Straż pożarna rozmawia z polskim firmami ws. produkcji wozów strażackich.

Straż pożarna prowadzi rozmowy z polskim firmami m.in. z Autosanem i Jelczem w sprawie produkcji średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Pierwsze wozy miałyby trafić do strażaków jeszcze w tym roku - mówi PAP komendant główny PSP gen. brygadier Leszek Suski.
z- 117
- #
- #
- #
- #
- #
- #


















![[WIELKIE MIRKO-GŁOSOWANIE] Chcemy nowych Lenny Face-ów pod skrótem! ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_3v1oHc6jfX0AK2ifPzW2kbTd3KcJt8Ou,w220h142.jpg)

tutaj jest lista wszystkich samochodów posiadających świadectwo dopuszczenia wydane przez CNBOP. Jedyny lekki samochód ratowniczo gaśniczy z napędem 4x4 i DMC poniżej 3.5 t to FORD.