Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Robol
Robol

Robol

Dołączył 19 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 12337
  • Znaleziska 2266
  • Mikroblog 10071
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 19
Robol
Robol
Robol wczoraj, 19:45:41
  • 2
#mecz
Robol - #mecz

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol wczoraj, 18:19:54
  • 0
Ale z---------ł ten Siabalala. Już 1-0 dla RPA?
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
Kj5s6f2dk7s54o
wczoraj, 18:21:32 via Wykop
  • 0
@Robol: może matki zapytaj, bo na mecz jeszcze nie wyszedł.
  • Odpowiedz

4318

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"

W przyszłych latach nie jest planowane zwiększanie liczby miejsc na studiach medycznych ani otwieranie nowych kierunków lekarskich. Po rozmowach z MNiSW, które odbyły się w ubiegłym tygodniu, podtrzymaliśmy stanowisko, że nie ma potrzeby dalszego zwiększania limitu przyjęć na studia lekarskie.

cepheus
z
edukacja.rp.pl
dodany: przedwczoraj, 13:13:06
  • 512
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    nfz
  • #
    medycyna
  • #
    lekarze
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
Robol
Robol
Robol przedwczoraj, 16:36:00 via Wykop
  • 24
Lepiej importować lekarzy ze wschodu z dyplomem z czipsów zamiast kształcić swoich.
Robol - Lepiej importować lekarzy ze wschodu z dyplomem z czipsów zamiast kształcić s...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jurajski_Wedrowiec
Jurajski_Wedrowiec
Jurajski_Wedrowiec
09.06.2026, 13:46:21
  • 1
Nieironiczne pytanie - czemu w ogóle wrzucacie pieniądze w firmy, które zrobiły juz jakiś duzy skok 100-200-500% itp. i oczywistym jest, że wchodzicie na górce i ryzyko straty jest znacznie wieksze niz dalszego dużego zysku? A później zdziwienie, że spadło? WTF
#gielda
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 09.06.2026, 18:53:24 via Wykop
  • 1
@wstanczyk: @Jurajski_Wedrowiec analogicznie, dlaczego ludzie kupowali Nvidię po $6 w 2018 roku skoro chwilę wcześniej w 2016 roku kosztowała $1. Nie wiedzieli, że skoro urosła o 500% to już nie urośnie więcej?
Robol - @wstanczyk: @Jurajski_Wedrowiec analogicznie, dlaczego ludzie kupowali Nvidię...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
kicek3d
kicek3d
07.06.2026, 16:23:37
  • 636
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 07.06.2026, 19:28:09 via Wykop
  • 0
@kicek3d: ewidentnie infrastruktura nie jest dobrze przygotowana. A przecież płaci podatki w paliwie.
  • Odpowiedz

77

Pensje mocno w górę. Od lipca minimalne wynagrodzenie wyniesie 8458 zł

Pensje mocno w górę. Od lipca minimalne wynagrodzenie wyniesie 8458 zł

Od lipca wzrosną minimalne wynagrodzenia pracowników ochrony zdrowia. Stażysta prawie 9000 zł!

bestils
z
wnp.pl
dodany: 05.06.2026, 09:07:07
  • 40
  • #
    zdrowie
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
Robol
Robol
Robol 07.06.2026, 16:29:58 via Wykop
  • 5
Dej
Robol - Dej

źródło: image

Pobierz
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Robol
Robol
Robol 07.06.2026, 07:27:52
  • 66
Słuchajcie, ktoś powinien coś z tym zrobić. Moje osiedle ma kompletnie nieprzystosowaną infrastrukturę do pojazdów typu rosomak. Za co ja płacę podatki w moim mieście?
#konfitura
Robol - Słuchajcie, ktoś powinien coś z tym zrobić. Moje osiedle ma kompletnie nieprz...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
07.06.2026, 07:31:20 via Wykop
  • 21
@Robol: Zawołaj Wojtusia, to poskacze mu po lufie
rolnik_wykopowy - @Robol: Zawołaj Wojtusia, to poskacze mu po lufie

źródło: 84e623fc0143cf677c5385bd61c1c55f9f3c106a30c0872fe54381fe2c0cfd81

Pobierz
  • Odpowiedz
rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
07.06.2026, 11:29:31 via Wykop
  • 7
@ContraventoFiero: Psychol psychol. Nie bez powodu wyleciał z transportu publicznego.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 05.06.2026, 21:24:45
  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

838

Kraków: Afera wokół "hotelu (apartamentowca?) Roberta DeNiro"

Kraków: Afera wokół "hotelu (apartamentowca?) Roberta DeNiro"

Przy krakowskich błoniach miał stanąć luksusowy hotel, w któym udziały ma Robert DeNio a teraz okazuje się że połowa "pokoi hotelowych" jest na sprzedaż i w dziwnych okolicznościach dwa pokoje "nabył" były prezydent Krakowa, Jacek Majchrowski, oferta sprzedażowa nie jest publicznie dostępna.

enterprize
z
e-hotelarz.pl
dodany: 05.06.2026, 08:04:34
  • 114
  • #
    afera
  • #
    krakow
  • #
    nieruchomosci
  • #
    hotel
  • #
    patodeweloperka
  • #
    polityka
Robol
Robol
Robol 05.06.2026, 10:21:40 via Wykop
  • 55
@goferek: czyli rozumiem, że wziął hipotekę pod swój dom, żeby kupić te nieruchomości? Albo sprzedał ten swój dom?

76

Lekarze 25k, pielęgniarki 16k od lipca. Szpital w Mławie nie ma na kroplówki.

Lekarze 25k, pielęgniarki 16k od lipca. Szpital w Mławie nie ma na kroplówki.

Od lipca 2026 minimalne wynagrodzenie lekarza wzrośnie do 25 tys. zł brutto, pielęgniarki do 16 tys. zł. Koszt podwyżek to 4,5 mld zł zamiast planowanych 3,3 mld. Jednocześnie szpital w Mławie informuje o braku środków na podstawowe leki i ryzyku zamknięcia kolejnych oddziałów.

futanari
z
wykop.pl
dodany: 02.06.2026, 03:35:18
  • 48
  • #
    sluzbazdrowia
  • #
    lekarz
  • #
    pielegniarka
  • #
    szpital
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
Robol
Robol
Robol 02.06.2026, 12:03:51 via Wykop
  • 1
Dej
Robol - Dej

źródło: image

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

406

Podwyżki w służbie zdrowia: 25k dla lekarzy, 16k dla pielęgniarek

Podwyżki w służbie zdrowia: 25k dla lekarzy, 16k dla pielęgniarek

Ministerstwo Zdrowia otrzyma nowe wyliczenia, z których wynika, że lipcowe podwyżki w ochronie zdrowia będą kosztować aż 4,5 mld zł zamiast planowanych 3,3 mld. Przeciętne wynagrodzenie lekarza wzrośnie do ponad 25 tys. zł brutto, a pielęgniarek do 16 tys. zł. W latach 2022-2026 minimalne stawki w b

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 28.05.2026, 09:46:32
  • 120
  • #
    medycyna
  • #
    polska
  • #
    praca
  • #
    wiadomosci
  • #
    afera
  • #
    infromacje
Robol
Robol
Robol 28.05.2026, 13:35:22 via Wykop
  • 96
Dej
Robol - Dej

źródło: 629d52f2d4e15e323b61fb91ba27117fe1a1a32343eed314180021b13b8b19dd

Pobierz
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Robol
Robol
Robol 28.05.2026, 22:19:17 via Wykop
  • 6
@Notes: z zazdrości, że gangsterzy siłą zabierają mi w zusie ponad 1000 zł miesięcznie i kupują sobie za to Porsche? No, ja tam gangsterom nie zazdroszczę bycia gangsterami bo samemu nie chcę robić takich rzeczy. Mnie pracodawca sam wkłada pieniądze do portfela, nie muszę go do tego przymuszać żadną ustawą.
Robol
Robol
Robol 29.05.2026, 19:00:07 via Wykop
  • -1
@ryjek201: czyli jednak kogoś tutaj piecze d--a z zazdrości.
Robol
Robol
Robol 31.05.2026, 01:09:39 via Wykop
  • 0
@ryjek201: no to staram się pilnować portfela, ale zus zabiera mi siłą 1000 zł miesięcznie na nfz. Ja nikomu siłą nie zabieram pieniędzy na swoją pensję i utrzymanie mojego samochodu.
Robol
Robol
Robol 30.05.2026, 17:33:20
  • 0
Kto wymyślił finał o tak wczesnej godzinie? Dopiero włączyłem.
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTadeusz
JanTadeusz
30.05.2026, 17:34:35 via Android
  • 0
@Robol: araby
  • Odpowiedz

2607

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Łatwogang stał się nietykalny. Sięga po nasze pieniądze na lek, który nie działa

Streamer apeluje do rządu i prezydenta o refundację terapii dla dzieci z DMD. Żadnej refundacji jednak nie będzie. Chodzi o amerykański lek Elevidys, który NIE został dopuszczony w Europie. Powód? Wykazano, że właściwie nie działa. Lek dla 1 dziecka kosztuje ok. 3 mln dolarów.

okoboji
z
glamrap.pl
dodany: 27.05.2026, 19:30:02
  • 545
  • #
    latwogang
  • #
    zdrowie
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
  • #
    afera
  • #
    polskiyoutube
Robol
Robol
Robol 28.05.2026, 13:51:26 via Wykop
  • 18
Amerykański Jerzy Zięba po wynalezieniu Łatwoganga.
Robol - Amerykański Jerzy Zięba po wynalezieniu Łatwoganga.

źródło: 25a9e0589b0213638247aa4b52155539e1b52c6b0d64cda6786998c6ec61b0ae

Pobierz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

52

Rafał Zaorski wyleszczony z rynku. "Nie rozumiem co się tutaj dzieje".

Rafał Zaorski wyleszczony z rynku. "Nie rozumiem co się tutaj dzieje".

Według przecieku z prywatnego Telegrama do którego dotarliśmy, Rafał Zaorski, najsłynniejszy w Polsce spekulant giełdowy, zamknął w czwartek wieczorem longi na kryptowalutach Bitcoin i Ethereum z gigantycznymi stratami po czym ogłosił przerwę w tradingu. Idę na urlop, czas najwyższy"

banzi
z
bithub.pl
dodany: 27.05.2026, 07:07:44
  • 25
  • #
    gielda
  • #
    inwestycje
  • #
    kryptowaluty
  • #
    bitcoin
  • #
    zaorski
  • #
    inwestowanie
Robol
Robol
Robol 27.05.2026, 07:10:47 via Wykop
  • 17
Za swoje nie gra. Nie jest hazardzistą.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

762

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Czy łatwo gang chce wyciągnąć pieniądze podatników na lek który nie działa?

Lek na który zbierają to Elevidys Tutaj OFICJALNY CYCTAT Z DOKUMENTU EUROPEJSKIEJ AGENCJI MEDYCZNEJ "Różnica w zmianie wyników w skali NSAA między dwiema grupami wyniosła 0,65 w 34-stopniowej skali i nie była istotna statystycznie, co oznacza, że mogła wynikać z przypadku."

Ryzcel
z
instagram.com
dodany: 26.05.2026, 15:51:46
  • 174
  • #
    latwogang
  • #
    wykop
  • #
    afera
Robol
Robol
Robol 26.05.2026, 19:02:16 via Wykop
  • 518
Amerykański Jerzy Zięba po wynalezieniu zbiórek Łatwoganga.
Robol - Amerykański Jerzy Zięba po wynalezieniu zbiórek Łatwoganga.

źródło: 3273b39bb73ab79df5ce8150bd20c4ef789fd009d41e5ed161dc0a1c1b17f162

Pobierz
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

RenoJackson
RenoJackson
25.05.2026, 17:26:33
  • 7
Kariera w każdym innym zawodzie: nauka we własnym zakresie, cieżka praca w domu, trenowanie, ćwiczenie

Kariera w medycynie: Poznać profesorka i lizać mu dupe, innej drogi nie ma, jak nie jesteś dynamiczny to możesz zapomnieć o jakiejkolwiek "karierze". Nienawidze tego j------o nepotycznego medycznego kołchozu gdzie liczą się tylko znajomości i nie ma żadnych opcji rozwoju

W takim IT to siedzisz sobie w domu i n----------z kod i sie uczysz, a w medycynie g---o mozesz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 25.05.2026, 18:30:46 via Wykop
  • 8
@RenoJackson: w IT nie płacą 200k za miesiąc za wypisywanie recept.

Pokonkurowałbyś sobie z dwoma miliardami hindusów pracujących po 16 godzin dziennie za odpowiednik minimalnej w Polsce to byś inaczej spojrzał na IT.

A co do nauki medycyny w domu, to podobno Religa nauczył się robić przeszczep serca z publikacji naukowych więc skoro jeden potrafił to każdy jest w stanie uczyć się medycyny w domu.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 25.05.2026, 20:42:24 via Wykop
  • 5
@RenoJackson: już widzę jak z takim podejściem robisz karierę w IT. Byś narzekał, że po co robiłeś studia skoro każdy ma wiedzę z programowania z czata.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 26.05.2026, 18:21:07 via Wykop
  • 0
@Czostek303: nawet mi nie żal tych, którzy bronią Naczelnej Izby Lekarskiej i tej całej patologii z nepotyzmem. Konkurencja u konowałów wyszła by wszystkim na dobre.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 24.05.2026, 23:21:58
  • 13
Amerykański Jerzy Zięba po wynalezieniu zbiórek Łatwoganga.

NO CO NA DZIECIACZKI NIE DASZ????

#latwogang
Robol - Amerykański Jerzy Zięba po wynalezieniu zbiórek Łatwoganga.

NO CO NA DZIECIA...

źródło: 4916c0a905b44d759ad57e9769dd05e83af6a157dc032da86875ea85dc910838

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

robert_blaszczykowski
robert_blaszczykowski
22.05.2026, 21:01:26
  • 208
Zarządy Inpost, XTB i Zen kiedy znowu trzeba wyłożyć parę milionów bo jakiś pedalarz popierdziela rowerkiem po nocy

#latwogang
robert_blaszczykowski - Zarządy Inpost, XTB i Zen kiedy znowu trzeba wyłożyć parę mil...

źródło: images (7)

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 23.05.2026, 02:27:46 via Wykop
  • 22
@robert_blaszczykowski: i Cezary Pazura wraz z małżonką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nieinwestowalny
Nieinwestowalny
22.05.2026, 13:50:34
  • 1
Chiny już są w głębokiej recesji od jakiegoś czasu.
Teraz mała korekta na zachodzie nie będzie niczym niezwykłym, tez dobry moment dla Trumpa żeby powywalać akcje.
Ciekawi mnie jaki będzie max ruch spadkowy w 1h jak zacznie się już wyleszczanie, przyjdzie moment ze z tych all in portfolio w us tech zostanie -80% na rachunku, warto zamykać zielone... #gielda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 22.05.2026, 13:53:39 via Wykop
  • 0
@Nieinwestowalny: ok, tak zróbmy. Tylko powiedz mi gdzie ma iść cały ten hajs.
  • Odpowiedz
Robol
Robol
Robol 22.05.2026, 16:16:59 via Wykop
  • 0
@Nieinwestowalny: spółki technologiczne są najwyżej wyceniane ponieważ technologia to jest jedyna rzecz, która ma potencjał uratowania gospodarki przed recesją. Jeżeli będzie recesja to wszystkie spółki spadną, nie tylko technologiczne. Jeżeli technologia nie znajdzie odpowiedzi na zwiększenie dobrobytu to nikt nie będzie miał pieniędzy na żadne dobra. I może się okazać, że razem z recesją przyjdzie bezrobocie, inflacja i rzeczy z tym związane, tj. wysoka przestępczość lub nawet wojna.

Nie wiem
  • Odpowiedz
breakdown1
breakdown1
21.05.2026, 12:34:34
  • 108
500k w ubisofcie jest czymś co zmienia moje całe postrzeganie tego tagu

#gielda
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Robol
Robol
Robol 21.05.2026, 18:38:58 via Wykop
  • 1
@pepedros: to nie tylko kwestia kapitału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 23
  • Strona 1 z 23
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.09.2012

    Komentator
  • Łapacz Błędów
    od 11.06.2014

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 08.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 11.06.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking