Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
WLs40_462-62

WLs40_462-62

Dołączył 6 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2312
  • Znaleziska 400
  • Mikroblog 1912
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 6

1480

21 lat i 37 dni temu zmarł Jan Paweł 2

21 lat i 37 dni temu zmarł Jan Paweł 2

Dziś 9 maja! Abba Ojcze!

PIAN--A_A--KTYWNA
z
diecezja.pl
dodany: 09.05.2026, 04:16:48
  • 275
  • #
    2137
  • #
    papiez
WLs40_462-62
WLs40_462-62 09.05.2026, 19:19:32 via Wykop
  • -1
@Przegrywex: niech będzie Kek pochwalony!

620

BILD: Na niemieckich uczniów wywierana jest presja żeby przejść na Islam [DE]

BILD: Na niemieckich uczniów wywierana jest presja żeby przejść na Islam [DE]

Islamizm w szkołach rosnące zagrożenie dla naszych dzieci? Tak, mówi rzecznik organizacji Arche. Chce on ostrzec: Presja, jaką islam polityczny wywiera za pośrednictwem muzułmańskich dzieci na ich kolegów, stale rośnie. Jeśli politycy nie zainterweniują, za kilka lat możemy tego gorzko żałować.

lysy_orangutan
z
bild.de
dodany: 27.04.2026, 22:35:16
  • 116
  • #
    niemcy
  • #
    europa
  • #
    islam
  • #
    imigranci
  • #
    uchodz
WLs40_462-62
WLs40_462-62 28.04.2026, 12:29:50 via Android
  • -1
@czarnoibialo: nie wychodzą, bo one są dla mohamedów zbyt haram. Ciapate tylko z ciapatymi.
WLs40_462-62
WLs40_462-62 28.04.2026, 12:31:05 via Android
  • 1
@Ximcio: to oni nazywają konsekwencjami demokracji.
WLs40_462-62
WLs40_462-62 28.04.2026, 18:41:19 via Wykop
  • -1
@kocimietka_BB: byłeś, widziałeś, rozmawiałeś? No właśnie pigułkarski frustracie, g---o wiesz na temat.

Niemki mają oczywiście wmawiane że muzułmanin i kolorowy jest super, a Niemiec rodowity to zły i prześladowca.

tak było, nie zmyślam
WLs40_462-62
WLs40_462-62 28.04.2026, 19:03:36 via Wykop
  • -1
@kocimietka_BB: codziennie przechodzę przez centrum Stuttgartu ;)
Same ciapate z ciapatymi i białe z białymi. Chyba że jedna baba 50+ z czarnuchem.

405

Dlaczego body positive dotyczy tylko kobiet? Tak kultura i system dyskryminują m

Dlaczego body positive dotyczy tylko kobiet? Tak kultura i system dyskryminują m

Wywiad z Michałem Gulczyńskim wokół książki "Mężczyźni" - o tym, jak technologie wpływają na relacje między kobietami a mężczyznami

schmorgpl
z
spidersweb.pl
dodany: 22.04.2026, 22:28:50
  • 63
  • #
    dyskryminacja
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    praca
  • #
    automatyzacja
  • #
    tinder
WLs40_462-62
WLs40_462-62 25.04.2026, 19:51:02 via Wykop
  • -1
@Marmurowy_Gargulec: odstaw już lepiej te piguły

2463

"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje

Pokaż treści 18+

"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje

Chłopak popełnił samobójstwo, po tym jak miesiącami był nękany przez rówieśników. Szkoła nabrała wody w usta i nic nie zrobiła, mimo że rodzice zgłaszali sprawę.

brednyk
z
fakt.pl
dodany: 19.04.2026, 22:22:34
  • 477
  • #
    polska
  • #
    szkola
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    samobojstwo
WLs40_462-62
WLs40_462-62 20.04.2026, 12:34:57 via Wykop
  • 5
@theoforos1: ciebie to dopiero musieli ostro j---ć że ostatecznie łyknąłeś ich mentalność

693

Rudakubana zamordował trzy dziewczynki. W domu miał maczety i młoty (2024)

Rudakubana zamordował trzy dziewczynki. W domu miał maczety i młoty (2024)

Axel Rudakubana w Southport UK dokonał morderstwa trzech dziewczynek. Sędzia nadzorujący jego sprawę uważa, że współwinni są m.in. jego rodzice, którzy nie zareagowali na to, że 17-latek zbierał w pokoju potężną broń. Został skazany na dożywocie. O zwolnienie będzie mógł się ubiegać po 50 latach.

ZionOfel
z
kryminalne.o2.pl
dodany: 13.04.2026, 16:25:44
  • 119
  • #
    mordercy
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    uk
  • #
    kryminalne
  • #
    4konserwy
WLs40_462-62
WLs40_462-62 14.04.2026, 20:46:46 via Wykop
  • 1
to czoło aż się prosi o kulkę :DD
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Horvath
Horvath
09.04.2026, 21:22:05
  • 25
Najmniejsze figurki jakie wydrukowałem i pomalowałem. Skala TT czyli 1:120. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#malowaniefigurek #modelarstwo #druk3d #hobby
Horvath - Najmniejsze figurki jakie wydrukowałem i pomalowałem. Skala TT czyli 1:120....

źródło: TT

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WLs40_462-62
WLs40_462-62 13.04.2026, 18:11:32 via Wykop
  • 0
@Horvath: no kurde odcienie kolorów trafione pod względem skali idealnie
  • Odpowiedz

1831

Warszawscy bambiniści opłakują dziki i palą im znicze xD

Warszawscy bambiniści opłakują dziki i palą im znicze xD

W niedzielę wielkanocną na warszawskim Mokotowie zabito siedem dzików. Wreszcie ktoś się wziął za ten problem!

mecenas_dudala
z
zielona.interia.pl
dodany: 08.04.2026, 08:34:48
  • 462
  • #
    polska
  • #
    bekazlewactwa
WLs40_462-62
WLs40_462-62 08.04.2026, 16:27:47 via Wykop
  • 3
@priom: to chociaż nie będziesz po ciemku jadł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Neocaridina
Neocaridina
10.08.2025, 10:54:51
  • 4
#furry
Neocaridina - #furry

źródło: lo0ykk1s93if1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WLs40_462-62
WLs40_462-62 07.04.2026, 09:10:37 via Wykop
  • 0
@Neocaridina: dwie dekady mijają, a historia koło zatacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WLs40_462-62 - @Neocaridina: dwie dekady mijają, a historia koło zatacza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: comment_dx81IW9MOi4AC2P3iXbRKlaFFcwUCdOo

Pobierz
  • Odpowiedz
anusiaks
anusiaks
anusiaks
05.03.2026, 10:24:00
  • 6
Nestle - reklama Samochód 2009

Zapraszam na swojego bloga, poświęconego rożnym kolekcjom z chipsów : https://kolekcjakart.blogspot.com

#tazo #gimbynieznajo #kolekcja #pokemon #codziennetazo #stardoods #kiedystobylo #chipsy #mrsnaki #cheetos #lata90 #ciekawostki #zainteresowania #nostalgia #hobby #rozrywka #starwars
anusiaks - **Nestle - reklama Samochód 2009**

Zapraszam na swojego bloga, poświęcone...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WLs40_462-62
WLs40_462-62 02.04.2026, 20:49:28 via Wykop
  • 1
@anusiaks: jedna z najbardziej rozczarowujących zabawek. Plakietka do wystrzeliwania zrobiona tak, że nie wszystkie modele dadzą się wystrzelić normalnie. Kółka i ich właściwości jezdne mniej więcej takie jak w wózkach sklepowych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz

382

Niemcy idą na ostro z AI. Nawet mem może skończyć się więzieniem

Niemcy idą na ostro z AI. Nawet mem może skończyć się więzieniem

Niemcy chcą do 2 lat więzienia za tworzenie lub udostępnianie treści generowanych przez AI, jeśli uderza to w czyjś wizerunek. W tej kategorii mieszczą się także polityczne przeróbki wideo i satyryczne grafiki. W 2024 roku sama Partia Zielonych złożyła 1300 pozwów o zniesławienie.

jestemjakijestem1212
z
ithardware.pl
dodany: 02.04.2026, 09:51:41
  • 79
  • #
    ciekawostki
  • #
    technologia
  • #
    komputery
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    niemcy
WLs40_462-62
WLs40_462-62 02.04.2026, 18:41:10 via Wykop
  • -1
@mitchumi: czy ci naziści są z nami w pokoju?

551

Auf Wiedersehen Microsoft und Amazon!

Auf Wiedersehen Microsoft und Amazon!

Niemcy żegnają się z chmurami Microsoftu i Amazona. Inicjatywa Deutschland-Stack nabiera rozpędu i ma wejść na dobre gdyż całe państwo, od gminy aż po rząd federalny. potrzebuje jednej, narodowej i suwerennej platformy technologicznej.

kayo
z
tmt.expert
dodany: 31.03.2026, 12:46:59
  • 96
  • #
    suwerennosc
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    chmura
WLs40_462-62
WLs40_462-62 01.04.2026, 14:34:47 via Wykop
  • 1
Zrobiłem wtedy własną chmurę czyli wpiąłem pendrive do routera i wyprowadziłem na zewnątrz


@puretech: opiszesz w skrócie jak to zrobić?
WLs40_462-62
WLs40_462-62 01.04.2026, 23:33:13 via Wykop
  • 1
@puretech: dobra ja już i tak w międzyczasie ogarnąłem, że ten jedyny port usb w moim routerze nie nada się do tego. Ale pomysł w sam sobie bardzo fajny.

446

Niemiecki przemysł motoryzacyjny upada. Chińczycy przejmują rynek

Niemiecki przemysł motoryzacyjny upada. Chińczycy przejmują rynek

Niemiecka motoryzacja znalazła się w najgorszym kryzysie od dekad. Sprzedaż spada, bankructwa dostawców rosną, a chińskie marki przejmują rynek w Europie i na świecie. Eksperci mówią o punkcie zwrotnym, który może zakończyć dominację Niemiec w branży.

Nick7C5
z
motoryzacja.interia.pl
dodany: 31.03.2026, 14:20:11
  • 225
  • #
    niemcy
  • #
    motoryzacja
  • #
    gospodarka
  • #
    chiny
  • #
    przemysl
  • #
    europa
WLs40_462-62
WLs40_462-62 01.04.2026, 14:40:10 via Wykop
  • 1
@borowik-zwyczajny: no właśnie rodzicie znajomego takiego kupili. Jak nim jechaliśmy i chcieliśmy zmienić piosenkę, która leciała z podpiętego telefonu, to trzeba było:
1. wyłączyć aktualną aplikację (w tym przypadku nawigację)
2. otworzyć pulpit
3. poszukać aplikację "muzyka"
4. poszukać podłączone urządzenie
i dopiero wtedy. Coś, co w starszych modelach robiło się w sekundy dwoma przyciskami na kierownicy.
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
12.03.2026, 04:24:47
  • 6413
Na Wykopie same pesymistyczne treści, więc chciałem się pochwalić moim osiągnięciem.

Udało mi się stworzyć algorytm kompresji plików który zmniejsza ich wagę o 3%, ale za to sprawia że stają się one bezpowrotnie uszkodzone.
#programowanie #wygryw
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WLs40_462-62
WLs40_462-62 13.03.2026, 09:38:45 via Android
  • 0
ale kox
  • Odpowiedz

281

Tam gdzie inni widza struny, ona widzi fraktalna czasoprzestrzen

Tam gdzie inni widza struny, ona widzi fraktalna czasoprzestrzen

Astrid Eichhorn z Heidelbergu proponuje alternatywe dla teorii strun. Asymptotyczne bezpieczenstwo zaklada ze czasoprzestrzen ma fraktalna strukture - te same reguly powtarzaja sie w kazdej skali.

real_scoria
z
quantamagazine.org
dodany: 11.03.2026, 20:21:37
  • 94
  • #
    nauka
  • #
    fizyka
  • #
    kosmos
  • #
    kwanty
  • #
    czasoprzestrzen
WLs40_462-62
WLs40_462-62 12.03.2026, 11:23:14 via Android
  • 1
@osetnik: nie, kokretnie to jego wnuczka
Neocaridina
Neocaridina
27.02.2026, 18:10:30
  • 6
#furry
Neocaridina - #furry

źródło: 1772215728.katapulta25_%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B7%D0%B0%D1%8F_%D1%81_%D0%B3%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B3%D0%BE%D0%BC5

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WLs40_462-62
WLs40_462-62 03.03.2026, 00:03:13 via Wykop
  • 0
@Neocaridina: można prosić o namiar na autora/resztę?
  • Odpowiedz

404

Bosch zamyka fabrykę w Niemczech. Duże zwolnienia

Bosch zamyka fabrykę w Niemczech. Duże zwolnienia

Decyzja Boscha o zamknięciu zakładu w Waiblingen dotknie 560 pracowników. Powodem są spadki przychodów w branży motoryzacyjnej. Koncern zapowiedział działania osłonowe, ale nie rozwiewa to wszystkich obaw.

VoxClamantisInDeserto
z
money.pl
dodany: 26.02.2026, 18:45:55
  • 96
  • #
    niemcy
  • #
    wydarzenia
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
  • #
    motoryzacja
WLs40_462-62
WLs40_462-62 27.02.2026, 13:45:40 via Wykop
  • 1
@konradpra: no i właśnie z tego powodu niemiecki rząd niedawno obniżył ceny prądu dla przemysłu i nadal kombinuje by znowu obniżyć, ale to nie jest na europejskie realia. Tym bardziej kiedy robi się to tuż po zlikwidowaniu ostatniej elektrowni atomowej.

884

Centrum muzułmańskie w Krakowie? Mieszkańcy protestują

Fundacja Al-Fadżr zbiera ćwierć miliona złotych na muzułmańskie centrum kulturalne w Podgórzu. Do tej pory udało im się zebrać 60 tys. Środki mają być przeznaczone na wynajęcie lokalu o powierzchni 360 m, gdyż dwie obecne sale modlitw w Krakowie pękają w szwach. Mieszkańcy wyrażają zaniepokojenie.

AlexBrown
z
kr24.pl
dodany: 19.02.2026, 20:46:33
  • 189
  • #
    islam
  • #
    imigranci
  • #
    krakow
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    multikulti
WLs40_462-62
WLs40_462-62 20.02.2026, 12:02:09 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

699

Kebabowa afera w Poznaniu. Zarzuty usłyszało 27 osób

Kebabowa afera w Poznaniu. Zarzuty usłyszało 27 osób

Prokuratura Krajowa postawiła zarzuty osobom handlującym mięsem służącym do produkcji kebabów. Podejrzani mieli nie odprowadzać podatków od sprzedaży. W sumie zarzuty usłyszało 27 osób poinformowała prokurator Katarzyna Calów-Jaszewska. Według ustaleń

rybak_fischermann
z
onet.pl
dodany: 02.01.2026, 19:22:38
  • 94
  • #
    poznan
  • #
    kebab
  • #
    jedzenie
  • #
    pieniadze
  • #
    policja
WLs40_462-62
WLs40_462-62 02.01.2026, 20:52:23 via Wykop
  • 8
@ragnarok-asgartus: niemcy, jest tu w takiej pobliskiej wiosce mała kebabbuda, która regularnie ogłasza upadłość. A to zamykają biznes bo tak, albo drzwi zostają wybite z doklejoną informacją "ze względu na rodzinne niedomówienia restauracja zlikwidowana". I tak za ok. pół roku jest nowe otwarcie takiej samej restauracji w tym samym miejscu, może tylko kasa zostaje umieszczona pod inną ścianą. Sam kebab średni, klientów również za często u nich nie widać. W
sesa_sebix
sesa_sebix
23.12.2025, 16:40:14
  • 322
#kiedystobylo
sesa_sebix - #kiedystobylo

źródło: IMG_7234

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WLs40_462-62
WLs40_462-62 23.12.2025, 20:24:17 via Wykop
  • 0
@PositiveRate: o a do czego są te zielone czopki? Też mam takie lichtarzyki, ale w zestawie nie było nic podobnego.
  • Odpowiedz

1960

Migracja pracownicza po polsku: Nie żądaj podwyżki, bo zastąpi Cię cudzoziemiec.

Migracja pracownicza po polsku: Nie żądaj podwyżki, bo zastąpi Cię cudzoziemiec.

Migracja pracownicza po polsku: Nie żądaj podwyżki, bo zastąpi Cię cudzoziemiec. Excel rośnie, państwo znika. "wasze płace będą stały, ale wskaźniki gospodarcze będą wyglądać imponująco"

gnijacy_wypok
z
kadry.infor.pl
dodany: 07.12.2025, 12:50:08
  • 472
  • #
    praca
  • #
    ekonomia
  • #
    gospodarka
  • #
    biznes
  • #
    spoleczenstwo
WLs40_462-62
WLs40_462-62 08.12.2025, 09:14:17 via Wykop
  • 3
@saser91: i to też widać za granicą, tamtejszy szef w większości przypadków będzie normalnie traktował pracownika. Tylko jak ten szef okaże się polakiem, to w drugiego polaka będzie jechał bez zmiłuj się.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >
  • . _ _ _ . _ _ . . . . _ . . . . . _ _ _ . . . . _ . . . . . _ _ . . . _ . _ _ . . . . _ _ _ _ . _ . _ . _ . _ _ . . . _ . _ . _ _ . . _ . _ _ _ . _ _ . _ . _ _ _ _ . _ _ _ . . . . _ . . . . . _ _ _ . _ . . _ . _ _ _ _ . . _ . . _ . . .
  • dawne czeluście internetu

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 23.11.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.10.2019

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 22.05.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking