Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
taKiIgor
taKiIgor

taKiIgor

Dołączył 7 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1551
  • Znaleziska 823
  • Mikroblog 728
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 9
RenkaRenkeMyje
RenkaRenkeMyje
17 godz. i 53 min temu
  • 0
Spaliście kiedyś w aucie? W sensie pytam o takie normalne spanie, materac itp, gdzieś na weekend nad wode czy coś. Mam w planach zakupienie materaca do swojego mondeo mk4 kombi, i ciekawi mnie jaki wybrać. Składaną kostke? Czy dmuchańca? No i druga rzecz. W aucie w nocy nie jest p---------e gorąco?
#kemping #turystyka #samochody
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 16 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@RenkaRenkeMyje: Prawie tydzień spałem ( razem z różowym)w golfie kombi, na jakiejś decathlonowej macie samo-pompującej. Było całkiem spoczko, pomimo tego że mam 186cm. I robacy mnie nie gryźli tak jak w namiocie Z pogodą miałem o tyle dobrze, że pomimo tego że to był lipiec to było chłodno dość i deszczowo. Więc w aucie było w sam raz ( jak się niż nachuchalo).
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
przedwczoraj, 07:00:47
  • 1
890 tys w Warszawie za 32 m xD
jmuhha - 890 tys w Warszawie za 32 m xD

źródło: 1000028936

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor przedwczoraj, 07:01:53 via Wykop
  • 4
@jmuhha: No w cenie masz przecież b---ę atomową, dla mnie spoko !( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Kurack
Kurack
Kurack
23.06.2026, 17:28:55
  • 0
#netflixpl oferuję Netflixa z osobnym gospodarstwem domowym zapraszam do kontaktu priv najlepiej podać nr telefonu będzie łatwiej się komunikować
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 23.06.2026, 17:29:39 via Wykop
  • 0
@Kurack: Ja bym wziął samo gospodarstwo, proszę o adres i biere.
  • Odpowiedz
taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 23.06.2026, 17:32:38 via Wykop
  • 0
@Kurack: Szokowirówka!!!!
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
18.06.2026, 00:48:27
  • 634
I cyk, udało się dojść do Kennedy Meadows, oznacza to, że to już koniec pustyni i zaraz zaczną się góry Sierra . Wreszcie dostałem paczkę z butami i udało się je wymienić na nowe ( dzięki Mirkowi który polecił Saucony, chociaż to się okaże jak się sprawdzi). Zakupiłem też mini kolce na góry oraz obowiązkową beczkę na żarcie w rejonie niedźwiedzi . Ostatniej nocy udało się przypadkiem zobaczyć skorpiona, ale po tym
ChlopoRobotnik2137 - I cyk, udało się dojść do Kennedy Meadows, oznacza to, że to już...

źródło: IMG_4262

Pobierz
ChlopoRobotnik2137 - I cyk, udało się dojść do Kennedy Meadows, oznacza to, że to już...
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 18.06.2026, 07:46:08 via Wykop
  • 3
@Kojot2077: Rety, ale z Ciebie musi byc przegryw :D
@o-muj-borze Nie przejmuj się typem, koleś musi mieć straszne problemy w relacjach z kobietami i gdzieś odreagowuje, gdzie może poczuć się w miarę silny i bezpieczny :)
  • Odpowiedz
taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 18.06.2026, 07:55:44 via Wykop
  • 1
@Kojot2077: Nie byczku, bronić tylko i wyłącznie rozumu, godności i przyzwoitości :) Może kiedyś ogarniesz :*
  • Odpowiedz

680

Więzienia w Europie są przepełnione obcokrajowcami

Pokaż treści 18+

Więzienia w Europie są przepełnione obcokrajowcami

Kraje takie jak: Luksemburg (78%), Szwajcaria (73%), Cypr (54%), Austria (53%), Słowenia (52%), Katalonia (Hiszpania) (52%), Grecja (52%), Malta (51%), Niemcy (47%) i Belgia (43%) odnotowują wyjątkowo wysoki odsetek więźniów zagranicznych.

matixrr
z
coe.int
dodany: 13.06.2026, 11:13:15
  • 106
  • #
    europa
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    granica
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    policja
taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 13.06.2026, 21:49:44 via Wykop
  • 0
@PogromcaPatusow: Ale przecież w tym zestawieniu słowa nie ma na temat rasy osadzonych :))) No chyba, że myślisz np. że Czech albo Hiszpań to inna rasa :)))))))))))
jmuhha
jmuhha
25.05.2026, 09:16:22
  • 0
Jak to wytłumaczycie?
jmuhha - Jak to wytłumaczycie?

źródło: 1000027928

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 25.05.2026, 09:26:45 via Wykop
  • 1
@Basiura89: Może tę lukę wypełnia pyszne.pl
  • Odpowiedz
NiezlyJestes
NiezlyJestes
21.05.2026, 12:09:23
  • 3
#nieruchomosci
NiezlyJestes - #nieruchomosci

źródło: 1000017079

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 21.05.2026, 12:21:22 via Wykop
  • 0
@ChrisHansen: Może płaci pierogami i serniczkiem
  • Odpowiedz
onepnch
onepnch
20.05.2026, 10:03:56
  • 10
nogi bolo po wczorajszym
onepnch - nogi bolo po wczorajszym

źródło: 1000011283

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 20.05.2026, 10:05:06 via Wykop
  • 0
@onepnch: jechanie, biegane czy to Ty wytoczyłeś te drogieee?;)
  • Odpowiedz
kaj-knut
kaj-knut
11.05.2026, 12:24:44
  • 0
Wynajmuje mieszkanie od 4 maja, wpłacona kaucja przy podpisywaniu, umowa podpisana, nic w umowie o tym nie wpisane, a nagle właściciel mi wysyła SMSa że za miesiąc maj mam zapłacić też całą kwotę. Przecież ja tu mieszkam 6 dni, kto ma rację? Bo ja nie widzę powodu do zapłaty jak nie przemieszkałem całego miesiąca...

#wynajem
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 11.05.2026, 12:28:40 via Wykop
  • 0
@kaj-knut: Hmm, czy ja dobrze rozumiem - uważasz że skoro będziesz mieszkać "tylko" 27 dni tego miesiąca to nie nie musisz za niego płacić??:)
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
10.05.2026, 07:46:06
  • 2
Jak ktoś jutro planuje wjazd do #wroclaw od strony Siechnic to polecam wynajęcie helikoptera. Zapowiada się piękny carmagedon.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 10.05.2026, 08:04:14 via Wykop
  • 1
@enten: A czemu?
  • Odpowiedz
Umeraczyk
Umeraczyk
28.04.2026, 14:50:19
  • 13
Umeraczyk

źródło: 77f5fea09384f66347bf8e8add6de23693b9e75229841ffb1dc8c82f769efb28

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 28.04.2026, 15:04:28 via Wykop
  • 2
@Umeraczyk: Heil Kitla!
  • Odpowiedz
hung
hung
hung
27.04.2026, 18:55:00
  • 0
Ma date do 23.04, a trzymane było w zamrażarce. Jest już do wyrzucenia?

#pytanie #jedzenie
hung - Ma date do 23.04, a trzymane było  w zamrażarce. Jest już do wyrzucenia?


#py...

źródło: temp_file7292118795850387106

Pobierz

wyrzucić?

  • tak 14.7% (5)
  • nie 85.3% (29)

Oddanych głosów: 34

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 27.04.2026, 19:04:30 via Wykop
  • 1
@hung: rozmrozić, otworzyć, posmakować, ocenić!;)
  • Odpowiedz
3g4w4re3ewedw
3g4w4re3ewedw
22.04.2026, 08:43:12
  • 2
#cokupic znajomym na prezent do nowego domu? Tak do 300-400 zł.
#niebieskiepaski #rozowepaski #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #dom #prezent #znajomi #zwyczaje
3g4w4re3ewedw - #cokupic znajomym na prezent do nowego domu? Tak do 300-400 zł.
#nieb...

źródło: drewniany-album-parapetowka-prezent-grawer-z2

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 22.04.2026, 08:52:50 via Wykop
  • 2
@3g4w4re3ewedw: bon na zakupy w sklepie z rzeczami do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jaurbanpl
Jaurbanpl
Jaurbanpl
20.04.2026, 17:45:36
  • 3
Kopyr powiedział, że wchodzi p--o jak dawniej z połowy lat 90, o które może chodzić?
#p--o #kopyra
Jaurbanpl - Kopyr powiedział, że wchodzi p--o jak dawniej z połowy lat 90, o które mo...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 20.04.2026, 17:50:16 via Wykop
  • 0
@Jaurbanpl: lubelski full!!
https://youtu.be/6So6PWnC1MM?is=JBX9mrBuquNe4cq5
  • Odpowiedz
Grash-Varrag-Arushat
Grash-Varrag-Arushat
07.04.2026, 13:15:38
  • 3
Wynajmując kawalerkę, gdybym miał zgodnie ze sztuką segregować śmieci i oddawać niezgniecione opakowania kaucyjne to tak sobie wyobrażam swoje mieszkanie jak na screenie - worki zawieszone jak świniaki w ubojni. Dlatego wszystko do jednego wora, a wór do kubła na zmieszane. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#systemkaucyjny #kaucja #ekologia #butelki #polska #heheszki #pijzwykopkiem #
Grash-Varrag-Arushat - Wynajmując kawalerkę, gdybym miał zgodnie ze sztuką segregować...

źródło: Gemini_Generated_Image_g9eswbg9eswbg9es

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 07.04.2026, 13:19:49 via Wykop
  • 5
@Grash-Varrag-Arushat: Nie wiesz że można wychodzić z domu częściej niż raz na miesiąc i w miarę na bieżąco wyrzucać śmieci?:)
  • Odpowiedz
Soothsayer
Soothsayer
27.03.2026, 17:38:21
  • 13
Ciekawe czy jutro będzie jeszcze jakiś skyr do kupienia w promocji, oby był
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 27.03.2026, 17:40:01 via Wykop
  • 2
@Soothsayer: a ja dzisiaj kupiłem skyr, waniliowy! Ale co się wydarzyło z cenami tych produktów to nie ogarniam - już 5.50 PLN wtf!
  • Odpowiedz
randall
randall
25.03.2026, 21:57:26
  • 28
57 963,88 - 6,57 = 57 957,31

No to 20-tygodniowy plan na półmaraton ze świętej pamięci Jeffem można uznać za domknięty. W sobotę sprawdzian w czeskiej Pradze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Noga podaje, serce pika jak trzeba, a ja czuję, że będzie albo piękny strzał, albo widowiskowe odcięcie prądu w drugiej części biegu
randall - 57 963,88 - 6,57 = 57 957,31

No to 20-tygodniowy plan na półmaraton ze świ...

źródło: IMG_8807

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 25.03.2026, 22:10:56 via Wykop
  • 2
@randall: Obstawiam, że nie dość że zrealizujesz założenie to pewnie nawet je poprawisz. Na zawodach, zwykle, więcej udaje się z siebie wycisnąć :)
Powodzenia i oby jakiś katar czy inna sraczka nie dopadła tuż przed!;)
  • Odpowiedz
taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 26.03.2026, 12:51:32 via Wykop
  • 2
@randall: uwaga, typuję!;)
taKiIgor - @randall: uwaga, typuję!;)

źródło: 7443

Pobierz
  • Odpowiedz
wyazz
wyazz
25.03.2026, 13:07:08
  • 0
Hej chcę sobie ogarnąć Adobe PS i Adobe Illustrator. Wiem, że najlepiej byłoby kupić oficjalnej strony adobe. Ale znalazłem taką ofertę która jest przedstawiona jako lifetime, ale z tego co sprawdzałem to adobe wycofali takie licencje i teraz jedyną możliwością jest subskrypcja. Korzystał ktoś z tej strony albo ktoś jest mi w stanie potwierdzić czy to jawny scam?:
https://pepita.com/pl/oprogramowanie-biurowe-c2798/photoshop-2026-illustrator-2026-i-windows-lifetime-p26026116

#photoshop #adobe #illustrator #grafikakomputerowa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

taKiIgor
taKiIgor
taKiIgor 25.03.2026, 13:25:21 via Wykop
  • 2
@wyazz: Nie wypowiem się nt. strony ale polecam Ci kupowanie jednorazowych, miesięcznych, kodów np na Kinguin'ie. Zwykle na luzie, w ramach jednego konta obskoczysz dwa miesiące. Potem trzeba nowego maila zakładać;)

Z kupowaniem licencji "lifetime" byłbym megaa ostrożny. Potrafią się dogrzebać że miesięczny kod promocyjny, z którego korzystasz, jest fe i odebrać Ci dostęp zanim upłynie ten miesiąc. Nie boli to specjalnie bo te kody to zwykle 30-40 zł. Ale
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.04.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking