Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FUKASZ
FUKASZ

FUKASZ

Dołączył 15 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 119
  • Znaleziska 80
  • Mikroblog 39
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 11

625

Bill Gates: Jeśli unikniemy wielkiej wojny... będzie kolejna pandemia

Pokaż treści 18+

Bill Gates: Jeśli unikniemy wielkiej wojny... będzie kolejna pandemia

Miliarder i filantrop Bill Gates spędził ostatnie kilka dekad ostrzegając opinię publiczną przed złowieszczymi problemami, od nadchodzących katastrof klimatycznych po niszczycielskie cyberataki. Obecnie największe zaniepokojenie Gatesa wywołują globalna wojna i kolejna pandemia.

konto usunięte
z
filarybiznesu.pl
dodany: 15.09.2024, 07:11:52
  • 226
  • #
    gates
  • #
    zydzi
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    pandemia
  • #
    propaganda
  • #
    koronawirus
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 16.09.2024, 07:38:51 via Wykop
  • 0
@Cogito-sum: odnośnie Chin które przytoczyłeś to po co wprowadzali politykę jednego dziecka obowiązującą do 2015 roku? Liczba ludności rosła ale jednak chcieli ją jakoś kontrolować bo widzieli zagrożenie

2986

Rząd przyjął budżet na 2025 r. "Zero złotych na kredyt 0 proc."

Rząd przyjął budżet na 2025 r. "Zero złotych na kredyt 0 proc."

Rząd przyjął wstępny projekt budżetu na 2025 r. - poinformowała na platformie X Katarzyna Pełczyńska

swango
z
businessinsider.com.pl
dodany: 28.08.2024, 11:23:58
  • 336
  • #
    nieruchomosci
  • #
    polityka
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 28.08.2024, 12:08:02 via Wykop
  • -1
@Velsey: politycy teraz będą spieniężać te nieruchomości co kupili za pół darmo bo pewnie ciężko im już te ilości kontrolować i ogarniać wynajem, chwilę pod butem developerów przetrzymają a później ruszą z kolejnym programem.

851

Rewolucja na rynku pracy. Rząd już policzył, ile ściągnie kasy

Rewolucja na rynku pracy. Rząd już policzył, ile ściągnie kasy

Pełne ozusowanie umów zleceń oraz umów o dzieło może oznaczać dodatkowe 7 mld zł wpływów do budżetu rocznie. Dymania ciąg dalszy... Ten kraj to żart

Fromsky
z
bizblog.spidersweb.pl
dodany: 19.08.2024, 19:15:19
  • 288
  • #
    gospodarka
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    finanse
  • #
    biznes
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 21.08.2024, 11:24:18 via Wykop
  • 0
@Asd15: staraj się dojść do takiego etapu gdzie z jednej pensji zarobisz tyle co teraz z dorabianiem, zaoszczędzisz na paliwie i jedzeniu nie mówiąc o wolnym czasie dla siebie a przy tym ta praca którą wykonujesz z dorabiania będzie wolna dla osoby która szuka pracy.
maciorqa
maciorqa
11.08.2024, 20:19:36
  • 9
Letnie Igrzyska Olimpijskie to w sumie fajna impreza sportowa, ale patrząc na to jakie to są koszty i impreza trwa tylko dwa tygodnie, to jestem zdecydowanie przeciwny, żeby Polska zorganizowała taką imprezę. Francuzi i tak zrobili je po taniości i wydali podobno "tylko" 20 mld euro, czyli w przybliżeniu 85 mld złotych. Wolałbym, żeby Polska wydała takie pieniądze na coś innego, niż dwutygodniową imprezę sportową.

W sumie to wolałbym, żeby Polska zorganizowała
maciorqa - Letnie Igrzyska Olimpijskie to w sumie fajna impreza sportowa, ale patrząc...

źródło: Paris%202024%20Opening%20Ceremony%20%20pyro%20show

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 11.08.2024, 21:11:31 via Wykop
  • 0
@Moh1kanin: jakie koszty xD przecież na takie cele drukuje się pieniądze. W niezłej bańce żyjesz, ludzie co rządzą światem, organizują takie imprezy siedzą w komitetach. itd. obracają miliardami na co dzień.
  • Odpowiedz

327

Nastroje deweloperów. Firmy liczą się z dalszym spadkiem sprzedaży mieszkań

Nastroje deweloperów. Firmy liczą się z dalszym spadkiem sprzedaży mieszkań

Pilnie potrzebna betonowa kroplówka. "Według danych portalu Tabelaofert. pl łącznie na 15 rynkach sprzedaż w maju i czerwcu 2024 była w trendzie spadkowym" - powiedział Robert Chojnacki. (PAP Biznes)

Dueil_angoisseus
z
bankier.pl
dodany: 03.07.2024, 06:59:45
  • 76
  • #
    nieruchomosci
  • #
    ekonomia
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    mieszkanie
  • #
    mieszkanienastart
  • #
    mieszkaniedeweloperskie
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 04.07.2024, 07:13:38 via Wykop
  • 2
@fervi: w czasie bk2% gdy podjechałem do biura sprzedaży Panie były tak zarobione, że miały 5 min dla mnie z jedną rozmawiałem a za plecami słyszałem od drugiej czy się decyduje bo ona już pisze z klientem i to mieszkanie za chwilę już nie będzie dostępne, o negocjacjach nie zdążyliśmy pogadać bo wyszedłem.

856

W Polsce brakuje 2 000 000 mieszkań, zawsze, bez względu na wszystko

W Polsce brakuje 2 000 000 mieszkań, zawsze, bez względu na wszystko

Mimo wybudowania 2 500 000 mieszkań, w Polsce wciąż brakuje 2 000 000 mieszkań, ale za to są coraz to mniej dostępne. Na pocieszenie wiedzmy, że rośnie liczba rentierów, bez względu na wszystko.

piotr-krola
z
wykop.pl
dodany: 05.06.2024, 10:14:22
  • 296
  • #
    nastart
  • #
    nieruchomosci
  • #
    kredythipoteczny
  • #
    kredyt
  • #
    kredyt2procent
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 06.06.2024, 13:26:22 via Wykop
  • 1
@promatiq:

ale ludzie zarabiają normalnie w zwykłej pracy, ewentualnie we własnej firmie i za te ciężko zarobione pieniądze kupują mieszkania na wynajem, bo co mają z takimi pieniędzmi zrobić? A takie mieszkanie poleży 20 lat i będzie dla dziecka.


Tak każdy ma nagle 20 dzieci, którym będzie trzymał mieszkanie żeby biedne za 20 lat miały gdzie się podziać xD

3292

Tragiczny wpływ kredytu 2% na ceny mieszkań. Kraków podrożał +39% r/r

Pokaż treści 18+

Tragiczny wpływ kredytu 2% na ceny mieszkań. Kraków podrożał +39% r/r

Kredyt 2% podniósł gigantycznie ceny mieszkań, rekordzistą jest Kraków, gdzie zdrożały one aż o 39%. Oznacza to, że jeżeli jakieś mieszkanie kosztowało rok temu 600 tysięcy, zaledwie rok później kosztuje 839 tysięcy. Ktoś powinien za to beknąć, to okradzenie podatników na rzecz banków i deweloperów

konto usunięte
z
twitter.com
dodany: 27.03.2024, 14:45:35
  • 524
  • #
    nieruchomosci
  • #
    konfederacja
  • #
    4konserwy
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    ekonomia
  • #
    gielda
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 27.03.2024, 21:31:00 via Wykop
  • -1
@oppserwatorr: do tego będzie pierwsze w rankingu bezrobocia bo jeśli chodzi o skalę zwolnień w tych korpo to miesiąc temu Aptiv 250 osób zwolniło, teraz 270 osób do końca marca z Octopus Energy poleci
https://www.propertynews.pl/polityka-i-spoleczenstwo/masowe-zwolnienia-w-octopus-energy-krakow,155170.html

370

Awantura o flipperów. O rynek mieszkaniowy kłócą się eksperci i politycy

Awantura o flipperów. O rynek mieszkaniowy kłócą się eksperci i politycy

Flipping, czyli kupowanie mieszkań po okazyjnych cenach, aby po remoncie sprzedać je z zyskiem, to znów główny temat w debatach o polskim rynku mieszkaniowym. Lewica uważa flipping za szkodliwy i chce go zwalczać. Innego zdania są liberałowie. O fliping pokłócili się też rynkowi eksperci.

300GOSPODARKA
z
300gospodarka.pl
dodany: 26.03.2024, 13:29:06
  • 173
  • #
    flipperzy
  • #
    flipping
  • #
    spekulanci
  • #
    rynekmieszkaniowy
  • #
    mieszkania
  • #
    nieruchomosci
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 27.03.2024, 09:26:17 via Wykop
  • 2
@munioman: flipowanie na autach to też patologia, sprowadzanie aut po dzwonach z zagranicy po czym ich naprawa po kosztach u gościa co dłubie w garażu i sprzedaż jako bezwypadkowe.
000loki
000loki
000loki
15.03.2024, 19:37:54
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 16.03.2024, 07:47:38 via Wykop
  • 0
@000loki: a może taki był zamiar przedstawienia Kaszyńskiego w takiej szopce, gdzie stawiał się ponad prawem i nie odpowiadał na pytania, przecież on z tego nie wyszedł wygranym jeśli chodzi o wizerunek
  • Odpowiedz

1043

Maciej musiał reklamować szczepionki #OstatniaProsta

Maciej musiał reklamować szczepionki #OstatniaProsta

Przypomnijmy! Maciej Musiał i 49 innych gwiazd namawiali do szczepień przeciwko COVID 19

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 09.03.2024, 20:26:02
  • 278
  • #
    covid19
  • #
    koronawirus
  • #
    heheszki
  • #
    januszebiznesu
  • #
    wykopefekt
  • #
    plandemia
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 10.03.2024, 09:25:00 via Wykop
  • -2
@herszt: No i co Ci do tego, że wystąpił w tej reklamie takie miał poglądy, że warto się szczepić i tyle.
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 10.03.2024, 11:49:33 via Wykop
  • -2
@herszt: na mnie nie wpływały te billboardy miałem inne zdanie na temat szczepień. Powiem inaczej nie wszyscy muszą mieć takie zdanie na dany temat jak Ty.
Portes
Portes
09.03.2024, 22:53:30
  • 277
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 10.03.2024, 09:28:34 via Wykop
  • 0
@Portes: po co to oglądasz?
  • Odpowiedz
mickpl
mickpl
17.02.2024, 22:46:03
  • 69
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 18.02.2024, 11:15:14 via Wykop
  • 1
@PfefferWerfer:

ale musiałbyś być debilem żeby nie nadpłacać i spłacić tego w ciągu tych 10 lat


A jak kogoś nie stać nadpłacać to jest i debilem i biedakiem? Chłopie spłata 500k kredytu w 10 lat przykładowo to ile miesięcznie wychodzi żeby nadpłacać? Policz sobie ratę takiego kredytu do tego czynsz i resztę na życie. Myślę, że z 3/4 tych co brało bk będzie to spłacać do końca ewentualnie pojawi się
  • Odpowiedz
pacan7
pacan7
11.02.2024, 21:21:16
  • 176
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 12.02.2024, 08:21:11 via Wykop
  • 0
@pacan7: a co byś chciał tam usłyszeć ciekawego, przecież to rozrywka dla ubogich
  • Odpowiedz
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 27.01.2024, 12:22:16
  • 1
Co myślicie o takiej podyplomówce, cena dwa razy niższa niż za bootcamp tylko trzeba będzie dojeżdżać bo stacjonarnie. Ma ktoś doświadczenie z takimi studiami? Wcześniejsze kierunki jakie kończyłem nie były z obszaru IT, teraz miałbym jakiś papier z uczelni a w ogłoszeniach co raz częściej już się to w wymaganiach pojawia. Obecnie pracuję jako QA w data science brak doświadczenia, tyle co parę kursów przerobiłem na Udemy.

https://www.ue.katowice.pl/studia-podyplomowe/kierunki-studiow-podyplomowych/uczenie-maszynowe-i-data-science-stacjonarne/informacje-o-kierunku.html

#datascience #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

heniek_8
heniek_8
27.01.2024, 14:27:28 via Wykop
  • 0
@FUKASZ: dla instytucji w których patrzą na papier będzie dobre, w instytucjach gdzie posadzą cię przed kompem i dadzą zadanie, lepiej żebyś też coś programował
  • Odpowiedz
JamesJoyce
JamesJoyce
27.01.2024, 20:08:45 via iOS
  • 0
@FUKASZ strata czasu i pieniędzy. Wierz mi. Prowadzę rekrutację na stażystów i juniorów w AI. Hr nawet nie dopuszcza do rozmowy technicznej ludzi po butkampach i podyplomowkach online. To może być trudne do przyjęcia, ale to prawda.
  • Odpowiedz

411

Długi przerastają 19-latkę. "Babcia grała na maszynach"

Długi przerastają 19-latkę. "Babcia grała na maszynach"

Ma zaledwie 19 lat i ogromne długi, w które wpędziła ją babcia. Carol Jankowska z Koszalina po śmierci matki odziedziczyła kawalerkę i udziały w dwóch mieszkaniach. Ponieważ była niepełnoletnia, majątkiem zarządzała jej babcia. Kobieta nie regulowała zobowiązań.

Kolekcjoner_dusz
z
polsatnews.pl
dodany: 25.01.2024, 05:33:20
  • 205
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    mieszkanie
  • #
    nieruchomosci
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 25.01.2024, 08:30:33 via Wykop
  • 43
@arsenalista: ok oski bo każdy nastolatek ma 15k do wyłożenia od tak. Dorośli nie mają oszczędności a tu mowa o 19 latce, która straciła rodziców chyba nie ma jej czego zazdrościć, nie?
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 25.01.2024, 10:25:30 via Wykop
  • 1
Mam dla niej proste i skuteczne rozwiązanie. Może sprzedać kawalerkę i spłacić długi, nikt nie będzie wysyłał pism ani więcej nachodził.


@arsenalista: kiepski z Ciebie doradca :) bo założona została zbiórka i dzięki temu spłaci zadłużenie

https://zrzutka.pl/splata-zadluzenia-ktore-na-konto-maloletniej-carol-jankowskiej-zrobila-wyznaczona-opiekunka-prawna#
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 25.01.2024, 12:07:32 via Wykop
  • -2
@rebelhorizon: nie musi Ci nic sprzedawać bo ma zrzutke, gdzie już zebrała 59k :) Boli? ma boleć :)
MrPawlo112
MrPawlo112
22.11.2023, 19:54:47
  • 22
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 22.11.2023, 20:55:32 via Wykop
  • 2
@gorzki99: a skąd pewność, że będzie tu mieszkał i płacił podatki przez 40 lat, może tu będzie dorastać będziesz na niego płacił 800 plus przez 18 lat później pójdzie do państwowej uczelni i stąd wyjedzie i tyle będzie dla Ciebie z dziecka z in vitro za 25 lat
  • Odpowiedz
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 22.11.2023, 21:19:42 via Wykop
  • 0
@pozdroxxx666: nie o tym mówię nie oczekuję tego, pokazuję drugą stronę jak ktoś jest ślepy i jej nie widzi. Świat się zmienia za te 25 lat młodzi nie będą mieli czego tutaj szukać, bardziej opłacalne stanowiska będą na kontraktach b2b, praca na UoP to będzie rzadkość a z zakładaniem firmy będzie się uciekać za granicę
  • Odpowiedz
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 23.11.2023, 08:39:31 via Wykop
  • 0
@KaWuSia89: no to może tak ma być jak widać natura tak zdecydowała i może warto nie przekazywać dalej słabych genów. Czy życie bez posiadania dziecka jest jakieś niemożliwe, czy od tego się umiera?
  • Odpowiedz
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 23.11.2023, 09:10:48 via Wykop
  • 0
@KaWuSia89:

oczywiście, że nie, ale potencjalnie każda urodzona osoba będzie pracować na czyjąś emeryturę, także nie bez powodu się krzyczy w mediach o przyroście naturalnym.


parę postów wyżej napisałem, że wcale tak nie musi być. Postawmy sobie pytanie co chcemy osiągnąć? Chodzi o spełnienie potrzeb człowieka w kwestii macierzyństwa czy prostą ekonomię hodowli ludzi by Ci pracowali na nas, którzy zmierzamy w stronę emerytury? Bo na starcie od nienarodzonego dziecka
  • Odpowiedz
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 23.11.2023, 10:02:00 via Wykop
  • 1
@KaWuSia89:

cytowany tekst Poza tym gdzie napisałam, że po to chcę mieć dziecko, aby robiło na moją emeryturę? XD XD XD


Przecież pierwsze Twoje zdanie, które zacytowałem wyżej o tym wspomina i jak słyszę to jest ogólnie główny argument ludzi ale dalej w ostatnim poście już piszesz z sensem o tym, żeby samemu zadbać o emeryturę, więc cofam jak wzięłaś to do siebie to sorry
  • Odpowiedz

692

Megakot, gwiazdor show "Królowe życia", pochował cztery partnerki. Nową trzyma w

Pokaż treści 18+

Megakot, gwiazdor show "Królowe życia", pochował cztery partnerki. Nową trzyma w

Arkadiusz Zgorzelski, znany jako Arek "Megakot" Kocik, zdobył popularność za sprawą programu TTV "Królowe Życia", z którego jednak został po pewnym czasie wyrzu...

sztywny_misza
z
se.pl
dodany: 10.10.2023, 16:37:45
  • 110
  • #
    polska
  • #
    pandoragate
  • #
    patostreamy
  • #
    heheszki
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 11.10.2023, 07:50:36 via Wykop
  • 10
@Sidkwa: Bo takie osoby właśnie zarabiają duże pieniądze. Nie znam go ale wnioskuje że lubi ryzyko, nie przejmuje się opiniami robi swoje, jak nie wyjdzie to próbuje dalej. Jak będziesz żył tak jak inni schematami pracą od 9-17 na etacie to nigdy się nie dorobisz. Niestety ale takie są realia, piszesz że idiota ale jak widać niekoniecznie wykształcenie jest potrzebne do zarabiania a szkoła przygotowuje jedynie do tego żeby podporządkować

475

Pszenica tańsza od pszenżyta. Tak źle nie było od dawna

Pszenica tańsza od pszenżyta. Tak źle nie było od dawna

Pszenica lokalnie jest już tańsza od pszenżyta. Doszło wiec do kolejnej kuriozalnej sytuacji. A końca absurdów nie widać. O opłacalności nie ma mowy ani w stosunku do poprzedniego sezonu, ani też obecnego. Jest źle.

konto usunięte
z
farmer.pl
dodany: 02.09.2023, 17:19:08
  • 181
  • #
    rolnictwo
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 03.09.2023, 09:42:01 via Wykop
  • -6
Od dawna i tak nie jem już chleba, wyeliminowałem z diety pszenice. Nie ma w tych produktach wartości bez sensu się tym zapychać.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

v.....e
v.....e
konto usunięte 18.06.2023, 19:43:59
  • 248
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FUKASZ
FUKASZ
FUKASZ 19.06.2023, 05:50:59 via Wykop
  • 0
@LewCyzud: aha to ty byłeś tym skuterem
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Strona 2 z 4
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 29.12.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking