Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gloom
gloom

gloom

Dołączył 14 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15721
  • Znaleziska 8344
  • Mikroblog 7377
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 134
Gymasturbator
Gymasturbator
10.06.2026, 16:54:36
  • 7
#disclosureday #ufo #kino #film #kino Plakat filmowy prawdziwa perełka
Gymasturbator - #disclosureday #ufo #kino #film #kino Plakat filmowy prawdziwa perełk...

źródło: disclosure

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 10.06.2026, 21:41:34 via Wykop
  • 0
@congobongo: Właśnie wróciłem z seansu i stwierdzam że gość z reddita p------i głupoty. Film jest git.
  • Odpowiedz
gloom
gloom
gloom 11.06.2026, 08:20:07 via Wykop
  • 0
@congobongo: a oglądałeś czy tak tylko gadasz na podstawie komentarzy?
  • Odpowiedz
gloom
gloom
gloom 11.06.2026, 10:49:19 via Wykop
  • 0
@congobongo: No cóż, na szczęście to tylko Twoja opinia. Ja podbnie jak większość, która oglądała nie zgadzam się. Film dobry
  • Odpowiedz
gloom
gloom
gloom 10.06.2026, 21:38:06
  • 7
Wspaniały to był film i zdecydowanie... a zaryzykuję... najlepszy w tym temacie. Jeżeli ktoś spodziewał/spodziewa się, że w tym filmie będzie dosłowne ujawnienie to jest najzwyczajniej w świecie kretynem. Ten film ma jeden cel, przywrócić powagę tematyce ufo. Pokazać, że to nie mem, że nie ma się czego wstydzić, że można wierzyć i że temat dotyka każdego z nas. To film dla szerokiej publiczności, której pokazuje ze ufo coś więcej niż śmieszne
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

giorgioborgio
giorgioborgio
10.06.2026, 22:08:03 via Wykop
  • 4
@gloom: Jeżeli UFO to dla kogoś mem to jedynie pokazuje jak bardzo zamkniętą głową przyszło mu dysponować. UFO i cywilizacje pozaziemskie są tematem rozwazań być może od tysiacleci i jedną z największych nierozwikłanych zagadek
  • Odpowiedz
Kokokolinoo
Kokokolinoo
10.06.2026, 22:15:31 via Wykop
  • 6
@gloom:
Kokokolinoo - @gloom:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz

889

Chciał płacić niższy podatek, więc ogłosił się artystą. Fiskus sprowadził go na

Chciał płacić niższy podatek, więc ogłosił się artystą. Fiskus sprowadził go na

Grafik 3D przekonywał KAS, że jego modele to sztuka, a komputer to po prostu "współczesne dłuto". Wszystko po to, by płacić 5,5% podatku zamiast 14%. Skarbówka była jednak innego zdania. Czy czeka nas fala "nowych artystów" uciekających przed podatkami i ZUS-em?

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 09.06.2026, 06:19:11
  • 150
  • #
    policja
  • #
    afera
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    wykop
  • #
    wiadomosci
gloom
gloom
gloom 09.06.2026, 11:54:14 via Wykop
  • 0
@mlotek_to_uniwersalna_odpowiedz: Lool ale idąc tym tokiem rozumowania płótno malarskie też nie jest nowym wytworem. Praca malarza to jedynie usługa bo płótno zamalowane farbą nie jest niczym nowym xd
panDario
panDario
07.06.2026, 10:36:22
  • 3
#ufo #kosmici #disclosure #disclosureday #film

Karwa dopiero 12 czerwca w kinach :/
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 07.06.2026, 14:50:18 via Wykop
  • 2
@panDario: 10 już jest w kinach. Mam bileciki na środę.
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
03.06.2026, 10:35:11
  • 2159
no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do przedszkola sie spieszymy? #samochodoza
stary_grat - no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do p...

źródło: image

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 03.06.2026, 14:16:24 via Wykop
  • 10
@walczymy: Jest to trudne bo fizyki nie oszukasz. Nie chodzi tylko o możliwość zahaczenia łopatami wirnika o rzeczy dookoła ale też samymi płozami czy ogonem. Nierówny teren sprawia, że trudniej ocenić odległość i posadzić tak żeby helikopter się nie przechylił. Jednak to co jest najtrudniejsze to to czego nie widać, powietrze. Przy takim terenie bardzo trudno kontrolować zawirowania. Powietrze może się odbijać od tego rowu/nasypu w niekontrolowany sposób i "cofnąć"
  • Odpowiedz
ww00
ww00
02.06.2026, 15:35:55
  • 65
Dobra, poświęcę się dla tych retardów, co wlazły w dziewice po 8 i zdzwione, że nie pompuje.
Redditowe pompki w wielkim skrócie wyglądają tak:

-Najpierw zbiera się określona grupa ludzi na jakimś discordzie, wybierają sobie stocka, który będzie pompowany.
-Skupują jakiegoś g---o stocka, który będzie, bądź nie będzie miał jakikolwiek "catalyst"
(Od biotechów z kolejnymi fazami badań klinicznych, przez ejaje, po pomyłki tickera XD).
ww00 - Dobra, poświęcę się dla tych retardów, co wlazły w dziewice po 8 i zdzwione, ż...

źródło: stock

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 02.06.2026, 20:58:14 via Wykop
  • 0
@ercee: xD pomijając że to nie legalne to wpompować na wykopie to sobie możesz g---o z NewConnecta a nie spółki pokroju spce
  • Odpowiedz
damer135
damer135
28.05.2026, 13:29:50
  • 1
#gielda
chyba nie ma sensu sprzedawać przy 1000 PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
damer135 - #gielda 
chyba nie ma sensu sprzedawać przy 1000 PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 28.05.2026, 14:21:25 via Wykop
  • 0
@damer135: Trzymam do cyferek zbliżonych do LPP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sforce
sforce
26.05.2026, 10:11:07
  • 5
#gielda daje wam 1 MLN PLN jak to rozkładacie? TYLKO bez ETFów nie jestem g*jem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 26.05.2026, 11:34:11 via Wykop
  • 0
@sforce: Dla GPW Rozkładam tak jak mam obecnie:
- 5% Bumech,
- 10% CDPR,
- 15% Creotech,
- 15% CRQuantum,
-
  • Odpowiedz
ProfesorP1ZDAN
ProfesorP1ZDAN
26.05.2026, 10:31:54
  • 3
#gielda uwaga, kupiłem se więcej etfa wig20+40 od pzu, możecie mnie zwyzywać od gejów
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 26.05.2026, 10:35:17 via Wykop
  • 0
@ProfesorP1ZDAN: u mnie już ładne +15% na nim. Moze gejowo ale na plus
  • Odpowiedz
gloom
gloom
gloom 26.05.2026, 10:39:45 via Wykop
  • 3
@ProfesorP1ZDAN: dla mnie zajebisty jest ten etf, czekam na kolejne gejowe zabawki od pzu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

3360

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Skandal na Morskim Oku. Ukrainiec wjechał autem

Ukraiński influencer Andriy Gavryliv wjechał samochodem na teren rezerwatu przyrody bezpośrednio pod Morskie Oko, kiedy deportacja?

H100
z
o2.pl
dodany: 23.05.2026, 05:29:13
  • 621
  • #
    cudzoziemcy
  • #
    imigranciboners
  • #
    deportacja
  • #
    prawo
gloom
gloom
gloom 23.05.2026, 07:18:54 via Wykop
  • 90
K---a 100zl mandatu? A ja kretyn płaciłem 80zl za parking i Słowaków ostatnio. Następnym razem też za 100 sobie podjadę.
  • 9
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gloom
gloom
gloom 22.05.2026, 14:44:12
  • 9
E no nie p--------e że g---o malkontenci. Dobre te filmy, znacznie lepsze niż poprzednio. Jest postęp.
#ufo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CzarnyTroll
CzarnyTroll
22.05.2026, 15:05:48 via Wykop
  • 5
@gloom: jeszcze tylko dwa tygodnie! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Abaddon_Profanator
Abaddon_Profanator
22.05.2026, 15:17:35 via Wykop
  • 13
@gloom: Co nam po setnym filmiku latających białych/czarnych kropek, gdzie są filmy z bliższych odległości gdzie chociaż widać strukturę pojazdu?
  • Odpowiedz
FrozenShade
FrozenShade
21.05.2026, 17:18:44
  • 1
Kupuję za 100k pln akcje firmy w której pracuję. Cena akcji od jakiegoś czasu jest w dołku, firma trochę 'po przejściach', ale nowy prezes jakoś to ogarnął, wyprowadził firmę z długów, skombinował hajs na dokończenie kluczowego projektu.... A tym kluczowym projektem jest gra, przy której pracuję. Release na świat w przyszłym miesiącu.

#gielda #oswiadczeniezdupy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 21.05.2026, 17:20:43 via Wykop
  • 10
@FrozenShade: knf lubi to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
anon-anono
anon-anono
20.05.2026, 18:46:33
  • 58
a wam która rasa podoba sie najbardziej?
w USA telewizji mówili że są podobno 4rasy obcych,rasa szarych, rasa podobna do reptalianów, rasa podobna do modliszek, i rasa 'nordycka' obcych wyglądający jak typowy Szwed ale mają po 3metry+
mi z tych to najbardziej podobają mi sie szarzy, powiedzenie 'szara myszka dla anonka' ma nowe znaczenie xDDDDD
#usa #ufo #swiat #obcy #wiadomosci #reptilianie
anon-anono - a wam która rasa podoba sie najbardziej? 
w USA telewizji mówili że są p...

źródło: aliens

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 21.05.2026, 07:38:23 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
19.05.2026, 16:30:59
  • 6
Donald Trump jest podejrzewany o kontakty z kosmitami. Wiele wsazuje na to że sam może mieć pozaziemskie korzenie. To zdjęcie jest w 100% autentyczne.

#usa #ufo #trump #teoriespiskowe
Larsberg - Donald Trump jest podejrzewany o kontakty z kosmitami. Wiele wsazuje na to...

źródło: hu

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 19.05.2026, 16:43:35 via Wykop
  • 6
@Larsberg: Ale jak już ujawniasz prawdę to nie zakłamuj. Jest podejrzewany o kontakty z NIELETNIMI kosmitami. Według nieoficjalnych informacji miał korzystać z usług istoty nazywanej "J-efray E-psti'ny". Mówi się że proceder mógł dotknąć 21 planet i 37 gatunków obcych istot.
  • Odpowiedz

406

tuziemia.pl - darmowy polski portal z działkami na sprzedaż

tuziemia.pl - darmowy polski portal z działkami na sprzedaż

Działki narysowane na mapie w dokładnych granicach, kilkadziesiąt map podkładowych, historia transakcji z RCN, informacje z planowanych i uchwalonych Planów Ogólnych. Bez rejestracji. Bez opłat. Alternatywa dla holenderskiego OLX Group gdzie cena podstawowego tekstowego ogłoszenia to już 184,49 zł.

tuziemiapl
z
tuziemia.pl
dodany: 17.05.2026, 17:04:17
  • 70
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polska
  • #
    dzialka
  • #
    budowadomu
gloom
gloom
gloom 18.05.2026, 07:54:30 via Wykop
  • 6
@Czynszojad: Zero zabezpieczeń xd
gloom - @Czynszojad: Zero zabezpieczeń xd

źródło: Screen Shot 2026-05-18 at 09.53.21.563 AM

Pobierz
gloom
gloom
gloom 18.05.2026, 07:57:27 via Wykop
  • 4
Zakop za AI g---o. Nie działa i jest pełne błędów, a o bezpieczeństwie nawet nie wspomną. Dam natomiast plusika za możliwość zużywania Waszych tokenów za free. Chat bardzo przydatny.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jegertilbake
jegertilbake
17.05.2026, 13:08:57
  • 292
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 17.05.2026, 17:34:10 via Wykop
  • 1
@jegertilbake: a sorki xd
  • Odpowiedz
PokemonowyRambo
PokemonowyRambo
17.05.2026, 06:29:09
  • 120
Gladiator 2 to g---o. Nie oglądajcie tego filmu.

Rekonstrukcja bitwy morskiej (w wodzie pływają rekiny!) wewnątrz Koloseum wybiło żemadometr.

#film #filmnawieczor
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 17.05.2026, 12:37:24 via Wykop
  • 2
@ExtraPensja: @PokemonowyRambo beka z was niemiłosierna. Byłem w Rzymie jakieś 2 tyg temu i to jak Koloseum wygląda w czasach obecnych robi ogromne wrażenie a 2tys lat temu miało swój prime. Obejrzyjcie sobie np. tutaj jak to działało bo się ośmieszacie ignorancją.
gloom - @ExtraPensja: @PokemonowyRambo beka z was niemiłosierna. Byłem w Rzymie jakie...
  • Odpowiedz
pmaniek
pmaniek
pmaniek
16.05.2026, 11:53:18
  • 0
Co sądzicie o Stratton Oakmond? Ładować tam hajs? Mają ładne logo, budzi zaufanie w sumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 16.05.2026, 14:00:20 via Wykop
  • 1
@pmaniek: Słyszałem że zrobili rebranding. Teraz nazywają się StrapON Oakmond. Logo bardziej obłe przypomina nieco dzidę. Dobrze się kojarzy ze wzrostami.
  • Odpowiedz
Nieinwestowalny
Nieinwestowalny
15.05.2026, 08:18:22
  • 1
Kusi mnie rzucic 30k dla podbicia kursu na newconnect SAKANA (w imie nauki), zobaczyc reakcje. Dobry pomysl? #gielda

Pompa dla jego?

  • Tak prosze wyslij zielona rakiete 72.9% (35)
  • Nie rob tego, nikt nie odkupi akcji 27.1% (13)

Oddanych głosów: 48

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gloom
gloom
gloom 15.05.2026, 08:39:18 via Wykop
  • 0
@Nieinwestowalny: machający_papaj.jpg
  • Odpowiedz

766

AFERA! 4,5 miliarda pójdzie w błoto na kolejną wersję Izery?!!

AFERA! 4,5 miliarda pójdzie w błoto na kolejną wersję Izery?!!

To jest gigantyczna afera: jak naiwnym trzeba być, żeby uwierzyć w kolejne bajki o polskim samochodzie elektrycznym? W czasie gdy w Europie jest potężny nadmiar mocy produkcyjnych , Electromobility Poland mówi, że za 4,5 miliarda zł zbuduje fabrykę, która już w 2029 roku... Czym chce konkurować?

francuskie
z
francuskie.pl
dodany: 14.05.2026, 07:46:55
  • 127
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    izera
  • #
    afera
  • #
    wykopefekt
gloom
gloom
gloom 14.05.2026, 15:36:24 via Wykop
  • -4
Zakop za kręcenie afery z d--y.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 24.08.2013

    Komentator
  • Rocznica
    od 24.08.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.04.2012

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.07.2013

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 25.11.2013

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking