Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko104
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gabaoth

gabaoth

Dołączył 17 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6760
  • Znaleziska 6357
  • Mikroblog 403
  • Obserwujący 4
  • Obserwowane 26

930

Nawrocki po kompromitacji powołanej Rady Nowych Mediów: To nie był błąd. xDDD

Nawrocki po kompromitacji powołanej Rady Nowych Mediów: To nie był błąd. xDDD

To nie był błąd stwierdził prezydent Karol Nawrocki o nominacji youtubera Pawła Swinarskiego do powołanej przez niego Rady Nowych Mediów. Wśród zaproszonych specjalistów znaleźli się m.in Paweł Swinarski twórca internetowy, który publikował materiały uznane za rosyjską dezinformację.

Dr-Livingstone
z
msn.com
dodany: 19.04.2026, 09:59:43
  • 217
  • #
    bekazprawakow
  • #
    bekazkonfederacji
  • #
    polska
  • #
    ruskapropaganda
  • #
    ukraina
  • #
    polityka
gabaoth
gabaoth 20.04.2026, 23:37:59 via Wykop
  • 0
ocho silniczki już dostały smsy z przekazem dnia.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1956

Powtórka z Bystrzycy Kłodzkiej. Policja znowu olewa bandytów.

Pokaż treści 18+

Powtórka z Bystrzycy Kłodzkiej. Policja znowu olewa bandytów.

Dwóch patusów z maczetami zawlokło faceta do jego domu, gdzie go poniżali i obrobili ma 11 tys. Reakcja policji? Dozór. A no i zakaz zbliżania się do ofiary. Wiecie, taki jak zakaz prowadzenia pojazdów. A potem szok, że ktoś sięga po broń.

lawyerish
z
ewarszawa.pl
dodany: 20.04.2026, 07:57:59
  • 95
  • #
    warszawa
  • #
    bystrzycaklodzka
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    kradziez
  • #
    policja
  • #
    zlodzieje
gabaoth
gabaoth 20.04.2026, 23:35:41 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

685

W "20 gospodarce świata" nie ma nawet 100 tys. wolnych miejsc pracy

W "20 gospodarce świata" nie ma nawet 100 tys. wolnych miejsc pracy

Na koniec 2025 roku było w Polsce zaledwie 85 tys. ofert pracy. Jak na tej wielkości państwo to jest katastrofa. W Polsce ciężko znaleźć i zmienić pracę. Poza dużymi, najlepiej rozwiniętymi miastami nie ma praktycznie żadnej pracy na rynku.

dolina_korupcji
z
ssgk.stat.gov.pl
dodany: 19.04.2026, 22:26:00
  • 263
  • #
    bezrobocie
  • #
    praca
  • #
    gospodarka
  • #
    januszebiznesu
  • #
    emigracja
  • #
    rynekpracy
gabaoth
gabaoth 20.04.2026, 20:14:07 via Android
  • 0
@MiKeyCo: Żal mi ludzi zmuszonych szukać pracy w urzędach pracy. Co drugie ogłoszenie to jawna kpina, a i tak ktoś się na to łapie i robi solidną robotę za minimalną stawkę.

1125

Restaurator z Obornik bije swoją pracownice

Właściciel restauracji Millenium w Obornikach uderza swoją pracownice (praktykantke). Powodem była nieobecność dziewczyny w pracy w sobote oraz niedziele, gdy w restauracji był zwiększony ruch. Ojciec dziewczyny już zgłosił sprawe na policje

thorgoth
z
x.com
dodany: 16.04.2026, 14:39:06
  • 189
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
gabaoth
gabaoth 16.04.2026, 23:25:19 via Android
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
gabaoth
gabaoth 16.04.2026, 23:27:40 via Android
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
gabaoth
gabaoth 16.04.2026, 23:30:51 via Android
  • 1
@czifi: a potem będzie w uwadze, że 18 latek idzie za głowę bo klepnął dziada w łysinę w nerwach. Zero chęci życia już w tych seniorach widać robią wszystkim co w ich mocy z braku eutanazji.

3563

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Czy "naukowczyni" Kornelia Wieczorek próbuje uciszyć krytyków?

Dwa dni temu na polskim subreddicie portalu reddit.com pojawiła się bardzo obszerna analiza naukowej "działalności" Kornelii Wieczorek podważająca jej "osiągnięcia". Dzień później artykuł został usunięty, a w sieci pojawiła się informacja o krokach prawnych podjętych w kierunku autora.

Nigarun
z
wykop.pl
dodany: 16.04.2026, 05:14:25
  • 602
  • #
    polska
  • #
    oszukujo
  • #
    korneliawieczorek
  • #
    afera
  • #
    nauka
gabaoth
gabaoth 16.04.2026, 23:13:30 via Android
  • 0
@Nigarun: to tylko przypadek :) jakby był na mosaadowej liście wyspiarskiej to byłby hit a tak milioner czy tam miliarder komu by się tam chciało te zera liczyc ;)
pamareum
pamareum
15.04.2026, 17:02:02
  • 1120
Czynsz w SM Bródno za mieszkanie 82m2 wzrósł o 475 zł i wynosi teraz 2475 zł

#warszawa #nieruchomosci
pamareum - Czynsz w SM Bródno za mieszkanie 82m2 wzrósł o 475 zł i wynosi teraz 2475 ...

źródło: IMG_4641

Pobierz
  • 325
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gabaoth
gabaoth 15.04.2026, 22:57:41 via Android
  • 1
@Cozwykopem: to jest Warszawa do tego blisko metra myślę że i 1500/pokój
  • Odpowiedz

3

Piotr "Jaszczur" Śnieguła - PPA 2026 cały występ

Piotr "Jaszczur" Śnieguła - PPA 2026 cały występ

Dość trudny, za to ambitny występ na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej 2026. Mocny przekaz a w zasadzie 24 minuty manifestu odnośnie otaczającego nas chaosu. Ciężkie wyzwanie w dobie 30 sekundowych treści bo żeby mialo to sens trzeba to odsluchać w całości za jednym podejściem. Gorąco polecam.

gabaoth
z
youtube.com
dodany: 13.04.2026, 10:16:21
  • 0
  • #
    muzyka
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    muzykaalternatywna

1775

Wieczne wakacje a nie dzień w kołchozie. Tak się zarabia miliony jednym ruchem.

Wieczne wakacje a nie dzień w kołchozie. Tak się zarabia miliony jednym ruchem.

"Tajemniczy inwestorzy" postawili 950 mln dolarów na spadek cen ropy zaledwie kilka godzin przed ogłoszeniem przez Donalda Trumpa zawieszenia broni, które faktycznie taki spadek wywołało.

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rp.pl
dodany: 10.04.2026, 06:47:45
  • 219
  • #
    gielda
  • #
    usa
  • #
    ropa
  • #
    paliwo
  • #
    polityka
gabaoth
gabaoth 10.04.2026, 14:54:38 via Android
  • 0
@niewiempoco: maj sjutkejssss!

518

Lex Matysiak odpala dym. Epodpisy mogą wywrócić inicjatywy obywatelskie

Lex Matysiak odpala dym. Epodpisy mogą wywrócić inicjatywy obywatelskie

Projekt Lex Matysiak otwiera drogę do zbierania podpisów pod inicjatywami obywatelskimi w pełni elektronicznie. Eksperci wskazują, że zmiana może całkowicie odmienić tempo i skalę akcji społecznych, ale też rodzi pytania o bezpieczeństwo danych i kontrolę procesu. Dyskusja dopiero się rozkręca.

Nick7C5
z
rp.pl
dodany: 04.04.2026, 08:08:33
  • 78
  • #
    prawo
  • #
    lexmatysiak
  • #
    inicjatywy
  • #
    epodpis
  • #
    rzeczpospolita
  • #
    polityka
gabaoth
gabaoth 05.04.2026, 19:28:52 via Android
  • 0
@Willux: dobra zagrywka taktyczna. Propsuje ja i moi zieloni znajomi już dawno po ankiecie

637

Trump nie wytrzymuje ciśnienia "Otwórzcie tę pie***oną cieśninę"

Prezydent USA zapowiedział że we wtorek będzie bombardował elektrownie i mosty, czyli popełni zbrodnię wojenną przeciwko ludności cywilnej. "wy cholerni szaleńcy, albo będziecie żyć w piekle" napisał. "Chwała Allahowi" dodał.

chlopiec_kucyk
z
onet.pl
dodany: 05.04.2026, 14:17:47
  • 175
  • #
    polityka
  • #
    wojna
gabaoth
gabaoth 05.04.2026, 19:24:12 via Android
  • 9
Mnie i tak narazie najbardziej rozbawiło podejście Iranu nagrywają durne filmiki i cisną łacha z niego: "Hej, głupi Trumpie, Cieśnina Ormuz jest większa niż twoja gęba. Twoja własna cieśnina też jest w rękach Epsteina i małego Benjamina Netanjahu"
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gabaoth
gabaoth 05.04.2026, 19:25:32 via Android
  • 0
@Wwolt: no tak kończą idioci-narcyzi przekonani o swojej genialności

452

Jest proste rozwiązanie, które mogłoby uwolnić tysiące mieszkań na wynajem

Jest proste rozwiązanie, które mogłoby uwolnić tysiące mieszkań na wynajem

Kolejne rządy wraz z dziennikarzami, ekspertami i społecznikami głowią się nad tym, jak zwiększyć podaż mieszkań. Jedno z rozwiązań jest całkiem proste. Właściciele nieruchomości będą je chętniej wynajmować, jeśli nie będą uwiązani do niepłacącego lokatora.

Stopa_Szopa
z
bezprawnik.pl
dodany: 31.03.2026, 12:41:25
  • 199
  • #
    eksmisja
  • #
    lokator
  • #
    mieszkanie
  • #
    najem
  • #
    podatekkatastralny
  • #
    wynajem
gabaoth
gabaoth 01.04.2026, 08:14:42 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ihatepink
ihatepink
23.03.2026, 15:33:25
  • 0
ahoj, macie jakieś sprawdzone sklepy z koszulkami pod branding?

Szukam raczej premium jakości - dobrej bawełny, która trzyma formę po praniu. Fajnie, gdyby był szeroki zakres rozmiarów (zwłaszcza damskie xs itd). Nie muszą mieć od razu opcji brandingu (ogarnę osobno), ważne, żeby to były solidne blanki. Slim fit byłby mile widziany, ale nie jest must-have.

Macie coś sprawdzonego? Trochę nie widzi mi się kupowanie w sieciówkach :/

#branding #tshirt
ihatepink - ahoj, macie jakieś sprawdzone sklepy z koszulkami pod branding?

Szukam r...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gabaoth
gabaoth 23.03.2026, 17:29:49 via Android
  • 1
Kiedyś koszulkowo.com znaczyło jakość nie wiem jak teraz.
  • Odpowiedz
gabaoth
gabaoth 23.03.2026, 20:56:02 via Wykop
  • 0
@ihatepink: jak chodzi o wersję budżetową to dawno temu organizując obozy kupowaliśmy koszulki marki Fruit of the loom pod wyszywanie, ale to było eony temu zanim jeszcze powstało koszulkowo.com
  • Odpowiedz

1728

Nawrockiemu puściły nerwy. Naskoczył na dziennikarza TVN

Nawrockiemu puściły nerwy. Naskoczył na dziennikarza TVN

A to pytanie, które wywołało jego wściekłość: "Panie Prezydencie, czy panu już nie przeszkadza zażyłość Viktora Orbana z Władimirem Putinem?".

Takiseprzecietniak
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 23.03.2026, 13:24:20
  • 462
  • #
    polska
  • #
    wegry
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    bekazprawakow
  • #
    neuropa
gabaoth
gabaoth 23.03.2026, 20:49:33 via Wykop
  • -6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gabaoth
gabaoth 23.03.2026, 20:53:00 via Wykop
  • 1
@zyneks: jakim trzeba być narcyzem żeby robić z siebie takiego debila dla poklasku... sorry ale do electro boogie to bardzo daleko do tego ta szczeniacka mimika. Podpowiem są takie laski, które robią minki do kamery ta sama liga artyzmu. Baw się dobrze mam nadzieję że pomogłem.
Ketrab77
Ketrab77
12.03.2026, 09:22:24
  • 3254
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 198
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gabaoth
gabaoth 13.03.2026, 00:39:07 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

46

Narkotyki rekreacyjne zwiększają ryzyko udaru także u młodych

Pokaż treści 18+

Narkotyki rekreacyjne zwiększają ryzyko udaru także u młodych

Analiza danych ponad 100 mln osób wskazuje, że używanie kokainy, amfetamin i konopi zwiększa ryzyko udaru nawet u osób poniżej 55. roku życia. W niektórych przypadkach ryzyko rośnie nawet ponad dwukrotnie (konopie indyjskie o 37%, kokaina o 96%, amfetamina o 122%).

matixrr
z
cam.ac.uk
dodany: 09.03.2026, 16:00:04
  • 23
  • #
    narkotykizawszespoko
  • #
    narkotyki
  • #
    narkotykiniezawszespoko
  • #
    wykopjointclub
  • #
    marihuana
  • #
    zdrowie
gabaoth
gabaoth 10.03.2026, 00:58:36 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gabaoth
gabaoth 10.03.2026, 10:36:17 via Android
  • 2
@fullmonty: hmm to zależy, za to to typowa opinia osoby która absolutnie nie zna tematu ;) ale masz rację są ciekawsze sposoby spędzania czasu.

2635

"Izrael łamie międzynarodowe prawo. Użył białego fosforu w Libanie"

Pokaż treści 18+

"Izrael łamie międzynarodowe prawo. Użył białego fosforu w Libanie"

"Organizacja Human Rights Watch poinformowała, że znalazła dowody wskazujące na użycie przez izraelskie wojsko białego fosforu nad obszarami mieszkalnymi południowego Libanu. Według raportu, amunicja eksplodowała w powietrzu nad dzielnicą miejscowości Yohmor, powodując pożary w budynkach..."

paramedix
z
polskieradio24.pl
dodany: 09.03.2026, 13:25:58
  • 211
  • #
    izrael
  • #
    liban
  • #
    bliskiwschod
  • #
    wojna
  • #
    konfliktynaswiecie
  • #
    wojsko
gabaoth
gabaoth 10.03.2026, 00:41:52 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

278

Ben Stiller apeluje do Donalda Trumpa: "Wojna to nie film"

Ben Stiller apeluje do Donalda Trumpa: "Wojna to nie film"

Na oficjalnym profilu Białego Domu w serwisie X pojawił się kolejny klip promujący operację wojskową skierowaną przeciwko Iranowi.

olaogo
z
well.pl
dodany: 09.03.2026, 08:20:13
  • 73
  • #
    film
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
  • #
    polityka
gabaoth
gabaoth 09.03.2026, 23:04:14 via Android
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3225

Piers "Ile dzieci z***iście?" Ambasador "To nieistotne"

Piers "Ile dzieci z***iście?" Ambasador "To nieistotne"

W polskiej TV nie uświadczysz.

Dawid_Kwlk
z
x.com
dodany: 06.03.2026, 21:37:14
  • 305
  • #
    wielkabrytania
  • #
    anglia
  • #
    usa
  • #
    izrael
  • #
    iran
gabaoth
gabaoth 07.03.2026, 05:55:24 via Wykop
  • -12
Jakkolwiek zgadzam się z przesłaniem, powielacie materiały ruskiego szpiona. Tzw dysonans poznawczy. Jednak dla tego russka szkoda czasu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1064

Za niski sufit? Masz się wyprowadzić! Nadzór rusza do tysięcy domów

Za niski sufit? Masz się wyprowadzić! Nadzór rusza do tysięcy domów

Artur Ryniowski spod Kraśnika dowiedział się, że musi opuścić dom, w którym się wychował, bo sufit w jego pokoju jest za niski. Przepisy budowlane mówią, że ma mieć 2,5 metra wysokość, do których brakuje 26 cm. Ekspertka tłumaczy, że podobnych domówi w całym kraju jest bardzo dużo. Bez trudu znaleźl

LordDarthVader
z
youtube.com
dodany: 01.03.2026, 02:24:57
  • 345
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    budownictwo
  • #
    nieruchomosci
  • #
    mieszkanie
  • #
    dom
gabaoth
gabaoth 01.03.2026, 15:29:20 via Android
  • 11
@Vampire007: póki owieczki się nie zbuntują to będą dociskani kolanem do ziemi. Ludzie muszą zrozumieć, że są Panami u siebie a wszystkie te biurwy to tylko marni pracownicy systemu opłacanego z ich podatków. A jak cywilizowane metody nie skutkują trzeba partyzanckimi dochodzić swego. No ale większość ludzi jest potulna jak baranek i nie potrafi się odwinąć gdy ktoś na nich podnosi łapę.

1420

Reuters: Najwyższy przywódca Iranu nie żyje

Reuters: Najwyższy przywódca Iranu nie żyje

Na żywo: Znaleziono ciało Chameneiego, izraelski urzędnik potwierdza jego śmierć Najwyższy przywódca Iranu ajatollah Ali Chamenei nie żyje, poinformował Reuters wysoki rangą urzędnik Izraela

51431e5c08c95238
z
reuters.com
dodany: 28.02.2026, 19:46:48
  • 284
  • #
    iran
  • #
    usa
  • #
    izrael
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
gabaoth
gabaoth 28.02.2026, 22:53:25 via Android
  • 3
@Reiter1906: no łobuz i cham jak wszystkie te dyktatorskie potęgi co niszczą tą piękną planetę.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 16
  • Strona 2 z 16
  • >

Adam

  • Arcygeek o unikatowym śmiechu ten dobry wśród złych z dzikiej strony Wisły - nałogowy gadżeciarz, fan nowych technologii, balangowicz, agnostyk, o poglądach libertariańskich, propaguje hedonizm etyczny, w wielu kwestiach kuc.
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 10.11.2020

    Komentator
  • Rocznica
    od 10.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 06.09.2012

    Gadżeciarz
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking