Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Esior
Esior

Esior

Dołączył 3 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7501
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 7487
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
Huopski_Nieudacznik
Huopski_Nieudacznik
3 godz. i 11 min temu
  • 48
Dobija mnie świadomość, że nie mam dokąd pójść, nie mam do kogo napisać, nie mam z kim gdzie pojechać. Wróciłem z roboty, trochę posiedziałem na słońcu żeby się opalić, potem chwilę komputer i postanowiłem, że trzeba coś zrobić, wykorzystać tę ładną pogodę. No i poszedłem na krótki spacer z psem po polach. Wow, niesamowite. Wróciłem i jak zwykle jest ta próżnia, pustka. Znajomych brak, dziewczyny brak więc co tu robić innego niż
Huopski_Nieudacznik - Dobija mnie świadomość, że nie mam dokąd pójść, nie mam do kogo...

źródło: b0852709-19ef-48b4-b2b8-397984505239

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 53 min temu via Wykop
  • 0
@Huopski_Nieudacznik: no to czekamy razem. 37lvl here i im dalej w las tym ciemniej
  • Odpowiedz
ropien
ropien
ropien
9 godz. i 22 min temu
  • 76
Odwołaj, bo inaczej będę się k----ć, ale ja tego nie chcę XD
#konowalposting #lekarz #lekarz100k #afera #bekazlewactwa #medycyna
ropien - Odwołaj, bo inaczej będę się k----ć, ale ja tego nie chcę XD
#konowalposting...

źródło: 9471

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 3 godz. i 44 min temu via Wykop
  • 0
@ropien: jakiś czas temu zastanawiałem się czy ten orzeł polskiej palestry będzie bronił majtczaka. No co? W końcu geld nie śmierdzi
  • Odpowiedz
ropien
ropien
ropien
8 godz. i 54 min temu
  • 127
Nie mogę się zarejestrować. Jest komunikat, że nie ma możliwości internetowej rejestracji. Ktoś tak ma? To dobry lekarz. Ma 5 gwiazdek na portalu.
#konowalposting #lekarz100k #afera #medycyna #bekazlewactwa
ropien - Nie mogę się zarejestrować. Jest komunikat, że nie ma możliwości internetowe...

źródło: 9474

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 3 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 1
@ropien: abstrahując od lekarza świńskie oczka, to co robi anestezjolog na prywatnej wizycie? Da ci prywatnie znieczulenie? XD o ile większość specjalizacji może robić konsultacje w swoim zakresie (czy nawet jakieś zabiegi) tak ni uja nie potrafię sobie wyobrazić wizyty prywatnej u anestezjologa xD
  • Odpowiedz
xer2--her
xer2--her
9 godz. i 37 min temu
  • 535
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 7 godz. i 43 min temu via Wykop
  • 3
@xer2--her: złoto! Trafia do galerii obok scenariuszu filmu o polskiej szkole by smarzowski xD
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior 6 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 6
@Esior:
podejrzewam że następny film o polskich szkołach. jakubik wuefista-pijaczyna, macający uczennice. trzydzieści lat wstecz wicemistrz powiatu w rzucie oszczepem. dyplom utrwalający ten sukces trzyma na honorowym miejscu w swojej norze i pije pod ten widok, płacząc i waląc kapucyna.
izabela kuna pijaczka-polonistka, która popuszcza szpary klasowemu gangusowi. w tej roli lekko przypudrowany bartłomiej topa - jest tak stary, bo kiblował przez trzydzieści lat w drugiej klasie technikum. kuna zachodzi z nim
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
23 godz. i 50 min temu
  • 19
Ej bo tak ogólnie to dlaczego w sumie nie ma lodów/sorbetu o smaku jabłka?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 18 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 0
@vulcanitu: u mnie w lewiatanie niestety nie ma napojów winogronowych. Szkoda bo w upały takie mocno schłodzone z lodówki wchodzą jak złoto. Co do lodów to może nie ma o smaku jabłka, ale pewnie spora część lodów owocowych jest słodzona sokiem jabłkowym xD
  • Odpowiedz
Tetsuya
Tetsuya
wczoraj, 20:31:50
  • 29
Kebab półmetrowy. Jedyna radość z życia dla chłopa.

#przegrywpo40tce #przegrywpo30tce #kebab #jedzenie
Tetsuya - Kebab półmetrowy. Jedyna radość z życia dla chłopa. 

#przegrywpo40tce #prz...

źródło: 1000005033

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 18 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 2
@Tetsuya: zazdro bo sam bym takiego zjadł. Niestety szkoda kasy bo za tyle to mogę kupić sporo karmy dla działkowych kitków, a karmienie ich i mizianie daje mi więcej radości niż jakiekolwiek wydatki na siebie. Smacznego opie!
  • Odpowiedz
MecenasMarcinNajman
MecenasMarcinNajman
wczoraj, 19:18:57
  • 51
#thebestofgarso #divyzwykopem #przegryw #heheszki
300zł za mycie kutasa tego nie grali
MecenasMarcinNajman - #thebestofgarso #divyzwykopem #przegryw #heheszki
300zł za myci...

źródło: IMG_5529

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 21 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 0
@ortalionowy: taka ciekawostka - jeśli dasz divie ponad 50% banknotu to na luzie jej go w banku wymienią xD
  • Odpowiedz
koniecswiatajestbliski
koniecswiatajestbliski
wczoraj, 19:34:29
  • 26
Przeczytałem rocznie i wysłałem jej benka na priv #przegryw #zarobki #przegiolemco
koniecswiatajestbliski - Przeczytałem rocznie i wysłałem jej benka na priv #przegryw ...

źródło: 1000015704

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 21 godz. i 35 min temu via Wykop
  • 0
@Coopshtyl: na jej widok benek mógłby zrobić cosplay jaszczurzego ogona xD
  • Odpowiedz
trebeter
trebeter
wczoraj, 19:48:18
  • 35
#trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/5197c8

na weselu nie zatańczy
trebeter - #trzecieoko
mirror: https://dubz.link/c/5197c8

na weselu nie zatańczy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 21 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 4
@trebeter: to coś w stylu gdy masz 40 lat i zeskoczysz z krzesła xD
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
wczoraj, 16:05:56
  • 33
Armia brytyjska będzie gotowa do ataku na Rosję w ciągu kilku minut, jeśli wschodnia flanka NATO zostanie zagrożona.

Ogłosił to szef brytyjskiego Sztabu Generalnego, donosi „The Sun”.

Żołnierze i b--ń na wschodniej flance NATO muszą być gotowe do „ataku i operacji w ciągu 30 minut”.


#ukraina #rosja #wojna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 22 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@robertkk: ta sama wielka Brytania której siły lądowe prawie nie istnieją? Ta sama wielka Brytania której marynarka wojenna kiedyś siała postrach na oceanach, a obecnie prawie nie funkcjonuje? Ta wielka Brytania która de facto nie posiada sprawstwa nad własnym arsenałem jądrowym? Ta sama wielka Brytania której lornistwo jakoś daje radę, ale według gier wojennych ma amunicji na kilka dni do 2 tygodni pełnoskalowego konfliktu?

Nie chce psuć zabawy, ale obecne
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
wczoraj, 16:08:27
  • 44
Chłop poprawia morde w ai żeby zamiast 5 par mieć 10 - JAK ŚMIAŁEŚ BANDYTO!
Baba nakłada kilo tapety na morde, dodaje filtry na zdjęcia, dba o odpowiedni kąt, zakłada stanik pushup żeby miec większe c---i - ELEGANCKO TO TYLKO DBANIE O SIEBIE
#p0lka #blackpill #tinder #logikarozowychpaskow
krystian-stepaniak - Chłop poprawia morde w ai żeby zamiast 5 par mieć 10 - JAK ŚMIAŁ...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 23 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 0
@Fjubens: na zdjęciu miała dłuższe włosy xD
  • Odpowiedz
beer_man
beer_man
wczoraj, 19:02:24
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior wczoraj, 20:48:57 via Wykop
  • 0
@beer_man: mięso z kangura jest popularne w Australii (no kto by się spodziewał xD) i z tego co słyszałem od znajomego to jedno z tańszych dostępnych tam mięs. Podobno w parze z ceną idzie jakość i nie jest to dobre mięso.
  • Odpowiedz
Lujdziarski
Lujdziarski
wczoraj, 13:53:16
  • 36
#pokazkota #dziarskikacperek Bunkier z kotkami, w domu prawie 27 stopni, najgorzej że jak wieczorem wietrzysz to zbyt długo się nie da, bo debil Bero odpierdziela. W nocy też muszę go zamykać do WC, żeby choć trochę dom przewietrzyć. A ma być jeszcze cieplej. Wiatrak od wczoraj chodzi bez przerwy. Ostatnio nakrzyczałem na Kacperka i już z 3 dni wystraszony chodzi xD
Lujdziarski - #pokazkota #dziarskikacperek Bunkier z kotkami, w domu prawie 27 stopni...

źródło: 1000057907

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior wczoraj, 18:25:19 via Wykop
  • 0
@Lujdziarski: opie jak krzyczysz na kitki to po polsku czy po niemiecku? XD

Also musia ma fajnego irokeza na zdjęciu xD
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior wczoraj, 20:43:12 via Wykop
  • 0
@Lujdziarski: byłem ciekaw czy wykorzystujesz efekt onieśmielający który towarzyszy językowi niemieckiemu xD
  • Odpowiedz
gr0m1t
gr0m1t
wczoraj, 13:02:18
  • 89
Gdyby Wojciech nie miał tego na kamerze, to uciśniona madka polka mogłaby nakłamać jeszcze mocniej temu typowi z dostawczaka i nikt by nie stanął w jego obronie, co zresztą było widać na filmie.
W żywe oczy, ona biedna, a jego nikt nie spróbował zapytać o wersję wydarzeń XD

#samochodoza #konfitura #logikarozowychpaskow #patokierowcy
gr0m1t - Gdyby Wojciech nie miał tego na kamerze, to uciśniona madka polka mogłaby na...

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior wczoraj, 18:22:27 via Wykop
  • 0
@gr0m1t: madka polga delma xD
  • Odpowiedz
dqdq1
dqdq1
wczoraj, 13:26:31
  • 89
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior wczoraj, 18:16:02 via Wykop
  • 2
@dqdq1: skąd info o zasięgu? Bo według Wikipedii zasięg wynosi 450km i temu bardziej byłbym skłonny uwierzyć jeśli pocisk powstał jako tani cruise. Nie da się zrobić pocisku który jednocześnie jest tani, ma sporą głowicę i i jest ciężki do przechwycenia. Tu głowica ma masę nieco ponad 200kg, zasięg pocisku 450km i niezbyt oszałamiająca prędkość rzędu 700km/h idealnie by się wpisywały w koncepcję taniego pocisku manewrującego którym można przeciążyć OPL.
  • Odpowiedz
ivan777
ivan777
wczoraj, 10:47:26
  • 54
#klasyka #dieta #ciekawostki #niebieskiepaski
ivan777 - #klasyka #dieta #ciekawostki #niebieskiepaski

źródło: comment_1669427514cMCIXWkmVCzrSo5G7KuKz9

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior wczoraj, 18:03:28 via Wykop
  • 1
@ivan777: Ash Ketchum polskiej dietetyki xD
  • Odpowiedz
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
cham_i_bezczel
wczoraj, 14:46:20
  • 163
I jak ich szanować? Przecież to debile. A gość jest ekonomistą liberalnym niby xD

#ukraina #polska #ekonomia
chamibezczel - I jak ich szanować? Przecież to debile. A gość jest ekonomistą liberal...

źródło: obraz

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior wczoraj, 17:48:54 via Wykop
  • 1
@salo91:

W rezultacie więcej z nich pracuje, są w sile wieku, państwo nie poniosło wydatków na ich edukację, starzy i chorzy zostali u siebie, więc państwo ma mniejsze wydatki w tej grupie na leczenie i pielęgnację.


No właśnie do niedawna było inaczej i turystyka medyczna była bardzo popularna. Artiomy ściągały całe rodziny na leczenie onkologiczne i specjalistyczne bo u nich służba zdrowia leży, a w Polsce saszka miał większe prawo
  • Odpowiedz
murison
murison
murison
wczoraj, 05:58:37
  • 294
Myślałem że im bliżej tym te prognozy będą się robić bardziej umiarkowane, a tu odwrotnie. 41 stopni to jakiś ponury żart

#pogoda #l-------------j #l-------------j
murison - Myślałem że im bliżej tym te prognozy będą się robić bardziej umiarkowane, ...

źródło: 17821941779914679056808007968274

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior wczoraj, 09:47:48 via Wykop
  • 0
@murison: znowu pół wykopu będzie zaj3bane przez ludzi nie umiejących odróżnić pogody od klimatu czy klimatu od pogody xD
  • Odpowiedz
bastek66
bastek66
przedwczoraj, 21:36:42
  • 42
Ojejku prawie całe wakacje bez wykopu dla niego #stobanowdlalewakow #tangodown #bekazlewactwa
bastek66 - Ojejku prawie całe wakacje bez wykopu dla niego #stobanowdlalewakow #tango...

źródło: Screenshot 2026-06-22 at 23-36-02 Profil @Jariii Wykop.pl

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior wczoraj, 08:39:30 via Wykop
  • 2
@bastek66: teraz pora na robercika, klaunika i paru innych gagatków
  • Odpowiedz
ulegly
ulegly
ulegly
wczoraj, 04:34:49
  • 258
Chyba rolnicy nie mają co narzekać w tym sezonie? Był deszcz, było słońce, brak większych kataklizmów. Sezon udany jak do tej pory?
#rolnictwo #pogoda
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior wczoraj, 08:30:19 via Wykop
  • 2
@ulegly: podkarpacie here - żaden ze mnie rolas, ale mamy kawałek sadu na własny użytek i sytuacja na ten moment prezentuje się tak, że z kilkunastu czereśni owoce są na dwóch bo resztę wymroziło. O dziwo truskawki i poziomki fajnie obrodziły. Co ciekawe to chyba zasługa tego że od 2 lat nie było pielone. Grządki zarosły chwastami dzięki czemu krzaczki były chronione przed mrozem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.01.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking