Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
bart_88_PL
bart_88_PL

bart_88_PL

Dołączył 13 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6270
  • Znaleziska 6006
  • Mikroblog 264
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 1

710

Dzban na trasie wyścigu kolarskiego

Dzban na trasie wyścigu kolarskiego

Tak pusto w środku, że pewnie nawet nie poczuł :D

Kodak
z
streamable.com
dodany: 30.01.2022, 10:03:14
  • 37
  • #
    swiat
  • #
    sport
  • #
    rower
  • #
    gravel
  • #
    heheszki
  • #
    kolarstwo
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 30.01.2022, 22:29:18
  • 32
Siedzi dwóch kolesiów w kinie, a przed nimi taki wielki, łysy drechol, grube karczycho, złoty kajdan na szyi - z dziewczyną siedzi.
Jeden z tych kolesiów do drugiego:
- Stary, założę się z tobą o 50 zeta, że nie klepniesz łysego w glace.
- No dobra, w sumie co mi szkodzi - myśli ten drugi i klepie łysego w glace.
Łysy się odwraca, a koleś:
- Krzychu, to Ty? A nie... To przepraszam...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

5311

Pan który w 97r. życzył sobie dużo wódki.

Pokaż treści 18+

Pan który w 97r. życzył sobie dużo wódki.

Ponowne życzenia od Pana który życzył sobie dużo wódki, bo bardzo ją lubił. Właśnie - lubił.

konto usunięte
z
vm.tiktok.com
dodany: 10.01.2022, 11:35:22
  • 417
  • #
    sylwesterzwykopem
  • #
    alkohol
  • #
    alkoholizm
  • #
    heheszki
  • #
    sylwester
  • #
    pijzwykopem
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 10.01.2022, 21:29:36
  • 3
@sirdam: Twoja historia, przypomina mi gościa który był przyjacielem mojego ojca. Facet również był alkoholikiem, 3x w życiu dochodził do dużych pieniędzy a następnie przepijał wszystko po 2-3 latach i restart. Najpierw miał stację benzynową, następnie miał skład budowlany w czasach gdy było trudno o jakikolwiek towar i znów strzał w dziesiątke, wieczne imprezy pijaństwo po 2-3 latach dobrytu plajta. Ostatecznie wyjechał na zachód, tam zepsuł mu się samochód (to

1767

Roman Giertych szpiegowany przez Pegasusa. Opisał szczegóły

Roman Giertych szpiegowany przez Pegasusa. Opisał szczegóły

- Ta sprawa może ostatecznie przekonać wielu ludzi, jakim dnem moralnym, jaką zgnilizną jest PiS - powiedział Roman Giertych. Mecenas ujawnił też szczegóły ataku hakerskiego za pośrednictwem oprogramowania

konto usunięte
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 21.12.2021, 08:41:24
  • 257
  • #
    pegasus
  • #
    pis
  • #
    afera
  • #
    giertych
  • #
    ngogroup
  • #
    dyktatura
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 21.12.2021, 21:12:36
  • 0
https://youtu.be/FgKjW6xnQP4 z giertychem to mi się najbardziej ten filmik kojarzy :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

405

Włocławek. Znaleźli ukryty w lesie bardzo podejrzany "samopał" z tłumikiem!

Pokaż treści 18+

Włocławek. Znaleźli ukryty w lesie bardzo podejrzany "samopał" z tłumikiem!

Broń niczym narzędzie mrocznej zbrodni. Zawinięta w folię wraz z dopasowanym tłumikiem i miejscem po lunecie oraz garścią łusek. Wszystko zakopane razem w lesie - sprawa co najmniej mocno intrygująca.

Zwiadowca_Historii
z
zwiadowcahistorii.pl
dodany: 17.11.2021, 12:22:32
  • 134
  • #
    polska
  • #
    bron
  • #
    policja
  • #
    kryminalne
  • #
    militaria
  • #
    zwiadowcahistorii
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 17.11.2021, 21:37:55
  • -1
myślę, że to był zapas snajpera ze Szczecina xd https://wiadomosci.wp.pl/snajper-strzelal-z-pistoletu-smith-and-wesson-6037528929805441a
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

166

Nie będzie odkrywki Złoczew. Decyzja środowiskowa została uchylona przez lewaków

Pokaż treści 18+

Nie będzie odkrywki Złoczew. Decyzja środowiskowa została uchylona przez lewaków

Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska poinformowała, że jej dyrektor uchylił decyzję regionalnego dyrektora z 2018 roku, a tym samym odmówił określenia uwarunkowań środowiskowych odkrywki Złoczew. Ciekawe kto zapłaci za podwyżkę cen energii ?

Konfiduracja
z
biznesalert.pl
dodany: 26.09.2021, 16:56:31
  • 88
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    technologia
  • #
    nauka
  • #
    konfederacja
  • #
    bekazpisu
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 26.09.2021, 19:05:41
  • 2
W czerwcu PGE podało daty wyłączenia kolejnych bloków:
https://businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/elektrownia-weglowa-belchatow-pge-podalo-daty-wylaczenia-blokow/k4h52d5
Eksploatacja byłaby by opłacalna gdyby nie opłaty za emisję CO2.
Zaczeło się sympatycznie od 5-7 euro za tonę, obecnie mamy ceny na poziomie ponad 60 euro/tona.
Cwaniaki znaleźli sposób jak nam zniszczyć enegetykę.
W tym samy czasie zobaczcie co się dzieje w Turowie.
  • 7
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

780

Powstaje gra, w której Leszy walczy z myśliwymi i deweloperami niszczącymi las

Powstaje gra, w której Leszy walczy z myśliwymi i deweloperami niszczącymi las

Polscy ludzie ze studia Glivi Games oraz firmy RockGame pracują nad grą „Leshy”, w której zadaniem gracza będzie bronienie puszczy przed intruzami i ich technologią. Leszy to w wierzeniach słowiańskich demon lasu. Premiera gry na PC zaplanowana jest dopiero na 2023 roku.

konto usunięte
z
donald.pl
dodany: 14.09.2021, 13:35:16
  • 140
  • #
    polska
  • #
    gry
  • #
    pcmasterrace
  • #
    slowianie
  • #
    rodzimowierstwo
  • #
    ekologia
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 14.09.2021, 18:33:38
  • -2
Teraz wiem czym inspirował się twórca postaci Malfuriona z Heroes of the storm
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

959

Minister zdrowia: Nie ma ryzyka, że karetka nie przyjedzie. Wierzycie mu?

Minister zdrowia: Nie ma ryzyka, że karetka nie przyjedzie. Wierzycie mu?

Adam Niedzielski przekonuje, że "nie ma ryzyka, że karetka nie przyjedzie do pacjenta". - Stosujemy procedury, które przewidują uruchomienie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego lub sprowadzenie zespołu z sąsiedniej miejscowości, wykorzystujemy też tak zwany transport międzyszpitalny –...

PIAN--A_A--KTYWNA
z
rynekzdrowia.pl
dodany: 08.09.2021, 06:48:37
  • 109
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    sluzbazdrowia
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 08.09.2021, 20:00:57
  • 0
Chwała bogu, że Sasin tego nie powiedział
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

391

Rekiny polarne żyją setki lat. Jaki jest sekret ich długowieczności?

Rekiny polarne żyją setki lat. Jaki jest sekret ich długowieczności?

Rekin polarny wyróżnia się co najmniej jedną cechą: zdolnością do zaskakująco długiego życia. Przedstawiciele tego gatunku osiągają bowiem nawet kilkaset lat. Kluczowa wydaje się w tym przypadku ich genetyka oraz nietypowy styl życia.

darosoldier
z
whatsnext.pl
dodany: 29.08.2021, 06:04:22
  • 96
  • #
    nauka
  • #
    biologia
  • #
    swiatnauki
  • #
    zwierzeta
  • #
    natura
  • #
    gruparatowaniapoziomu
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 29.08.2021, 17:59:58
  • 1
@Pudiczko: pewnie i tak by coś wymyślili żeby uprzykrzyć życie
bart88PL - @Pudiczko: pewnie i tak by coś wymyślili żeby uprzykrzyć życie

źródło: comment_1630259956Ed3pfwi8YlwdKILlotCXeq.jpg

Pobierz

368

Ukończono budowę największej farmy fotowoltaicznej w Polsce

Ukończono budowę największej farmy fotowoltaicznej w Polsce

Konsorcjum firm eSoleo i PAK Serwis ukończyło montaż 155.000 modułów o łącznej mocy 70 MW na farmie fotowoltaicznej w Brudzewie w powiecie tureckim. To największa farma słoneczna w Polsce. ZE PAK już planuje rozbudowę farmy do mocy blisko 1 000 MW.

szyna352
z
wnp.pl
dodany: 16.08.2021, 16:31:38
  • 148
  • #
    polska
  • #
    energetyka
  • #
    fotowoltaika
  • #
    technologia
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 17.08.2021, 18:27:03
  • 0
fajnie że budują te farmy ale wg mnie jeszcze lepiej gdyby w pobliżu farm powstawały jakieś magazyny energii, np oparte na kołach zamachowych, częściowo zużytych bateriach, albo elektrownia szczytowo-pompowa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

669

Quentin Tarantino rozważa własną ekranizację hitu "Rambo: Pierwsza Krew".

Quentin Tarantino rozważa własną ekranizację hitu "Rambo: Pierwsza Krew".

Tytułową rolę zagrałby Adam Driver.

konto usunięte
z
pl.ign.com
dodany: 07.08.2021, 20:21:12
  • 232
  • #
    kultura
  • #
    rozrywka
  • #
    kino
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 08.08.2021, 18:32:19
  • 0
@redcode: Tarantino wiele razy już zamierzał przejść na emeryturę(miał zrobić 10 filmów) Pewnego razu w Hollywood jest już chyba jego 11 filmem, więc to całe gadanie nie było wiele warte. Jeśli taki film (adaptacja Rambo) powstanie to wg mnie również skok na kasę.

2830

Sprzątanie plaży w Międzyzdrojach.

Sprzątanie plaży w Międzyzdrojach.

Sprzątanie plaży ze śmieci przez specjalną maszynę.

Kowal13
z
streamable.com
dodany: 01.08.2021, 10:55:01
  • 337
  • #
    polska
  • #
    baltyk
  • #
    maszyny
  • #
    ciekawostki
  • #
    morze
  • #
    wakacje
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 01.08.2021, 15:43:14
  • 14
Przypomina mi kopaczkę do ziemniaków :) tylko dorzucili zasobnik na fanty
bart88PL - Przypomina mi kopaczkę do ziemniaków :) tylko dorzucili zasobnik na fanty

źródło: comment_1627832533CcxBQ9mRGrcYJtk52PLkZE.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

559

Contra - tajemnice kultowej gry z Pegasusa.

Contra - tajemnice kultowej gry z Pegasusa.

Początek lat 90. ubiegłego wieku. To był wyjątkowo deszczowy lipiec. Nie było co robić, więc przesiadywałem u mojego kuzyna. A ten niedawno dostał od taty konsolę Pegasus. Na żółciutkim kartridżu, którego opis sugerował, że znajdziemy na nim milion gier, odkryliśmy prawdziwą perełkę.

konto usunięte
z
joemonster.org
dodany: 17.07.2021, 10:50:44
  • 138
  • #
    polska
  • #
    gry
  • #
    contra
  • #
    ciekawostki
  • #
    retrogaming
  • #
    nes
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 17.07.2021, 22:17:36
  • 39
@EtaCarinae: Było jeszcze sporo innych np: dizzy, big nose, ice climber, micromachines, ultimate stuntman, robin hood, spy vs spy, snake ratle&roll, ogólnie kiedyś to się grało.

399

Abrams dla Polski

Pokaż treści 18+

Abrams dla Polski

Bardzo dobre podsumowanie zakupu czołgu Abrams SEP V3 przez Polskę. TLDW: bardzo dobry czołg ale zapewnienie mu logistyki to dla nas wyzwanie. Dodatkowo znalazłyby się pilniejsze zakupy, takie jak drony.

Cierniostwor
z
youtube.com
dodany: 15.07.2021, 13:38:13
  • 212
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    4konserwy
  • #
    modernizacjawojskapolskiego
  • #
    czolgi
  • #
    abrams
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 16.07.2021, 21:36:06
  • -4
Wydaje mi się, że ogólnie nadchodzi koniec ery czołgów, widać to po starciach Armenia-Azerbejdżan.
Jedyny sens kupienia Abramsów to zrobienie laski Amerykanom, co niestety musimy robić.
Ale jeśli już tak musi być to wybierajmy chociaż sensowny rodzaj uzbrojenia.
I tak jak ludzie piszą powyżej, lepsza byłaby ochrona przeciw lotnicza/przeciw rakietowa, czy nawet okręt podwodny na spółkę z Niemcami i Norwegami.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

395

Nietypowa konstrukcja w woj. śląskim. Stoi samotna w szczerym polu

Nietypowa konstrukcja w woj. śląskim. Stoi samotna w szczerym polu

W niewielkiej wiosce w pow. kłobuckim znajduje się obiekt - który przyciąga coraz większą rzeszę turystów, fanów miejsc niezwykłych, ciekawostek inżynieryjnych... - znajduje się tam, olbrzymia turbina wiatrowa w kształcie koła. Turbina, która nigdy nie ruszyły. Poznaj tą historię...

Trzebieslawice
z
klobuck.naszemiasto.pl
dodany: 13.07.2021, 11:46:43
  • 73
  • #
    polska
  • #
    architektura
  • #
    inzynieria
  • #
    turystyka
  • #
    ciekawostki
  • #
    czestochowa
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 14.07.2021, 19:09:23
  • 0
Mi osobiście szkoda tego konstruktora, i jestem pełen podziwu dla jego pracy. Sam fakt ze konstrukcja waży 240 ton i zbudował ją bez użycia wielkiego dźwigu/żurawia robi wielkie wrażenie.(postawił konstrukcję do pionu za pomocą windy). Szkoda, że nie udało się znaleźć i zamontować tej prądnicy i doprowadzić "eksperyment" do końca. Wg mnie gmina albo powiat powinny pomóc była by z tego niezła atrakcja turystryczna.
bart88PL - Mi osobiście szkoda tego konstruktora, i jestem pełen podziwu dla jego pra...

źródło: comment_16262895446hVqpn6fwGFAx3pOXxYDEg.jpg

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

758

Polsko, nie daj się naciągać- o bezzasadności izraelskich roszczeń

Polsko, nie daj się naciągać- o bezzasadności izraelskich roszczeń

Środowiska amerykańskich Żydów nie mają podstaw prawnych, by domagać się od Polski odszkodowań czy zwrotu utraconych majątków

nobrainer
z
tygodnikprzeglad.pl
dodany: 13.07.2021, 20:37:04
  • 81
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    zydzi
  • #
    izrael
  • #
    4konserwy
  • #
    mieniebezspadkowe
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 14.07.2021, 18:57:35
  • 0
Gomułka już nam temat załatwił w 1960 roku, warto temat nagłaśniać ! "W sumie wartość odszkodowań przekazanych przez Polskę 14 państwom wyniosła w przeliczeniu ponad 250 mln dol. Żeby określić ich dzisiejszą wartość, trzeba pomnożyć tę kwotę przez pięć." https://www.tygodnikprzeglad.pl/polsko-daj-sie-naciagac/
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

858

Upał w mieście i skutki betonozy. Oto jak wszyscy smażymy się na asfalcie

Upał w mieście i skutki betonozy. Oto jak wszyscy smażymy się na asfalcie

Znalezienie cienia w centum miast graniczy z cudem. Wycinkę drzew i budowę pustych placów nazywamy "rewitalizacją", której skutkiem jest letnie smażenie się na asfalcie. Z narodowej betonozy śmiejemy się w memach, ale też zaczynamy odczuwać jej skutki. To ostatni dzwonek, by pójść po rozum do głowy.

Baleburg
z
natemat.pl
dodany: 27.06.2021, 15:05:22
  • 102
  • #
    polska
  • #
    zmianyklimatu
  • #
    globalneocieplenie
  • #
    ekologia
  • #
    klimat
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 27.06.2021, 19:10:01
  • 0
zdjęcie z miniaturki to chyba fontanna na rynku we Wrocławiu
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

41

Dzisiaj zaćmienie Słońca! Gdzie możemy je obejrzeć?

Dzisiaj zaćmienie Słońca! Gdzie możemy je obejrzeć?

Dzisiaj zaćmienie Słońca. Około południa będzie częściowo widoczne w Polsce. W różnych miejscach prowadzone będą obserwacje przy pomocy odpowiednio wyposażonych teleskopów. Ze względów bezpieczeństwa na Słońce można patrzeć tylko poprzez urządzenia z odpowiednimi filtrami.

Gentleman_Adrian
z
rmf24.pl
dodany: 10.06.2021, 06:48:43
  • 15
  • #
    polska
  • #
    astronomia
  • #
    ciekawostki
  • #
    zainteresowania
  • #
    kosmos
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 10.06.2021, 18:56:40
  • 2
@fabek: liche było to zaćmienie ( o 13:00 podobno był najlepszy moment) u mnie (środkowo Polska) wyglądało mniej więcej jak na twoim zdjęciu albo jeszcze mniej było zakryte.

966

Stal - ceny, od grudnia 2020 podwyżka o 20%

Stal - ceny, od grudnia 2020 podwyżka o 20%

Aktualnie ceny półproduktów rosną w tempie 20% w skali pół roku. Ceny materiałów rosną w oszałamiającym tempie, a materiałów na rynku brakuje. Media milczą.

konto usunięte
z
pl.tradingeconomics.com
dodany: 22.05.2021, 07:55:22
  • 304
  • #
    swiat
  • #
    europa
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    gospodarka
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 23.05.2021, 06:00:54
  • 66
Potwierdzam, pracuję w konstrukcjach stalowych, ceny zakupu kształtowników i blach w grudniu średnio ok. 2,40 zł netto kg, obecnie cena jest ok. 5-6 zł/kg. Cena skoczyła nie o 20% tylko o 100%. Najdroższe są cienkie blachy 2-5 mm, cena nawet do 8 zł/kg. Największymi dostawcami stali i surówki(dla mniejszych hut) na rynku światowym są Brazylia i Indie , podobno tam są jakieś problemy i przez to cena tak skoczyła + wiadomo inflacja
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1044

Palacz w tramwaju

Pokaż treści 18+

Palacz w tramwaju

Szybki papierosek w tramwaju

kaszanka_z_cebulka82
z
youtu.be
dodany: 11.05.2021, 17:46:31
  • 302
  • #
    patologiazewsi
  • #
    polska
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 12.05.2021, 20:00:25
  • 0
spokojnie będę trzymał fajkę za oknem...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2880

Jak masz 12 miesięcy stażu jako górnik to przysługuje ci 120 tys odprawy.

Jak masz 12 miesięcy stażu jako górnik to przysługuje ci 120 tys odprawy.

Lub 4-letni płatny urlop jeśli już blisko do emerytury xD

konto usunięte
z
m.facebook.com
dodany: 08.05.2021, 08:37:29
  • 314
  • #
    gornictwo
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
bart_88_PL
bart_88_PL
bart_88_PL 08.05.2021, 20:06:08
  • 0
@Sisay: specjalnie to robią, stare dobre dziel i rządź...
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 2 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.10.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking