Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
RFpNeFeFiFcL

RFpNeFeFiFcL

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 42488
  • Znaleziska 36853
  • Mikroblog 5635
  • Obserwujący 1665
  • Obserwowane 33
  • Dodane (404)
  • Komentowane (2759)
  • Plusowane (2472)
aBuu
aBuu
aBuu
20.05.2026, 06:48:41
  • 6566
pierwszy wpis po 11 latach od założenia konta. Po porostu jestem małomówny.
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
20.05.2026, 06:49:57 via Wypiek
  • 787
@aBuu Leć w gorące xd
  • Odpowiedz
Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
20.05.2026, 06:50:24 via Wykop
  • 1194
@aBuu: Ty k---a rzeczywiście. Ja już trzy konta zdążyłem zajechać a chłop dopiero pierwszy wpis robi. Smiechu warte
  • Odpowiedz
Sophos
Sophos
Sophos
17.05.2026, 05:34:40
  • 1174
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sophos
Sophos
Sophos
Autor
17.05.2026, 05:40:51 via Wykop
  • 504
@Mega_Smieszek: To, co napisałeś, nie jest żadną analizą społeczną ani ekonomiczną. To zwykły mechanizm emocjonalny: kilka własnych doświadczeń - uproszczenie - wrzucenie całej grupy do jednego worka, żeby poczuć się „mądrzejszym” i mieć prostego wroga.

Tyle że gospodarka ma gdzieś twoje emocje. Liczą się podatki, składki, konsumpcja i rynek pracy. A dane są jasne: Ukraińcy w Polsce pracują masowo, płacą VAT, ZUS i PIT, łatają braki kadrowe i zwiększają PKB.
  • Odpowiedz
Sophos
Sophos
Sophos
Autor
17.05.2026, 06:11:49 via Wykop
  • 300
@Mega_Smieszek: j.w. Powtórzyć? Dowód anegdotyczny, lubię takie, mówią i od razu, że IQ osobnika nie jest za wysokie.

Btw. Jeśli myślisz, że może mnie obrazić, w sensie, że jesteś w stanie, to gratuluję wiary w siebie.
  • Odpowiedz
Grzesiok
Grzesiok
29.04.2026, 17:25:11
  • 1724
Ulice w Tuapse pokryte kilkucentymetrową warstwą ropy. Wyobrażacie sobie usuwanie tego przykładowo z kanalizacji?

Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.

Kolejne wielkie zwycięstwo narodu kałmuckiego

Grzesiok - Ulice w Tuapse pokryte kilkucentymetrową warstwą ropy. Wyobrażacie sobie u...

źródło: photo_2026-04-27_16-06-48.medium

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
29.04.2026, 17:37:17 via Wykop
  • 949
Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.

@Grzesiok: XD
  • Odpowiedz
bombastick
bombastick
29.04.2026, 17:54:17 via Wykop
  • 548
Na szczęście rosjanie to przewidzieli i nie ma kanalizacji.


@Grzesiok: O cie ch.......XDDDDD
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
29.04.2026, 15:05:36
  • 2313
Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, nawet nie zrobiłeś mi dobrego dnia, a dobry cały tydzień. Przywiózł mi banknoty z oceanicznego państwa Vanuatu o nominałach od 200 do 5000 vatu wykonane w całości z plastiku (polimeru), oraz zarąbisty magnes z wizerunkami banknotów i monet. Zawsze marzyłem je posiadać w kolekcji, ale przez 14 lat zbierania banknotów z całego świata jakoś nigdy nie miałem okazji ich zdobyć, ponieważ w
IbraKa - Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, n...

źródło: 1000059579

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:12:34 via Android
  • 394
@IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty element po prawej stronie, oraz muszelke. Wszystkie nominały oprócz 2000 vatu posiadają element ułatwiający osobom niewidomym w postaci wypukłych kropek
IbraKa - @IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty elemen...

źródło: 1000059580

Pobierz
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:14:17 via Android
  • 363
@IbraKa: przezroczyste elementy
IbraKa - @IbraKa: przezroczyste elementy

źródło: 1000059582

Pobierz
  • Odpowiedz
pamareum
pamareum
15.04.2026, 17:02:02
  • 1120
Czynsz w SM Bródno za mieszkanie 82m2 wzrósł o 475 zł i wynosi teraz 2475 zł

#warszawa #nieruchomosci
pamareum - Czynsz w SM Bródno za mieszkanie 82m2 wzrósł o 475 zł i wynosi teraz 2475 ...

źródło: IMG_4641

Pobierz
  • 325
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rajju
rajju
rajju
15.04.2026, 17:08:06 via Wykop
  • 224
W Gdyni gdzieniegdzie też potrafią po ~2k zaśpiewać (np. Babie Doły za 60-70m mieszkanie). Złodziejstwo.
  • Odpowiedz
warszawiak39
warszawiak39
15.04.2026, 17:31:38 via Wykop
  • 506
@pamareum: co to za pozycje z d--y wzięte, jaki niby jest miesieczny podatek za grunty w mieszkaniu w bloku xD przecież to jest opłata roczna
  • Odpowiedz
tomaszmiller
tomaszmiller
14.04.2026, 07:40:29
  • 3647
Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.

Jeśli nurtują Was kwestie dotyczące zakrzywionej czasoprzestrzeni, kwantowych dziwności albo matematycznych abstrakcji (słowem: typowe tematy dyskusji na imprezie w kuchni albo na klatce schodowej akademika), serdecznie zapraszam na AMA 28 kwietnia o 18:00.

Nie obiecuję, że moje odpowiedzi będą satysfakcjonujące - pewnie często będę pisać "nie wiadomo"
tomaszmiller - Cześć!
Nazywam się Tomek Miller i jestem fizykiem matematycznym (czyli...

źródło: fota1 (1) (1)

Pobierz
  • 241
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thority
thority
14.04.2026, 07:42:30 via Wykop
  • 660
@tomaszmiller: syn Leszka czy Marcina?
  • Odpowiedz
Zulf
Zulf
Zulf
14.04.2026, 07:44:34 via iOS
  • 1712
@tomaszmiller:

jestem fizykiem matematycznym (czyli takim ni to fizykiem teoretykiem, ni to matematykiem) oraz popularyzatorem nauki z Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.


Gratulacje, ale moja corka jest magistrem prawa.
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
05.04.2026, 22:58:07
  • 25
Noworosyjsk (Kraj Krasnodarski, Rosja)

06.04.2026🔥
#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #wojsko #rosjaplonie #swiat
Mikuuuus - > Noworosyjsk (Kraj Krasnodarski, Rosja)
06.04.2026🔥
#ukraina #wojna #ros...

źródło: 1000006123

Pobierz
Mikuuuus - > Noworosyjsk (Kraj Krasnodarski, Rosja)
06.04.2026🔥
#ukraina #wojna #ros...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
Autor
05.04.2026, 22:58:17 via Wykop
  • 7
Mikuuuus

źródło: 1000006130

Pobierz
  • Odpowiedz
Mikuuuus
Mikuuuus
Autor
05.04.2026, 23:35:16 via Wykop
  • 5
Analiza wyniku ataku
https://wykop.pl/wpis/85647033/ukraina-wojna-rosja-rosjaplonie-wojsko-swiat
@Mikuuuus +15
#ukraina #wojna #rosja #rosjaplonie #wojsko #swiat
więcej
  • Odpowiedz
Lifelike
Lifelike
16.03.2026, 19:24:11
  • 75
#graphsandmaps #geografia #demografia #azja #miasto #ciekawostki
Lifelike - #graphsandmaps #geografia #demografia #azja #miasto #ciekawostki

źródło: largestcities

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kacappylon
kacappylon
16.03.2026, 19:25:46 via Wykop
  • 10
@Lifelike: w samej Dżakarcie żyje więcej ludzi niż w całej Polsce
  • Odpowiedz
galicjanin
galicjanin
17.03.2026, 07:34:08 via Android
  • 8
@Lifelike: w przeciętnym polskim mieście wojewódzkim dłużej przejedziesz ten sam dystans w godzinach szczytu no chyba, że to średnia i wyliczają też np. czas przejazdu nad ranem w niedzielę.
  • Odpowiedz
makrofag74
makrofag74
16.03.2026, 17:24:04
  • 650
#ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #mongolowie

Armia, która podbiła więcej terenów niż jakakolwiek inna siła w historii ludzkości, nie miała linii zaopatrzeniowych. Nie było spichlerzy. Nie było wozów z chlebem. Nie było personelu kuchennego maszerującego za kawalerią.
Wszystko, czego potrzebowali, wozili na koniu albo zabierali z niego. Suszone mięso, mleko klaczy i trochę prosa. To wszystko.

Marco Polo podróżował z mongolskimi wojownikami w XIII wieku i udokumentował to, czego był naocznym
makrofag74 - #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #mongolowie 

Armia, która podbiła ...

źródło: HDiMtEUbUAAZkUZ

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dworzec_w_Rivendell
Dworzec_w_Rivendell
Dworzec_w_Rivendell
17.03.2026, 06:22:03 via Wykop
  • 92
gotowały całe zwierzęta w ich skórze, wypełniając wnękę rozgrzanymi kamieniami, aby je upiec od środka, nie pozostawiając dymu, ognia ani śladu.


@makrofag74: A te kamienie to jak rozgrzewali?
  • Odpowiedz
xistobal
xistobal
xistobal
17.03.2026, 07:13:09 via Wykop
  • 113
Blitzkrieg średniowiecza.
Jakoś ciężko się podniecać największymi mordercami w historii ludzkości. To była cywilizacja nastawiona tylko i wyłącznie na mordowanie innych, jeśli nie chcieli płacić i poddać się ich władzy. Choć sukcesy mieli też dlatego że operowali na rozległych otwartych terenach, odbili się od cuwilizacji europejskiego tam gdzie była juz zakorzeniona od stuleci.
Na szczęście szybko sie rozsypała, choć co zniszczyła w czasie swojego istnienia to wręcz niepojęte, co do skali i
  • Odpowiedz
StalkomirNowak
StalkomirNowak
StalkomirNowak
12.03.2026, 04:24:47
  • 6413
Na Wykopie same pesymistyczne treści, więc chciałem się pochwalić moim osiągnięciem.

Udało mi się stworzyć algorytm kompresji plików który zmniejsza ich wagę o 3%, ale za to sprawia że stają się one bezpowrotnie uszkodzone.
#programowanie #wygryw
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

coccolino_
coccolino_
12.03.2026, 04:29:28 via Wykop
  • 1011
@StalkomirNowak: super osiagniecie, gratulacje, keep going
  • Odpowiedz
krulkartonu
krulkartonu
12.03.2026, 05:32:49 via Wykop
  • 1549
@StalkomirNowak: myślę, że z twoim talentem i zdolnościami powinieneś rozważyć pracę przy KSeF.
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
25.02.2026, 06:58:52
  • 275
Stwór z Loch Ness. W latach 2005-2007 naukowcy z Massachusetts Institute of Technology przeprowadzali kompleksowe badania dna szkockiego Loch Ness. W ramach programu badawczego strefa przydenna jeziora została szczegółowo przeszukana celem ustalenia, czy znajdują się w niej jakieś interesujące szczątki zwierząt – oczekiwano, że tego rodzaju znalezisko mogłoby pomóc w wyjaśnieniu historycznych obserwacji związanych z legendą o potworze z Loch Ness.

Rzeczywiście, podczas badań odnaleziono zwierzę, które wprawiło naukowców w osłupienie, jednak niekoniecznie
Apaturia - Stwór z Loch Ness. W latach 2005-2007 naukowcy z Massachusetts Institute o...

źródło: Loch Ness Toad

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neocaridina
Neocaridina
25.02.2026, 07:06:41 via Wykop
  • 83
@Apaturia: może się zaplątała w robota.
  • Odpowiedz
Apaturia
Apaturia
Autor
25.02.2026, 07:15:46 via Wykop
  • 87
@Neocaridina: Też tak w pierwszej chwili pomyślałam - że sprzęt przypadkowo przetransportował ropuchę na dno. Jednak nie znalazłam żadnej informacji o tym, że taka opcja była w ogóle brana pod uwagę, no i ropuchę opisywano jako "poruszającą się w mule". Taka przypadkowo zgarnięta przez sprzęt pewnie próbowałaby uciec i wypłynąć na powierzchnię, jak tylko miałaby taką możliwość.

Jezioro pełne tajemnic ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
kobiaszu
kobiaszu
18.02.2026, 08:58:35
  • 1474
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kobiaszu
kobiaszu
Autor
18.02.2026, 09:07:01 via Wykop
  • 443
@Szczuroskoczek_: Zmieniła się polityka mobilizacyjna, zmalały straty i stan osobowy armii zaczyna się powoli zwiększać
  • Odpowiedz
Ucho1899
Ucho1899
18.02.2026, 09:46:19 via Wykop
  • 508
Hahahaha xD


@duzy240: To że macie więcej surowców których nie umiecie efektywnie wydobyć i wykorzystać nie oznacza, że wygrywacie wojnę materiałową :)
  • Odpowiedz
SaintWykopek
SaintWykopek
27.01.2026, 04:01:16
  • 669
Wymagania:
– doktorat z fizyki
– obsługa mikroskopu elektronowego
– 4–10 lat doświadczenia, udokumentowanego publikacjami
Wynagrodzenie: 3600zł
Tutaj ogłoszenie
#praca #nauka #studia
SaintWykopek - Wymagania:
– doktorat z fizyki
– obsługa mikroskopu elektronowego
– 4–...

źródło: IMG_1781

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
Muszewymyslec2
27.01.2026, 04:05:10 via Wykop
  • 92
@SaintWykopek: Ale nie trzeba uprawnień na paleciaka. U mnie na dzielni to co 2 taki, no może tylko doktorat z chemii niż fizyki. Ale to prawie to samo.

A poważniej rób wykopalisko, ewidentnie ogłoszenie pod sprowadzenie
  • Odpowiedz
MalowanyPtak
MalowanyPtak
MalowanyPtak
27.01.2026, 08:02:57 via Wykop
  • 161
@SaintWykopek: To teraz Ci powiem skąd takie oferty, z perspektywy człowieka, który "był w środku". Te oferty to fikcja. Są pisane pod jedną, określoną osobę, która wykonuje już takie obowiązki. To jest rodzaj premii. Katedra ugaduje się z dziekanem, dziekan wystawia wakat, zgłaszasz się, dostajesz etat, i tak robisz to co robiłeś do tej pory, nie masz żadnych dodatkowych obowiązków i hajs się zgadza. P-------------e publicznych pieniędzy w klikach uczelnianych
  • Odpowiedz
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
co_jest_kurde_noc_jest_kurde
23.01.2026, 09:32:51
  • 2041
Ej mirki kręcić aferę? Od grudnia pracuję w nowym kołchozie, jednocześnie regularnie co dwa miesiące oddaję krew, przysługują mi z tego tytułu 2 dni wolne, a pracodawca nie zgadza się na udzielenie dwóch dni.

Kręcić aferę? Inspekcja pracy czy coś innego? Nie zależy mi i tak bo na koniec lutego zmieniam robotę.

#afera #pracbaza #krwiodawstwo #praca #prawo #prawopracy
cojestkurdenocjest_kurde - Ej mirki kręcić aferę? Od grudnia pracuję w nowym kołchozi...

źródło: 1000005562

Pobierz
  • 411
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grzesiok
Grzesiok
23.01.2026, 09:36:21 via Wykop
  • 2898
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde: kręć aferę ale nastaw się że będzie dym. Ja bym nie odpuszczał. Tych chamow z polskich januszexow trzeba uczyć, uczyć i uczyć. Kijem po plecach.
  • Odpowiedz
jawor2201
jawor2201
23.01.2026, 09:36:31 via Wykop
  • 1910
@co_jest_kurde_noc_jest_kurde: ja bym kręcił. Ma obowiązek Cię zwolnić na te dwa dni. Jak przestanie brakować krwi, to ludzie nie będą musieli oddawać i po problemie
  • Odpowiedz
wjtk123
wjtk123
22.01.2026, 08:33:12
  • 2374
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 168
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wjtk123
wjtk123
Autor
22.01.2026, 09:02:07 via Wykop
  • 832
@ChillExecutiveOfficer: Francja posiada dużo stabilniejszą sytuację społeczną niż USA, jeżeli chcesz oceniać takimi kategoriami.

No i ostatecznie to wszystko nie wpływa na żaden ze wskazanych przeze mnie punktów.
  • Odpowiedz
soundboy
soundboy
22.01.2026, 09:16:33 via Android
  • 426
@wjtk123: no i Francja jak nieliczna potrafi produkować uzbrojenia ITAR free a jest to bardzo ważne bo wtedy Stany są wstanie zablokować każdą sprzedaż
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
21.01.2026, 19:01:59
  • 444
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
Autor
21.01.2026, 19:21:31 via Wykop
  • 22
@Balija: tak, jestem z napro.
  • Odpowiedz
Sweet-Jesus
Sweet-Jesus
Autor
21.01.2026, 19:38:26 via Wykop
  • 22
@Balija: dzięki! To mogę zdradzić, że będzie tego więcej takich materiałów i prawdopodobnie kolejny pełnometrażowy film ale z okresu wojny.
  • Odpowiedz
Mck_98
Mck_98
20.01.2026, 06:07:46
  • 16349
Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamiętania. Jak myślicie ile jest aktywnych użytkowników tutaj? Obstawiammaksymalnie 7000 plusów
#wykopgate20 #afera
Mck_98 - Uwaga, uwaga! Ogłaszam powszechny spis ludności mirko.
Pulsować bez opamięta...

źródło: 1000041732

Pobierz
  • 221
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paukopulos
Paukopulos
20.01.2026, 06:24:27 via Wypiek
  • 290
@Mck_98 z roku na rok coraz mniej. Obstawiam ze ~8.5k na dzień dzisiejszy, ten tegom
  • Odpowiedz
SzubiDubiDu
SzubiDubiDu
20.01.2026, 07:09:43 via Wykop
  • 346
@Mck_98: na mirko? z 1500 plusów dostaniesz. Jak mode to wrzucą na główną to może 4k będzie
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
20.01.2026, 15:26:15
  • 542
#usa #polska #europa #swiat #boycottuscompanies
Amerykańskie brandy które warto bojkotować
TakiSeLogin - #usa #polska #europa #swiat #boycottuscompanies
Amerykańskie brandy któ...

źródło: G_GRco5XYAAN9ed

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mexxl
mexxl
20.01.2026, 15:34:51 via Wykop
  • 315
@TakiSeLogin: większość z tych marek ma nie tylko fabryki w Europie, ale też w Polsce¯\(ツ)/¯
Jak chcemy uderzyć w USA to wystarczy podatek cyfrowy od big techu oraz ograniczyć zakupy sprzętu wojskowego na rzecz dostępnych odpowiedników w Polsce i UE
  • Odpowiedz
TakiSeLogin
TakiSeLogin
Autor
20.01.2026, 15:38:56 via Wykop
  • 135
@Van-der-Ledre: spoko, masz jeszcze to
TakiSeLogin - @Van-der-Ledre: spoko, masz jeszcze to

źródło: file_00000000a8607246aec1489cd1b5b9d7

Pobierz
  • Odpowiedz
belu_p
belu_p
20.01.2026, 11:29:32
  • 660
Wczorajsza Zorza

#wroclaw #fotografia #tworczoscwlasna
belu_p - Wczorajsza Zorza

#wroclaw #fotografia  #tworczoscwlasna

źródło: 446 Most Rędziński Zorza

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

StaryWedrowiec
StaryWedrowiec
20.01.2026, 12:30:53 via Wykop
  • 31
no i timelapse: https://www.youtube.com/shorts/KfEbPYn0ESs


@belu_p: To teraz proszę podrzucić nagranie nieupośledzone - wykorzystujące całą szerokość monitora. Pionowe jest do bani.
  • Odpowiedz
hrumque
hrumque
20.01.2026, 20:03:47 via Wykop
  • 31
@belu_p: przecież to szklarnie w Siechnicach ;)
  • Odpowiedz
drakonia
drakonia
11.01.2026, 13:44:03
  • 3213
Mirasy, wracam do Was z trzecią częścią sagi o oszustwie na OLX w sprawie odkurzacza. W razie potrzeby: link do pierwszej i link do drugiej części

O pomoc w unboxingu poprosiłam jeszcze jedną osobę. Odpaliłam też dwie kamerki – jedną w telefonie, "mobilną", zaś druga stała na statywie i była cały czas skierowana na stół, gdzie odpakowywałam przesyłkę. W międzyczasie robiłam też fotki. Cały proces mam więc idealnie zapisany.

Sam sposób zapakowania był tragiczny,
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troublesomeuncle
troublesomeuncle
11.01.2026, 13:47:25 via iOS
  • 1663
Jedziesz z tym pajacem Mirabelko
  • Odpowiedz
NoblePhantasm
NoblePhantasm
11.01.2026, 13:50:22 via Wykop
  • 1646
@drakonia: Tylko zgłaszaj oszustwo
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 124
  • Strona 1 z 124
  • >
  • Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi najlepszymi znaleziskami to zapisz się listy wołań na Mirkoblogu.

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 02.03.2019

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 13.01.2020

    Komentator
  • VIP
    od 17.01.2019

    VIP
  • Złotousty
    od 28.02.2019

    Złotousty
  • Król Wykopaliska
    od 28.02.2019

    Król Wykopaliska
  • Kałasznikow
    od 01.08.2018

    Kałasznikow
  • Farciarz
    od 12.08.2018

    Farciarz
  • Rocznica
    od 16.07.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 14.11.2018

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 12.06.2021

    Władca Ognia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking