Fizyka utknęła? Polski niezależny badacz proponuje powrót do "Marmuru" Einsteina

Model Standardowy traktuje cząstki jako punkty, co ma swoje zalety i wady. W preprincie proponuję inne spojrzenie na elektron - jako model topologiczny węzła (soliton) w urojonej geometrii Kaluzy-Kleina. Zapraszam do merytorycznej dyskusji i krytyki.
z- 234
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















#motoryzacja
#kupnosamochodu
Szukam auta, budżet około 30 tys., 4/5 drzwiowe, najlepiej hatchback, benzyna, jak najmniej awaryjne. Wygląd bez znaczenia.
Co byście polecili?