Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko143
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
compspec
compspec

compspec

Dołączył 7 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2271
  • Znaleziska 2065
  • Mikroblog 206
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
  • Dodane (2)
  • Komentowane (2)
  • Plusowane (202)
hrabiaeryk
hrabiaeryk
23.01.2026, 20:40:04
  • 644
Reakcja Irlandczyków na Powstanie Styczniowe

Irlandczycy od samego początku z ogromną sympatią śledzili walkę Polaków o niepodległość. Byli głęboko przekonani, że jeśli Polakom uda się zrzucić jarzmo zaborcy i odzyskać wolność, to samo może stać się także w Irlandii.

5 marca 1863 roku irlandzki patriota i działacz niepodległościowy Jeremiah O'Donovan Rossa zorganizował w Skibbereen (hrabstwo Cork, West Cork) wielką manifestację poparcia dla Powstania Styczniowego. Mimo surowego zakazu brytyjskich władz na ulice wyszło około 6
hrabiaeryk - Reakcja Irlandczyków na Powstanie Styczniowe

Irlandczycy od samego pocz...

źródło: image

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiesniak_1
Wiesniak_1
Wiesniak_1
24.01.2026, 10:05:52 via Android
  • 36
@hrabiaeryk: bardzo ciekawa historia. Szkoda że szkole nie mówią o tym jako ciekawostka. Możesz warto spróbować na takich podstawach budować relacje z Irlandia. Dodaje #gruparatowaniapoziomu
Leć w gorące
  • Odpowiedz
mr-dawid
mr-dawid
24.01.2026, 10:06:15 via Android
  • 32
@hrabiaeryk sami znajdowali się pod okupacją brytyjską. Swój swojego zrozumie. Jaka była reakcja Watykanu chyba każdy się domyśla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
23.01.2026, 09:32:51
  • 2041
Ej mirki kręcić aferę? Od grudnia pracuję w nowym kołchozie, jednocześnie regularnie co dwa miesiące oddaję krew, przysługują mi z tego tytułu 2 dni wolne, a pracodawca nie zgadza się na udzielenie dwóch dni.

Kręcić aferę? Inspekcja pracy czy coś innego? Nie zależy mi i tak bo na koniec lutego zmieniam robotę.

#afera #pracbaza #krwiodawstwo #praca #prawo #prawopracy
cojestkurdenocjest_kurde - Ej mirki kręcić aferę? Od grudnia pracuję w nowym kołchozi...

źródło: 1000005562

Pobierz
  • 411
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok
23.01.2026, 09:36:21 via Wykop
  • 2898
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde: kręć aferę ale nastaw się że będzie dym. Ja bym nie odpuszczał. Tych chamow z polskich januszexow trzeba uczyć, uczyć i uczyć. Kijem po plecach.
  • Odpowiedz
jawor2201
jawor2201
23.01.2026, 09:36:31 via Wykop
  • 1910
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde: ja bym kręcił. Ma obowiązek Cię zwolnić na te dwa dni. Jak przestanie brakować krwi, to ludzie nie będą musieli oddawać i po problemie
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
22.01.2026, 08:33:12
  • 2374
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wjtk123
wjtk123
Autor
22.01.2026, 09:02:07 via Wykop
  • 832
@ChillExecutiveOfficer: Francja posiada dużo stabilniejszą sytuację społeczną niż USA, jeżeli chcesz oceniać takimi kategoriami.

No i ostatecznie to wszystko nie wpływa na żaden ze wskazanych przeze mnie punktów.
  • Odpowiedz
soundboy
soundboy
22.01.2026, 09:16:33 via Android
  • 426
@wjtk123: no i Francja jak nieliczna potrafi produkować uzbrojenia ITAR free a jest to bardzo ważne bo wtedy Stany są wstanie zablokować każdą sprzedaż
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
14.01.2026, 08:16:46
  • 790
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 287
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smieszek321
smieszek321
smieszek321
14.01.2026, 08:18:03 via Wykop
  • 371
@ossprime: Też mnie to denerwuje, ja chcę prąd z WĘGLA za 3000 zł MHW !! Za małe rachunki mam przez to
  • Odpowiedz
smieszek321
smieszek321
smieszek321
14.01.2026, 08:21:31 via Wykop
  • 357
@ossprime: Co z tego, że drożej o 225%? To jest cena wolności! Wolę zapłacić krocie i kaszleć patriotyczną sadzą, niż mieć tanio i oddychać tym podejrzanie czystym powietrzem
  • Odpowiedz
krysztofiakowy90
krysztofiakowy90
08.01.2026, 23:04:14
  • 1737
W Castoramie nie pracujesz — Castorama się wydarza. Wchodzisz normalnym człowiekiem, wychodzisz kimś, kto potrafi przez 20 minut tłumaczyć różnicę między kołkiem a twoim życiem i nadal być uprzejmy.

Klient stoi nad wiertarkami jak nad grobem faraona. Mówi, że „on nie chce nic drogiego, tylko porządne”. Bierze najtańszą. Patrzy mi w oczy i mówi, że „jak się zepsuje, to wróci”. Wiem, że wróci. Wszyscy wracają. Castorama nie ma klientów — ma cykle.

Radio gra
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Migfirefox
Migfirefox
08.01.2026, 23:08:14 via Wypiek
  • 341
@krysztofiakowy90 piękne
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior
09.01.2026, 01:19:52 via Wykop
  • 793
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
__MadCat
__MadCat
__MadCat
05.01.2026, 12:16:38
  • 84
Przegiołem, co? xD

ciąg dalszy w komentarzu.


#nieruchomosci #heheszki
__MadCat - Przegiołem, co? xD

ciąg dalszy w komentarzu.

SPOILER

#nieruchomosci #he...

źródło: szum

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

affairz
affairz
05.01.2026, 23:01:25 via Wykop
  • 6
@Sabarolus: myślę, że to zależy od klienta. 1 km odległości pewnie wielu taki szum tła nie będzie przeszkadzał, zresztą gorsze od takiego szumu równego 24/7 są takie ulice co przejeżdża szybko jedno auto kilka razy na minutę

ale ta działka picrel to jest za blisko - od granicy działki do granicy jezdni S14 jest równe 80 metrów, nawet jak tam dołożysz ekranów na tej działce będzie głośno. ja budując takie
affairz - @Sabarolus: myślę, że to zależy od klienta. 1 km odległości pewnie wielu ta...

źródło: Firefox_Screenshot_2026-01-05T23-00-11.842Z

Pobierz
  • Odpowiedz
drMuras
drMuras
06.01.2026, 20:50:32 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mdfk
mdfk
03.01.2026, 19:24:00
  • 1299
2.5 roku temu zwolnili mnie z krypto startupu (#androiddev here), płacili dobrze bo $11k/msc ale po tym już miałem troche dość pracy dla innych i postanowiłem pójść all-in i zostać #programista15k na swoim

long-story short, udało się i teraz żyję głównie z moich aplikacji, na screenshocie jedna z nich (slonoise.com), zarabia jakieś $1k+/msc

w szczytowym momencie zarabiałem $8k/m z moich apek, teraz około $2-3k/msc i buduję dalej

zastanawiam
mdfk - 2.5 roku temu zwolnili mnie z krypto startupu (#androiddev here), płacili dobr...

źródło: CleanShot 2026-01-03 at 20.17.13@2x

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wcaleniepchamsiewmultikonto
wcaleniepchamsiewmultikonto
03.01.2026, 19:49:40 via Wypiek
  • 371
@mdfk rób tag i opisuj. Wołaj! Mnie interesuje, czemu nie.
  • Odpowiedz
elo_kebab
elo_kebab
03.01.2026, 20:08:42 via Wykop
  • 425
@mdfk: zwaliłem konia
  • Odpowiedz
szcz33pan
szcz33pan
23.12.2025, 12:12:18
  • 6141
Koniec roku to czas podsumowań, zatem znowu trzeba było sprawdzić jak tam wygląda #indekskebaba
Inflacja została opanowana, stopy procentowe spadają, nawet ceny nieruchomości spadają. A co z kebabami?

10 stycznia 2022 zamówiłem kebaba z lokalnej budy i to samo zacząłem zamawiać co pół roku

10.01.2022 - cena 28,30 zł
@szcz33pan +5451
Przedwczoraj RPP pozostawiłą stopy na niezmienionym poziomie - 5,25%, ale ekonomiści jednogłośnie mówią, że cykl obniżek stóp procentowych trwa.FRA PLN6x12 po ostatnim posiedzeniu lekko drgnął z 4,09 do 4,2 Rynek długu spodziewa się obniżki o 100 punktów bazowych stopy procentowej w ciągu roku. Pan Glapiński na wczorajszej konferencji
więcej
szcz33pan - Koniec roku to czas podsumowań, zatem znowu trzeba było sprawdzić jak tam...

źródło: Indeks_Kebaba_2025_grudzien

Pobierz
  • 253
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Goronco
Goronco
23.12.2025, 12:13:22 via Android
  • 1205
@szcz33pan nareszcie koniec tego chorego rajdu. Dziękuję pan #ko
  • Odpowiedz
Fetas64
Fetas64
23.12.2025, 12:15:12 via Android
  • 1310
Czekam z niecierpliwością kolejny rok w takim razie :3
Fetas64 - Czekam z niecierpliwością kolejny rok w takim razie :3

źródło: 1000065964

Pobierz
  • Odpowiedz
hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
20.12.2025, 06:45:00
  • 2275
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 169
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mutated5G_hornet
mutated5G_hornet
20.12.2025, 06:57:40 via Wykop
  • 560
@hatsune_miku1993: to jest właśnie słabość liberałów, oni myślą, że wygrają z małpami cywilizowanymi metodami, podczas gdy druga strona wali ściek na TikToku, Telegramie itp.
  • Odpowiedz
hatsune_miku1993
hatsune_miku1993
Autor
20.12.2025, 07:10:54 via Wykop
  • 927
@Metris: 24 kraje się dogadały i finansują pomoc. 3 nie biorą udziału. W którym miejscu to ma dowodzić, że ‘Europa nie jest zjednoczona’? boli cie to 90 miliardów co? ale będzie dronowanko, nie mogę się doczekać nowych filmików ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
18.12.2025, 08:38:51
  • 2737
Święta się zbliżają, a więc wożenie rodziny samochodem.
Pamiętaj, jeśli rodzina powie Ci "każdy płaci za siebie" i nie chce zapinać pasów.
Masz prawo powiedzieć: "Zapinasz pasy lub wysiadasz"
80kg Pasażer za kierowcą, bez pasów, przy stłuczce przy 50km/h uderza w fotel kierowcy z siłą 2 ton

#samochody #motoryzacja
luke-mat - Święta się zbliżają, a więc wożenie rodziny samochodem.
Pamiętaj, jeśli ro...

źródło: image

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fizzly
fizzly
18.12.2025, 08:43:35 via Wykop
  • 813
@luke-mat: dokładnie tak, dbajcie o siebie i bezpieczeństwo ,swoje i bliskich. Nie ma bzdurnych dyskusji jeśli chodzi o bezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
RRybak
RRybak
18.12.2025, 08:44:15 via Wykop
  • 1262
@luke-mat: miałem kiedyś taką upartą. Wystarczy delikatnie ruszyć, nawet 2km/h i wcisnąć hamulec do blachy.
Słuchasz obelg przez 10 minut, ale ofiara już nigdy w życiu nie pomyśli o niezapinaniu pasów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Pawel993
Pawel993
17.11.2025, 07:56:29
  • 2205
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

YaGo_
YaGo_
17.11.2025, 08:04:53 via Wykop
  • 264
@Pawel993: https://youtu.be/Z93LPoyKCYw?t=9
YaGo_ - @Pawel993: https://youtu.be/Z93LPoyKCYw?t=9
  • Odpowiedz
Hrjk
Hrjk
17.11.2025, 08:10:15 via Android
  • 949
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
programista30k
programista30k
16.11.2025, 13:16:27
  • 6106
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 383
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
16.11.2025, 13:20:42 via Android
  • 709
@programista30k tutaj plusy od osób które potrafią sobie tak zorganizować życie że nie muszą robić zakupów w niedzielę (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
Kusher
Kusher
Kusher
16.11.2025, 14:20:19 via Wykop
  • 1676
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
15.11.2025, 23:30:59
  • 1730
Tak czasem sobie siedzę i myślę - że jednak w zajebistych czasach żyjemy. Nie doceniamy jaki skok zanotowaliśmy. Jakie mamy możliwości względem naszych przodków.

Pochodzę z Podlasia, wieś 2 tysiące mieszkańców, gmina 4 tysiące. 10km dalej jest granica z Białorusią. Od jakiegoś czasu mocno się wkręciłem w #genealogia badając losy mojej rodziny. 300 lat do tyłu na tej samej ziemi moi przodkowie wszyscy w linii prostej się parali rolnictwem. 300 lat,
michalxd21 - Tak czasem sobie siedzę i myślę - że jednak w zajebistych czasach żyjemy...

źródło: image

Pobierz
  • 224
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dominos-will-fall
dominos-will-fall
dominos-will-fall
16.11.2025, 00:28:00 via Wykop
  • 236
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
doogroo2
doogroo2
16.11.2025, 00:46:38 via Wykop
  • 830
Swiat jest bardziej dostepny a jednak jakosciowy świat jest coraz dalszy


@dominos-will-fall: Chyba do Ciebie nie doleciało. W okresie międzywojennym nie było jakości na wsi. Brukiew, fasola, ziemniaki, kasza plus to co akurat rosło, włączając trawy, to było 80% posiłków, a nie odmiany pomidorów. Odmian jabłek w przeciętnej wsi z okolicami miałeś z 3. Małe i kwaśne. Wiesz dlaczego rydz jest lepszy niż gołąb na dachu? Że chleb żytni był
  • Odpowiedz
Lolenson1888
Lolenson1888
13.11.2025, 07:59:10
  • 1561
Od kilku dni w polskim internecie jest gigantyczny kwik o tę grafikę.
No ale kto normalny zapierdaIa ponad 100 km/h w zabudowanym, i około 200 na ekspresówce/autostradzie? Zdawałoby się, że taki przepis uderzy tylko w jakichś Sebixów prujących swoimi bmkami po wsiach stwarzając zagrożenie, gdzie nie ma żadnych kontroli, albo tych notorycznie jeżdżących na zderzaku i migających światłami żeby im natychmiast zjechać z lewego pasa na drodze szybkiego ruchu xD
#polskiedrogi
Lolenson1888 - Od kilku dni w polskim internecie jest gigantyczny kwik o tę grafikę. ...

źródło: e3e8b5c9aace5a93c95bdbdc6c67ce8ebac3d0b7efda822d48727dd6207f1483

Pobierz
  • 432
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niegwynebleid
niegwynebleid
13.11.2025, 08:03:57 via Wykop
  • 1797
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
w.....l
konto usunięte 13.11.2025, 08:20:25 via iOS
  • 677
No ale kto normalny zapierdaIa ponad 100 km/h w zabudowanym, i około 200 na ekspresówce/autostradzie?

@Lolenson1888 normalny? nikt. ale dużo polaków jest nienormalna. nie bez powodu jesteśmy top2 UE pod względem śmierci na drodze. polacy po prostu gdzieś mają pezepisy i uważają że wiedzą wszystko lepiej
  • Odpowiedz
Nighthuntero
Nighthuntero
01.11.2025, 10:55:43
  • 1457
Dziennikarze wysyłają pytania do warszawskich urzędników, a odpowiada im przedstawiciel dewelopera XDD
Jak ja się cieszę, że Rafałek nie wygrał

#nieruchomosci #warszawa
Nighthuntero - Dziennikarze wysyłają pytania do warszawskich urzędników, a odpowiada ...

źródło: 1000024954

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi
01.11.2025, 11:21:57 via Wykop
  • 959
@Nighthuntero: ja pier. Tych urzednikow powinno sie osadzic i wrzucic do wiezien.
Koniec poblazania dla patodeweloperki.
  • Odpowiedz
Zblizeniowy
Zblizeniowy
Zblizeniowy
01.11.2025, 12:47:21 via Wykop
  • 568
@Nighthuntero:

- Jesteście w kieszeni deweloperów, nie boi się pan, że ktoś się dowie?
- No właśnie się pan dowiedział, i co?
Zblizeniowy - @Nighthuntero: 

- Jesteście w kieszeni deweloperów, nie boi się pan, ż...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
wysokiewiczplum
30.10.2025, 19:28:42
  • 2118
1987 rok - 6310 studentów lekarskiego zaczyna 1 rok, za tego biednego PRLu
1994 - 2000 - tu średnia zaczynających wynosi ledwie 2070
2003 - 2012 - średnia to 3130, w roku 2004 limit to było ledwie 2240 miejsc

Lekarze nie są nadludźmi. Sekretem ich wynagrodzeń nie jest ani poziom studiów, ani rzekoma odpowiedzialność, ani też charakter pracy. Źródłem przepychu, pazerności i wszelkich patologii w ochronie zdrowia są skandalicznie niskie limity przyjęć na studia obowiązujące
  • 243
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

model_trzy_zmianowy
model_trzy_zmianowy
30.10.2025, 19:38:59 via Android
  • 1073
@wysokiewiczplum córka lekarzy z razem chce opodatkowywac programistów bo za dużo zarabiają xD
modeltrzyzmianowy - @wysokiewiczplum córka lekarzy z razem chce opodatkowywac program...

źródło: temp_file1160798025362251701

Pobierz
  • Odpowiedz
Login23
Login23
Login23
30.10.2025, 20:57:56 via Wykop
  • 593
@dr_Batman: no to w takim wypadku po co jakieś limity jeśli ktoś zda to znaczy że opanował program. jeśli ktoś jest po turystyce nikt się nie martwi że jest bezrobotny.
  • Odpowiedz
Analny_Rozrabiaka
Analny_Rozrabiaka
25.10.2025, 04:24:43
  • 618
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 314
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sayanek
sayanek
sayanek
25.10.2025, 05:24:00 via Android
  • 731
@goly2024 to nie psy są znienawidzone, tylko psiarze którzy zawsze po pogryzieniu wmawiają że pies jest niewinny, że nie można go za to uśpić, a cała sytuacja to na pewno wina ofiary. To przez tych ludzi zrobiła się taka afera, bo gdyby po pogryzieniu każdy pies i jego właściciel psiarz poniósł za to konsekwencje, to populacja tych zwierząt sama by zmalała w Polsce, bo nikt nie chce odpowiadać za to co
  • Odpowiedz
reaction_c
reaction_c
reaction_c
25.10.2025, 06:04:47 via Wykop
  • 134
@Analny_Rozrabiaka: pod tezę, niestety. Co do samych danych, tak, są prawdziwe. Wniosek jaki wyciągasz - ja się z nim nie zgadzam. Jeśli ktoś mnie uderzy ale na tyle słabo, że nie trafię do szpitala, to nie znaczy, że nie ma problemu. Proponujesz narrację, że ugryzienia/pokąsania to nie problem, bo obiektywnie ilość przypadków wymagających hospitalizacji statystycznie jest mała, wręcz marginalna. Odnosząc się do "metodologii porównywania" z innych Twoich wpisów - podejście
  • Odpowiedz
tcp-protocol
tcp-protocol
20.10.2025, 20:19:50
  • 2421
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JacksonDaniels
JacksonDaniels
JacksonDaniels
20.10.2025, 20:29:53 via Wykop
  • 1344
@tcp-protocol: Szykuj się, według tutejszych psiarzy twój syn to element ruskiej propagandy xD
  • Odpowiedz
RasowyAfroamerykanin
RasowyAfroamerykanin
20.10.2025, 20:36:14 via Wykop
  • 1029
@tcp-protocol: widzę, że już się zleciało psiarstwo i zaczęło sie ujadanie...pewnie dowiemy się, ze Twój syn sprowokował puszka okruszka i jeżdżenie na rowerze to fanaberia...i w ogóle jak pilnowałeś syna nieodpowiedzialny tatuśku...
stary, szkoda strzępić ryja na tych wykolejeńców
  • Odpowiedz
IntruderXXD
IntruderXXD
15.10.2025, 19:51:46
  • 1623
Kolejny Majtczak

Z nieoficjalnych informacji wynika, że właściciela psów po zdarzeniu przesłuchała policja, natomiast nie zdążyła zrobić tego prokuratura. Mężczyzna miał w ostatnich dniach wyjechać z Polski. Prokurator Antonowicz odmówiła informacji na ten temat, powołując się na dobro śledztwa. Stwierdziła też, że jest za wcześnie, by mówić o postawieniu właścicielowi ewentualnych zarzutów.


https://www.facebook.com/RewersJanusz/posts/pfbid02fAnpYsm9JBcEgX4aHPa7sszGoWckSYxYmH21NHKMCwK4dgfcjVaRJufyXDgyiURVl

#psy #psiarze #zielonagora
IntruderXXD - Kolejny Majtczak
 Z nieoficjalnych informacji wynika, że właściciela ps...

źródło: image

Pobierz
IntruderXXD - Kolejny Majtczak
 Z nieoficjalnych informacji wynika, że właściciela ps...
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

arinkao
arinkao
15.10.2025, 20:04:54 via Wykop
  • 534
@IntruderXXD: Te psy były bronią i nikt sie z tym nie kryje. Bo mogły.
Kupił je od ziomeczka który produkuje takie słodziaki w Lubuskim Centrum Taktycznym, tam są szkolone jak atakować, wszystko po to aby edukować ludzi jak zachować się w przypadku ataku psa.
Pro-tip (ubrać na siebie kamizelkę gryzoodporną xd)
Zdecydowanie zabrakło edukacji i szkoleń o bezpieczeństwie. Tak sie kończą zabawy nieodpowiedzialnych ludzi.

https://www.facebook.com/LubuskieCentrumTaktyczne/posts/pfbid037mPCfZPkWtgyg5brxZyLL4QownQKJ4z6e887pGn5WpeiUeRfvhZqdjnML9KCSqc8l
  • Odpowiedz
WesolyLudwiczek
WesolyLudwiczek
15.10.2025, 20:20:48 via Wykop
  • 448
@IntruderXXD: Prokurator pierdoła pojedzie teraz szukać..Policjanci wzajemnie się w Polsce kryja, więc nikt nikogo nie będzie szukał.
  • Odpowiedz
Wojciech_Skupien
Wojciech_Skupien
16.10.2025, 04:43:15
  • 2807
Ten wpis dedykuję wszystkim tym, których poznaliśmy w wirtualnych światach, a którzy zniknęli bez pożegnania.

Od wielu lat nie gram już w żadne gry online. Kiedy jednak wracam wspomnieniami do czasów, gdy wielogodzinne sesje przed komputerem były czymś zupełnie normalnym, jedno wspomnienie szczególnie się wyróżnia, czyli World of Warcraft.
Nie była to jednak gra, którą zapamiętałem dzięki grafice czy mechanice. Najbardziej wyjątkowe były relacje z ludźmi, które w niej tworzyłem.
Oczywiście często grałem ze znajomymi
Wojciech_Skupien - Ten wpis dedykuję wszystkim tym, których poznaliśmy w wirtualnych ...

źródło: EeCWjc7WoAID7op

Pobierz
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KokiX
KokiX
16.10.2025, 05:31:03 via Android
  • 908
@Wojciech_Skupien dzięki grom online człowiek chociaż miał namiastkę akceptacji, której nie miał wśród ludzi w realu
  • Odpowiedz
pepushe
pepushe
16.10.2025, 05:34:28 via Wykop
  • 869
@Wojciech_Skupien: socjalny aspekt gier MMO to coś absolutnie pięknego, spędziłem niezliczone godziny w Lineage 2 i WoWie wiele lat termu i poznałem mnóstwo wspaniałych osób. Wielka szkoda, że obecne gry są tak na maksa uproszczone i nie kładą nacisku na interakcje miedzy graczami. Obecnie możesz klepać wowa od 1 lvl do max i nie odezwać się do choćby jednej osoby, podobnie jest z innymi grami sieciowymi
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 11
  • Strona 2 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia