jestemtakizmeczony - #gifyzkotkami 🧵
I wtedy wjeżdzam ja. Na kerfusiu. Cały na rudo....

źródło: kot 1 3FwuNOAEyXGbmpoq

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 30.04.2026, 12:01:50 via Wykop
  • 4
@AtlantyQ: przecież to jest gif z tej kawiarni właśnie xd
  • Odpowiedz
Cierniostwor
Cierniostwor
25.04.2026, 09:04:16
  • 45
Recenzja pierwszego Gothica z CD-action 03/2002(71)
Z ciekawych rzeczy:
-Autor zasadniczo wychwala wszystko, jedyna wada to wysokie wymagania sprzętowe :)
-Wszystkie screeny pochodzą z materiałów promocyjnych, kilka z nich ze starszej wersji gry(np. Jest kąsacz BEZ metalowej obroży)
Reszta stron w komentarzach
#gothic #gry #cdaction
#gothicwstarejprasie <- tutaj wrzucam stare recenzje i zapowiedzi gothic-a, zachęcam do obserwowania
Cierniostwor - Recenzja pierwszego Gothica z CD-action 03/2002(71)
Z ciekawych rzeczy...

źródło: IMG_7738

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 25.04.2026, 09:47:01 via Wykop
  • 19
@Cierniostwor: w sumie to przed graniem w stare tytuły fajny pomysł żeby wcześniej recenzje przeczytać ze starego cda :)
  • Odpowiedz
pamareum
pamareum
15.04.2026, 17:02:02
  • 1120
Czynsz w SM Bródno za mieszkanie 82m2 wzrósł o 475 zł i wynosi teraz 2475 zł

#warszawa #nieruchomosci
pamareum - Czynsz w SM Bródno za mieszkanie 82m2 wzrósł o 475 zł i wynosi teraz 2475 ...

źródło: IMG_4641

Pobierz
  • 325
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 15.04.2026, 23:14:26 via Wykop
  • 0
@pamareum: co kurła? To ja mniej płacę za wynajem na Woli (40m2) xD
  • Odpowiedz
HrabiaTruposz
HrabiaTruposz
28.02.2026, 13:47:13
  • 4
Coraz brzydsze i bardziej odtwórcze te pokemony robią. Startery nowej generacji Winds & Waves - Rowlet 2.0 i Sobble 2.0, ognisty jeszcze w miarę okej ale znając ostatnie trendy w Game Freak ewoluuje w jakiegoś humanoidalnego femboya xD

#gry #pokemon
HrabiaTruposz - Coraz brzydsze i bardziej odtwórcze te pokemony robią. Startery nowej...

źródło: 02_6cbh

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 28.02.2026, 20:52:21 via Wykop
  • 0
@HrabiaTruposz: lol, to Pokemony jeszcze istnieją? Myślałem, że z 15 lat temu umarły xd
  • Odpowiedz
rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
26.02.2026, 21:09:53
  • 1
Czy ktoś to pamięta? Czy jest możliwe, że na Windowsie XP, Vista lub 7 była preinstalowana wersja demonstracyjna Unreal Tournament lub Quake lub mega podobnej gry? Mam takie wspomnienie, że nawet jak komputer był resetowany to różne gry i tak ciągle były, a co więcej to były demka ograniczone czasowo, więc po resecie kompa można było znów w nie grać. Czy ja oszalałam?

#retrogaming #gry #quake
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 26.02.2026, 21:12:59 via Wykop
  • 9
@rzepa_malino_a: pewnie oglądałaś wygaszacz ekranu Labirynt i myślałaś, że to demo gry FPP
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
25.02.2026, 10:35:26
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kekoludek
Kekoludek 25.02.2026, 19:54:04 via Wykop
  • 0
@trebeter: najlepiej patrzeć na steamie na oceny ogółem.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Radosław Witkowski

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.04.2026

    Rocznica
  • Komentator
    od 24.11.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking