Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko186
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mayek

mayek

Dołączył 11 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 15391
  • Znaleziska 5209
  • Mikroblog 10182
  • Obserwujący 18
  • Obserwowane 7
cocojambo210
cocojambo210
2 godz. temu
  • 8
Ależ mi się j---ć chce
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek przed chwilą via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
22.06.2026, 05:45:00
  • 773
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 22.06.2026, 07:29:40 via Wykop
  • 4
nie potrafimy nawet dostać się na taki mundial gdzie są takie potęgi jak Jordania czy Curacao.


@eugeniusz_geniusz: Z nimi w eliminacjach nie graliśmy. Zwiększenie liczby drużyn grających na MS miało na celu by więcej krajów z Azji czy Afryki pojechało na mundial. Z Europy wcale tak łatwo nie było się dostać.
  • Odpowiedz
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
UmbertoDalleMontagne
18.06.2026, 04:39:33
  • 1805
Jak tam, wyspani? Pan #lekarz100k też spał całkiem twardym snem przez ostatnie 8h ale przynajmniej zarobił te 10k złotych będąc w tym czasie na dyżurze. Dobrego dnia!
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 18.06.2026, 06:13:16 via Wykop
  • 11
@UmbertoDalleMontagne: co za brednie
Pomijając już absurdalne wynagrodzenie, to jak sobie wyobrażasz pracę lekarza na dyżurze? Jak nic się nie dzieje to ma stać na baczność? Xd
  • Odpowiedz
mayek
mayek 18.06.2026, 08:08:57 via Wykop
  • 2
jak nic się nie dzieje to masz płacone w dobrych porywach jakieś 20% stawki godzinowej


@some_ONE: W jakiej branży tak jest?
  • Odpowiedz
mayek
mayek 18.06.2026, 08:11:08 via Wykop
  • 0
@Mirkowyprzegryw: Serio proponujesz czterobrygadówkę w szpitalu? XD
  • Odpowiedz
mayek
mayek 18.06.2026, 12:07:47 via Wykop
  • 0
uważasz ze siedzienie 24h bez przerwy jest ok?


@Mirkowyprzegryw: Gotowość do pracy przez 24h i podejmowanie jej gdy jest taka potrzeba jest ok.
  • Odpowiedz

713

133 tys. zł a 17 tys. Składka taka sama. Te liczby aż bolą

133 tys. zł a 17 tys. Składka taka sama. Te liczby aż bolą

Głośne w ostatnim czasie sprawy lekarzy osiągających bardzo wysokie dochody uruchomiły dyskusję nie tylko o wysokości wy

starnak
z
money.pl
dodany: 18.06.2026, 05:19:39
  • 151
  • #
    polska
  • #
    lekarze
  • #
    pieniadze
  • #
    sluzbazdrowia
mayek
mayek 18.06.2026, 09:05:53 via Wykop
  • 7
seniorów w IT


@Jorsten: Skąd pomysł by porównywać zarobki lekarzy do jakichś informatyków?
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
17.06.2026, 12:19:42
  • 168
Kiedy Najman ma więcej rigiczu, niż cała ta pisowska pseudoprawica xd

https://streamable.com/kw9eqf

#bekazpisu #bakiewicz #berlin #niemcy #ruchobronygranic #polityka #bekazprawakow
Mariuszzuk - Kiedy Najman ma więcej rigiczu, niż cała ta pisowska pseudoprawica xd

h...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 17.06.2026, 13:49:55 via Wykop
  • 0
@Mariuszzuk: Tymczasem Najman na placu czerwonym w najbliższą sobotę
mayek - @Mariuszzuk: Tymczasem Najman na placu czerwonym w najbliższą sobotę

źródło: GQoDVa3WsAADtAD

Pobierz
  • Odpowiedz
orsoy
orsoy
17.06.2026, 07:12:55
  • 149
#lekarz100k #lekarz #medycyna Nawiązując do afery. Przyszło mi niedawno wyposażać szpital, pewnie jeden z większych w kraju. Największym problemem dla kadry były dostarczone kanapy, gdyż wg nich były niewygodne po rozłożeniu. Później przyszło mi weryfikować dostarczone wyposażenie i do niektórych powieszczeń nie było dostępu bo "pan lekarz, pan ratownik śpią i proszę im nie przeszkadzać" Niech ktoś mi wskaże inny zawód w którym jest odpowiedzialność za
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 17.06.2026, 09:11:05 via Wykop
  • 8
Niech ktoś mi wskaże inny zawód w którym jest odpowiedzialność za życie i w którym podczas dyżuru można spać


@orsoy: Pilot w trakcie lotu międzykontynentalnego.

  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
17.06.2026, 06:36:56
  • 1274
Mój dziadek pracował, a babcia nie, więc miała czas wychowywać dzieci.
Mój ojciec pracował, a mama nie, więc miała czas wychowywać dzieci.

Ja pracuje i moja żona też bo jak nie zapłacimy raty kredytu to nas bank dojedzie, a z jednej wypłaty to powodzenia życzę.

Moi dziadkowi i rodzice nie mieli kredytu na mieszkanie, dostali od miasta/zakładu pracy.
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 17.06.2026, 08:25:27 via Wykop
  • 41
@PrzodownikPracyZaGrosze: Ale p--------o. W prl na niepracowanie mogły sobie pozwolić tylko żony wysoko ustawionych gości. Więc albo zwyczajnie zmyślasz, albo Twoi przodkowie porobili kariery a Ty nie.
  • Odpowiedz
jan-fifalski
jan-fifalski
17.06.2026, 02:14:57
  • 21
#bekazlewactwa wydarzenia w Berlinie to absolutny skandal, ludzie pobici przez niemiecką policję tłuczeni jak kibole na meczu za niesienie krzyża i postawienie kwiatów w parku kilka metrów od wyznaczonego miejsca a nasz niemiecki rząd na razie wpisy z uśmieszkami w szyderczym tonie, ciekawe kiedy będą kasować te wpisy, na razie robimy skriny
to gruba sprawa , na szczęście wszystko było nagrywane z wielu ujęć i dobrej jakości #polityka
jan-fifalski - #bekazlewactwa wydarzenia w Berlinie to absolutny skandal, ludzie pobi...

źródło: obraz

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 17.06.2026, 08:10:03 via Wykop
  • 8
@jan-fifalski: Goście zrobili dokładnie to przed czym mieli nas niby bronić, czyli przyjechali ze wschodu do obcego państwa i zaczęli zachowywać się jak u siebie XD
Niemiecka policja zrobiła dokładnie to czego oczekiwalibyśmy od policji w takiej sytuacji. W czym problem?
  • Odpowiedz
dese
dese
17.06.2026, 03:56:03
  • 830
Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ty z---------j na wynajem u Janusza w fabryce smrodu i błota

#lekarz #medycyna #zdrowie
dese - Oferta pracy z POZ, w jakimś Pcimiu - min. 42000zł, 2 mieszkania do wyboru.
A ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-17 o 06.53.39

Pobierz
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 17.06.2026, 08:06:06 via Wykop
  • 0
tak, tylko lekarze się uczyli


@luke-mat: Jak ktoś studiował gównokierunek typu stosunki międzynarodowe, to też mu się tyle należy?
  • Odpowiedz

42

Myślała, że jest poszkodowana. Potem usłyszała wyrok

Myślała, że jest poszkodowana. Potem usłyszała wyrok

Pani rowerzystka przechodzi przyspieszony kurs przepisów ruchu drogowego i zagadnień łamanego pierwszeństwa na skrzyżowaniu

hellfirehe
z
gloswielkopolski.pl
dodany: 16.06.2026, 10:11:18
  • 89
  • #
    polskiedrogi
  • #
    wypadek
  • #
    rower
  • #
    poznan
mayek
mayek 16.06.2026, 18:10:56 via Wykop
  • 1
Jechała po drodze z pierwszeństwem


@Podstepny_Wez: Na skrzyżowanie wjechała z drogi podporządkowanej. Nie ma znaczenia że przez ostatnie kilka metrów jechała po drodze z pierwszeństwem. Liczy się znak przed skrzyżowaniem.
mayek
mayek 16.06.2026, 22:04:28 via Wykop
  • 2
większych bzdur dawno nie czytałem. To jak byś się na rondzie zachował?


@Matpiotr: Podałeś przykład ronda, które z definicji funkcjonuje nieco inaczej.
"Zwykłe" skrzyżowania mają jasno określone pierwszeństwo i jest ono ustalane przed wjazdem na skrzyżowanie. Przecież skręcając w lewo z ulicy podporządkowanej, przepuszczasz jadących prosto z naprzeciwka, pomimo że jesteś już na drodze z pierwszeństwem.
Serio uważasz, że osoba jadąca tak jak na tym zdjęciu nie musi przepuszczać pojazdu
mayek - >większych bzdur dawno nie czytałem. To jak byś się na rondzie zachował?

@Ma...

źródło: ababaeef13f12bb39e30d2e11fa519849bb8bf4e4727ff2a789c6d1d8ac076cb

Pobierz
mamracjewieszotym
mamracjewieszotym
16.06.2026, 10:16:19
  • 121
#tenis Jest dzika karta dla Mai na Wimbledon najważniejszy turniej w roku..brawoooo 💜💚
mamracjewieszotym - #tenis Jest dzika karta dla Mai na Wimbledon najważniejszy turnie...

źródło: 1000043610

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 16.06.2026, 12:25:39 via Wykop
  • 2
nie przechodzisz kwalifikacji i masz wstep


@kokos24: Kolega nowy na tagu #tenis?
W sumie w piłce nożnej też tak jest. Nie oburza Cię że w lidze mistrzów są lepsze zespoły rozstawione i nie muszą grać eliminacji?
  • Odpowiedz

472

To ich ostatnie zdjęcie. Brutalne zabójstwo. Ciała rzucili krokodylom

Pokaż treści 18+

To ich ostatnie zdjęcie. Brutalne zabójstwo. Ciała rzucili krokodylom

Rod i Rachel Saunders zostali brutalnie zamordowani w RPA. Brytyjscy botanicy szukający rzadkich kwiatów byli torturowani

PIAN--A_A--KTYWNA
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 12.06.2026, 06:51:33
  • 147
  • #
    rpa
  • #
    kryminalne
mayek
mayek 12.06.2026, 15:40:48 via Wykop
  • 3
Normalnie tam biali wynajmują ochronę żeby w miarę swobodnie chodzić.


@DziendobryMireczku: Mam znajomych (białych) którzy tam mieszkają i żadnej ochrony nie mają.
Nie twierdzę że jest tam bezpiecznie, ale nie jest tak jak opisałeś
mayek
mayek 12.06.2026, 19:38:04 via Wykop
  • 1
@soon: Gdzie uciekli?
mayek
mayek 12.06.2026, 20:04:37 via Wykop
  • 1
@MagicznyMariusz: Kurde, byłem w Zimbabwe i było bardziej jak na górnym zdjęciu. Czułem się bezpiecznie, ludzie byli uprzejmi a jedyne na co mógłbym narzekać to naganianie do kupna w ich stoiskach (co akurat jest częste w wielu krajach).
Nie widziałem żadnej przemocy, skrajnej biedy itp.
robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
11.06.2026, 18:49:12
  • 17
Ciekawostka: niewielu wie, że Czesi na znak solidarności z Polską umieścili biało-czerwone barwy na swoje fladze
#mecz #mundial
robert_blaszczykowski - Ciekawostka: niewielu wie, że Czesi na znak solidarności z Po...

źródło: IMG_20260611_204520

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 11.06.2026, 20:31:11 via Wykop
  • 0
@robert_blaszczykowski: To prawda. Ich flaga była pierwotnie cała niebieska.
  • Odpowiedz
old_s
old_s
old_s
11.06.2026, 15:56:28
  • 79
#ursulavonderleyen #uniaeuropejska #polityka
i to nie są heheszki
old_s - #ursulavonderleyen #uniaeuropejska #polityka 
i to nie są heheszki

źródło: HKe4oi1WQAAhyNk

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 11.06.2026, 17:45:13 via Wykop
  • 2
Ministra Finansów.


@k__p: A nawet premiera kraju XD
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
11.06.2026, 14:36:42
  • 38
#f1 JEST, WYLAZŁ ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wec #kubica #granturismo7


RitmoXL - #f1 JEST, WYLAZŁ ( ͡° ͜ʖ ͡°) #wec #kubica #granturismo7

SPOILER

SPOILER

źródło: IMG_9263

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 11.06.2026, 15:32:31 via Wykop
  • 2
@RitmoXL: Where barierka?
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
09.06.2026, 06:08:04
  • 45
#pokazkota #dziarskikacperek Reeee sucha karma, kurde wczoraj patrzę na fb, a tam Politzja list gończy za moim znajomym za 200kk wystawiła xD a taki był porządny kiedyś, śmieć.
Lujdziarski - #pokazkota #dziarskikacperek Reeee sucha karma, kurde wczoraj patrzę na...

źródło: 1000056934

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 09.06.2026, 08:01:36 via Wykop
  • 1
@fuurin: Przecież list gończy nie oznacza nagrody pieniężnej
  • Odpowiedz
mayek
mayek 09.06.2026, 08:41:38 via Wykop
  • 0
@fuurin: Racja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
GoldenJanusz
GoldenJanusz
08.06.2026, 11:59:39
  • 400
czemu starsi ludzie mają zawsze taki z-----y styl pisania jakby właśnie dostali udaru? xd
#przegryw #s----------e
GoldenJanusz - czemu starsi ludzie mają zawsze taki z-----y styl pisania jakby właśni...

źródło: 1000034569

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 08.06.2026, 13:33:06 via Wykop
  • 37
@GoldenJanusz: Gość miał 17 lat gdy "poszedł na swoje", czyli pewnie skończył podstawówkę i koniec. Czego Ty od niego oczekujesz? XD
  • Odpowiedz
pearl_jamik
pearl_jamik
08.06.2026, 04:05:23
  • 67
Czekam na przystanku a tam 10 ukròw p----------h ze sobą na cały regulator i kilka ukraińskich dzieci jadących do szkoły. Fajną Polskę nam zgotowaliscie...

#ukraina #polska #polityka #wojna #niepopularnaopinia #zalesie
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mayek
mayek 08.06.2026, 07:26:01 via Wykop
  • 5
@pearl_jamik: Czyli uczciwie pracują, ich dzieci się uczą a Tobie to przeszkadza?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 26
  • Strona 1 z 26
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 09.07.2025

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 27.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking