Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko165
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Alabazam
Alabazam

Alabazam

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5609
  • Znaleziska 30
  • Mikroblog 5579
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 35
Alabazam
Alabazam
Alabazam 11.06.2026, 15:56:56
  • 0
oprócz tego świat i ludzie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rtone
rtone
11.06.2026, 11:36:14
  • 423
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
rtone - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: sprawiedliwi_ludzie

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 11.06.2026, 15:56:15 via Wykop
  • 0
@rtone: a gdyby tak crossover z oprócz tego ludzie
  • Odpowiedz
SaintWykopek
SaintWykopek
09.06.2026, 07:23:06
  • 57
Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób, które dobrze radzą sobie ze stresem, ale tym razem muszę zrobić to prawko. W skrócie – dziadkowie są już starsi i czasami trzeba ich gdzieś zawieźć.

Macie jakieś porady dla początkującego? Stresuję się niemiłosiernie i czasem mam wrażenie, że za kierownicą nie ogarniam najprostszych rzeczy.
#prawojazdy #polskiedrogi
SaintWykopek - Mam 27 lat i po raz drugi podchodzę do nauki jazdy. Nie należę do osób...

źródło: IMG_6095

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 09.06.2026, 16:14:59 via Wykop
  • 0
@SaintWykopek:
"Proszę tutaj diagnoza, ma Pan raka, najlepiej niech Pan zacznie chemioterapie"

"a nie wiem panie doktorze, ja nie lubię brać leków jak
  • Odpowiedz
Alabazam
Alabazam
Alabazam 11.06.2026, 13:11:13 via Wykop
  • 0
@SaintWykopek: to nie wiem kto ci to tak przepisał, ja usłyszałem o maks 3 i to te zwykłe, o opóźnionym działaniu to tylko 1 oczywiście. Dodatkowo te zwykłe też możesz brać po prostu 1, to działa kilka godzin, masz coś do zrobienia - bierzesz. Masz iść spać - nie bierzesz, po co.
  • Odpowiedz
fejka
fejka
10.06.2026, 17:09:06
  • 418
Pomyśleć, że jakby Kaczyniak sobie tak zażyczył to konfedo-pisowski motłoch z jęzorami na wierzchu zrobiłby z tego typa prezydenta xDDD

#bekazpodludzi #bekazprawakow #polityka
fejka - Pomyśleć, że jakby Kaczyniak sobie tak zażyczył to konfedo-pisowski motłoch z...

źródło: f76a297eeb

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 10.06.2026, 20:50:49 via Wykop
  • 0
@Zlota44_prawem_nie_towarem: kto to u was
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
06.06.2026, 17:37:56
  • 134
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
splinter96 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: 1000029547

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 06.06.2026, 23:03:37 via Wykop
  • 3
@p00tinMalpaRU: trzeba było nie robić fuzji jak jego wymaganie to była sprzedaż
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
31.05.2026, 05:16:38
  • 425
#heheszki #polityka #bekazlewactwa #lewica #antifa #humorobrazkowy
ZarodziecMalaryczny997 - #heheszki #polityka #bekazlewactwa #lewica #antifa #humorobr...

źródło: 1000017970

Pobierz
  • 207
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 31.05.2026, 06:11:19 via Wykop
  • 23
@xyzzy: no trochę wynaleźli ją dopiero teraz, bo za PRLu nie mieli takiej możliwości
  • Odpowiedz
fidelio-fidelio
fidelio-fidelio
27.05.2026, 12:59:22
  • 316
#polityka
Ale zeby w koszulce honoru pójść na sprawę to trzeba sobie dobra beke cisnąć XD
fidelio-fidelio - #polityka 
Ale zeby w koszulce honoru pójść na sprawę to trzeba sob...

źródło: 1000145881

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 27.05.2026, 17:02:49 via Wykop
  • 1
@OskarDeveloperski: trzeba było nie zostawać kolonialnym imperium, wchłaniasz kraje na drugim końcu świata a potem się dziwisz, że są obywatelami
  • Odpowiedz
megamaciek1990
megamaciek1990
megamaciek1990
27.05.2026, 10:20:38
  • 691
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
megamaciek1990 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: ca76ba24-f9f7-428f-a416-ff34e7257d77

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 27.05.2026, 15:02:12 via Wykop
  • 6
@megamaciek1990: pjoter ty to byś chciał wszystko wszędzie naraz
  • Odpowiedz
pomarancza3000
pomarancza3000
24.05.2026, 16:37:24
  • 162
#polityka

Za każdym pisowskim razem...
pomarancza3000 - #polityka

Za każdym pisowskim razem...

źródło: 1000015071

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 24.05.2026, 19:20:11 via Wykop
  • 5
@alylayl23: każda wpadka rządu jest tam omawiana
  • Odpowiedz
splinter96
splinter96
24.05.2026, 14:56:29
  • 664
Znaczy się Batyr poświadczył nieprawdę w oświadczeniu majątkowym? Ja w szoku.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #nawrocki
splinter96 - Znaczy się Batyr poświadczył nieprawdę w oświadczeniu majątkowym? Ja w s...

źródło: Zrzut ekranu 2026-05-24 165515

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 24.05.2026, 19:12:01 via Wykop
  • 1
@splinter96: chyba liczył spadek po matce, ale wpisywać to jako własność to chyba przesada
  • Odpowiedz
przegranyprzegraniec
przegranyprzegraniec
przegranyprzegraniec
24.05.2026, 10:41:23
  • 100
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 24.05.2026, 15:48:38 via Wykop
  • 0
@przegranyprzegraniec: Daj jakiegoś takiego tiktoka nie wierzę że ktoś go tak opisał
  • Odpowiedz
JAn2
JAn2
JAn2
23.05.2026, 18:22:18
  • 484
Ukraińcy dręczą już nie tylko orkowe rafinerie, obronę p-lot, r0syjskich żołdaków z ich zaopatrzeniem na tyłach frontu oraz samą m0skwę (ahh, że też dożyliśmy skutecznego nalotu na ten p--------k. Oby nie był ten atak ostatnim ani największym <3).

Teraz obrońcy polują na co większe skupiska orkowego tałatajstwa wyższej wartości, czyli oficerów lub żołnierzy wyspecjalizowanych.
Dwie takie miłe niespodzianki zdarzyły się dopiero co – w nocy 20 maja drony przyleciały z wizytą do ośrodka szkoleniowego
JAn2 - Ukraińcy dręczą już nie tylko orkowe rafinerie, obronę p-lot, r0syjskich żołda...

źródło: 00547397292

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 23.05.2026, 20:51:01 via Wykop
  • 3
@BenAli: statystyczny Rosjanin, czy żołnierz? Jak masz źródła badań IQ w armiach według krajów to podziel się
  • Odpowiedz
booolooo
booolooo
23.05.2026, 03:31:26
  • 269
5:30
Przyjemnie.
booolooo - 5:30
Przyjemnie.

źródło: 1000026186

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 23.05.2026, 08:37:55 via Wykop
  • 1
@booolooo: joo, byłem dokładnie tam miesiąc temu, miłego
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
22.05.2026, 16:10:44
  • 999
xdd #humorobrazkowy
stary_grat - xdd #humorobrazkowy

źródło: image

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 22.05.2026, 19:25:06 via Wykop
  • 28
@Pawery1: dlaczego mają go zwolnić za szkolenia antyphishingowe
  • Odpowiedz

564

Siedmiokrotny wzrost w dekadę. Cudzoziemców w Polsce jest coraz więcej

Siedmiokrotny wzrost w dekadę. Cudzoziemców w Polsce jest coraz więcej

Na koniec 2025 r. w Polsce w ZUS zarejestrowanych było 1 mln 289 tys. cudzoziemców. To wzrost o 8 proc. rok do roku i aż siedmiokrotnie więcej niż dekadę wcześniej.

VoxClamantisInDeserto
z
pulshr.pl
dodany: 16.05.2026, 10:11:49
  • 181
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    spoleczenstwo
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Alabazam
Alabazam
Alabazam 16.05.2026, 19:13:18 via Wykop
  • 6
@DziwoHuop: a to Ukraińcy nie są biali?
BezDobry
BezDobry
15.05.2026, 05:29:07
  • 111
W Wilanowie elyta zrobiła bydło w parku i właśnie dlatego odbędą się jeszcze dwie kolejne imprezy w równie ekskluzywnych lokalizacjach. Platforma to stan umysłu.
#bekazlewactwa #bekazlibka #polityka
BezDobry - W Wilanowie elyta zrobiła bydło w parku i właśnie dlatego odbędą się jeszc...

źródło: IMG_1532

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 15.05.2026, 14:28:59 via Wykop
  • 0
@BezDobry: ciekawe czy kupią autobusy na diesla
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
13.05.2026, 05:46:41
  • 767
#polityka Zwykły dzień u prawaków. Mentzen powiedział nieprawdę, Rymanowski go nie skontrował a konfederata i tak na Sławka będzie głosować xD
badreligion66 - #polityka Zwykły dzień u prawaków. Mentzen powiedział nieprawdę, Ryma...

źródło: 1000047067

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 13.05.2026, 09:12:31 via Wykop
  • 2
@badreligion66: @Turin89 Już dawno zauważyłem, że jest duża grupa ludzi, która uwielbia NIEWYGODNE FAKTY. Bo inni się ich BOJĄ. Zamiatane pod dywan, a my się nie boimy B)

A potem następuje moment, gdy całkiem wygodny fakt jest po prostu prawdą. I oni nie mogą się z tym zgodzić, no umrą zanim to nastąpi, mimo że to prawda powinna w teorii być dla nich najważniejsza.

Torturowanie więźniów: róbmy waterboarding wszystkim, najważniejsze jest
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
12.05.2026, 17:13:58
  • 66
tak czytam ten tag od kilku godzin i tu jest wiekszy psychiatryk niż na głównej XD jeden wpis: "to mała korekta, pakowen po samen kulen" drugi wpis "BEDZIE KRACH BAŃKA PĘKA SPRZEDAWAĆ TO KONIEC" XD #gielda
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 12.05.2026, 22:11:07 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: sprawdź forum bankiera
  • Odpowiedz
Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
11.05.2026, 14:45:53
  • 7
A zjem sobie spagety noboco #przegryw #noboco
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 11.05.2026, 16:48:42 via Wykop
  • 0
@Hole_to_another_universe: twój wpis z gorących zleciał a chciałem komcie przeczytać ehh
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
11.05.2026, 10:47:20
  • 199
Tak właśnie wyobrażam sobie warszawiaków

#przegryw
Handstander12 - Tak właśnie wyobrażam sobie warszawiaków 

#przegryw

źródło: 1000108090

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alabazam
Alabazam
Alabazam 11.05.2026, 16:47:13 via Wykop
  • 1
@Jonasz-Kiszke-Mikke: ta, dalej działa, więcej funkcji xd ledwo co to się trzyma, co chwila mi jakieś błędy wywala, każdy narzeka praktycznie. Jak zwykle "prosty chłop" co rozwiąże każdy problem prostymi rozwiązaniami wszystko r---------a.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 11.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 25.05.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking