Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko183
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
LeonL

LeonL

Dołączył 14 lat i 7 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8713
  • Znaleziska 2892
  • Mikroblog 5821
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 0
kankes
kankes
kankes
14 godz. i 30 min temu
  • 2822
Właśnie dotarła informacja do mojej pracy, że zwolniony dyscyplinarnie dwa lata kolega za rzekome molestowanie koleżanki jest niewinny. Koleżanka z borderem pomówiła go, bo nie zwracał na nią uwagi. Dostał zwolnienie, ona sama odeszła po pół roku. Sąd przez prawie 2 lata badał sprawę i w poniedziałek ogłosił wyrok całkowicie korzystny dla niego. Pracodawca (korpo) trzęsie gaciami bo wpłynął pozew cywilny od prawnika kolegi, poza żądaniem zadośćuczynienia finansowego jest pijarowo bolesne żądanie
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeonL
LeonL 13 godz. i 28 min temu via Wykop
  • 44
@kankes: jeśli w korpo świecie nie stosujesz się do zasady Grahama, to szczerze mówiąc prosisz się o to bardziej niż laska w kusej spódniczce ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
LeonL
LeonL 12 godz. i 14 min temu via Wykop
  • 24
@Krzewiciel_prawdy: Też świecko stosuję i każdemu zalecam. Ze znanych praktykantów to na przykład pierwszy VP Trumpa Mike Pence. Strasznie się o to do niego srali, ale zgadnij, nigdy nie dali rady go "z-Me-Too-wać" xd.
Ogólnie minimalizowanie interakcji z obcymi babami to na dłuższą metę tylko na zdrowie wyjdzie xd
  • Odpowiedz

674

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Napoje 1,5l mogą kosztować ponad 10 zł. Rząd wraca z podwyżką opłaty cukrowej

Opłata cukrowa w Polsce ponownie w górę. Tym razem niektóre komponenty opłaty mogą wzrosnąć aż dziesięciokrotnie

ObserwatorGospodarczy
z
obserwatorgospodarczy.pl
dodany: wczoraj, 19:21:13
  • 244
  • #
    polska
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
LeonL
LeonL 13 godz. i 7 min temu via Wykop
  • -3
polskiego saturatora dafi


@Spioszeq: he doesn't know.exe
WielkiNos
WielkiNos
14 godz. i 56 min temu
  • 217
Psiarze wyzywają człowieka za zwrócenie uwagi żeby nie sadzać na siedzeniach w autobusie psów, bo mają brudny po oddaniu stolca tyłek i łapy ze śladami kału i moczu, w które wdeptują na spacerze i których jest dzięki psiarzom pełno wszędzie. Jest to też przy okazji niezgodne z regulaminem ztm, bo pies powinien być w kontenerze lub mieć kaganiec i być na smyczy.

#psiarze #bekazpodludzi #patologiazmiasta #
WielkiNos - Psiarze wyzywają człowieka za zwrócenie uwagi żeby nie sadzać na siedzeni...

źródło: 1000132211

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeonL
LeonL 13 godz. i 11 min temu via Wykop
  • 5
tak się dzieje u starych bezdzietnych bab


@WielkiNos: młode też nie są odporne na patologiczną substytucję macierzyństwa poprzez toksyczną antropomorfizację. Może są nawet bardziej podatne bo hormony jeszcze pracują xd
  • Odpowiedz

869

Rolnik oddał 35 ha z myślą o parku dla mieszkańców. Powstanie centrum danych

Rolnik oddał 35 ha z myślą o parku dla mieszkańców. Powstanie centrum danych

Rolnik z Teksasu przekazał 35 ha organizacji ekologicznej z myślą o stworzeniu parku dla mieszkańców. Ekolodzy ziemię sprzedali gminie, ta firmie IT. Zamiast parku będą mieli wielki data center, który wywinduje ceny energii i wody.

roman-swoboda
z
farmer.pl
dodany: wczoraj, 10:51:41
  • 83
  • #
    farmer
  • #
    rolnik
  • #
    texas
  • #
    ekolodzy
  • #
    datacenter
  • #
    inwestycje
LeonL
LeonL wczoraj, 16:22:07 via Wykop
  • 2
Oj zobaczycie, zaczną wkrótce płonąć te datacentry w------------e jak grzyby po deszczu w miejscach, gdzie powinno kwitnąć rolnictwo. Już się zaczyna.


@roman-swoboda:
LeonL - >Oj zobaczycie, zaczną wkrótce płonąć te datacentry w------------e jak grzyby...

źródło: crackhead whisperer

Pobierz
LeonL
LeonL przedwczoraj, 15:24:25
  • 12
#rodsmoka #houseofthedragon #got #seriale
LeonL - #rodsmoka #houseofthedragon #got #seriale

źródło: cringe

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

843

Dyrektor szpitala w Tarnowie: Zahamowanie wzrostu wynagrodzeń jest konieczne

Dyrektor szpitala w Tarnowie: Zahamowanie wzrostu wynagrodzeń jest konieczne

Po aferze związanej z zarobkami młodego lekarza Dawida Kacprzyka ze Szpitala Południowego w Warszawie rozgorzała dyskusj

PIAN--A_A--KTYWNA
z
gazetakrakowska.pl
dodany: przedwczoraj, 08:09:01
  • 82
  • #
    lekarz
  • #
    lekarz100k
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
LeonL
LeonL przedwczoraj, 12:10:55 via Wykop
  • 1
Gwarantuje Ci, że za niższe stawki nikt nie zgodzi się na pracę w warunkach SOR.


@dzik667: to się zapędzi na siłę świeżaków po państwowych studiach na parę lat, gorzej nie będzie ¯\(ツ)/¯

339

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Płacisz 600 zł fryzjerowi, by ten obrażał cię na swoim TikToku. To nowa plaga, z

Coraz więcej salonów fryzjerskich i kosmetycznych traktuje fotel klienta jak plan zdjęciowy, a samego klienta jak rekwiz

starnak
z
bezprawnik.pl
dodany: 21.06.2026, 18:25:04
  • 151
  • #
    polska
  • #
    tiktok
  • #
    salonfryzjerki
  • #
    socialmedia
  • #
    wizerunek
LeonL
LeonL przedwczoraj, 12:05:08 via Wykop
  • 6
50zł niemało no to się zatrzymałeś na latach 2000'


@annece: ja jeszcze rok temu płaciłem 20zł za "boki krótko, góra dłuższa", tylko się mojemu fryzjerowi zmarło xd Jak zaczynałem do niego chodzić to za piątkę to robił. Ostatni normalny fryzjer męski w mieście, teraz jakieś same barbery-srarbery z rezerwacjami, niektórzy to ponoć nawet jakiś appek wymagają xdd
bArrek
bArrek
20.06.2026, 14:38:58
  • 70
Wykopki odkryły że lekarze są bogaci ckw co będzie następne może że ziemia jest okrągła
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeonL
LeonL 20.06.2026, 16:40:20 via Wykop
  • 4
@bArrek: Nie sądze żeby wiele osób się czepiało że jakiś drugi Religa dobrze zarabia. Problemem są wypisywacze rutinoscorbinów na 3 jednoczesnych etatach nie będących fizycznie na żadnym z nich xd
  • Odpowiedz

411

Google już testuje reakcje na cenzurę w Polsce

Google już testuje reakcje na cenzurę w Polsce

Google wprowadzając nowe funkcje testuje je na wybranej grupie szczęśliwców i tak się trafiło, że zostałem wylosowany do tej wspaniałej ankiety. Jestem po 40tce i mam konto na Google od przynajmniej 16tu lat pod swoim nazwiskiem. To jednak za mało dla wujaszka, aby stwierdzić, czy jestem dorosły. Po

Niebieski-Astronauta
z
wykop.pl
dodany: 19.06.2026, 15:23:44
  • 93
  • #
    cenzura
  • #
    dystopia
  • #
    digitalid
  • #
    agenda2030
  • #
    polityka
LeonL
LeonL 19.06.2026, 21:32:38 via Wykop
  • 9
Zaczynają w europie odchodzić od gugla i m$ w pierdołach pokroju wyszukiwarki, office czy innych teamsów, oczywiście jak najbardziej słusznie, ale prawda jest taka że w dzisiejszych czasach funkcjonowanie bez smartfona jest niemal niemożliwe, a przynajmniej niesamowicie uciążliwe (nad czym oczywiście ubolewam), a tu duopol mają amerykanie niezaprzeczalny. Tu trzeba coś zrobić, bo to jaką władzę i kontrolę mają nad nami apple i google jest przerażające jeśli się nad tym chwilę zastanowić.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1259

Dawid Kacprzyk ma kontrakt w drugim szpitalu od 5 lutego 2026

Dawid Kacprzyk ma kontrakt w drugim szpitalu od 5 lutego 2026

Szpital Południowy nie był jedynym miejscem pracy. Okazuje się, że Szpital Południowy nie był jedyną placówką, z którą lekarz jest związany kontraktem. Pan Dawid Kacprzyk współpracował z Mazowieckim Szpitalem Bródnowskim od 5 lutego 2026 r. W 2026 r przepracował łącznie 732 godziny.

Caracas
z
fakt.pl
dodany: 18.06.2026, 19:09:22
  • 90
  • #
    praca
  • #
    polityka
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    afera
  • #
    lekarz100k
LeonL
LeonL 18.06.2026, 21:38:55 via Wykop
  • 2
@VladimirLeninSuperstar: spokojnie, wszystko się wyjaśniło, Hermionie z harrego pottera z-----ł zmieniacz czasu xd
LeonL - @VladimirLeninSuperstar: spokojnie, wszystko się wyjaśniło, Hermionie z harre...

źródło: xdddd

Pobierz

380

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

Koniec grania bez reklam. EA wpycha banery do hitów

EA uruchamia platformę EA Advertising i wpycha banery do największych hitów, by spłacić gigantyczny dług. Sprawdź, co to oznacza dla graczy.

IGNPolska
z
pl.ign.com
dodany: 17.06.2026, 12:38:45
  • 123
  • #
    gry
  • #
    ea
  • #
    reklamy
  • #
    kontrowersje
LeonL
LeonL 18.06.2026, 12:11:30 via Wykop
  • 6
Brak amunicji? No problem... ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@patryk-wuwuw:

"When you are six hours into playing Battlefield and you run out of ammo in your clip, and we ask you for a dollar to reload, you're really not very price sensitive at that point in time."

John Riccitiello, former CEO of EA
( ͡° ͜ʖ ͡°)
LeonL
LeonL 18.06.2026, 20:36:15 via Wykop
  • 2
Natomiast co do samej wypowiedzi to niestety miał rację. I tylko kwestią czasu jest, kiedy zostanie to wprowadzone, a młode pokolenie graczy będzie płacić bez zająknięcia.


@MarciNo75: eh, mam backlog taki że mi wystarczy do końca życia, a jeszcze niech się tam pojawi co kilka lat coś ciekawego nowego. Dam sobie radę. ¯\(ツ)/¯
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
18.06.2026, 17:19:19
  • 236
baba sędziuje mecz XDDD co będzie następne? Pies? XDDD

#mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeonL
LeonL 18.06.2026, 18:52:39 via Wykop
  • 0
Pies nie umie gwizdać co daje kobietom przewagę


@sympatyczny_przyjemniaczek: ale nie jest kobietą więc się wyrównuje xd
  • Odpowiedz

405

W Rosji histeria po atakach na Moskwę. "Jestem w szoku! Co się dzieje?"

Jestem w szoku! Co się dzieje? mówi mieszkanka Moskwy, nagrywając ze swojego okna kłęby dymu, unoszące się nad kilkoma punktami. Część obwodnicy Moskwy została zamknięta, na ulicach miasta powstały wielokilometrowe korki. Ponad 500 lotów na lotniskach zostało już opóźnionych lub odwołanych

Hans_J23
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 18.06.2026, 09:15:42
  • 83
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
LeonL
LeonL 18.06.2026, 12:05:39 via Wykop
  • 157
LeonL

źródło: 1000013443

Pobierz
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1044

Rosyjski bombowiec strategiczny rozbił się w trakcie ćwiczeń xD

Rosyjski bombowiec strategiczny rozbił się w trakcie ćwiczeń xD

W okolicach Irkucka rozbił się rosyjski bombowiec strategiczny Tupolew Tu-22M3 - poinformowała agencja Reuters, powołując się na ministerstwo obrony Rosji. Rosyjskie ministerstwo obrony przekazało, że bombowiec odbywał lot ćwiczebny niedaleko miasta Irkuck na Syberii. Według informacji podanych

zawisza
z
tvn24.pl
dodany: 15.06.2026, 13:58:06
  • 120
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
LeonL
LeonL 15.06.2026, 18:53:00 via Wykop
  • 19
@ice_kim: A ile tych suk 57 już wyprodukowali? I dalej na wkręty do drewna je montują? ( ͡º ͜ʖ͡º)
LeonL - @ice_kim: A ile tych suk 57 już wyprodukowali? I dalej na wkręty do drewna je...

źródło: xddd

Pobierz
LeonL
LeonL 15.06.2026, 23:36:40 via Wykop
  • 0
@GULO666:
Jeśli przez "kiedyś tam" masz na myśli "nigdy" to oczywiście masz rację xd
A co do wkrętów to poczytaj sobie o tym jak technologia stealth działa i dlaczego na prawdziwych myśliwcach 5 generacji nie znajdziesz takich rozwiązań xd
LeonL
LeonL 16.06.2026, 07:02:25 via Wykop
  • 0
@kannabis: seems about right, z tego co wiemy su-57 stealth-capability jest na poziomie F/A-18 xd
Btw, wiecie dlaczego eskadra F-35 albo F-22 nigdy nie wygra z eskadrą su-57?

LeonL
LeonL 16.06.2026, 14:36:20 via Wykop
  • 2
@nabrzmialeczeresnie:

ale jako człowiek który w lotnictwie pracuje

przy myśliwcach stealth? ( ͡º ͜ʖ͡º)
A tu też może być?
LeonL - @nabrzmialeczeresnie: 
 ale jako człowiek który w lotnictwie pracuje
przy myś...

źródło: xdddddd

Pobierz
LeonL
LeonL 17.06.2026, 21:09:31 via Wykop
  • 0
@nabrzmialeczeresnie: No czyli w sumie się zgadzamy? Ja nie kwestionuję że te nieszczęsne su-57 poleci i może nawet wyląduje, ja kwestionuję że jest myśliwcem 5 generacji, która to charakteryzuje się, głównie, obniżoną wykrywalnością na radarze. Radar cross section Su-57 jest na poziomie myśliwców 4 generacji (na przykład właśnie późniejszych f-16).
LeonL - @nabrzmialeczeresnie: No czyli w sumie się zgadzamy? Ja nie kwestionuję że te...

źródło: rcs

Pobierz
LeonL
LeonL 17.06.2026, 21:53:29 via Wykop
  • 0
a to akurat wszędzie wygląda tak samo tylko niektórzy potrafią to ukryć


@nabrzmialeczeresnie: no nie do końca, ale nie dzielmy już włosa na czworo ( ͡º ͜ʖ͡º)
ważne że

heheszki ze stealth które stealth nie są to akurat w pełni zasłużone

( ͡º ͜ʖ͡º)
LeonL - >a to akurat wszędzie wygląda tak samo tylko niektórzy potrafią to ukryć

@na...

źródło: bolts

Pobierz

592

NIL nie zgadza się na raportowanie zarobków po PESELu

NIL nie zgadza się na raportowanie zarobków po PESELu

Damage control w wykonaniu NIL. Problem zarobków problemem jedynie politycznym, lekarzy będzie pod dostatkiem już za 6 lat, żadnego raportowania sum kontraktów po PWZ. Ograniczmy tylko czas pracy, by stawki jeszcze wzrosły. Trudno to skomentować.

warsaw
z
ochronazdrowia.mp.pl
dodany: 17.06.2026, 20:43:47
  • 59
  • #
    lekarz
  • #
    lekarski
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    medycyna
LeonL
LeonL 17.06.2026, 21:32:54 via Wykop
  • 2
Teraz to już za późno, mieliście milion szans żeby choć trochę ogarnąć własną piaskownicę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Lekarz_7k
Lekarz_7k
17.06.2026, 14:40:37
  • 221
Najgorsze jest to, że teraz nikt mi nie uwierzy że serio 300h w pracy siedze, tylko każdy będzie myślał że to oszustwo jest. Wystarczy, że mam 6-7 dyżurów w miesiącu.

Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz, który normalnie pracuje i nie robi żadnych wałków i nie zarabia setek tysięcy? Jestem obecnie stawiany na równi z takimi Dawidkami i traktowany jak najgorsze ścierwo i pasożyt, którego najlepiej zabić

#konowal100k
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeonL
LeonL 17.06.2026, 20:42:00 via Wykop
  • 0
Co w takiej sytuacji może zrobić zwykły lekarz


@Lekarz_7k: teraz to nie wiem, ale wcześniej mógł pilnować własnego środowiska. Stare wygi wiedzieli że podjada się małą łyżką, ale weszli młodzi dynamiczni bez umiaru i wszystko zepsuli bo cayenne musi być już teraz a nie za miesiąc. Historia stara jak czas xd
  • Odpowiedz

2932

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Lekarze chcą pilnych rozmów z premierem. Chodzi o nowe przepisy ws. zarobków

Rząd przyjął projekt ustawy, która pozwoli gromadzić dane o zarobkach lekarzy na podstawie numerów PESEL. Celem jest zwiększenie przejrzystości wynagrodzeń w ochronie zdrowia i skuteczniejszy nadzór nad wydatkami publicznymi. RMF FM informuje, że Naczelna Rada Lekarska apeluje o spotkanie z premiere

airaG
z
biznes.interia.pl
dodany: 17.06.2026, 08:22:14
  • 454
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    polska
  • #
    pieniadze
  • #
    afera
LeonL
LeonL 17.06.2026, 10:21:06 via Wykop
  • 19
odpowiedzialnością za zdrowie i życie?


@Kartoffelpanzerkampfwagen: odpowiedzialnością? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

512

Krzysztof Bosak za równiejszym obowiązkiem obrony ojczyzny kobiet i mężczyzn

"Sytuacja taka, że obowiązek obrony ojczyzny będzie spoczywał wyłącznie na mężczyznach jest nieakceptowalna."

schmorgpl
z
x.com
dodany: 15.06.2026, 20:49:19
  • 159
  • #
    wojsko
  • #
    polityka
  • #
    konfederacja
  • #
    bosak
LeonL
LeonL 16.06.2026, 11:16:45 via Wykop
  • 5
Dobra, nie wysyłajmy kobiet na wojnę

@MagicznyMariusz: ale za to w razie wojny do obozów inseminacyjnych. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
16.06.2026, 05:56:21
  • 811
Dlaczego po Warszawie chodzą jakieś samozwańcze paramilitarne grupy i patrolują ulicę w umundurowaniu przypominające służby, zaczepiając przy tym przypadkowych ludzi? Dlaczego ktoś na to pozwala? xd
#polityka #sejm #warszawa #bakiewicz #ruchobronygranic #ukraina #bekazprawakow
Mariuszzuk - Dlaczego po Warszawie chodzą jakieś samozwańcze paramilitarne grupy i pa...

źródło: 1000012891

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LeonL
LeonL 16.06.2026, 07:12:31 via Wykop
  • 6
Że nie robi tiktokow dla kretynów informujących o działaniach rządu, przez co mariuszki z magazynu wiedzą tylko że pakt migracyjny to relokacje. O tym że relokację to tylko część planu przeciwdziałania migracji taki Mariuszek nigdy się nie dowie, że mają dotyczyć relokacji z państw granicznych UE takich jak np. Grecja Hiszpania w jej głąb też się debile nie dowiedzą bo wiedzę czerpią z tiktokow.


@BoskiPrototyp: No. I dlatego pisowcy z
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.10.2022

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 12.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 19.01.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking