Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko157
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Esior
Esior

Esior

Dołączył 3 lata i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7376
  • Znaleziska 14
  • Mikroblog 7362
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 8
ethize
ethize
11 godz. i 39 min temu
  • 10
Mamo, możemy innowcje AI?
Mamy innowacje AI w domu.
Innowacje AI w domu:

#gielda
ethize - Mamo, możemy innowcje AI?
Mamy innowacje AI w domu.
Innowacje AI w domu:

#g...

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 5 godz. i 46 min temu via Wykop
  • 0
@ethize: nawiązując do oznaczeń to chciałbym żeby obowiązkiem producenta było oznakowanie opakowania do jakich śmieci należy go wyrzucić. Coś takiego jest na produktach marek własnych w biedronce i sprawdza się super
  • Odpowiedz
Kapitalis
Kapitalis
19 godz. i 35 min temu
  • 122
Kmiot zeleniak może co najwyżej klęczeć do berła.
Chamstwo rusinów jest znane od lat.

#ukraina #bekazukrainy #pseudokraik #putinmialracje #polska #bekazlewactwa #polityka
Kapitalis - Kmiot zeleniak może co najwyżej klęczeć do berła.
Chamstwo rusinów jest z...

źródło: 5CE80391-FC72-41F5-B359-0C72A5311E3A

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 13 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior 7 godz. i 5 min temu via Wykop
  • 1
@MYexodus: a dziękuję dziękuję xD
  • Odpowiedz
wonsz337
wonsz337
11 godz. i 56 min temu
  • 96
zaprzyjaźniłem się z osiedlowym kotkiem :3
#pokazkota
wonsz337 - zaprzyjaźniłem się z osiedlowym kotkiem :3
 #pokazkota

źródło: IMG_20260622_221225

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 10 godz. i 18 min temu via Wykop
  • 1
@Bo-Brownik: ja mam lipę bo oswoiły mi się dwa młode kocurki i mój kocur jednego z nich nie toleruje. Młodszy ma około 6 miesięcy i jest gituwa, Zyzio może nie jest najszczęśliwszy jak go widzi, ale krzywdy mu nie robi. Drugi ma 1-2 lata i Zyzio jakby mógł to by go ja strzępy rozerwał xD młodszego na 99% zabieram, ale tego drugiego mi szkoda. Zyzio ma koło 5 lat i
  • Odpowiedz
Emble
Emble
22 godz. i 21 min temu
  • 294
#krakow #avia ah shit here we go again
Emble - #krakow #avia ah shit here we go again

źródło: FB_IMG_1782122607901

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 20 godz. i 27 min temu via Wykop
  • 1
@nomysza6666: oczko+ czyli zbiornik retencyjny przy każdym kurniku
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior 20 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 10
@nomysza6666: może na avii zieleni jak na lekarstwo, ale za to w sezonie można się kąpać xD

Można też popłynąć żabką do jednej z 6 żabek w promieniu 300 metrów xD
  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
wczoraj, 07:28:15
  • 181
Ojej, ale tłuszcza powiedziala panu doktorowi. #lekarz100k #konowalposting
IntruDroid - Ojej, ale tłuszcza powiedziala panu doktorowi. #lekarz100k #konowalposti...

źródło: 2009

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 20 godz. i 30 min temu via Wykop
  • 6
@Sebastix: ok awizo
  • Odpowiedz
Pabick
Pabick
23 godz. i 7 min temu
  • 1541
Skoro odznaczenia państwowe można zarówno przyznawać, jak się okazuje odbierać, to kiedy przyjdzie czas na odebranie Srebrnego Krzyża Zasługi, bajkopisarce Kornelii Wieczorek?

#korneliawieczorek #polska #nauka
Pabick - Skoro odznaczenia państwowe można zarówno przyznawać, jak  się okazuje odbie...

źródło: il20260427_964030727_xlarge

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 20 godz. i 32 min temu via Wykop
  • 1
@Pabick: nie no tyle to nie xD
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
przedwczoraj, 18:48:57
  • 77
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior przedwczoraj, 23:33:28 via Wykop
  • 9
@splinter96: eh teraz to nawet bym nie wiedział co z nią robić xD starość nie radość
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior 20 godz. i 53 min temu via Wykop
  • 0
@brere: nie mam już siły na takie rzeczy plus nie wiem co by stanęło wcześniej - konar czy serducho xD zostało mi jedzenie oczami

  • Odpowiedz
kankes
kankes
kankes
23 godz. i 51 min temu
  • 372
Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow #blackpill
kankes - Ufff całe szczęście, że nie ma (jeszcze) przymusu umawiania się...

#p0lka #...

źródło: p0lka

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior 22 godz. i 8 min temu via Wykop
  • 0
@kankes: eh te materace
  • Odpowiedz
Schwarzfahrer
Schwarzfahrer
przedwczoraj, 16:43:30
  • 622
Powiem wam, że jako 30 letni chłop ja po prostu NIE JESTEM W STANIE wyprowadzić się od rodziców.

W powiatowym dają wszędzie minimalną + premia.

3 msc nie miałem pracy. Cudem znalazłem. Teraz okres próbny, potem dadzą umowę na pół roku, potem na rok, potem się zobaczy.

I
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior przedwczoraj, 18:29:41 via Wykop
  • 22
@Schwarzfahrer: nie chce mi się czytać bo chłop mitomani od samego początku. 3000 za kawalerkę w powiatowym? Xddddd niecałe 3000 to ja płacę już z rachunkami w Krakowie za 40 metrów z klimatyzacją i prywatnym miejscem postojowym xD w powiatowym u rodziców mieszkania w wielkiej płycie kosztują od około 1200 za kawalerkę (27 metrów) po 1600 za 3 pokoje (46 metrów). Media trzeba doliczyć osobno
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior wczoraj, 03:39:11 via Wykop
  • 4
@SystemHalted2_0: ale ja mam wyjść? Op pisze że kawalerka w powiatowym kosztuje 3 koła. Ja w Krakowie za 40 metrowe kilkunastoletnie mieszkanie z klimatyzacją i miejscem parkingowym z rachunkami zamykam się poniżej tej kwoty. U rodziców na podkarpaciu kawalerka w wielkiej płycie kosztuje ok 1100 plus media, a 3 pokojowe ok 1600 plus media. Wniosek? W powiatowym nawet przy minimalnej idzie się samemu utrzymać, a op konfabuluje

  • Odpowiedz
Mantusabra
Mantusabra
wczoraj, 00:10:17
  • 52
Mantusabra

źródło: obraz

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior wczoraj, 02:28:12 via Wykop
  • 2
@PorzeczkowySok: mi tak kiedyś powiedziała kasjerka w sklepie obok którego mieszkam. W sensie powiedziała

Pan to zawsze taki smutny

Odpowiedziałem jej że to dlatego że może po prostu taki jestem. Więcej już nie zagadywała xD

  • Odpowiedz
vieniasn
vieniasn
przedwczoraj, 19:38:48
  • 21
łakocie mi się zaczęli topić w izdebce ja już nie mam siły
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior wczoraj, 00:50:53 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: polecam trzymanie słodyczy w lodówce. Nie tylko w lecie. Taki 7days o niebo lepiej smakuje schłodzony i mniej się kruszy
  • Odpowiedz
nutsheell
nutsheell
przedwczoraj, 18:07:31
  • 35
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior przedwczoraj, 23:19:03 via Wykop
  • 1
@nutsheell: mi picie się poprostu znudziło, a piłem sporo bo w pracy i po pracy łącznie 6-8 piwerek dziennie przez kilka lat. Plus zacząłem jeździć dokarmiać koty więc wolałem pieniądze przeznaczyć na karmę i paliwo, a jak wiadomo pod wpływem nie wypada jeździć. Później dogonił mnie pesel i człowiek po kilku piwach następnego dnia umiera więc szkoda zachodu. Nie mam problemu jak ktoś przy mnie pije i sam czasami sobie
  • Odpowiedz
vulcanitu
vulcanitu
przedwczoraj, 16:51:56
  • 18
Tak w ogóle to ile ważycie se?
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior przedwczoraj, 22:08:25 via Wykop
  • 0
@vulcanitu: 2 lata temu skoczyłem z 72 na 97 i tak sobie otyło żyje se
Esior - @vulcanitu: 2 lata temu skoczyłem z 72 na 97 i tak sobie otyło żyje se

źródło: f80ebd84d424b3fe7862054e7f83ad72a94e02cd89f1b4a21bf2b6e8e34adc1d

Pobierz
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior przedwczoraj, 22:14:56 via Wykop
  • 1
@vulcanitu: a no niedobrze

  • Odpowiedz
damian44__
damian44__
przedwczoraj, 18:02:55
  • 42
Kudłaty #samochodoza w każdym odcinku udaje niewiniątko, a jego owieczki w komentarzach jadą babkę od psychicznych znając 10 minut z wycinki jej życia. A może ma różne przejścia, które zaczynały się pukaniem w szybę. O tym nikt nie pomyśli.

Prawda jest taka, że #samochodoza czy inny #konfitura robi hajs na głupich zagrywkach jak mazakowanie po aucie czy pukanie w samochody, gdzie wystarczy ludziom zwyczajnie zwrócić uwagę, że
damian44_ - Kudłaty #samochodoza w każdym odcinku udaje niewiniątko, a jego owieczki ...
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior przedwczoraj, 22:00:11 via Wykop
  • 9
@damian44__: jeśli baba tak reaguje to powinna oddać prawozjady i iść na badania psychiatryczne bo stwarza zagrożenie dla siebie i innych

A może ma różne przejścia

Na pewno ma takie przejścia po których jeździ i które blokuje autem xD
  • Odpowiedz
ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
przedwczoraj, 19:50:27
  • 387
I tak oto moja kolejny dzień w Sierra . Jak dobrze pójdzie to po jutrze będę stal na szczycie mount Whitney .
wiecej zdjęć
#pct #zlomkiemprzezswiat #pacificcresttrail
ChlopoRobotnik2137 - I tak oto moja kolejny dzień w Sierra . Jak dobrze pójdzie to po...

źródło: image_picker_3B793534-7018-45BB-B567-21215E6BC949-27922-00000BFD94FBEB34

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior przedwczoraj, 21:51:31 via Wykop
  • 0
@ChlopoRobotnik2137: co to takie białe na czwartym zdjęciu? Śnieg?
Jakiś czas nie widziałem wpisów (nie obserwuję tagu) i powoli zaczynałem się martwić czy wszystko gituwa
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
przedwczoraj, 05:29:13
  • 2593
#lekarz #lekarski #lekarz #konowalposting #bekazpodludzi #heheszki #lekarz #neuropa #4konserwy #lekarz100k
Lukardio - #lekarz #lekarski #lekarz #konowalposting #bekazpodludzi #heheszki #lekarz...

źródło: obraz

Pobierz
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior przedwczoraj, 10:43:56 via Wykop
  • 2
@Lukardio: jak harlekiny dla przegrywów kończy się słowem

Natura.

Tak proponuję żeby posty o bogach w kitlach kończyć słowem

Biologia.

XD
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior przedwczoraj, 20:03:42 via Wykop
  • 1
@mr-dawid: no i legancko bo śmiech to zdrowie! 300 złotych się należy i za miesiąc do kontroli
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior przedwczoraj, 18:50:10
  • 116
Ahoj! W końcu się trochę ochłodziło i można wyjść na spacer. Zyzio pozdrawia i udanego wieczoru życzy
#zyzio #pokazkota #koty #kitku #fikolak #blep
Esior - Ahoj! W końcu się trochę ochłodziło i można wyjść na spacer. Zyzio pozdrawia ...

źródło: IMG_20260619_204922

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior
Autor
przedwczoraj, 18:52:51 via Wykop
  • 47
@Esior: tu obserwuje wroga xD
Esior - @Esior: tu obserwuje wroga xD

źródło: IMG_20260619_204345

Pobierz
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior
Autor
przedwczoraj, 18:53:43 via Wykop
  • 12
@Esior: a tutaj wróg obserwuje myszkę w trawie
Esior - @Esior: a tutaj wróg obserwuje myszkę w trawie

źródło: IMG_20260619_204433

Pobierz
  • Odpowiedz
Esior
Esior
Esior
Autor
przedwczoraj, 19:44:26 via Wykop
  • 6
@ruskizydek: urocza ale biedak ma problemy z oddychaniem, język mu wystaje, ślini się i oczy mu łzawią. Jeszcze miał guza w pyszczku, ale dało się to opanować. Jakiś brytyjczyk poszedł na wsi w tango i w efekcie powstał ON - owoc mezaliansu, hybryda brytyjczyka z polskim dachowcem z Polski xD
  • Odpowiedz
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
przedwczoraj, 12:50:16
  • 93
Wymagania 30 letnich rozwódek w 2026:
#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill #zwiazki
krystian-stepaniak - Wymagania 30 letnich rozwódek w 2026:
#p0lka #logikarozowychpask...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior przedwczoraj, 18:39:35 via Wykop
  • 5
@krystian-stepaniak: nawet nie słucham, a już się tak czuje i wyglądam xD
Esior - @krystian-stepaniak: nawet nie słucham, a już się tak czuje i wyglądam xD

źródło: f80ebd84d424b3fe7862054e7f83ad72a94e02cd89f1b4a21bf2b6e8e34adc1d

Pobierz
  • Odpowiedz
Headcrab_B
Headcrab_B
przedwczoraj, 11:25:53
  • 2
Higiena kotów jest obrzydliwa. To tak jakbym wylizał sobie jaja i pachy, zamiast wziąć prysznic.

#koty #zwierzeta #gownowpis #wtf #rozkminy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior przedwczoraj, 11:29:30 via Wykop
  • 5
@Headcrab_B: to pewnie jakbyś zobaczył psa który szoruje dupą po dywanie to chyba by Ci głowa eksplodowała xD
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
przedwczoraj, 05:15:21
  • 79
Teraz można już napisać jakie są kryteria wygranej ostatniej odsłony sporu o r--ź wołyńską.

Ponieważ Nawrocki już kilka dni temu zapowiedział, że sprawa bedzie podniesiona na forum międzynarodowym, a mimo to Ukraina poprzez oddawanie orderów i formę tego gestu eskaluje to:
- brak poparcia dla PL na scenie międzynarodowej w postaci stanowisk państw UE i liczących się instytucji historycznych lub innych ciał będzie porażką Nawrockiego

Tylko piszę o poparciu oficjalnym, a nie że jakiś kandydat
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Esior
Esior
Esior przedwczoraj, 11:07:03 via Wykop
  • 0
@szurszur: taguj polityka
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 11
  • Strona 1 z 11
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 13.07.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.01.2026

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking