Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Wegrzynski
Wegrzynski

Wegrzynski

Dołączył 9 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7384
  • Znaleziska 1350
  • Mikroblog 6034
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 157
debenek
debenek
08.01.2025, 15:45:27
  • 352
całkiem ładne te poidła dla koni :)

ktoś kiedyś powiedział, ze w rejonie Zakopanego prawo budowlane nie obowiązuje

https://gazetakrakowska.pl/samowola-budowlana-na-bachledzkim-wierchu-w-zakopanem-inwestor-mowil-ze-buduje-poidla-dla-koni-zamienily-sie-w-piec-domow/ar/c1p2-27147255

#nieruchomosci
debenek - całkiem ładne te poidła dla koni :)

ktoś kiedyś powiedział, ze w rejonie Z...

źródło: obraz

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 09.01.2025, 15:15:59 via Wykop
  • 0
@Alabazam: Nie do końca. Nazwa urzędu to POWIATOWY Inspektorat Nadzoru Budowlanego, co oznacza że podlegają pod starostę-górala wybieranego przez górali, a nie urząd wojewódzki lub centralny w Warszawie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

658

Miejska stacja paliw

Miejska stacja paliw

W Chełmie miasto otworzyło własną stacje paliw żeby mieszkańcom było taniej.

turek117
z
autoblog.spidersweb.pl
dodany: 06.01.2025, 11:46:40
  • 197
  • #
    chelm
  • #
    paliwo
  • #
    inicjatywa
  • #
    kasa
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 07.01.2025, 15:04:57 via Wykop
  • 0
Miasto nie jest od tego aby zajmować się budową i działaniem stacji benzynowych!


@Ofey66: Niby dlaczego? To jest tylko Twoja opinia.
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 07.01.2025, 22:13:40 via Wykop
  • 0
@Ofey66: Lol, nie ma to jak, diagnoza przez Internet jak nawet mnie nie znasz a tym bardziej mojego światopoglądu ¯\(ツ)/¯
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 16.12.2024, 22:19:45
  • 1
#majsterkowanie #mikrokoksy #mechanika Wytargałem z garażu starą, dawno nieużywaną bieżnię po poprzednim właścicielu mieszkania. Jak zacząłem na niej biegać po wyczyszczeniu i nasmarowaniu, to się okazało że najpierw pod moim obciążeniem (90 kg) się przy każdym kroku jakby zacinała, a potem to już taśma kompletnie się zatrzymała jak na niej stałem. Bez obciążenia jechała normalnie.

Po zdjęciu pokrywy sprawdziłem, że silnik jest zdecydowanie za gorący, a
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski
Autor
17.12.2024, 13:36:27 via Wykop
  • 0
jeśli jak stoisz silnik się obraca, a bieżnia stoi to należy naciągnąć pas bieżni - robi się to odsuwając rolkę na której pas zawraca.


Jak silnik stoi i tylko się grzeje to trzeba sprawdzić co stawia opór


@hellfirehe: Dzięki za inspirację, przyjrzałem się dokładniej i faktycznie tam jest nawet specjalna śruba do naciągania paska klinowego. Niestety, po maksymalnym naciągnięciu pasek dalej się ślizga po wale.

Wnioskuję że trzeba go wymienić,
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski
Autor
07.01.2025, 15:54:40 via Wykop
  • 0
@jl23: Dzięki za odpowiedź, widzę że znasz się na rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdrawiam jako automatyk ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

O jakim pasie mowa? O pasie samej bieżni, czy o napędzie?
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 24.12.2024, 22:47:58
  • 1
#programowanie Robię apkę dla IoT która miałaby docelowo pracować na mikrokomputerze typu Rasberry Pi czy coś podobnego. Chciałem zastosować #redis jako event busa ale mam dwie wątpliwości:
1. Docelowo to ma być komputer mający na pokładzie 256 MB RAM. Czy używanie Redisa to dobry pomysł? Chciałem go wybrać żeby aplikacja była wydajniejsza na słabym sprzęcie, jednak zastanawiam się czy on nie będzie zajmował za dużo RAM-u.
1.a. Jak
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski
Autor
24.12.2024, 23:08:18 via Wykop
  • 0
jak ma to być ma jednej maszynie to po co mikroserwisy?


@cyfron_v2: Szumna nazwa dla gadających ze sobą (=wymieniające między sobą komunikaty) komponentów oprogramowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski
Autor
24.12.2024, 23:21:01 via Wykop
  • 1
IoT na RPi, mikroserwisy i 2500 messages/s? A co to za dziwny przypadek? Naprawdę tak musisz czy coś dziwnego robisz?


@kwanty: W sumie bardziej IIoT. Dane odczytywane za pomocą driverów Modbusa, S7 i inne przemysłowe protokoły - odczyt 2500 danych pomiarowych/sekundę to nie jest jakoś dużo dla tych protokołów, jak idzie paczkami( ͡° ͜ʖ ͡°) A z nich pchane do Redisa czy innego brokera komunikatów żeby
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski
Autor
07.01.2025, 15:46:45 via Wykop
  • 1
Z IoT to tak średnio ma to cokolwiek wspólnego. Co to za cudo ma w ogóle robić?


@groman43: Poprawiłem się wyżej - bardziej IIoT, 2000 komunikatów to można zbierać z jednej maszyny przemysłowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Eksperymentalny Historian i koncentrator danych z maszyn.

ok, rozumiem :-) pytanie czy dobrze to rozkminiasz, jeżeli to jest strumień danych to może nie trzeba traktować każdy z punktów pomiarowych osobno (jako niezależny
  • Odpowiedz
zxs458
zxs458
zxs458
07.01.2025, 12:12:19
  • 4
czy zarobki automatyka utrzymania ruchu w sensie 5k netto w powiatowym+ dodatek za zmiany (w bonusie ofc r-------y zegar biologiczny) to już bycie klasą średnią?
#pracbaza #automatyka #praca
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 07.01.2025, 14:32:31 via Wykop
  • 1
@zxs458: To czy jesteś klasą średnią nie zależy od zawodu a od zarobków - od 66% lub 75% do 200% mediany zarobków. Jeśli chciałeś zapytać czy to dobra pensja to zależy. Jak nie masz doświadczenia i to jest ściana wschodnia lub zachodniopomorskie to wydaje się ok, jak Śląsk lub miasto powiatowe w sąsiedztwie jakiejś aglomeracji (Wrocław, Poznań, Warszawa, Kraków, Łódź) i masz jakiekolwiek doświadczenie to słabo.
  • Odpowiedz
Morwi
Morwi
05.01.2025, 15:10:44
  • 1
#heroes3 #gry wiadomo gdzie ogarne za free launcher z 2 nieoficjalnymi dodatkami heroes3?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 05.01.2025, 16:46:33 via Wykop
  • 1
@Morwi: GoG
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 03.01.2025, 12:52:58
  • 0
#samochody #mechanikasamochodowa #skoda Automirki, pomóźcie. Św. Mikołaj dał pod choinkę kamerkę samochodową i się zastanawiam jak poprowadzić kable do niej. Pacjent to Skoda Octavia. W jakimś poradniku na YT gość zwracał uwagę żeby nie prowadzić nad poduszkami powietrznymi, żeby w razie wystrzału nie blokowały ich pracy. W związku z tym pytania dotyczące przedniego słupka:
1. Czy mogę te kabelki schować w podsufitkę w tym miejscu czy
Wegrzynski - #samochody #mechanikasamochodowa #skoda Automirki, pomóźcie. Św. Mikołaj...

źródło: 234

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski
Autor
03.01.2025, 12:53:22 via Wykop
  • 0
Zdjęcie nr 2
Wegrzynski - Zdjęcie nr 2

źródło: 123

Pobierz
  • Odpowiedz
Wiciu89
Wiciu89
02.01.2025, 11:09:51
  • 6
#pracbaza #zalesie #bhp
Nie wrzucam za często wysrywów na mirko ale boli mnie to ! lvl 35 Po 4 latach pracy jako specjalista ds. bhp p.poż i Ochrony środowiska w spółce miejskiej (140 pracowników ) w mieście powiatowym na końcu świata i uni europejskiej dziś dostałem nowy angaż aneks do umowy o pracę moje wynagrodzenie wynosi 4730 zł brutto + dodatek stażowy 7% czyli ok. 3780
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 02.01.2025, 20:44:13 via Wykop
  • 0
@Wiciu89: A jakieś fuchy robisz? Większość znanych mi inspektorów budowlanych w urzędzie robi minimum jakie się da a kasę trzepie na duchach.
  • Odpowiedz
totem_lesnych_ludzi
totem_lesnych_ludzi
26.12.2024, 15:00:01
  • 0
Jak dużo zmienia wpis na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego?

Jakie on może mieć znaczenie w CV? Kurs na to trwa teoretycznie tydzień, więc chyba można się czegoś więcej dowiedzieć, niż z kursu na jakieś pożal się boże uprawnienia SEP xD Tylko pytanie brzmi czy warto się po to fatygować? W Polsce Z takie kursy nie są organizowane i musiałbym jechać najbliżej do miasta i co za tym idzie ogarniać nocleg.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 26.12.2024, 20:49:41 via Wykop
  • 1
@totem_lesnych_ludzi: Nie lepiej zacząć od pracy u kogoś kto się zajmuje zabezpieczeniami technicznymi i zobaczyć z czym to się je?
  • Odpowiedz
Lesiu198
Lesiu198
26.12.2024, 11:54:28
  • 1
Siemka w na jakich mapach mogę zagrać sobie bohaterami typu Gelu czy Dracon?
#heroes3
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 26.12.2024, 11:57:16 via Wykop
  • 1
@Lesiu198: 1. W kampaniach. 2.Stworzonych w edytorze map.
  • Odpowiedz
curus_bahleda_farel
curus_bahleda_farel
24.12.2024, 21:06:48
  • 10
Nie dla biednego chuopa Wigilia, dla pana to. Pozdrawiam wszystkich którzy pracują w ten wigilijny wieczór, a tym którzy siedza przy stole, aby kompot smakował 😉 #pracbaza #swieta #bieda #plc
curusbahledafarel - Nie dla biednego chuopa Wigilia, dla pana to. Pozdrawiam wszystki...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 24.12.2024, 22:50:33 via Wykop
  • 1
Beckhoff, Wago, Siemens, zasilacze Soli, jeszcze jakiegoś Allen-Bradley brakuje i nasrać do środka xD


@markhausen: @To_ja_moze_pozamiatam No właśnie chciałem się spytać czy to jest jakieś stanowisko szkoleniowe że każdy komponent z innej parafii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
IntruderXXL
IntruderXXL
22.12.2024, 17:26:07
  • 59
Wagowo SUCHAR - 146kg xD ZNIKAM W OCZACH. A na filmiku nowy PR 3board press 265kg (bench blokz) taki na średnio ale powiedzmy że zaliczony lol. To był akurat trening z OGNIEM, a mało teraz takich.

Milion innych rzeczy robię teraz, do tego doszło w tym miesiącu mnóstwo wizyt nawet i takich po 3-4h u dentysty więc za dużo nie jem :P

Powiem tak... REDUKCJO TRWAJ! Sprawa jest taka że dopóki nie ogarnę
IntruderXXL - Wagowo SUCHAR - 146kg xD ZNIKAM W OCZACH. A na filmiku nowy PR 3board p...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 22.12.2024, 17:47:42 via Wykop
  • 11
@IntruderXXL: Moje podsumowanie minionego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wegrzynski - @IntruderXXL: Moje podsumowanie minionego roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: IMG_20241222_184631

Pobierz
  • Odpowiedz
Homofobiczny_Czarodziej
Homofobiczny_Czarodziej
Homofobiczny_Czarodziej
19.12.2024, 09:02:24
  • 14
Mityczna bariera 10k na łapę przebita przy okazji rocznej podwyżki... i to na UoP'ie po 3.5 roku w branży #pracait. Sama kwota nie zadowala mnie jakoś bardzo, ale trochę #chwalesie, bo ponad 3 lata temu podjąłem dość spontaniczną jak na mnie decyzję o przejściu z #programowanie #plc do #cpp. Miałem dość tych delegacji i spania po obskurnych hotelach, wracania
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 19.12.2024, 09:13:32 via Wykop
  • 2
Chociaż patrząc na to w jakim stanie jest branża może to nie ostatnie moje przebranżowienie? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Homofobiczny_Czarodziej: Jeszcze wrócisz do programowania PLCków ( ͡° ͜ʖ ͡°) A generalnie to gratki, mało kto zostaje w tym pięknym zawodzie okupionym zwykle życiem szczura pokładowego, a jak zostaje to zwykle jest nieszczęśliwy aż do 40-stki, gdzie godzi się z własnym losem.

Ja
  • Odpowiedz

657

Akcja Męskie Wsparcie: przybory higieny dla bezdomnych

Akcja Męskie Wsparcie: przybory higieny dla bezdomnych

Golarki, szampony, pasty do zębów i szczoteczki - takie prezenty można sprawić bezdomnym wykluczonym z pomocy mężczyznom wpłacając na akcję organizowaną przez Stowarzyszenie na Rzecz Chłopców i Mężczyzn.

sildenafil
z
x.com
dodany: 17.12.2024, 08:26:18
  • 170
  • #
    meskiezdrowie
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    niebieskiepaski
  • #
    logikaniebieskichpaskow
  • #
    poznan
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 17.12.2024, 19:27:33 via Wykop
  • 0
@duga: Dodajmy do tego jeszcze tragedie życiowe, które ich przerosły, przez co często popadali we wspomniane uzależnienia i choroby psychiczne.

@TypicznyMaciek możesz teraz przeprosić za głupi i stygmatyzujący komentarz, zostałeś wyjaśniony.
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 16.12.2024, 08:08:30
  • 0
#automatyka Wie ktoś może ile płaci Wago na wsparciu technicznym?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski
Autor
16.12.2024, 08:56:22 via Wykop
  • 0
Zarobki w branży to jakieś tabu, raczej bez wybrania się na rozmowę, ciężko będzie się dowiedzieć.


@rychupeja: No dokładnie, ciulowe to jest.


No chyba że zastanawiasz się, w granicach jakiej kwoty się targować, to wtedy rzeczywiście
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 11.12.2024, 13:31:31
  • 0
#judo Ktoś wyjaśni za co dyskwalifikacja? Dawno już nie jestem czynnym zawodnikiem i nie wiem co tu się odjaniepawliło

https://www.instagram.com/reel/DAoVYQuOHn4/
Wegrzynski - #judo Ktoś wyjaśni za co dyskwalifikacja? Dawno już nie jestem czynnym z...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski
Autor
16.12.2024, 08:09:53 via Wykop
  • 0
@kinollos: To jak się po nowemu rzucać przez plecy na stojąco?
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 13.12.2024, 10:27:18
  • 0
#webdev #webmastering #programowanie Mirki, doradźcie mi - gdzie i jak założyć swoją stronę internetową (blog + ewentualnie jakiś sklep i adres e-mail) z własną domeną?

Stwierdziłem że czas założyć coś w rodzaju swojej stronki internetowej związanej z tematami zawodowymi z własną domeną, co polecacie na początek? Milion poradników a każdy mówi co innego.

1. Jak rozumiem trzeba wykupić własną domenę u jakiegoś dostawcy, tak? U kogo polecacie? Ile
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hostido_pl
Hostido_pl
13.12.2024, 10:46:14 via Wykop
  • 1
@Wegrzynski: Cześć, zapoznaj się z naszą ofertą https://hostido.pl/polecam/WYKOP

1. Cena rejestracji domeny PL to 9,99zł netto, przedłużenie 50,99zł netto.
2. Każdy plan hostingowy u nas posiada automatyczny instalator WordPressa, nie trzeba bawić się w żadne wgrywanie plików :) Ceny od 49zł netto / rok.
4. Jak najbardziej możliwość założenia konta pocztowego we własnej domenie, sklep może być obsługiwany przez WordPressa za pośrednictwem
  • Odpowiedz
mnvt
mnvt
mnvt
13.12.2024, 10:50:16 via Wykop
  • 1
@Wegrzynski:

1. Polecam Ci tam gdzie sam mam czyli w seohost.pl, domenę .pl będziesz miał 68 zł rocznie (pierwszy rok coś ok 12 zł)
2. Tak najlepiej na Wordpressie. Dużo hostingów (mój ma) ma możliwość instalacji tego skryptu z autoinstalatora. Czyli jednym kliknięciem wskazujesz na jakiej domenie ma zainstalować i nie trzeba się bawić z wrzucaniem tego wszystkiego na serwer przez FTP itd.
2a. Polecam jak w pkt 1 (z
  • Odpowiedz

659

Na placu zabaw i plaży już nie zapalisz również e

Pokaż treści 18+

Na placu zabaw i plaży już nie zapalisz również e

Koniec z paleniem na plażach, placach zabaw czy w restauracyjnych ogródkach. Czasem ta Unia do czegoś się przydaje.

konto usunięte
z
trojmiasto.pl
dodany: 11.12.2024, 10:55:39
  • 269
  • #
    palenie
  • #
    zdrowie
  • #
    patologiazmiasta
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 11.12.2024, 20:57:23 via Wykop
  • 0
śmierdzącego i duszącego gówna z żabki o wartości 12 zł


@K4543h4nn: czyli czego?


@farbowanylisek: Papierosów.
Sizaku
Sizaku
Sizaku
07.12.2024, 06:27:46
  • 0
Warto kupować kurs z PLC z takiego Controlbyte czy KursyAutomatyki za jakieś 1000 zł? Pracowałem już na utrzymaniu ruchu więc ogarniam dobrze elektrykę itp, ale z programowania PLC dopiero zaczynam, a chce się nauczyć dla lepszej pracy.
Co polecacie na start żeby się efektywnie uczyć, a nie ślepo lecieć jakiś randomowy kurs. Są jakieś strony z ćwiczeniami?

#plc #siemens #programowanie #praca
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 07.12.2024, 11:25:36 via Wykop
  • 0
@Sizaku: Takie kursy są dobre, jak Ci pracodawca zasponsoruje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zastanów się czy Ci się zwrócą, czyli czy dostaniesz po nich lepszą pracę. Mam co do tego wątpliwości.

Co zrobisz na UR? Pracujesz jako technik czy inżynier? Na zmiany czy nie?
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 07.12.2024, 18:01:18 via Wykop
  • 0
@Sizaku: A co Ci nie pasuje w pracy w UR? Zdajesz sobie sprawę, że programowanie PLC to zwykle połowa czasu praca w delegacjach?
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 07.12.2024, 18:17:46 via Wykop
  • 0
@Sizaku: Na UR też potrafią dobrze płacić, może kwestia zmiany pracodawcy? No chyba że mieszkasz w Polsce B, to faktycznie nie poszalejesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu życie pokazuje że programowanie PLC to wieczne nadgodziny i życie na walizkach, nie na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski 02.12.2024, 20:54:44
  • 0
#remontujzwykopem #budownictwo #fotowoltaika Fachowcy mają mi montować panele PV na nowym dachy z blach na rąbek stojący. Czy powinni się zabezpieczyć w jakiś sposób przed zniszczeniem blachy jak będą po niej chodzić? Jak to się praktykuje? Chodzi zarówno o wgniecenia jak i porysowanie powłok antykorozyjnych?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski
Autor
02.12.2024, 21:19:31 via Wykop
  • 0
będą tam wiercić aż wióry będą szły. Porysowanie i wgniecenia przy tym są nie istotne.


@QoTheGreat: Zwracam uwagę na blachę na rąbek. Tam nie będzie nic wiercone, nie ma takiej potrzeby.

zrób
  • Odpowiedz
Wegrzynski
Wegrzynski
Wegrzynski
Autor
03.12.2024, 10:23:20 via Wykop
  • 0
O takich rzeczach trzeba było myśleć przed wyborem tego dziadostwa i wybrać inne pokrycie które się nadaje do chodzenia i nie wygina się od samego patrzenia, czyli dachówkę.


@Zabi96: Nie wchodziło w grę, inspektor powiedział że za ciężka na tą konstrukcję - montaż paneli na dach po remoncie.

Masz chociaż pełne deskowanie pod tym rąbkiem czy tylko łaty?


@Zabi96: Gęsto położone łaty. Przy pełnym deskowaniu pod blachą nie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 20
  • Strona 9 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.01.2026

    Komentator
  • Rocznica
    od 14.05.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.11.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking