Wegrzynski via Wykop
Miasto nie jest od tego aby zajmować się budową i działaniem stacji benzynowych!
@Ofey66: Niby dlaczego? To jest tylko Twoja opinia.

W Chełmie miasto otworzyło własną stacje paliw żeby mieszkańcom było taniej.
zMiasto nie jest od tego aby zajmować się budową i działaniem stacji benzynowych!
jeśli jak stoisz silnik się obraca, a bieżnia stoi to należy naciągnąć pas bieżni - robi się to odsuwając rolkę na której pas zawraca.
Jak silnik stoi i tylko się grzeje to trzeba sprawdzić co stawia opór
O jakim pasie mowa? O pasie samej bieżni, czy o napędzie?
jak ma to być ma jednej maszynie to po co mikroserwisy?
IoT na RPi, mikroserwisy i 2500 messages/s? A co to za dziwny przypadek? Naprawdę tak musisz czy coś dziwnego robisz?
Z IoT to tak średnio ma to cokolwiek wspólnego. Co to za cudo ma w ogóle robić?
ok, rozumiem :-) pytanie czy dobrze to rozkminiasz, jeżeli to jest strumień danych to może nie trzeba traktować każdy z punktów pomiarowych osobno (jako niezależny
źródło: 234
PobierzBeckhoff, Wago, Siemens, zasilacze Soli, jeszcze jakiegoś Allen-Bradley brakuje i nasrać do środka xD

źródło: IMG_20241222_184631
PobierzChociaż patrząc na to w jakim stanie jest branża może to nie ostatnie moje przebranżowienie? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Golarki, szampony, pasty do zębów i szczoteczki - takie prezenty można sprawić bezdomnym wykluczonym z pomocy mężczyznom wpłacając na akcję organizowaną przez Stowarzyszenie na Rzecz Chłopców i Mężczyzn.
zZarobki w branży to jakieś tabu, raczej bez wybrania się na rozmowę, ciężko będzie się dowiedzieć.
No chyba że zastanawiasz się, w granicach jakiej kwoty się targować, to wtedy rzeczywiście


Koniec z paleniem na plażach, placach zabaw czy w restauracyjnych ogródkach. Czasem ta Unia do czegoś się przydaje.
zśmierdzącego i duszącego gówna z żabki o wartości 12 zł
@K4543h4nn: czyli czego?
będą tam wiercić aż wióry będą szły. Porysowanie i wgniecenia przy tym są nie istotne.
zrób
O takich rzeczach trzeba było myśleć przed wyborem tego dziadostwa i wybrać inne pokrycie które się nadaje do chodzenia i nie wygina się od samego patrzenia, czyli dachówkę.
Masz chociaż pełne deskowanie pod tym rąbkiem czy tylko łaty?
Komentator
od 16.01.2026
Rocznica
od 14.05.2026
Mikroblogger
od 08.11.2021
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
ktoś kiedyś powiedział, ze w rejonie Zakopanego prawo budowlane nie obowiązuje
https://gazetakrakowska.pl/samowola-budowlana-na-bachledzkim-wierchu-w-zakopanem-inwestor-mowil-ze-buduje-poidla-dla-koni-zamienily-sie-w-piec-domow/ar/c1p2-27147255
#nieruchomosci
źródło: obraz
Pobierz