Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
soundboy

soundboy

Dołączył 14 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7740
  • Znaleziska 3290
  • Mikroblog 4450
  • Obserwujący 10
  • Obserwowane 7
soundboy
soundboy 44 min temu
  • 5
Bej po sosie sojowym dodaje sól i mówi wiadomka xD

#raportzpanstwasrodka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Vendigoo
Vendigoo
42 min temu via Wykop
  • 4
@soundboy: I potem, taka Cambodijka jak znalazł 🤷🏻‍♀️
  • Odpowiedz
imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
41 min temu via Wykop
  • 2
@Vendigoo: p--o pozwala na rozcieńczenie stężenia soli.
  • Odpowiedz

57

8 miesięcy od obietnic Tuska. JSW na skraju bankructwa

8 miesięcy od obietnic Tuska. JSW na skraju bankructwa

Jesienią ubiegłego roku premier Donald Tusk zapowiadał "systemowe rozwiązania" i sugerował, że w ratowanie Jastrzębskiej Spółki Węglowej zaangażuje się... przemysł zbrojeniowy. Od tamtych deklaracji minęło 8 miesięcy, a w kasie spółki według szacunków pieniądze skończą się już w sierpniu. Zamias

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 3 godz. i 21 min temu
  • 19
  • #
    polska
  • #
    gielda
  • #
    inwestowanie
  • #
    energetyka
  • #
    gospodarka
  • #
    energia
soundboy
soundboy 49 min temu via Android
  • -1
Ta spółka to stajnia augiasza. Nie istnieje taki manager, który może to uzdrowić bez rozpiepszenia tego.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ReggieNoble
ReggieNoble
przedwczoraj, 17:24:13
  • 294
Curaçao w-------a gola Niemcom na MŚ - byłem tutaj!

#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soundboy
soundboy przedwczoraj, 19:15:33 via Android
  • 5
@ReggieNoble: przecież piłkarze Curacao grają głównie w europejskich ligach, to tak naprawdę solidny średniak...
  • Odpowiedz
JJtriple777
JJtriple777
13.06.2026, 12:39:04
  • 11
#raportzpanstwasrodka
Widać, że Hausman influensersko to nie jest najostrzejsza kredka w piórniku ... spięty, plącze słowa. A nasze patoversum skacze wkoło niego jak pchły. Tak to jest, jak śmierdzi piniondz.

https://streamable.com/qxy691
JJtriple777 - #raportzpanstwasrodka 
Widać, że Hausman influensersko to nie jest najo...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soundboy
soundboy 13.06.2026, 12:45:00 via Android
  • 16
@JJtriple777: ja p------e ale żeście ekipę zmontowali
  • Odpowiedz

330

Pamiętacie "Bajtek"? Mija 40 lat od debiutu pisma

Pamiętacie "Bajtek"? Mija 40 lat od debiutu pisma

O historii magazynu Bajtek rozmawiali naukowcy i twórcy pisma podczas Perspektywy Women in Tech Summit 2026, ale najlepsza relacja jest od socjolog dr hab. Marty Juza, prof. UKEN, która zauważyła dysproporcję płciową w zawartości pisma Bajtek. xxd

potspodpach
z
naukawpolsce.pl
dodany: 12.06.2026, 20:21:23
  • 98
  • #
    historia
  • #
    komputery
  • #
    nostalgia
  • #
    wspomnienia
  • #
    retro
  • #
    gimbynieznajo
soundboy
soundboy 13.06.2026, 08:15:08 via Android
  • 0
Dzieciaki w moim wieku czytały komiksy, ja czytałem Bajtka :)
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

soundboy
soundboy 13.06.2026, 10:15:31 via Android
  • 1
@funeralmoon: w sumie też czytałem ten sam zestaw ale miało to inaczej zabrzmieć xD

368

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Niedawno zbudowany wielopoziomowy parking w centrum Łodzi stoi pusty

Było spore zainteresowanie na początku, kiedy był darmowy. Po wprowadzeniu opłat (5,5 zł za godzinę, 55 za dobę, 550 za miesiąc) stoi pusty. Jak to szło? "Bo miasto nie zapewniło..." "Tam? Tam to jest k... płatne!"

Matkasiedziztylu
z
expressilustrowany.pl
dodany: 12.06.2026, 07:54:48
  • 196
  • #
    parkowanie
  • #
    patoparkowanie
  • #
    samochodoza
  • #
    lodz
soundboy
soundboy 12.06.2026, 20:20:09 via Android
  • 1
Spoko. W mniejszych Tychach zbudowali takich 3 xD
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

soundboy
soundboy 12.06.2026, 21:21:18 via Android
  • -1
@Matkasiedziztylu: xD

547

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Kefir powrócił do łask. "Sprzedaż stale się rozwija"

Konsumenci coraz częściej poszukują produktów naturalnych, fermentowanych i wspierających zdrowy styl życia. Dzięki temu rozwija się kategoria kefiru.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 12.06.2026, 13:40:15
  • 222
  • #
    ciekawostki
  • #
    polska
soundboy
soundboy 12.06.2026, 20:30:34 via Android
  • 264
Strasznie przez weekend zachlałem. Piłem p--o ze skrzynki i o----------m kebaba do piątej rano. Film mi się urwał, jak leżałem w rurze koło wozu. Teraz mnie bebech n--------a i pali w przełyku. Trochę się przespałem, ale musiałem wstać w poniedziałek rano, bo mam obowiązki. Mam organizm, o który muszę dbać. Niektórzy mówią, że nie można pić skrzynki browarów i zagryzać kebabem, jak się chce żyć zdrowo, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

548

29-letni górnik wziął 170 tys. zł odprawy. Ma dożywotni zakaz pracy na kopalni

29-letni górnik wziął 170 tys. zł odprawy. Ma dożywotni zakaz pracy na kopalni

W Polskiej Grupie Górniczej ruszył program dobrowolnych odejść. Specjalne odprawy dla górników i urlopy to część planu wygaszania kopalń. Jeden z pracowników wziął 170 tys. zł odprawy, ale w zamian otrzymał dożywotni zakaz pracy w zawodzie.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 11.06.2026, 10:41:36
  • 149
  • #
    polska
  • #
    gospodarka
  • #
    gornictwo
  • #
    kopalnia
  • #
    pieniadze
  • #
    praca
soundboy
soundboy 11.06.2026, 19:55:06 via Android
  • 0
@mocten: chodzi żeby zmniejszać zatrudnienie, nowych nie przyjmują.

1172

KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

KGHM sypnie kasą górnikom i nie tylko. Premie sięgną 180% miesięcznej pensji

Miedziowy gigant z Lubina nie żałuje grosza i tym razem również nim "sypnie". Po udanym roku finansowym KGHM Polska Miedź S.A. dzieli wypracowane miliardy, nagradzając zarówno inwestorów giełdowych, jak i tysiące pracowników.

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 11.06.2026, 11:37:35
  • 122
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
soundboy
soundboy 11.06.2026, 14:06:22 via Android
  • 69
@Anomalocaracid: co Ty bredzisz....KGHM pod względem podstawy, miedziowych i bonusów z zysku to jest dla spółek węglowych głęboki kosmos.
soundboy
soundboy 11.06.2026, 14:07:33 via Android
  • 6
Ogólnie jak na warunki polskie to praca fizyczna w KGHM zarobkowo to jakiś kosmos.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

soundboy
soundboy 11.06.2026, 12:38:46
  • 0
11zł

#pragonygrozy #gastronomia
soundboy - 11zł

#pragonygrozy #gastronomia

źródło: 25160

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dorgarag
Dorgarag
Dorgarag
11.06.2026, 13:07:01 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

imtiredboss
imtiredboss
imtiredboss
10.06.2026, 18:52:41
  • 18
#raportzpanstwasrodka hehe pchana dosłownie szczuje cycem, sama to skadrowała
imtiredboss - #raportzpanstwasrodka hehe pchana dosłownie szczuje cycem, sama to skad...

źródło: image

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soundboy
soundboy 10.06.2026, 20:42:13 via Android
  • 5
@imtiredboss: Lucjan ma większe
  • Odpowiedz
soundboy
soundboy 10.06.2026, 13:42:59
  • 30
"z drugiej strony przewieje mnie i się odświeżę" k---a higiena beja jest niepodrabialna xD

#raportzpanstwasrodka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soundboy
soundboy
Autor
10.06.2026, 14:09:24 via Android
  • 6
@lskx: Taa. Rozpalał ognisko, stwierdził że przez to ma zapach jak wędzony oscypek i może się odświeży ale szybko się zreflektował, że przecież i tak się przewietrzy na dworze xD
  • Odpowiedz

560

Gdański urzędnik przyłapany przez CBA na odbieraniu łapówki od dewelopera

Gdański urzędnik przyłapany przez CBA na odbieraniu łapówki od dewelopera

Agenci CBA oprócz przekazanych na stacji pieniędzy zabezpieczyli Maserati warte 250 tys. zł należące do urzędnika.

Edonik
z
rmf24.pl
dodany: 09.06.2026, 10:53:01
  • 42
  • #
    gdansk
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    trojmiasto
  • #
    lapowka
soundboy
soundboy 09.06.2026, 15:02:58 via Android
  • 122
ryk silnika V8 w Maserati idealnie zagłusza narzekania mieszkańców na podwyżki cen biletów komunikacji miejskiej xD
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

soundboy
soundboy 09.06.2026, 20:38:28 via Android
  • 0
@Substytut: powoli w Polsce buduje się nowa klasa średnia urzędników ;)
r5678
r5678
09.06.2026, 08:10:56
  • 625
Prawidłowa odpowiedź

#bekazpodludzi
r5678 - Prawidłowa odpowiedź

#bekazpodludzi

źródło: HKSR_9WW4AEwtU_

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soundboy
soundboy 09.06.2026, 14:01:36 via Android
  • 1
@r5678: duża część wykopków wiedzę o codziennym życiu bierze z generatorów czatów xD
  • Odpowiedz
maria_kiribati
maria_kiribati
07.06.2026, 10:07:28
  • 377
wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #kreskowki #gimbynieznajo
maria_kiribati - wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#nostalg...

źródło: %C5%81ebski_Harry

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soundboy
soundboy 07.06.2026, 18:33:32 via Android
  • 11
@maria_kiribati:
soundboy - @maria_kiribati:

źródło: 24751

Pobierz
  • Odpowiedz

5

Kto doprowadził do upadku polskiego górnictwa?

Kto doprowadził do upadku polskiego górnictwa?

Kto doprowadził do upadku polskiego górnictwa? Historia JSW, w której winnych wciąż nie ma

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 06.06.2026, 09:37:41
  • 6
  • #
    jsw
  • #
    gornictwo
  • #
    koplnie
  • #
    finanse
soundboy
soundboy 06.06.2026, 14:55:03 via Android
  • 0
Spółka gdzie zamyka się 3 kopalnie, a powstaje 600 nowych etatów xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

soundboy
soundboy 03.06.2026, 20:05:24
  • 19
ja p------e zamiast importować tam europejskie standardy, oni z miejsca przejęli lokalne nawyki higieniczne jakby się w tym trzecim świecie urodzili xD Aklimatyzacja weszła aż za mocno.

#raportzpanstwasrodka
soundboy - ja p------e zamiast importować tam europejskie standardy, oni z miejsca pr...

źródło: 24337

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chilli_Heatwave
Chilli_Heatwave
03.06.2026, 20:18:40 via Wykop
  • 16
@soundboy: w Polsce by wszystko osiagnieli gdyby nie ten przeklety sanepid - po co to komu? Bedzie zle to ten ktos tu nie wroci (bo moze juz lezy w trumnie)
  • Odpowiedz
JimmyBones29
JimmyBones29
JimmyBones29
03.06.2026, 20:38:48 via Wykop
  • 7
@Vendigoo: tantanmen xD to powinien gotować prezes w tej swojej poprzedniej lokalizacji przy krematorium i posypywać szczypta nostalgii xD
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
02.06.2026, 14:41:18
  • 1114
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat
BlackpillMonster - #programista15k #programowanie #pracait #korposwiat

źródło: atc8ee

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

soundboy
soundboy 02.06.2026, 16:18:25 via Android
  • 155
@BlackpillMonster: Kto to widział, żeby marnować kasę na edukację młodych skoro można by ten miliard sprawiedliwie podzielić między obecnych medyków jako dodatek za branie trzynastego dyżuru w tygodniu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 27
  • Strona 1 z 27
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 26.07.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 09.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 01.07.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 16.02.2017

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking