Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko170
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
kaszanka_z_cebulka82

kaszanka_z_cebulka82

Dołączył 10 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 13639
  • Znaleziska 3873
  • Mikroblog 9766
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 53
klefonafide
klefonafide
14 godz. i 46 min temu
  • 6
Mój niezbędnik w samochodzie

#gownowpis
klefonafide - Mój niezbędnik w samochodzie 

#gownowpis

źródło: 1000140949

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 14 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 4
@klefonafide: za gaz Fox leci plusik
  • Odpowiedz
Famine
Famine
30.04.2026, 22:49:38
  • 4
#nieruchomosci #heheszki #warszawa
Famine - #nieruchomosci #heheszki #warszawa

źródło: temp_file2501741174133477284

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 01.05.2026, 02:13:40 via Wykop
  • 0
@Famine: no proszę, loże vip.
  • Odpowiedz
kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 29.04.2026, 20:25:58
  • 4
Wleciało dwóch nowych zawodników.
#perfumy
kaszankazcebulka82 - Wleciało dwóch nowych zawodników. 
#perfumy

źródło: 1000007214

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82
Autor
29.04.2026, 21:57:22 via Wykop
  • 1
@michalkichal123: podobają mi się chłopaki. Będe używać, testować na sobie. Moim zdaniem dobrze wydane 170 Zeta. Opierałem się na opiniach Mirków z tagu i fragnatica. Kolega z lewej dość charakterystyczny zapach, za te pieniądze to sztos! A ten z lewej to wiadomo arab, ale też mi się podoba. Jeżeli chodzi o płeć przeciwną to wygrywa Icberberg.
  • Odpowiedz
kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82
Autor
30.04.2026, 10:53:57 via Wykop
  • 0
@ucho_igielne: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82
Autor
30.04.2026, 20:36:44 via Wykop
  • 2
@kutang__pan:
kaszankazcebulka82 - @kutang__pan:

źródło: 1000007218

Pobierz
  • Odpowiedz
kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 25.04.2026, 18:45:37
  • 1
Szukam bardzo trwałych perfum( ͡º ͜ʖ͡º)z ogromną projekcja i najlepiej max 100pln za butelkę, może być 30ml lub 100ml( ͡° ͜ʖ ͡°)możecie coś zaproponować oprócz różowego Joopa?
#perfumybiedaka #perfumy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82
Autor
26.04.2026, 00:07:23 via Wykop
  • 0
Dziękuję Panowie za poświęcony czas! Myślę że trzeba będzie głębiej sięgnąć do portfela, i coś kupić w najbliższym czasie.
  • Odpowiedz
kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 19.04.2026, 09:29:23
  • 3
#lotto
kaszankazcebulka82 - #lotto

źródło: 1000007144

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Marcinu2
Marcinu2
12.04.2026, 11:27:06
  • 0
Mirki co polecacie do czyszczenia auta, potrzebuje coś na pleśn/grzyby do tego cos do foteli/wykładzin w aucie oraz cos do czyszczenia nawiewów, co polecacie, jakie firmy, patenty?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #samochody #detailing
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 12.04.2026, 20:12:42 via Wykop
  • 0
@Marcinu2: wymiana filtra kabinowego i ozonowanie. Może pranie tapicerki w do tej firmie, która ogarnia takie tematy. Do czyszczenia plastików to polecam kosmetyki firmy ADBL.
  • Odpowiedz

677

Woda z najwyższą stawką podatku. Konsumenci mogą się zdziwić

Woda z najwyższą stawką podatku. Konsumenci mogą się zdziwić

Woda droższa od słodkiego napoju z sokiem? W Polsce to możliwe. Butelkowana woda objęta jest 23

kaszanka_z_cebulka82
z
share.google
dodany: 03.03.2026, 15:42:17
  • 203
  • #
    gospodarka
  • #
    polska
  • #
    podatki
  • #
    handel
  • #
    zakupy
  • #
    ekonomia
EnderWiggin
EnderWiggin
EnderWiggin
28.02.2026, 18:18:20
  • 3
#heheszki #warszawa

W nocy z 27/28 ok 24:00 na stacji Orlen 3 Tadżyków (sałaciarzy albo uberowców) oklepało czwartego, który trafił na OIOM.

Wykopaliska spadają z rowerka szybciej niż się pojawiają xD Brawo wykop !
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 28.02.2026, 18:32:25 via Wykop
  • 0
@EnderWiggin: https://www.facebook.com/share/v/14VRAeKHtBo/
  • Odpowiedz
kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 28.02.2026, 18:32:48 via Wykop
  • 1
@EnderWiggin: już zatrzymani przez bagiety
  • Odpowiedz
szczeki32
szczeki32
szczeki32
10.02.2026, 21:12:08
  • 0
Kupiłem dziś sobie kupony. O której są wyniki losowania? Jak to pisze to jest 22:11 10.02.2026. #lotto
szczeki32 - Kupiłem dziś sobie kupony. O której są wyniki losowania? Jak to pisze to ...

źródło: image_picker_929353D5-62DA-4628-AF74-39167FE01B8F-29912-00000823B82B8C09

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 11.02.2026, 05:16:30 via Wykop
  • 0
@szczeki32: Twoje liczby?
  • Odpowiedz
Kiv4s
Kiv4s
12.01.2026, 07:00:00
  • 0
Istnieje jakaś aplikacja do śledzenia autobusów która ma widget, który w ładnym kwadraciki pokaże za ile bedzie autobus na danym przystanku? Wszystko co przepatrzyłem w necie nie ma takich możliwości #warszawa #komunikacja #ztm #buslive #kiciochpyta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 12.01.2026, 16:10:30 via Wykop
  • 0
@Kiv4s: realbus
  • Odpowiedz
LebronAntetokounmpo
LebronAntetokounmpo
01.01.2026, 14:09:29
  • 2
#ppk

Traktujecie PPK jako poduszkę finansową?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 01.01.2026, 14:11:22 via Wykop
  • 0
@LebronAntetokounmpo: tak, wypłacilem ponad 20 koła.
  • Odpowiedz
kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 31.12.2025, 22:41:34
  • 3
#sylwesterzwykopem
kaszankazcebulka82 - #sylwesterzwykopem

źródło: 1000006221

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

417

Wysoki podatek od budynków gospodarczych. RPO interweniuje

Wysoki podatek od budynków gospodarczych. RPO interweniuje

Podatek za ogrodową szopę lub składzik może być wyższy niż za dom zwraca uwagę rzecznik praw obywatelskich. Jego zdaniem jest to niezgodne z konstytucyjną zasadą proporcjonalności.

Bobito
z
podatki.gazetaprawna.pl
dodany: 22.12.2025, 14:31:24
  • 118
  • #
    prawo
  • #
    podatki
  • #
    polska
kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 23.12.2025, 11:45:39 via Wykop
  • 13
@nilmerg: nie podpowiadaj!
R2D2_z_Sosnowca
R2D2_z_Sosnowca
15.12.2025, 04:28:52
  • 173
Dla podtrzymania tradycji i palenia kalorii przy okazji ale przede wszystkim dla zmęczenia dzieci trzeba po lesie chodzić choćby przy -10 i porywistym wietrze (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) Nie ma że joł #r2d2zwiedza #natura #usa #zima
R2D2zSosnowca - Dla podtrzymania tradycji i palenia kalorii przy okazji ale przede ws...

źródło: IMG_4847

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 15.12.2025, 04:47:37 via Android
  • 2
@R2D2_z_Sosnowca co Ty tam robisz? Wracaj do Polski!
  • Odpowiedz
Rencista_z_przypadku
Rencista_z_przypadku
Rencista_z_przypadku
30.11.2025, 15:36:14
  • 0
Jako że nudny na rencie a interesuje się bardzo pilka nożna to założyłem konto u nowego Buka totalbet znowu gram bez ryzyka 3x 111zl #bukmacherka
Rencistazprzypadku - Jako że nudny na rencie a interesuje się bardzo pilka nożna to z...

źródło: 109

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 02.12.2025, 09:30:11 via Android
  • 0
@Rencista_z_przypadku Legia( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Metodzik
Metodzik
01.12.2025, 11:40:15
  • 147
✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWA GRA NA EPIC ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 Universe for Sale za D̲A̲R̲M̲O̲ na EPIC 🔥

📊 OCENY:
Metacritic: Metascore: 80/100, Userscore: 6.0/10
Metodzik - ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁 DARMOWA GRA NA EPIC ✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁✨🎁

🔥 Universe for...
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 02.12.2025, 08:00:52 via Android
  • 0
@Metodzik nie wołaj
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
25.11.2025, 21:42:11
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 26.11.2025, 03:28:04 via Android
  • 0
@stanley-fieldmaster ufo?
  • Odpowiedz
Jerzy_Kileerr
Jerzy_Kileerr
Jerzy_Kileerr
20.11.2025, 10:11:59
  • 4
Czy tylko mnie bawi to, że Książulo stwierdza, że dla niego 45 zł za burgera to drogo, a jednocześnie występuje w każdym odcinku w innej kurtce North Face? Xd

#ksiazulo
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 20.11.2025, 11:55:15 via Android
  • 1
@Jerzy_Kileerr pewnie ma wspòłpracę z North Face. Znam taka mało znaną influ i wszystko co się pojawia na jej mediach to wspòłpracę, dieta pudełkowa, biżuteria, wyposażenie domu, hotele itp.
  • Odpowiedz
stiepanov
stiepanov
18.11.2025, 01:07:53
  • 2
#warszawa Uwaga! W Warszawie grasuje crazy frog
stiepanov - #warszawa Uwaga! W Warszawie grasuje crazy frog

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 18.11.2025, 09:24:36 via Android
  • 0
@Mega_Smieszek boosky się chyba nazywał? Paweł?
  • Odpowiedz
Bambrx
Bambrx
10.11.2025, 12:38:41
  • 6
#lotto
Znów się otarłem o bogactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bambrx - #lotto 
Znów się otarłem o bogactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000002734

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kaszanka_z_cebulka82
kaszanka_z_cebulka82 10.11.2025, 14:12:49 via Android
  • 0
@Bambrx twoje liczby czy na chybił?
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 29
  • Strona 1 z 29
  • >
  • Mi o nik porannego wiercenia w cianie
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 05.03.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 03.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.11.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 08.06.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking