Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko212
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2465

"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje

Pokaż treści 18+

"Boże, jak on musiał cierpieć". 14 letni Mateusz z Suszu nie żyje

Chłopak popełnił s---------o, po tym jak miesiącami był nękany przez rówieśników. Szkoła nabrała wody w usta i nic nie zrobiła, mimo że rodzice zgłaszali sprawę.

brednyk
brednyk
z
fakt.pl
dodany: 19.04.2026, 22:22:34
  • #
    polska
  • #
    szkola
  • #
    prawo
  • #
    kryminalne
  • #
    policja
  • #
    samobojstwo
  • 483
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

Tragedia 14-latka pod Suszem.
soma-alinesa
z fakt.pl
  • 125
Tragedia 14-latka pod Suszem.
soma-alinesa
z infoilawa.pl
  • 104

Komentarze (483)

najlepsze

brednyk
brednyk
Autor
19.04.2026, 22:23:37 via Wykop
  • 1653
"Tego dnia rano jak zwykle spakował się do szkoły. Zjadł śniadanie i wyszedł. Pojechał rowerem, ale do szkoły już nie dotarł, skręcił w stronę torów. To był zawsze taki uśmiechnięty chłopiec, starał się nic po sobie nie pokazywać. Nie chciał robić kłopotu. Boże, jak on musiał cierpieć"
brednyk - "Tego dnia rano jak zwykle spakował się do szkoły. Zjadł śniadanie i wyszed...

źródło: 1000043903

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gorzki99
gorzki99
gorzki99
19.04.2026, 22:45:14 via Wykop
  • 421
@brednyk: Jak normalnie nie popieram rzucania sie pod pociag (maszynista tez czlowiek i nie kazdy se poradzi z taka sytuacja) tak tutaj raczej sie nie bede czepial.

Ale do meritum - co sie wlasciwie na tym swiecie odpierdziela? NIe ogarniam.

Zawsze bylo, jest i bedzie, ze ktos w szkole jest w jakis sposob gnebiony. Takie sa dzieciory. Byly, sa i beda. No nie przeskoczysz.

Skoro rodzice zglaszali to brak reakcji
  • Odpowiedz
Altar
Altar
19.04.2026, 23:45:41 via Android
  • 511
@gorzki99: Właśnie o to chodzi, że nie było smartfonów. Kiedyś wiedziała ofiara i kilku gnębicieli. Max. cała klasa coś tam wiedziała, ale bez szczegółów, bo normalna większość się tym nie interesowała.
Teraz natychmiast masz filmiki i social media i po dwóch dniach wie cała szkoła, a po tygodniu pół miasta i dzieciak nie ma życia.
W dodatku kiedyś były podsmiechujki, rzadko prawdziwe bicie. Teraz trzeba eskalować, bo sociale wymagają ciągłego
  • Odpowiedz
buczubuczu
buczubuczu
20.04.2026, 03:55:47 via Wypiek
  • 761
Klasyka gatunku, szkoła się po fakcie zorientowała, że coś było nie tak. To może trzeba głowę z d--y wyjąć i się rozejrzeć, a nie pozorować działania? A tym bardziej, jak rodzice już to zgłaszali. C--j im wszystkim (zamiataczom pod dywan, nie rodzicom) na klatę, do ucha, nosa i do d--y. W dowolnej kolejności. No i obowiązkowo życzę takiej ścieżki zdrowia z kuratorium, żebyście matoły udające nauczycieli mieli z tego powodu traumę do
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

synoid
synoid
20.04.2026, 05:48:41 via Wykop
  • 379
@buczubuczu: Uja się tam zorientowała. Na bank wiedzieli tylko zakładali, że jakoś to będzie. Młody "wytrzyma", skończy szkołę i problem z głowy. 100 poprzednich "wytrzymało". Może są kalekami emocjonalnymi, ale "wytrzymali".
  • Odpowiedz
3mortis
3mortis
20.04.2026, 05:53:13 via Wykop
  • 150
To może trzeba głowę z d--y wyjąć i się rozejrzeć


@buczubuczu: oni doskonale wiedzieli co sie dzieje i nie potrzebowali sie rozejrzec. Kazdy kto mial do czynienia z tym systemem wie ze nauczyciel wiedzial pewnie wczesniej od rodzicow. Ludzie gadaja, uczniow sie zna, plotki w pokoju nauczycielskim itp Oni doskonale wiedza kto komu co i kiedy, po prostu maja na to w------e bo dla nich, dla dyrektora i dla szkoly
  • Odpowiedz
niktopan
niktopan
niktopan
20.04.2026, 04:12:05 via Wypiek
  • 561
Te dzieci które się nad nim znęcały powinny mieć obowiązek wspierania jego rodziców na starość.
W Polsce dosłownie nie ponoszą dzieci żadnej odpowiedzialności za takie rzeczy.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
20.04.2026, 05:55:54 via Wykop
  • 349
@niktopan: Nie tylko dzieci, przykład typa odstrzelonego w Bystrzycy Kłodzkiej dopiero koleś jak wziął sprawy w swoje ręce wtedy wyszło że byli sobie bezkarni a policja miała to w D
  • Odpowiedz
Nick7C5
Nick7C5
20.04.2026, 06:27:53 via Wykop
  • 56
@niktopan: wspieranie brzmi jak poklepać po plecach. Rentę niech płacą.

  • Odpowiedz
Fyrloczek
Fyrloczek
20.04.2026, 04:52:25 via Wykop
  • 498
W dzisiejszych czasach oprócz tych nielegalnych nie ma narzędzi do walki z patologią. Gdyby ocena z zachowania wpływała na wypłacenie 800+ to sami rodzice ustawialiby swoje bachory do pionu.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

trafilem_w_wolny_login
trafilem_w_wolny_login
trafilem_w_wolny_login
20.04.2026, 06:01:08 via Android
  • 139
@Fyrloczek: Pomysł dobry tylko że tu ofiara dostała uwagę.
  • Odpowiedz
wyjatkowy_wyjatek
wyjatkowy_wyjatek
wyjatkowy_wyjatek
20.04.2026, 06:52:41 via Wykop
  • 81
@trafilem_w_wolny_login:Wyobraź sobie, że dzieciaki odpowiedzialne za nagonkę na kogoś pochodzą "z dobrych domów". Znam przypadek problemu w szkole średniej, zgłoszony do służb i kuratorium w porę, teraz szkoła ma proces sądowy, bo rodzice sprawcy obwiniają szkołę. 800+ w tym przypadku nie ma żadnego (w tym dla rodziców) znaczenia.
  • Odpowiedz
xDisaster420
xDisaster420
xDisaster420
20.04.2026, 04:42:15 via Wykop
  • 299
Kto nie zaznał gnojenia ten nie zrozumie co ten chłopak musiał przechodzić
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arysteasz
arysteasz
arysteasz
20.04.2026, 09:21:07 via Wykop
  • 63
@xDisaster420: a przecież to były żarty, co nie?
  • Odpowiedz
Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
20.04.2026, 13:22:01 via Wykop
  • 46
@xDisaster420: otóż to. To niszczy psychikę
  • Odpowiedz
glassmice
glassmice
glassmice
20.04.2026, 04:32:04 via Wykop
  • 271
Tych gnojow co go nękało i wychowawczyni powinno się dojechać. Nauczycielka widziała co się dzieje( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

pilprzem
pilprzem
pilprzem
20.04.2026, 06:19:34 via Wykop
  • 138
@glassmice: nauczycielka to wezmie teraz pelnoplatny tzw. urlop na poratowanie zdrowia i rok bedzie sie obijac. 3 razy takie cos moze wziac
  • Odpowiedz
tom-test
tom-test
tom-test
20.04.2026, 06:20:53 via Wykop
  • 65
@glassmice: klasyczna nauczycielska miernota "jo nie widzioł, jo nie wiedzioł"
  • Odpowiedz

GoldenJanusz
GoldenJanusz
20.04.2026, 04:47:41 via Wykop
  • 212
GoldenJanusz

źródło: 1000031722

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rdestowiec_ostrokonczysty
rdestowiec_ostrokonczysty
20.04.2026, 06:20:46 via Wykop
  • 92
@GoldenJanusz: różnica jest taka, że ojciec Kamila nie jest lokalnym magnatem produkcji garnków aluminiowych tylko zastępca brygadzisty w podupadającym zakładzie komunalnym
  • Odpowiedz

corsa900
corsa900
20.04.2026, 04:51:40 via Android
  • 180
Tak było od dawien dawna i trwa to nadal. Nauczyciele odwracają wzrok, bo nie chcą mieć dodatkowej roboty, a same dzieci często duszą problem w sobie, bo rodzice również nie potrafią z nimi rozmawiać.

Sam pamiętam jak w podstawówce całą klasę terroryzował jeden chłopak z domu dziecka, im bardziej ktoś był lubiany, tym bardziej był przez niego dręczony.

Męczyliśmy się z nim cztery lata, wiele dzieciaków doprowadził do skraju wytrzymałości, problem zgłaszany wielokrotnie, do
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nowystaryziel
Nowystaryziel
Nowystaryziel
20.04.2026, 05:34:15 via Wykop
  • 42
@Pawel993: @szmichal G---o. Wezwać rodziców i dyrektora- pierwsza i ostatnia szansa- brak poprawy to w--------a patus ze szkoły- najlepiej do szkoły dzieci specjalnej troski. Ewentualnie policja, kurator, rzecznik praw dziecka. Sęk w tym że nauczycielkom się nie chce, a jak rodzice wpływowi to się boją rodziców.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
20.04.2026, 06:05:21 via Wykop
  • 48
@corsa900: witam witam. Widziałem kilka podobnych przypadków przez lata nauki. Co ciekawe to była albo skrajna patologia albo synuś nauczycielki/lekarza który był rownie nietykalny jak ci z rodzin patologicznych.

A spróbuj tylko oddać (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) to wtedy nauczyciel się zainteresuje
  • Odpowiedz
lougramm
lougramm
20.04.2026, 03:58:16 via Wykop
  • 147
Nauczyciel jest od tego żeby mieć w c--j wolnego i płakać że mało zarabia a nie żeby uczyć czy pracować i pilnować dzieciarni.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

armiakrolewska
armiakrolewska
20.04.2026, 04:31:35 via Android
  • 27
@lougramm: nauczyciel ma pilnować albo szkoła no wiesz co! Kawusia z rana i śmiechy hihihihi. Najbardziej baszcxelna grupa zawodowa w Polsce po lekarzach to nauczyciele. Noski zadarte do góry i co to oni nie są.
  • Odpowiedz
yetix
yetix
yetix
20.04.2026, 05:11:16 via Wykop
  • 34
@lougramm: a jakie możliwości prawne ma nauczyciel? Szoła może jedynie zgłosić na policję i tyle... nawet z zachowaniem nagannym się przechodzi do klasy wyżej
  • Odpowiedz
wildangelx1
wildangelx1
20.04.2026, 05:32:17 via iOS
  • 141
Kiedyś jak ktoś był gnębiony to przychodził brat, siostra kuzyn albo rodzic i wypłacał liścia oprawcom. Dzisiaj oprawcy mają większe prawa niż ofiara której nikt nie obroni.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cozwykopem
Cozwykopem
Cozwykopem
20.04.2026, 13:26:20 via Wykop
  • 33
@wildangelx1: pewnie dlatego że dzisiaj te dzieci nie mają żadnego rodzeństwa.
  • Odpowiedz
CybernetycznyMozgKorwina
CybernetycznyMozgKorwina
20.04.2026, 15:20:48 via Android
  • 8
@wildangelx1: obstawiam ze nadal wyplaca liscia tylko o tym nie czytasz, patus jak wyłapie w morde raczej nie pucuje sie pani pedagog bo wstyd mu nie pozwala, w takich przypadkach szkoda sie zastanawiac, pierwsza rozmkwa dyscyplinujaca, nie pomaga? To plaskacz na ryj
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3161
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3014
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
2874
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2601
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2321
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #wydarzenia
  • #ciekawostki
  • #prawo
  • #europa
  • #gospodarka
  • #ekonomia
  • #heheszki
  • #4konserwy
  • #swiat
  • #policja
  • #historia
  • #usa
  • #neuropa
  • #niemcy
  • #warszawa

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking