krążki są mocniej dociskne, lepiej dosuwane do krawędzi, robią więcej obrotów, tańsze w wymianie padów, nie zajmują wnętrza robota, więc ten jest niższy i dłużej działa na baterii.
@N331: na początku też te krążki wszyscy tak wyzywali że gorsze niż wibrująca szmatka XD Sorry, ale oprócz kosztów robota nie ma żadnego powodu nie przejść na roller.



















@epicentrum_chaosu: serio nadal taka bieda że ktoś na to patrzy? Współczuję, może zgłoś się do szlachetnej paczki ktoś się zlituje za rok