Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gusjon

gusjon

Dołączył 17 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5572
  • Znaleziska 5505
  • Mikroblog 67
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4

396

Granica z Białorusią z pełnym nadzorem elektronicznym. MSWiA potwierdza

Granica z Białorusią z pełnym nadzorem elektronicznym. MSWiA potwierdza

Cały odcinek polsko-białoruskiej granicy w województwie podlaskim jest już objęty nowoczesnym monitoringiem poinformowało w niedzielę Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

rybak_fischermann
z
businessinsider.com.pl
dodany: 06.04.2025, 09:50:30
  • 104
  • #
    polska
  • #
    bialorus
  • #
    granica
  • #
    strazgraniczna
gusjon
gusjon 07.04.2025, 05:47:41 via Wykop
  • 0
@patryk-wuwuw: Oby tylko nie wprowadzili systemu Baymax LGBT +- strzelającego kolorowymi MMsami.

783

Jest samotnym ojcem. Mówi, jak potraktowali go w przedszkolu

Jest samotnym ojcem. Mówi, jak potraktowali go w przedszkolu

Grzegorz Halama, który od trzydziestu lat bawi Polaków do łez, w życiu prywatnym zmierzył się z wieloma przeciwnościami. Kabareciarz opowiedział o tym, jak wyglądało jego doświadczenie samotnego ojcostwa.

WP_Kobieta
z
kobieta.wp.pl
dodany: 01.04.2025, 12:49:02
  • 188
  • #
    polska
  • #
    rodzice
  • #
    dzieci
  • #
    halama
  • #
    kabaret
  • #
    mezczyzni
gusjon
gusjon 02.04.2025, 07:30:03 via Wykop
  • -4
99% kobiet w Polsce chce tylko rodzić dzieci żeby nie pracować a potem ciągnąć kasę od niby tego strasznego sprawcy tej całej sytuacji czyli Ojca. Mężczyzna w Polsce to nic więcej jak bankomat.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

247

Powszechne katechezy wchodzą w życie. Rewolucyjna decyzja Kościoła

Powszechne katechezy wchodzą w życie. Rewolucyjna decyzja Kościoła

Od września 2026 roku ruszą w polskich parafiach powszechne katechezy

RMF24
z
rmf24.pl
dodany: 31.03.2025, 08:08:59
  • 210
  • #
    kosciolkatolicki
  • #
    polska
  • #
    katecheza
gusjon
gusjon 01.04.2025, 05:46:48 via Wykop
  • 4
Czy dzieci na parafii będą pozostawione samopas czy nadzorować będzie nauczyciel ? Wszyscy wiemy co się dzieje w kościołach.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

553

Stworzyłem serwis - Symulator Sejmu - głosuj, komentuj, debatuj na argumenty

Pokaż treści 18+

Stworzyłem serwis - Symulator Sejmu - głosuj, komentuj, debatuj na argumenty

Cześć. Niedawno opublikowałem swój nowy serwis - symulatorsejmu.pl. Jest to miejsce w którym możecie zagłosować na ustawy z Sejmu, napisać komentarz i prowadzić debatę za pomocą argumentów. Możecie też sprawdzić statystyki głosowań, zgodność głosowań z partiami oraz swoją zgodność do jakiej partii

kwiatekxx
z
wykop.pl
dodany: 30.03.2025, 14:37:03
  • 118
  • #
    sejm
  • #
    symulator
  • #
    symulatorsejmu
  • #
    parlament
  • #
    aplikacja
  • #
    webdev
gusjon
gusjon 31.03.2025, 05:47:37 via Wykop
  • 8
Niezły numer myślałem że symulator jest na Wiejskiej.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

271

Mamy dowód na to, że dane rzekomo wykradzione z Empiku zostały sprytnie sfałszow

Mamy dowód na to, że dane rzekomo wykradzione z Empiku zostały sprytnie sfałszow
Montezuma0987
z
zaufanatrzeciastrona.pl
dodany: 23.03.2025, 07:58:48
  • 22
  • #
    it
  • #
    cybersecurity
gusjon
gusjon 24.03.2025, 07:00:23 via Wykop
  • 4
Dobra wiadomość przynajmniej zmobilizowało nie do tego czego od lat nie robiłem zmieniłem hasło :-)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gusjon
gusjon 27.03.2025, 07:01:02 via Wykop
  • -1
@Quassar: Po co to komu jak zwykły android ma taką funkcję ?

492

Ławrow: Nasi koledzy z USA zmuszą Europę aby Nord Stream wrócił.

Pokaż treści 18+

Ławrow: Nasi koledzy z USA zmuszą Europę aby Nord Stream wrócił.

Nord Stream wróci? Choć wydawało się to niemożliwe, to strona rosyjska zdradziła, że scenariusz, w którym rosyjski gaz znowu popłynie do Europy, nie jest wykluczony. Ważną rolę w tym wszystkim mają odegrać Stany Zjednoczone.

spere
z
next.gazeta.pl
dodany: 26.03.2025, 18:16:47
  • 141
  • #
    polska
  • #
    europa
  • #
    usa
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
gusjon
gusjon 27.03.2025, 06:57:47 via Wykop
  • 1
a właśnie że nie uruchomimy i co ? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

527

Polska głosowała za cłami. Giganci się wycofali

Polska głosowała za cłami. Giganci się wycofali

Stellantis wraz z chińskim partnerem Leapmotor zainwestują 200 milionów dolarów w fabrykę w Hiszpanii

kamilsy
z
tvn24.pl
dodany: 25.03.2025, 13:20:58
  • 98
  • #
    gospodarka
  • #
    usmiechnietapolska
gusjon
gusjon 26.03.2025, 10:00:55 via Wykop
  • 0
No jeśli ktoś liczył na to że w PL będzie jakaś fabryka to proszę was... Na głupotę nie ma rady tu się nic nie opłaca...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

674

Deportacja cudzoziemców 18 03 2025

Deportacja cudzoziemców 18 03 2025

aż lżej na duszy

Hannnah
z
youtube.com
dodany: 24.03.2025, 15:48:31
  • 219
  • #
    deportacja
  • #
    nielegalniimigranci
  • #
    strazgraniczna
gusjon
gusjon 25.03.2025, 07:09:27 via Wykop
  • 0
iiiii w p---u polecieli :-)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

4713

Agresywna sędzia z Kluczborka Edyta Duda gnębi człowieka ? [wideo]

Pokaż treści 18+

Agresywna sędzia z Kluczborka Edyta Duda gnębi człowieka ? [wideo]

Czy na nagraniu sędzia Edyta Duda fałszuje zeznania i nie pozwala zeznawać ? Oceńcie sami

konto usunięte
z
streamable.com
dodany: 24.03.2025, 14:00:17
  • 467
  • #
    sadowehistorie
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    ciekawostki
gusjon
gusjon 25.03.2025, 07:08:18 via Wykop
  • 1
"obcych ludzi cywilnych" to jeszcze są jacyś inni cywile niż ludzie ?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

574

"Fala" w wojsku: potencjalnych ofiar jest więcej

Pokaż treści 18+

"Fala" w wojsku: potencjalnych ofiar jest więcej

Według danych Ministerstwa Obrony Narodowej, w 2024 r. było aż 28 przypadków samobójstw wśród żołnierzy. 18-letni żołnierz w lutym zabił się podczas służby na granicy. Jego bliscy twierdzą, że był szykanowany przez kolegę z jednostki.

sildenafil
z
fakt.pl
dodany: 24.03.2025, 08:53:37
  • 194
  • #
    wojsko
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    depresja
  • #
    samobojstwo
  • #
    polska
gusjon
gusjon 25.03.2025, 07:03:41 via Wykop
  • 3
Dlatego mało kto chce do wojska regulamin mają wszyscy za nic. Kocenie najważniejsze wstyd i hańba dla Polskiego Wojska.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

741

Prośba o pomoc. MEDPOLSKA zniszczyła mi protezę podczas "kopiowania"

Prośba o pomoc. MEDPOLSKA zniszczyła mi protezę podczas "kopiowania"

Witam,chciałem Wam przedstawić bardzo niemiłą sytuację jaka mnie spotkała ze strony Gabinetu Stomatologicznego MEDPOLSKA mieszczącego się przy ul. Kopernika 77, 69-100 w Słubicach. ( https://medpolska.pl/ ) Mam depresję, zaburzenia psychosomatyczne, problem z komunikatywnością i wiele innych niedogo

rssr
z
wykop.pl
dodany: 24.03.2025, 08:11:38
  • 135
  • #
    pomoc
  • #
    wykopefekt
gusjon
gusjon 24.03.2025, 14:11:07 via Wykop
  • 0
Denuvo jednak działa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

581

Nocny zakaz wjazdu dla motocykli? Gdynia ma dość hałasów

Nocny zakaz wjazdu dla motocykli? Gdynia ma dość hałasów

Do gdyńskiego magistratu trafił wniosek o wprowadzenie na dwóch ulicach śródmieścia ograniczenia prędkości do 30 km/h oraz nocnego zakazu wjazdu dla motocykli. Złożył go radny rządzącej miastem koalicji Łukasz Piesiewicz, który chce w ten sposób rozpocząć dyskusję na temat hałasu w Gdyni.

Sudo_exit
z
bankier.pl
dodany: 23.03.2025, 18:11:34
  • 188
  • #
    gdynia
  • #
    motocykle
  • #
    motoryzacja
  • #
    miasto
gusjon
gusjon 24.03.2025, 14:08:27 via Wykop
  • 3
Nie mieszkam w Gdyni ale fakt nie tylko mam dość nocnego wycia motorów ale też samochodów pierdząco strzelających z mocnym silnikiem. No fajnie że macie że was stać daj wam boże więcej ale kur.. ja musze wstać rano do pracy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

894

Trwają wezwania na przymusowe ćwiczenia wojskowe

Pokaż treści 18+

Trwają wezwania na przymusowe ćwiczenia wojskowe

Kolejny przykład kolegi z wykopu, który dostał wezwanie na przymusowe ćwiczenia wojskowe i nie ma możliwości decydowania o swoimi ciele czy życiu.

sildenafil
z
wykop.pl
dodany: 19.03.2025, 20:50:52
  • 441
  • #
    obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    bekazpo
gusjon
gusjon 20.03.2025, 14:29:59 via Wykop
  • -4
Jak dla mnie to powinny być ćwiczenia wojskowe obowiązkowe dla wszystkich mężczyźni i kobiety ale bardziej w formie zabawy, przygody trochę może na zasadzie szkoły przetrwania tak żeby uczestnicy takich ćwiczeń cos wynieśli z tego a nie byli za karę. Dodatkowo uczestnicy ćwiczeń powinni dojeżdżać jak do pracy w koszarach jedynie zawodowcy i profesjonaliści.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

755

Disney straci miliony dolarów na Śnieżce. Widzowie nie chcą oglądać filmu

Pokaż treści 18+

Disney straci miliony dolarów na Śnieżce. Widzowie nie chcą oglądać filmu

Aktorska wersja Królewny Śnieżki od Disneya będzie finansową katastrofą. Na chwilę przed premierą prognozy analityków zakładają, że film zbierze w weekend otwarcia tylko 40 mln dolarów, a do wyjścia na zero produkcja potrzebuje przynajmniej 600 mln dolarów.

filmozercyCOM
z
filmozercy.com
dodany: 19.03.2025, 12:45:52
  • 224
  • #
    film
  • #
    disney
  • #
    sniezka
  • #
    kino
  • #
    bekazlewactwa
gusjon
gusjon 20.03.2025, 06:50:23 via Wykop
  • 0
Ile razy można oglądać to samo ?
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

414

Polskie firmy technologiczne - ciekawa lista

Polskie firmy technologiczne - ciekawa lista

Myślisz, że Polska to tylko montownie i outsourcing IT? Nic bardziej mylnego! W naszym kraju działa dużo firm, które tworzą zaawansowane technologie, znane na całym świecie. W artykule kilkanaście ciekawych firm technologicznych z polskim kapitałem, także nie tylko produkujemy pieczarki i jabłka ;)

mnvt
z
wszystkocopolskie.blogspot.com
dodany: 18.03.2025, 16:12:11
  • 103
  • #
    polska
  • #
    patriotyzm
  • #
    patriotyzmgospodarczy
  • #
    technologia
  • #
    ciekawostki
  • #
    przemysl
gusjon
gusjon 19.03.2025, 12:16:09 via Wykop
  • -2
Polskie co ??
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

332

Polska na celowniku największego producenta elektryków na świecie. BYD ujawnia p

Polska na celowniku największego producenta elektryków na świecie. BYD ujawnia p

Polska jest interesująca, ale nadal musimy ją głębiej zrozumieć. Ma bardzo silny łańcuch dostaw motoryzacyjnych. Czekam na wyniki badań naszego zespołu, żeby zobaczyć, które lokalizacje znajdą się na krótkiej liście potencjalnych miejsc inwestycji

rybak_fischermann
z
businessinsider.com.pl
dodany: 16.03.2025, 08:53:30
  • 211
  • #
    inwestycje
  • #
    samochodyelektryczne
  • #
    motoryzacja
  • #
    byd
  • #
    elektryki
  • #
    chiny
gusjon
gusjon 17.03.2025, 07:03:43 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

348

Australia może nigdy nie otrzymać łodzi podwodnych zamówionych w USA

Pokaż treści 18+

Australia może nigdy nie otrzymać łodzi podwodnych zamówionych w USA

Pod naciskiem USA, w atmosferze skandalu Australia zerwała podpisany w 2021 kontrakt z Francją na dostawę 12 okrętów podwodnych. 3 dni po otrzymaniu pierwszej raty (500 mln $), CRS wydało dokument sugerujący jedynie stacjonowanie tych okrętów w Australii, pod dowództwem USA.

PiotrFr
z
theguardian.com
dodany: 12.03.2025, 17:34:30
  • 118
  • #
    usa
  • #
    australia
  • #
    wojsko
  • #
    militaria
  • #
    okrety
  • #
    statki
gusjon
gusjon 13.03.2025, 07:29:50 via Wykop
  • -3
Dlaczego Polska nie zakasa rękawów i nie weźmie się do roboty. Możemy produkować sami łodzie mamy już gotową infrastrukturę może trochę doinwestować i do dzieła. Nie potrzebujemy łaski USA na każdym kroku.
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gusjon
gusjon 14.03.2025, 06:47:42 via Wykop
  • 0
@killuawykop: Jakoś inni to potrafią.
gusjon
gusjon 14.03.2025, 13:33:55 via Wykop
  • 0
@killuawykop: Oczywiście a nawet jesteśmy w tym lepsi. Tylko mamy jakąś wewnętrzną blokadę.

2217

Kurierzy pędzą po ścieżkach 50 km/h. Ekspert bije na alarm.

Pokaż treści 18+

Kurierzy pędzą po ścieżkach 50 km/h. Ekspert bije na alarm.

Kurierzy coraz częściej używają przypominających duże, ciężkie rowery szybkich pojazdów. Wykorzystujący takie pojazdy poruszają się po ścieżkach rowerowych nielegalnie. Ich sprzęt nie spełnia zapisanej w kodeksie drogowym definicji roweru elektrycznego. A Policja udaje, że problem nie istnieje.

goferek
z
money.pl
dodany: 13.03.2025, 08:14:08
  • 425
  • #
    polska
  • #
    uber
  • #
    patologiazewsi
  • #
    krakow
  • #
    warszawa
  • #
    wroclaw
gusjon
gusjon 14.03.2025, 06:55:29 via Wykop
  • 0
Rower elektryczny powinien być dla osób posiadających prawko kat B albo kartę rowerową. Większość nawet nie wie gdzie jest lewa i prawa strona.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2108

Niemcy rozważają anulowanie zakupu F35, z powodu potencjalnego "Kill switcha"

Pokaż treści 18+

Niemcy rozważają anulowanie zakupu F35, z powodu potencjalnego "Kill switcha"

Mr Ischinger said: If we should fear that the US would make the future German F-35 [jets] the same as they do in Ukraine now, then the issue of contract cancellation may be considered.

sticky
z
telegraph.co.uk
dodany: 10.03.2025, 10:06:42
  • 278
  • #
    usa
  • #
    niemcy
  • #
    wojsko
  • #
    nato
gusjon
gusjon 11.03.2025, 07:02:45 via Wykop
  • 0
Europa powinna już teraz projektować swój własny samolot i wdrażać produkcje. F35 nie jest nie zastąpiony.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gusjon
gusjon 12.03.2025, 10:52:07 via Wykop
  • 0
@jerzy-dlugi: Niemcy dymają wszystkich na lewo i prawo to bardziej niż oczywiste. Szkoda tylko że polaczki latają i jeszcze przytakują jakie to wspaniałe inwestycje. Dlatego mamy w Polsce jak mamy.

741

Marszałek Sejmu podpisał dezyderat o depenalizacji marihuany - co zrobi Tusk?

Pokaż treści 18+

Marszałek Sejmu podpisał dezyderat o depenalizacji marihuany - co zrobi Tusk?

Marszałek Sejmu Szymon Hołownia podpisał dezyderat w sprawie depenalizacji 15g marihuany i uprawy 1 rośliny. Teraz projekt trafi do premiera Donalda Tuska. Teraz wszystko zależy od premiera Donalda Tuska, który w ciągu 30 dni będzie musiał zająć stanowisko w tej sprawie.

420smoker
z
faktykonopne.pl
dodany: 27.02.2025, 09:40:56
  • 183
  • #
    marihuana
  • #
    wykopjointclub
  • #
    faktykonopne
  • #
    donaldtusk
  • #
    legalizacjamarihuany
  • #
    narkotykizawszespoko
gusjon
gusjon 27.02.2025, 18:05:36 via Wykop
  • 1
Bulshit
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 7 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 21.11.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.03.2016

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking