Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko166
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RobieInteres

RobieInteres

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 39114
  • Znaleziska 2212
  • Mikroblog 36902
  • Obserwujący 35
  • Obserwowane 21
_lorem_ipsum_
_lorem_ipsum_
28.12.2024, 18:19:41
  • 63
Pytanie z cyklu: trudne się wylosowało.

Czy macie kontakt z osobami z pracy poza pracą?
Mam na myśli zapraszanie na domówki, wesela, wspólne wyjścia na piwko itd.

Do tej pory myślałem, że wszyscy mają tak jak u mnie w januszexie: przyjść, zrobić swoje w ciszy i po 8 godzinach do domu. Jednak czytam trochę m.in. na wykopie i co jakiś czas ktoś pisze "znajomi z pracy zaprosili mnie na domówkę" albo "kolega z pracy zaproponował
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieInteres
RobieInteres 29.12.2024, 11:02:20 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
RobieInteres
RobieInteres 29.12.2024, 01:33:03
  • 33
RobieInteres

źródło: 428502633_1827532464377212_5468076074505973333_n

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lesiu198
Lesiu198
29.12.2024, 01:34:02 via Wykop
  • 2

Komentarz usunięty przez moderatora

morgiel
morgiel
22.12.2024, 01:43:53
  • 0
popierasz anektacje Kanady przez Stany Zjednoczone?

anektacja kanady

  • anektować 55.0% (11)
  • chyba raczej anektować 10.0% (2)
  • nie wiem co o tym sądzić 10.0% (2)
  • raczej nie anektować 5.0% (1)
  • nie anektować 20.0% (4)

Oddanych głosów: 20

morgiel - popierasz anektacje Kanady przez Stany Zjednoczone?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieInteres
RobieInteres 22.12.2024, 01:45:50 via Wykop
  • 5
@morgiel: Our dedicated boys keep the peace in newly annexed Canada
RobieInteres - @morgiel: Our dedicated boys keep the peace in newly annexed Canada

źródło: 5bx30igsmpb71

Pobierz
  • Odpowiedz
kaczoor
kaczoor
21.12.2024, 18:41:55
  • 2484
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 133
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieInteres
RobieInteres 21.12.2024, 23:40:31 via Wykop
  • 0
@smutnebartosze: Cóż, jednak to język duński króluje pod względem różnicy w piśmie i wymowie. Są też badania, że duńskie dzieci później potrafią mówić z powodu ich zdegenerowanej wymowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
koneser_progresywnego_discopolo
koneser_progresywnego_discopolo
23.11.2024, 22:19:38
  • 2
#muzyka #protopunk ? Brian Eno to jedyna osoba, która mogła stworzyć #postpunk zanim powstał na dobre nawet zwykły punk( ͡° ͜ʖ ͡°)
#urojeniaautystyczne
koneserprogresywnegodiscopolo - #muzyka #protopunk ?  Brian Eno to jedyna osoba, któr...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
RobieInteres
RobieInteres 21.12.2024, 20:26:17 via Wykop
  • 1
@koneser_progresywnego_discopolo: Eno jest prawdziwym wizjonerem i utwór faktycznie jest traktowany jako coś w rodzaju proto-(post)punku. Z resztą jego eksperymenty z muzyką elektroniczną w latach 70. to też niezła awangarda i później skończyły się powstaniem gatunku ambient (akurat nie jestem fanem).
Bauhaus zrobili w latach 80. cover Third Uncle w bardziej gotyckim stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
RobieInteres
RobieInteres 20.12.2024, 01:31:14
  • 15
Wybieram się do Loc Muinne chędożyć czarodziejki
RobieInteres - Wybieram się do Loc Muinne chędożyć czarodziejki

źródło: lm

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieInteres
RobieInteres
Autor
20.12.2024, 01:32:20 via Wykop
  • 0
@Suheil-al-Hassan: Ano
  • Odpowiedz
RobieInteres
RobieInteres
Autor
20.12.2024, 16:28:50 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
arkan997
arkan997
14.12.2024, 15:47:15
  • 492
#wiedzmin #humorobrazkowy
arkan997 - #wiedzmin #humorobrazkowy

źródło: GewVLGgXAAACFME

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieInteres
RobieInteres 14.12.2024, 21:03:44 via Wykop
  • 5
@arkan997: KOGO BOLI POTĘZNE PAŃSTWO NILFGAARDZKIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RobieInteres - @arkan997: KOGO BOLI POTĘZNE PAŃSTWO NILFGAARDZKIE? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: dddd

Pobierz
  • Odpowiedz
N.....r
konto usunięte 13.12.2024, 07:41:08
  • 0
Jak grać tym podróżnikiem? Przeklikuje eventy, jeżdże sobie i tak właściwie to nie wiem co konkretnie robić. Słabe jest to, że nie ma na co prestiżu używać, albo ja tejże opcji nie znalazłem. No nie licząc tych claimów. #ck3
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieInteres
RobieInteres 14.12.2024, 13:41:57 via Wykop
  • 2
@New_Moral_Order: Trzeba robić kontrakty i zarabiać. Im większy poziom prestiżu, tym lepsze i bardziej płatne kontrakty u ważniejszych władców, więc prestiż to najważniejszy element. Potem mając wszystko zgromadzone można ruszyć na podbój lub poprosić o ziemię. Założeniem twórców było, że podróżowanie będzie elementem tymczasowym gry, a nie stałym, bo de facto nie ma co robić poza zarabianiem i tworzeniem armii (najlepszy element - można mieć wielokulturowe MAA ponad standardowy limit,
  • Odpowiedz
kraven2024
kraven2024
14.12.2024, 07:29:22
  • 45
#wiedzmin #wiedzmin4 #gry #heheszki
kraven2024 - #wiedzmin #wiedzmin4 #gry #heheszki

źródło: CIRI

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieInteres
RobieInteres 14.12.2024, 13:22:17 via Wykop
  • 0
@kraven2024: Przypomina Lagerthę z Wikingów, więc jest git, ale no generalnie od picia wiedźmińskich eliksirów twarz trochę puchnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
RobieInteres - @kraven2024: Przypomina Lagerthę z Wikingów, więc jest git, ale no gen...

źródło: ddd

Pobierz
  • Odpowiedz
asdfghjkl
asdfghjkl
14.12.2024, 00:11:28
  • 5
Kto ma odbyt ten sra. Tak mówi pismo święte
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RobieInteres
RobieInteres 14.12.2024, 00:15:19 via Wykop
  • 1
@asdfghjkl: a ile odbytów ma s-----l?
  • Odpowiedz

787

"Gnicie klasy menedżerów". Statystyki są miażdżące

"Gnicie klasy menedżerów". Statystyki są miażdżące

Od wielu lat jakość zarządzania wydaje się pogarszać, co prowadzi do niezadowolenia i wypalenia zawodowego pracowników.

rmweb
z
businessinsider.com.pl
dodany: 22.06.2024, 19:30:27
  • 260
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    korposwiat
  • #
    zarzadzanie
  • #
    swiat
  • #
    ciekawostki
RobieInteres
RobieInteres 23.06.2024, 13:17:02 via Wykop
  • 12
To jest zjawisko globalne, szczególnie widoczne w korporacjach, gdzie w jednym projekcie jest multum "managerów" od zarządzania X na różnych szczeblach.
Byłem nawet świadkiem rozmowy, gdzie omawiano ewidentne braki podstawowych umiejętności jednego pracownika i pojawiła się propozycja awansowania tego pracownika do roli managera, gdzie nie będzie marnować czasu innym.
Sami managerowie są niekompetentni, wymieniają specjalistów na świeżych pracowników bez wcześniejszego przekazania wiedzy, co powoduje zanik wiedzy technicznej i biznesowej w projektach i
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

879

Polacy na podium pod względem ilości godzin w pracy

Polacy na podium pod względem ilości godzin w pracy

Zdecydowanie najdłuższy roczny czas pracy mają pracownicy w Grecji, Polsce i Rosji.

konto usunięte
z
landgeist.com
dodany: 17.03.2024, 15:34:11
  • 327
  • #
    praca
  • #
    pracbaza
  • #
    polska
RobieInteres
RobieInteres 17.03.2024, 19:00:11 via Wykop
  • 10
@0rdynus: Dużo pracują, ale mało robią - mówię z doświadczenia. Czasem się zastanawiam, czy nie są dzięki temu sprytniejsi od nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

837

Podatek Belki bezlitośnie drenuje portfele Polaków. Czy będzie można go uniknąć?

Podatek Belki bezlitośnie drenuje portfele Polaków. Czy będzie można go uniknąć?

Coraz więcej osób narzeka na „podatek Belki”, który zabiera im i tak już niewielki zysk z oszczędności. Podatek był jednym z tematów kampanii wyborczej, zastrzeżenia ma również Rzecznik Praw Obywatelskich.

konto usunięte
z
salon24.pl
dodany: 24.02.2024, 10:52:20
  • 170
  • #
    podatki
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    oszczedzanie
  • #
    finanse
  • #
    lokaty
RobieInteres
RobieInteres 25.02.2024, 12:00:19 via Wykop
  • 2
@Robol: Rząd powinien w pierwszej kolejności wspierać klasę średnią, bo to ona ciągnie ten kraj do przodu. Kwota wolna od podatku Belki pozwoliłaby ludziom na sensowne lokowanie swoich oszczędności.

263

Odejście od oceny prac domowych: 40% uważa to za dobry pomysł, 38% przeciwnie

Odejście od oceny prac domowych: 40% uważa to za dobry pomysł, 38% przeciwnie

40,7 proc. badanych pozytywnie oceniło ideę nieoceniania prac domowych przez nauczycieli. Przeciwne zdanie wyraził podobny odsetek osób - 37,8 proc. Natomiast 21,5 proc. ankietowanych nie miało zdania w tej sprawie.

konto usunięte
z
polsatnews.pl
dodany: 28.01.2024, 08:53:32
  • 354
  • #
    edukacja
  • #
    szkola
  • #
    dzieci
  • #
    sondaz
RobieInteres
RobieInteres 28.01.2024, 13:48:02 via Wykop
  • 28
To jest wynik patologii, jaką było zadawanie miliona zadań z każdego przedmiotu do zrobienia w domu bez krzty zrozumienia, że to się nakłada i dzieciak musi siedzieć w nocy do późna, żeby ze wszystkim się wyrobić. Nie zrobiłeś? - jedynka. Sam zbyt dobrze to pamiętam.
Większość tego typu zadań to były bzdury, których nie chciało się robić nauczycielom na lekcji, a były zamieszczone w zeszycie ćwiczeń. Czym innym jest dokończenie jednego ćwiczenia,
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

270

Japoński rzemieślnik wykonujący łuki

Japoński rzemieślnik wykonujący łuki

Japoński rzemieślnik wykonujący łuki o długości ponad 2 metrów.

starnak
z
youtube.com
dodany: 01.01.2024, 15:50:55
  • 57
  • #
    japonia
  • #
    stolarstwo
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozrywka
  • #
    kultura
RobieInteres
RobieInteres 02.01.2024, 02:16:31 via Wykop
  • 56
@AAAAAPsik: Typowe japońskie rzemieślnictwo, czyli doskonalenie przez setki lat czegoś, co z biegiem czasu staje się technologicznie zacofane, zamiast zapożyczyć od innych coś lepszego. Co ciekawe, gdy kupili oni od Portugalczyków wczesną b--ń palną, to ją również cały czas udoskonalali, kiedy Europejczycy przez ten czas wymyślili kilka kolejnych generacji broni ( ͡° ͜ʖ ͡°).

1584

Spór o wi-fi

Spór o wi-fi

sąsiadowi tak dobrze się z korzystało z wi-fi że kiedy zablokowano mu dostęp postanowił walczyć o swoje znaczy się publiczne jak twierdzi wi-fi

Gabaryt
z
streamable.com
dodany: 31.12.2023, 10:25:27
  • 235
  • #
    januszebiznesu
  • #
    heheszki
  • #
    komputery
  • #
    technologia
  • #
    wifi
  • #
    sieci
RobieInteres
RobieInteres 31.12.2023, 14:10:01 via Wykop
  • -1
@aczutuse: Który? Bo nikt tam nie używa standardowego RP poza jakimiś dziennikarzami i rodziną królewską (przynajmniej oficjalnie). Im dalej na północ, tym bardziej wymowa staje się rozwodniona i przechodzi w coś, co ciężko utożsamić z angielskim (trochę jak czarne dialekty z getta w USA). Amerykańskie dialekty w dużej mierze nie są aż tak złe, jak brytyjskie, chociaż może to przez wczesną ekspozycję w postaci filmów, reklam itd.

305

Bareja w Lewicy wiecznie żywy

Pokaż treści 18+

Lewica z A.M. Żukowską robi konferencję o tym jak to uczniowie są przemęczeni bo wstają o 5 rano i wychodzi Bareja cały na biało. Stracili znowu szansę na milczenie.

konto usunięte
z
twitter.com
dodany: 10.11.2023, 22:44:18
  • 181
  • #
    lewica
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    heheszki
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    neuropa
RobieInteres
RobieInteres 12.11.2023, 00:15:18 via Wykop
  • 5
@MG78: Taka jest prawda.
Przy tak wielkim przeładowaniu materiału, większość wiedzy "zdobywanej" w szkole jest natychmiast zapominana. Byle zaliczyć jakiś sprawdzian i tyle. Na domiar złego, jest to wiedza, którą można w kilka sekund sprawdzić w Internecie, lub encyklopedii.
Nie oszukujmy się - poza fundamentalnymi faktami, niewiele pamiętamy z tego, nad czym ślęczeliśmy przez tyle lat życia w szkole. Zwyczajnie nie mieliśmy okazji wykorzystać jej w praktyce, ani możliwości do

262

Węgry będą blokować negocjacje dot. wejścia Ukrainy do UE

Pokaż treści 18+

Węgry będą blokować negocjacje dot. wejścia Ukrainy do UE

Węgry będą blokowały rozmowy o akcesji Ukrainy do UE do czasu, aż nie zostanie spełniony warunek związany z mniejszościami narodowymi.

RepublikaFederalnaNiemiec
z
dorzeczy.pl
dodany: 07.11.2023, 15:17:14
  • 176
  • #
    wegry
  • #
    ukraina
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    europa
  • #
    polityka
RobieInteres
RobieInteres 08.11.2023, 21:24:32 via Wykop
  • 0
Tego nie trzeba nawet blokować, bo wejście Ukrainy do UE nie będzie w ogóle możliwe przez co najmniej 20-30 lat, jak nie więcej i nie ma żadnych gwarancji, że się uda. Tutaj trzeba spełnić masę wytycznych, które wymagają reform i zmiany mentalności. Przeżarta korupcją Ukraina nie będzie miała tak łatwo, bo zmarnowali najlepszy okres na transformację po upadku socjalistycznej władzy na utrwalanie oligarchii.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

780

Runął mit? O pracę w IT jest coraz trudniej.

Runął mit? O pracę w IT jest coraz trudniej.

47,6 proc. kandydatów szukających pracy w IT twierdzi, że jest o nią trudniej niż rok temu - wynika z raportu przeprowadzonego przez No Fluff Jobs, polski portal z ogłoszeniami o pracy. Dodano, że 45,5 proc. badanych nie wysyła CV na oferty bez informacji o proponowanym wynagrodzeniu.

VoxClamantisInDeserto
z
bankier.pl
dodany: 28.10.2023, 09:40:46
  • 960
  • #
    pracait
  • #
    pracbaza
  • #
    praca
  • #
    informatyka
  • #
    it
  • #
    programista15k
RobieInteres
RobieInteres 29.10.2023, 10:04:59 via Wykop
  • 0
Duże korpo here. Jeszcze rok temu braliśmy studentów jak leci, a teraz firma zdjęła wszystkie oferty dla juniorów, mimo że część ludzi odeszła i w normalnym toku powinniśmy wziąć kolejnych.
Należy jednak wziąć pod uwagę, że na nowy rok wchodzą nowe budżety i wtedy oferty mogą się pojawić.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 27
  • Strona 19 z 27
  • >

Pan z numerem 10

  • Interesuję się historią, śmieszkuję, chodzę na koncerty i czytam książki.
  • Bombas
  • http://www.wykop.pl/ludzie/RobieInteres/

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 02.08.2020

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 13.09.2018

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 07.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 21.06.2021

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking