Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kotbehemoth

kotbehemoth

Dołączył 18 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 17502
  • Znaleziska 2033
  • Mikroblog 15469
  • Obserwujący 284
  • Obserwowane 110
DJ007
DJ007
16 godz. i 16 min temu
  • 7
#gory
Może przez to, że Papież Polak kochał góry, to cena biletu na kolej linową na Kasprowy jest wyższa niż na Krippenstein, ale za to w Austrii ludzi mniej.
DJ007 - #gory 
Może przez to, że Papież Polak kochał góry, to cena biletu na kolej li...

źródło: 1000041577

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 14 godz. i 15 min temu via Android
  • 1
@DJ007:

cena biletu na kolej linową na Kasprowy jest wyższa niż na Krippenstein, ale za to w Austrii ludzi mniej


Widzę, że kolega zrozumiał prawo podaży i popytu
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
przedwczoraj, 09:20:14
  • 560
ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament
JaNieGejJaPapiesz - ja perdole 39 ma byc chyba spisze testament

źródło: 1000005574

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth przedwczoraj, 14:36:44 via Android
  • 0
@JaNieGejJaPapiesz: ja cię prosza
kotbehemoth - @JaNieGejJaPapiesz: ja cię prosza

źródło: 1000183581

Pobierz
  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
przedwczoraj, 12:47:13
  • 4
Plaza na Malcie - 2 euro za kawe. Plaża w Giżycku - 5zł za skorzystanie z kibla. #bekazpolakow #podroze #wakacje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth przedwczoraj, 13:28:16 via Android
  • 0
@IntruDroid: plot twist: kawa w Giżycku 4 zł, kibel na Malcie 17 miliardów euro.
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 21.06.2026, 11:22:31
  • 22
Hostelowy kiciuś

#koteczkizprzypadku
kotbehemoth - Hostelowy kiciuś

#koteczkizprzypadku

źródło: 17820409409731

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth
Autor
przedwczoraj, 01:59:50 via Android
  • 1
@ramirezvaca: taką ma minę:)
kotbehemoth - @ramirezvaca: taką ma minę:)

źródło: 17820935795280

Pobierz
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 21.06.2026, 12:55:35
  • 6
Pozdrowienia spod restauracji Miras

#chiny #podrozujzwykopem
kotbehemoth - Pozdrowienia spod restauracji Miras

#chiny #podrozujzwykopem

źródło: 17820465226600

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

odysjestem
odysjestem
przedwczoraj, 22:13:20 via Wykop
  • 1
@kotbehemoth: Pozdrawiam ze stacji Mirkovo
odysjestem - @kotbehemoth: Pozdrawiam ze stacji Mirkovo

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 17.06.2026, 09:50:21
  • 13
Człowiekowi się przychody zachciało. Właśnie ruszyłem pociągiem z Szanghaju do Urumczi w autonomicznym regionie Sinciang. Prawie 40 godzin w pociągu. Kiedyś robiłem sobie długie podróże pociągiem, ale to było 11 lat temu więc byłem jednak sporo młodszy. Mam nadzieję że wytrzymam.

#chiny #podrozujzwykopem
kotbehemoth - Człowiekowi się przychody zachciało. Właśnie ruszyłem pociągiem z Szang...

źródło: 17816898006530

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth
Autor
17.06.2026, 10:12:58 via Android
  • 1
@ramirezvaca: chciałem sypialny ale już nie było więc muszę przemęcztć się w kuszetce
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth
Autor
17.06.2026, 11:05:26 via Android
  • 0
@panzmarszrutkiwbiszkeku: ja chyba najwięcej około 70 - z Irkucka do Władysławostoku. No ale tam było wygodnie bo za dnia się siedziało na dolnym łóżku, a dopiero wieczorem się kładłem. Teraz mam leżankęna 3 piętrze a pode mna jakieś dziadki już leżą.
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth
Autor
20.06.2026, 07:35:00 via Android
  • 0
@odysjestem: nie wiem, jeszcze nie spotkałem takiego co mówi cokolwiek po angielsku
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 19.06.2026, 15:12:09
  • 7
Sinciangski Międzynarodowy Wielki Bazar w Urumczi - część jedzeniowa. Turystyczne miejsce ale w sumie spoko. Dużo baraniny, chlebków, ale oczywiście też jedzenie chińskie, a nawet p--o. Pewnie żeby pokazać Ujgurom kto tu rządzi.

#chiny #podrozujzwykopem
kotbehemoth - Sinciangski Międzynarodowy Wielki Bazar w Urumczi - część jedzeniowa. T...

źródło: 1000182735

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 19.06.2026, 14:47:27
  • 23
Kocia rodzinka w Chinach

#koteczkizprzypadku
kotbehemoth - Kocia rodzinka w Chinach

#koteczkizprzypadku

źródło: 1000182826

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth
Autor
19.06.2026, 15:01:55 via Android
  • 3
@vateras131: w Chinach zawsze wszystko świeże;)
  • Odpowiedz
SynMichaua
SynMichaua
18.06.2026, 11:02:18
  • 12
Dziś moja ulubiona Bulova z 1963 roku. Uwielbiam Space Age.

A co tam u was?

#kontrolanadgarstkow #zegarki #zegarkiboners
SynMichaua - Dziś moja ulubiona Bulova z 1963 roku. Uwielbiam Space Age. 

A co tam u...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 18.06.2026, 12:05:46 via Android
  • 4
@SynMichaua: ja jedwabnym szlakiem zamierzam pociągiem w kierunku heartlandu
kotbehemoth - @SynMichaua: ja jedwabnym szlakiem zamierzam pociągiem w kierunku heart...

źródło: 1000182347

Pobierz
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 18.06.2026, 12:09:00 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Vizley
Vizley
16.06.2026, 05:05:43
  • 1
Chcemy polecieć grupą 8 osób do Kenii na safari. Znalazłem na Get Your Guide 3-dniowe safari w mega cenie, aczkolwiek jest jeden haczyk XD Miejsce odbioru znajduje się w Nairobi, a wszystkie hotele są w Mombasie. Z Mombasy do Nairobi jest prawie 500km. Nie mogło być za pięknie( ͡° ʖ̯ ͡°) Teraz pytanie, gdzie mogę ogarnąć transport z Mombassy do Nairobi i jaki byłby to koszt dla 8
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 16.06.2026, 06:39:17 via Android
  • 1
@Vizley:

Teraz pytanie, gdzie mogę ogarnąć transport z Mombassy do Nairobi


Na każdej stronie sprzedającej bilety
@kotbehemoth +551
Wy pewnie właśnie wstajecie i zastanwiacie się czy zacząć dzień od sałatki czy od makowca. A ja juz od 2 godzin siedzę w Madaraka ekapresie jadącym z Mombasy do stolicy Kenii - Nairobi.
Linia otwarta 5 lat temu, wybudowana i przez pierwsze lata operowana przez chińskie firmy. Podróż
więcej
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 17.06.2026, 10:11:55 via Android
  • 0
@Vizley: w 2.5 dnia objechaliśmy chyba 3 parki: Serengeti i jeszcze 2 inne ale zapomniałem nazwy
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 17.06.2026, 21:30:46 via Android
  • 0
@Vizley:

Ngorongoro albo Tarangire

Te 2. Byłem 4 lata temu z polskim biurem, ceny nie pamiętam ale to była dłuższa wycieczka
  • Odpowiedz
Jgruyf
Jgruyf
Jgruyf
17.06.2026, 13:49:40
  • 2
Odnośnie afery Starbucks #korea polecam serial Youth of May z 2021 o tamtych wydarzeniach w Kłangdżu w maju 1980. Właśnie na tapecie. Cóż za zabieg okoliczności. Trafiłem tu za #aktorka Kim Se Røk (김새록). W Kłangdżu spędziłem 2 noce jadąc rowerem wzdłuż rzeki Yong San z tamy w Damyang do Møkpø.
#viki #drama #kdrama #starbucks
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 17.06.2026, 14:09:37 via Android
  • 1
@Jgruyf: jest też fajny fabularny, choć oparty na prawdziwej historii, film A Taxi Driver z 2017 gdzie akcja dzieje się podczas tych zamieszek (czy raczej masakry)
  • Odpowiedz
AAAAAPsik
AAAAAPsik
AAAAAPsik
15.06.2026, 06:02:59
  • 14
#zegarkiboners
#zegarki
AAAAAPsik - #zegarkiboners
#zegarki

źródło: gfsy0zz0xd7h1

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 15.06.2026, 06:08:12 via Android
  • 16
@AAAAAPsik: zegarek to ozdoba przede wszystkim więc liczy się design. A Chińczycy w tym są kiepscy. Wielość to chamskie kopie albo mało ciekawe projekty. Ale jest coraz lepiej i powoli zaczynają robić przyzwoite zegarki.
Zachodnie microbrandy są często bardzo ładne i ciekawe.
kotbehemoth - @AAAAAPsik: zegarek to ozdoba przede wszystkim więc liczy się design. A...

źródło: 1000181533

Pobierz
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 15.06.2026, 08:20:14 via Android
  • 1
@advert:

Atelier Wen


Wszystko fajnie, ale to firma założona przez Francuzów:) Ale zegarek na fotce super. Twój? Jestem w Szanghaju właśnie myślałem że je tu zobaczę ale nie ma żadnego
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 16.06.2026, 15:34:15 via Android
  • 1
@hiperchimera: dobra przyznaję klepią sporo, nie sądziłem że az tak dużo. Ale nie wiem gdzie to wszystko idzie. Chyba do chińskich zegarków z których ludzie poza Chinami znają tylko seagull 1963 oraz do niszowych mikrobrandow.
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 16.06.2026, 08:46:02
  • 0
kotbehemoth

źródło: 1000181904

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 16.06.2026, 08:37:14
  • 0
Jaki kolor m&m'sa wariacie

#jedzzwykopem
kotbehemoth - Jaki kolor m&m'sa wariacie

#jedzzwykopem

źródło: 1000181889

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Catmmando
Catmmando
16.06.2026, 08:39:07 via Wykop
  • 0
@kotbehemoth: byle nie wiesz jaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Deku
Deku
15.06.2026, 14:32:12
  • 559
Który śmieszek pojechał z Wrocławia do Zhejiang (Chiny) Opelkiem astrą ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wroclaw #chiny #podroze #chiny #motoryzacja
źródło: https://www.reddit.com/r/ForeignPlatesSpotting/comments/1u5do58/poland_in_zhejiang_province_china/
Deku - Który śmieszek pojechał z Wrocławia do Zhejiang (Chiny) Opelkiem astrą ? ( ͡° ...

źródło: poland-in-zhejiang-province-china-v0-i2jmrm8e077h1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 15.06.2026, 14:59:39 via Android
  • 5
@siekieromotyka: @Deku dziwne bo z tego co wiem to ogólnie nie można do Chin wjeżdżać na obcych blachach.
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 16.06.2026, 07:46:01 via Android
  • 1
@Bad_Sector: a dobra, dzięki za wyjaśnienie, widziałem że ma być chińska ale nie wiedziałem że może być obok normalnych
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 15.06.2026, 09:54:32
  • 16
Chiński koteczek w Szanghaju
Ciekawostka: kot po chińsku to 猫 māo i brzmi trochę jak miauczenie. Ale ponoć nie ma dowodów że pochodzenie jest onomatopeiczne.

#koteczkizprzypadku
kotbehemoth - Chiński koteczek w Szanghaju 
Ciekawostka: kot po chińsku to 猫 māo i br...

źródło: 17815172532660

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth
Autor
15.06.2026, 10:16:11 via Android
  • 1
@wladekjestem: ty lepiej nie wyjawiaj sekretów Komunistycznej Partii Chin
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 15.06.2026, 09:07:15
  • 7
Ta europejskieja dzielnica w Szanghaju to w ogóle nie ma klimatu. Ani czarnych, ani kobiet w hidżabach, ani śmieci na ulicach, ludzie p------i nie mają stresu chodzić w biżuterii. Totalny fejk, jak to Chiny.

#chiny #podrozujzwykopem
kotbehemoth - Ta europejskieja dzielnica w Szanghaju to w ogóle nie ma klimatu. Ani c...

źródło: 17815143852160

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bezwlosy_zbir
bezwlosy_zbir
14.06.2026, 19:44:51
  • 4
#mecz #kino #japonia Jakiś czas temu przypomniał mi się ten film, który oglądałem będąć małym podlotkiem. Zdaję sobie sprawę, że są wśród Was dobre dusze, które też go oglądały, a zapomniały, więc korzystając z okazji meczu, który się zbliża, postanowiłem przypomnieć(ku waszej radości i wdzięczności), to wiekopomne dzieło azjatyckiej kinematografii.
bezwlosy_zbir - #mecz #kino #japonia Jakiś czas temu przypomniał mi się ten film, któ...

źródło: 1000017057

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 15.06.2026, 02:29:47 via Android
  • 1
@bezwlosy_zbir: oglądałem nie tak dawno - świetny film. No ale jednak zdecydowanie #chiny a nie #japonia
  • Odpowiedz
kotbehemoth
kotbehemoth 15.06.2026, 04:53:17 via Android
  • 0
@bezwlosy_zbir: jasne, jedni jedzą surowe ryby, drudzy nietoperze
  • Odpowiedz
orientalist-jack
orientalist-jack
orientalist-jack
14.06.2026, 22:45:37
  • 1
Jedna z bardziej ryzykownych rzeczy jaką zrobiłem i jak się okazuje patrząc na statystki bardzo głupią był lot helikopterem z Katmandu do base campu

Tak mi się przypomniało ze względu na ten dziwniejszy wypadek w Brazylii

#lotnictwo #gory
orientalist-jack - Jedna z bardziej ryzykownych rzeczy jaką zrobiłem i jak się okazuj...

źródło: IMG_5718

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 15.06.2026, 02:28:48 via Android
  • 2
@orientalist-jack:

helikopterem z Katmandu do base campu


Widzę, że piękne widoki miałeś
  • Odpowiedz
Bakerovsky
Bakerovsky
14.06.2026, 13:54:21
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth 14.06.2026, 14:10:37 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >
  • Jednakowoż ładną mamy dziś pogodę.
  • 新加坡
  • https://youtube.com/@jemprzeciez

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.07.2019

    Komentator
  • VIP
    od 05.12.2019

    VIP
  • Rocznica
    od 24.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.01.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.06.2021

    Mikroblogger
  • Koder
    od 07.03.2023

    Koder

Autorskie tagi

  • #jemprzeciez

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking