Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kampro

kampro

Dołączył 8 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 689
  • Znaleziska 556
  • Mikroblog 133
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 5

700

Wróble giną, bo nie mają czym karmić piskląt. Dlaczego są bez szans?

Wróble giną, bo nie mają czym karmić piskląt. Dlaczego są bez szans?

Zabetonowaliśmy ich kryjówki, spaliny nie pozwalają im oddychać. W Poznaniu w ciągu 40. lat populacja wróbli zmalała o 95 proc. O tym wszystkim rozmawiamy z dr. hab. Tadeuszem Mizerą, prof. UP, ornitologiem z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

PortalSpozywczy
z
infowet.pl
dodany: 24.10.2024, 10:27:03
  • 181
  • #
    wrobel
  • #
    ptaki
  • #
    zwierzeta
  • #
    ornitologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    przyroda
kampro
kampro 24.10.2024, 14:12:42 via Wykop
  • 0
Wróble jak wróble, ale jak mało bekasów w miastach :(
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

793

Większość miodu to podróbki. Pszczelarze idą na wojnę z fałszerzami

Większość miodu to podróbki. Pszczelarze idą na wojnę z fałszerzami

Aż 80 proc. miodu dostępnego w niemieckich sklepach to produkty podrobione, niemające zbyt wiele wspólnego z prawdziwym miodem - alarmują tamtejsi pszczelarze. Fałszerze wykorzystują zaawansowane techniki, aby ukryć prawdziwy skład produktów. Udało się je przeanalizować dzięki badaniom DNA.

Car_Roman
z
zielona.interia.pl
dodany: 21.10.2024, 18:01:59
  • 189
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    miod
  • #
    pszczelarstwo
  • #
    oszustwo
  • #
    afera
kampro
kampro 22.10.2024, 22:57:33 via Wykop
  • 0
@od-bana-do-bana: Jakby wstawała wcześniej pracowała ciężej i nie piła kawy na mieście to wyprodukowałaby 2
dariusz44
dariusz44
20.10.2024, 23:50:34
  • 200
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kampro
kampro 21.10.2024, 03:04:54 via Wykop
  • 8
@dariusz44: Karma wcześniej czy później upomnie się o swoje. Bo to że nieruchomości to tulipany naszych czasów to powinien widzieć każdy kto ma choć odrobinę rozumu. Jedyną niewiadomą jest to kiedy ktoś powie sprawdzam.
  • Odpowiedz

1343

Trzaskowski: "4 lata temu nikt nie słyszał o firmie NVIDIA." XDDD

Pokaż treści 18+

Trzaskowski: "4 lata temu nikt nie słyszał o firmie NVIDIA." XDDD

Cały twitter śmieje się dziś z Trzaskowskiego. Okazał się całkowicie odklejonym od współczesnego świata dziadersem

Zmok
z
x.com
dodany: 18.10.2024, 15:52:51
  • 288
  • #
    trzakowski
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    nvidia
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpo
kampro
kampro 19.10.2024, 01:00:31 via Wykop
  • 2
@Huevos: To nie była jego gęba

1596

Sprawa Sebastiana M. Jest decyzja o zabezpieczeniu majątkowym

Sprawa Sebastiana M. Jest decyzja o zabezpieczeniu majątkowym

W toku śledztwa wydano postanowienie o zabezpieczeniu majątkowym. Ze względu na dobro postępowania Prokuratura Okręgowa w Katowicach nie udziela szerszych informacji - poinformował redakcję "Super Expressu" Aleksander Duda, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Katowicach.

Kolekcjoner_dusz
z
lodz.se.pl
dodany: 17.10.2024, 11:50:16
  • 125
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    polskiedrogi
  • #
    sebastianmajtczak
  • #
    majtczak
  • #
    wypadek
kampro
kampro 17.10.2024, 21:37:23 via Wykop
  • 0
@Iwan_44: Staszek szybki jest

4338

Nieoficjalnie: popularny youtuber Budda zatrzymany przez CBŚP

Nieoficjalnie: popularny youtuber Budda zatrzymany przez CBŚP

O zatrzymaniu youtubera Buddy wraz z kilkoma osobami i zabezpieczeniu majątku informuje dziennikarz Radia Kraków Patryk

Kiv4s
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 14.10.2024, 08:42:28
  • 746
  • #
    budda
kampro
kampro 14.10.2024, 15:17:05 via Wykop
  • 2
@MirkobIog: z Kauaibów?
mickpl
mickpl
10.10.2024, 13:22:40
  • 330
Dopiero teraz powoli widać na czym polegało pompowanie bąbla na rynku mieszkaniowym. Deweloperzy budowali (dalej budują) najwięcej na łeb w UE. Ludzie przyspieszają decyzje, "bo będzie tylko drożej". Jednocześnie połowa (a w niektórych miastach srogo ponad połowa, np. w Łodzi) zakupów na pierwotnym to flipery i inne ynwestory.

Dopóki jest FOMO, bąbel, banieczka - deweloperzy sprzedają w połowie fliperom, w połowie ludziom i sobie leci taka radosna fala paniczno-spekulacyjna.

Trochę wygląda nawet jak
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kampro
kampro 10.10.2024, 21:30:47 via Wykop
  • 2
@JestemKolejnymRozowymPaskiem: Mieszkanie to nie sztabka złota zakopana w ogródku, nieużytkowane też niszczeje, rachunki za ogrzewanie też trzeba zapłacić nawet jak się nie mieszka.
  • Odpowiedz
Janusz-Koriwniak
Janusz-Koriwniak
10.10.2024, 13:43:55
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kampro
kampro 10.10.2024, 21:07:10 via Wykop
  • 0
@chromypies: za 50k to kupi nawet kilka działek, choć domu na nich nie wybuduje. Z drugiej strony może sobie je usypać w kształt domku
  • Odpowiedz
sokool
sokool
10.10.2024, 13:52:54
  • 1
Zapytanie o rozmiary pomieszczeń w domu – Wasze opinie?

Cześć Mireczki! Planuję budowę domu i zastanawiam się nad rozmiarami pomieszczeń. Czy Waszym zdaniem poniższe wymiary będą odpowiednie, czy może warto coś zmienić?

Salon z aneksem kuchennym: 50 m²
Łazienka: 10 m²
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kampro
kampro 10.10.2024, 21:03:19 via Wykop
  • 0
@sokool: Pokój dla dziecka max 5m2, więcej nie potrzebuje do siedzenia na telefonie. Zaoszczędzone miejsce dać psu to będzie miał gdzie pobiegać.
  • Odpowiedz

530

Kryzys w polskiej budowlance: za dużo fachowców, za mało remontów

Kryzys w polskiej budowlance: za dużo fachowców, za mało remontów

Rynek usług budowlanych w Polsce znajduje się pod presją. Maleje zainteresowanie pracami budowlanymi i remontowymi, podczas gdy liczba ogłoszeń fachowców oferujących te usługi rośnie. Zapotrzebowanie na fachowców spada, czytamy w raporcie OLX i Fixly.

NBPPPE
z
fxmag.pl
dodany: 05.10.2024, 10:58:19
  • 446
  • #
    budowlanka
  • #
    remont
  • #
    budowa
  • #
    malowanieszl
  • #
    budownictwo
kampro
kampro 06.10.2024, 00:12:42 via Wykop
  • 9
@Kotdog: Pełny kalendarz to bujdy na resorach, opowiadane żeby lepiej to przed klientem wyglądało. W praktyce pełne obłożenie można mieć tylko przez pewien czas, jak umówisz więcej robót niż jesteś faktycznie w stanie zrobić. Ale mści się to później bo dostajesz opinię niesłownego. Codziennością jest, że przychodzi umówiony termin, a klient się nie wyrobił, albo w ogóle rozmyślił się w międzyczasie ale zapomniał dać znać. Poczta pantoflowa jest przereklamowana i
kampro
kampro 06.10.2024, 00:15:16 via Wykop
  • -7
@Upforce: Jeśli nie robi na czarno to 1000zł dniówki to c*uj nie pieniądz.
kampro
kampro 06.10.2024, 09:31:12 via Wykop
  • 2
@DeoLawson: Ja np. nie robię na czarno, ale robię zlecenia niemalże tylko dla firm, jak przychodzi klient indywidualny to od razu teksty "a nie dałoby się jakoś bez faktury?"
kampro
kampro 06.10.2024, 14:47:21 via Wykop
  • 3
@andsmith: Ze względu na to, że prowadzę jednoosobową działalność, a świadczę usługi głównie dla firm to zdarza się, że muszę sobie kogoś dobrać jak większy temat wypadnie. Dziwnym trafem z reguły ci, którzy mają pełny terminarz na 2lata do przodu, akurat jutro czy pojutrze są wolni. A ad personam możesz sobie w kuper wsadzić.
kampro
kampro 06.10.2024, 23:51:51 via Wykop
  • 0
@Kotdog: Zależy co za robotę chcesz zlecić. Czasami lepiej rzucić cenę zaporową, albo zaoferować termin za 2lata niż bujać się z upierdliwym zleceniem.
M4rcinS
M4rcinS
06.10.2024, 11:42:53
  • 4
Fakty są następujące: największa dzietność w Polsce miała miejsce, gdy:
-kilkunastoosobowa rodzina miała do dyspozycji willę wielkości 30 metrów kwadratowych
-babka spałą na zapiecku, a młodzież między piecem a sufitem
-reszta spała na drewnianych ławach (o ile je miała), ewentualnie jak ktoś był bogatszy to miał wyrko wyścielone słomą
-między ludźmi spały kury

#nieruchomosci #takaprawda
M4rcinS - Fakty są następujące: największa dzietność w Polsce miała miejsce, gdy:
-ki...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kampro
kampro 06.10.2024, 12:00:41 via Wykop
  • 0
@M4rcinS: I wszystko jasne, aby poprawić dzietność należy wprowadzić program "Kurawdomu+"
  • Odpowiedz

107

Koreanka o polskich mężczyznach.

Koreanka o polskich mężczyznach.

Inne spojrzenie na walory mężczyzn z Polski.Co widzą w Polakach, co im się podoba. I dlaczego czego Polacy? Krótki short JadziKim

Kerad_Afum88
z
youtube.com
dodany: 05.10.2024, 16:07:36
  • 72
  • #
    koreanka
kampro
kampro 06.10.2024, 00:19:53 via Wykop
  • 11
Zasięgi budowane łechtaniem ego, stare, znałem
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kampro
kampro 03.10.2024, 15:04:47
  • 1
Takie łowy dziś :)
#grzybobranie
kampro - Takie łowy dziś :) 
#grzybobranie

źródło: 1000001061

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

350

Fakty TVP3 Wrocław on X: "Tak doszło do katastrofy zbiornika w Stroniu Śląskim!"

Fakty TVP3 Wrocław on X: "Tak doszło do katastrofy zbiornika w Stroniu Śląskim!"

Tak doszło do katastrofy zbiornika w Stroniu Śląskim! Wydarzenia z 15 09.2024r. Video: Damian Aniszkiewicz

mrbarry
z
x.com
dodany: 30.09.2024, 17:37:06
  • 92
  • #
    powodz
  • #
    polska
  • #
    pogoda
  • #
    kotlinaklodzka
  • #
    dolnyslask
  • #
    inwestycje
kampro
kampro 30.09.2024, 21:15:14 via Wykop
  • 2
@Wumakudu: Jak to oglądałem, to się tak zastanawiałem (być może głupio) czy gdyby te wały zostały w newralgicznych miejscach przerzucone wielką plandeką, to czy by to w jakimś stopniu nie zapobiegło wymyciu tego wału?

2273

Dame Maggie Smith nie żyje.

Dame Maggie Smith nie żyje.

Aktorka Dame Maggie Smith, znana z filmów o Harrym Potterze i Downton Abbey, zmarła w wieku 89 lat, poinformowała jej rodzina.

LamajHarma
z
bbc.com
dodany: 27.09.2024, 13:26:49
  • 198
  • #
    film
  • #
    kino
  • #
    harrypotter
kampro
kampro 27.09.2024, 21:49:46 via Wykop
  • 6
@Altar: malfoyowi szkoła nie zasponsorowała bo Snape miał węża w kieszeni.
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
czlowiek_z_lisciem_na_glowie
26.09.2024, 22:46:41
  • 2
Jakie możecie zarekomendować gry RPG z rozwiniętym systemem handlowania i ekonomii?

- platformy PC albo Switch
- Handel w rodzaju kupuje taniej w mieście A i sprzedaje drożej w mieście B
- Po polsku, ewentualnie EN ale bez ścian tekstu do czytania
- Bez rozbudowy miasta i mikrozarządzania - tylko podróżowanie, handel, rabunki, przygody
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kampro
kampro 26.09.2024, 22:58:34 via Wykop
  • 1
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Mount&Blade ograne?
  • Odpowiedz
Winogrono_bez_pestki1
Winogrono_bez_pestki1
26.09.2024, 22:30:47
  • 3
Ciekawe czy woda będzie mokra, gdy pójdę się nią oblać, zagwozdka tego typu.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kampro
kampro 26.09.2024, 22:44:41 via Wykop
  • 1
@Winogrono_bez_pestki1: Ciekawe czy jak woda Cię oblewa to czuje że jesteś suchy?
  • Odpowiedz

27

Nad Morskie Oko za 6 zł. E-fasiąg już po pierwszych testach!

Nad Morskie Oko za 6 zł. E-fasiąg już po pierwszych testach!

Tradycyjne konne dorożki, które woziły turystów do Morskiego Oka, mają szansę odejść w cień, a ich dopełnieniem mają być nowoczesne, elektryczne fasiągi. Są wygodniejsze, znacznie tańsze i przyjazne środowisku. I najlepsze niecałe 8 kilometrów jazdy e-fasiągiem ma kosztować zaledwie 6 zł.

babeluszko
z
fly4free.pl
dodany: 26.09.2024, 10:26:13
  • 34
  • #
    gory
  • #
    podrozujzwykopem
  • #
    turystyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    motoryzacja
  • #
    zwierzaczki
kampro
kampro 26.09.2024, 22:31:44 via Wykop
  • 0
@annoying_orange: To by się nawet mogło udać, pod warunkiem że tylko zwoziliby klientów a wjeżdżali pustym. Albo ciągnęliby losy i połowa wjeżdzających by pchała.
naganiaczherculesa
naganiaczherculesa
26.09.2024, 20:25:32
  • 7
Zastanawia mnie jedna rzecz, dlaczego Tusk tak popiera też kredyt 0% i dopłaty dla deweloperów, no bo nie powiecie mi, że dla kasy, gościu ma 70 lat prawie, kasy jak lodu, znaczną reputację w Europie i rządzi 40 milionowym krajem. Więc czemu?

Jak jeszcze innych rozumiem, że są przekupieni i grają tylko na swoich rachunek, no ale dla topki polityków wątpię że kasa się liczy

#nieruchomosci #kredyt #
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kampro
kampro 26.09.2024, 20:46:24 via Wykop
  • 2
@naganiaczherculesa: Błędnym założeniem moim zdaniem jest stwierdzenie "Tusk czy Kaczyński rządzi". Rządzą Ci co rządzić mają, a politycy to są od wykonywania poleceń tych pierwszych. Jak nie będą wykonywali poleceń to ich miejsce zajmie ktoś inny a przy okazji zadba się o to żeby ich dzieciom/wnukom za bardzo się nie powodziło.
  • Odpowiedz
kampro
kampro 26.09.2024, 20:55:43 via Wykop
  • 0
@naganiaczherculesa: No nie pomyślałbym, że akurat to o czym napisałem ktoś określi szurstwem. Druga rzecz która mnie zastanawia to dlaczego wszyscy nazywają to dopłatami dla deweloperów, kiedy prawdziwymi beneficjentami tych programów są banki przy których zysk deweloperki to c*uj. Deweloperzy są tutaj tylko g*wnem które się do burty przyczepiło.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 8 z 11
  • >

Kamil

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.07.2025

    Rocznica
  • Komentator
    od 26.06.2024

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking