Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
criginold
criginold

criginold

Dołączył 7 lat i 10 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3751
  • Znaleziska 23
  • Mikroblog 3728
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 61
szurszur
szurszur
21.06.2026, 06:21:01
  • 1827
Coraz więcej osób zauważa, że od pewnego czasu każde wydarzenie międzynarodowe, które mogłoby dać punkty władzy jest torpedowane chwilę wcześniej przez PIS (i czasami konfederację).

1) Program SAFE - nagła zmiana stanowiska i atak PIS przed podpisaniem umów.
2) Umowa obronna z UK - Kręcenie nosem, że Nawrocki nie wiedział i nie wiadomo czy podpisze ( wg władzy kancelaria prezydenta była informowana o pracach)
3) Umowa o współpracy z Niemcami - ''przypadkiem'' dzień przed podpisaniem
  • 114
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold 21.06.2026, 12:57:13 via Wykop
  • 0
sprzedalibyście ten kraj


@dzien_dobry_22: to mówisz to pisowców czy do Tuska, bo to jedyny który sprzedał ten kraj
  • Odpowiedz
jajcek
jajcek
20.06.2026, 11:24:54
  • 110
Zobaczycie, za tydzień będzie jazgot Pisowców i KonfedeRussów że Tusk nic nie załatwił dla Polski na Konferencji o Odbudowę Ukrainy. A co więcej kontrakty pójdą do Niemców.

#batyr #debil #ukraina #wojna #rosja #bekazpisu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold 20.06.2026, 16:29:27 via Wykop
  • 0
Zobaczycie, za tydzień będzie jazgot Pisowców i KonfedeRussów


@jajcek: jeśli tuskowski nic nie ogarnie w temacie odbudowy to każdy zdrowo myślący człowiek powinien jazgotać.
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
17.06.2026, 10:15:23
  • 66
Atak, który może wykluczyć zawodnika na tygodnie, a fanboje messiego p------ą, że ON NIE CHCIOŁ xD
#mecz
LamajHarma - Atak, który może wykluczyć zawodnika na tygodnie, a fanboje messiego p--...

źródło: 321

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold 17.06.2026, 15:28:19 via Wykop
  • 0
@LamajHarma: Messi to jest taka parówa, że głowa mała
  • Odpowiedz

4171

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

W trakcie dyżurów występował w telewizji i sesjach rady dzielnicy

Tak zarabia się 1.6 miliona złotych rocznie jeśli jest się lekarzem i radnym PO: Wizyty w telewizji, udział w sesji rady dzielnicy oraz polityczne spotkania wszystko w dniach, w których pełnił dyżury.

eMWu12
z
zero.pl
dodany: 15.06.2026, 06:43:11
  • 420
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    wydarzenia
criginold
criginold
criginold 16.06.2026, 07:02:59 via Wykop
  • 0
Ludzie odłóżmy na sekunde politykę, to nie jest stricte problem polityczny.


@KurnikoweKuriozum: panie Donaldzie, to jest problem polityczny. Typowy radny KO jest typowy
criginold
criginold
criginold 16.06.2026, 07:04:52 via Wykop
  • 1
Kolacja Obywatelska i wszystko jasne. Na kraść się, nachapać, sprywatyzować i wrócić do władzy po 4 latach by powtórzyć. Ich plan zawsze wygląda tak samo
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

criginold
criginold
criginold 11.05.2026, 15:45:56
  • 1
Zostałem wezwany na rozprawę spadkową po dalekim krewnym. Nie wiem jaki ma majątek i ewentualne długi. Wiem, że umarł w DPS. Jak to wygląda w Polsce. Kiedy dowiaduję się o jakim majątku mowa? Na rozprawie? Kiedy się dowiaduję o długach? Czy przyjęcie spadku z dobrodziejstwem inwentarza oznacza, że partycypuje w długach tylko do wysokości wartości majątku? Jeśli tak to kto ocenia wartość majątku i co w sytuacji jak nie mogę go spieniężyć?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold
Autor
11.05.2026, 16:35:23 via Wykop
  • 0
@goferek: ja nie wiem czy jakaś bliższa rodzina to żyje. W wezwaniu było wymienionych wiele osób, nie że tylko ja, więc szukają szczęśliwców albo jeleni :)
  • Odpowiedz
criginold
criginold
criginold
Autor
12.05.2026, 18:59:35 via Wykop
  • 0
@Adams_GA: hmm i rozumiem, że zlecić taką robotę komornikowi mogę przed rozprawą?
  • Odpowiedz
wloczykij83
wloczykij83
wloczykij83
19.04.2026, 12:04:01
  • 976
Ten portal się zesra jak z 2 razy na tydzień nie wyprodukuje artykułu o rozsypującej się wielkiej plycie
wloczykij83 - Ten portal się zesra jak z 2 razy na tydzień nie wyprodukuje artykułu o...

źródło: 1000012958

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold 19.04.2026, 18:01:03 via Wykop
  • 1
@wloczykij83: ehh PTWP i pan Kuśpik. Nieoficjalny aparatczyk platformy obywatelskiej
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
02.04.2026, 09:52:19
  • 56
Dopłaty znowu nie zadziałały?

Szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpowiedzi.

#nieruchomosci #motoryzacja #ekonomia
Czoso - Dopłaty znowu nie zadziałały? 

Szok, niedowierzanie, miliony pytań bez odpow...

źródło: 1000056332

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold 02.04.2026, 18:26:42 via Wykop
  • 0
przecież Tesla tanieje wszedzie, bo sprzedaż leży. We Francji taka 130k w przeliczeniu xD


@PiotrFr: winny Elon czy konkurencja ich dogoniła?
  • Odpowiedz
criginold
criginold
criginold 03.04.2026, 20:34:23 via Wykop
  • 0
@PiotrFr: nie ironicznie zapytam. Specyficzny klient czyli jaki?
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
16.03.2026, 18:58:53
  • 340
Młode polskie rodziny, które chcą dopłat do kredytów, onieśmielone sława usuwają konta z portali społecznościowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci
Czoso - Młode polskie rodziny, które chcą dopłat do kredytów, onieśmielone sława usuw...

źródło: 1000055720

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold 16.03.2026, 22:11:42 via Wykop
  • 7
@mateosz_inbecki: japa tam lewacki psie
  • Odpowiedz
vulfpeck
vulfpeck
08.03.2026, 13:02:28
  • 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold 08.03.2026, 22:57:17 via Wykop
  • 0
straty powinny być pokrywane przez klub i elo


@hpiotrekh: a jak realnie klub może czemuś takiemu przeciwdziałać, że ma pokrywać straty?
  • Odpowiedz
criginold
criginold
criginold 09.03.2026, 21:47:05 via Wykop
  • 0
mecze bez kibiców


@hpiotrekh: nie mam pojęcia ile % wpływu do budżetu klubu to bilety ale na szybko mam wrażenie, że gasisz ognisko armatką wodną
  • Odpowiedz
xiv7
xiv7
05.03.2026, 12:10:05
  • 665
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold 05.03.2026, 21:41:55 via Wykop
  • 0
@xiv7: to jest artykuł PREMIUM ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
01.03.2026, 10:42:51
  • 643
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold 01.03.2026, 20:20:32 via Wykop
  • 0
czy niemieckiego Bilda


@weakar: przecież to proste typie. Niemiecki Bild jest niemiecki, więc na niemcy nie pluje. "Polski" onet jest niemiecki, więc na Polskę pluje
  • Odpowiedz
dzester
dzester
23.02.2026, 14:41:36
  • 723
Wiecie że blog „Ania gotuje” jest większy od wykopu XD
Brawo #nowywykop #wykop
dzester - Wiecie że blog „Ania gotuje” jest większy od wykopu XD 
Brawo #nowywykop #w...

źródło: IMG_4671

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold 23.02.2026, 20:46:24 via Wykop
  • 0
@dzester: z ciekawości, gdzie dostać taki raport?
  • Odpowiedz
criginold
criginold
criginold 22.02.2026, 18:43:37
  • 0
Kupiłem gravela z obręczami DT Swiss G 540 (622x24) na piastach Shimano RS470 (przód/tył)

Jestem na grupce promek z Ali i tam czasem wpadają dobre promki na karbonowe obręcze.

Czy pod bikepacking to ma w ogóle sens? Szpeju się trochę wozi, więc rower ciężki no i teren nie zawsze równy. Karbon dedykowany pod gravel to wytrzyma czy szkoda sobie tym zawracać głowę?

#gravel #bikepacking #rower
criginold - Kupiłem gravela z obręczami DT Swiss G 540 (622x24) na piastach Shimano R...

źródło: 1000021868

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold
Autor
22.02.2026, 19:52:17 via Wykop
  • 0
@monty16k: składałeś sobie taki zestawik i możesz coś polecić?
  • Odpowiedz
adamsowaanon
adamsowaanon
05.02.2026, 01:06:43
  • 5
Powiem tak,
Garmin edge explore 2 to jest mega sprzęt,
Mimo 750mah baterii,trzyma już 4 dni po 5-8 godzin jazdy i w trakcie czuwania i spadło tylko do 80%!

Miałem Garmin Dakota 550, i na 2x aa 2000mah miał bym już około połowy baterii.

Także
adamsowaanon - Powiem tak, 
Garmin edge explore 2 to jest mega sprzęt, 
Mimo 750mah b...

źródło: 1000020562

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold 22.02.2026, 19:00:00 via Wykop
  • 0
będę się chyba przenosił na COROS Dura


@PiszeCzasen: jak tam, nabyłeś już?
  • Odpowiedz
criginold
criginold
criginold 11.02.2026, 19:59:20
  • 3
https://zero.pl/news/rodziny-ofiar-przestaly-milczec-opowiedzialy-mi-o-sebastianie-m

Dobrze, że Stanowski wziął to na tapetę.
Niemniej myślę, że odchód się wywinie (╯︵╰,)

#majtczak #majteczki #prawo #piratdrogowy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold 08.02.2026, 22:36:10
  • 0
Potrzebuję kupić cynk bo jem sporo kiszonek i doktor Google Gemini tak radzi.
Dlaczego w sklepie Olimp ich Chela-MZB jest tańsze od ZMA chociaż ma te same składniki tylko w większych dawkach?
Nie jest to dla mnie logiczne
#silownia #mikrokoksy #zdrowie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold
Autor
08.02.2026, 22:41:15 via Wykop
  • 0
@hpiotrekh: mówimy o tym samym producencie i niemal identycznym produkcie. Jak rozumiem ZMA to nazwa zastrzeżona i za to płacą pewnie
  • Odpowiedz
criginold
criginold
criginold
Autor
08.02.2026, 22:47:18 via Wykop
  • 3
@hpiotrekh: panie, to jest AI. Intelygencja, a nie jakieś badania. Na co to komu
  • Odpowiedz
Mishy
Mishy
24.05.2021, 04:41:31
  • 11
Aha to ja zacząłem pić ocet jabłkowy w ilości około 1-2 łyżki rozrobione z wodą w proporcji 1:1 a w internecie teraz czytam że to się na całą szklankę wody rozrabia xd
#dieta
.
Mishy - Aha to ja zacząłem pić ocet jabłkowy w ilości około 1-2 łyżki rozrobione z wo...

źródło: comment_16218312825rQaWlGylFT1qAVCyDrU6l.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold 18.01.2026, 07:59:18 via Wykop
  • 0
@Mishy: żyjesz jeszcze czy już wypaliło Ci żołądek i przełyk?
  • Odpowiedz
criginold
criginold
criginold 17.01.2026, 11:00:43
  • 4
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Innymi słowy albo będziecie sprzedawać tak drogo jak Niemcy wyzyskujący Europejczyków albo cła zostają

#motoryzacja #komisjaeuropejska #europa #niemcy
criginold - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Innymi słowy albo będziecie sprzedawać tak drogo jak Niemcy w...

źródło: 1000019937

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

criginold
criginold
criginold
Autor
17.01.2026, 11:57:11 via Wykop
  • 1
@TomMen: bo nie lubię Niemców i pod to układam narrację ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
criginold
criginold
criginold
Autor
17.01.2026, 13:44:45 via Wykop
  • 0
Tak. Niemcy wykorzystują niemieckich czy polskich pracowników


@PiotrFr: niemieckich nie. Inne kraje uropy? Tak
  • Odpowiedz
criginold
criginold
criginold 04.01.2026, 21:38:59
  • 2
USA nigdy nie pozwolą UE na przyblokowanie big techów, bo w ten sposób realnie wpływają na władze w tych krajach i opinie o sobie samych.
#usa #wenwzuela #media #bigtech #tvn
criginold - USA nigdy nie pozwolą UE na przyblokowanie big techów, bo w ten sposób re...

źródło: 1000019406

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DalaCiLama
DalaCiLama
04.01.2026, 21:41:16 via Wykop
  • 4
@criginold: właśnie dlatego USA Trumpa tak nienawidzi EU bo nie ma tutaj jakiegoś lidera, którego można sobie obalić
  • Odpowiedz
bialy100k
bialy100k
04.01.2026, 21:50:14 via Wykop
  • 1
właśnie dlatego USA Trumpa tak nienawidzi EU bo nie ma tutaj jakiegoś lidera, którego można sobie obalić


@DalaCiLama: Przez ciebie wyobraziłem sobie Trumpa porywającego von der Leyen - i tego już się nie da "odwyobrazić".
  • Odpowiedz
criginold
criginold
criginold 03.01.2026, 09:45:25
  • 1
No i łapa położona na ropie.
Ehh kontrolując światowe media można wszystko

#usa #wenezuela #ropa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 20.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.11.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking