
Ukrainka która straszyła Polaków atakami organizuje konferencję w polskim Sejmie
Mowa o Natalii Panczenko, która najpierw groziła atakami na polskie obiekty, później zaś dementowała własne słowa. Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu Dialog o Przyszłości. Ma odbyć się 14 listopada 2025 roku. Ukrainka nie ukrywa, iż chciałaby wyznaczać wektory polskiej polityki rządu.
z- 110
- #
- #
- #
- #
- #






![[ENG] Ren - Hi Ren](https://wykop.pl/cdn/c3397993/38adbd866b080b94eef52fbe0243854aca28ec9c3d785398557a42446712c439,w220h142.jpg)








